מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

כל חדרי בריחה בישראל

במאגר כל חדרי בריחה מרוכזים מאות חדרי בריחה. חדרי בריחה נמצאים במתחמים שונים ברחבי הארץ. במאגר כל חדרי בריחה עושים מאמצים לרכז את כל חדרי בריחה בארץ, אם אתם מכירים חדר בריחה שלא נמצא ברשימה, נשמח להתעדכן ולעדכן. לנוחיותכם, יש מספר רב של דרכים לחפש, לסנן, למצוא ולהזמין חדר בריחה המתאים לכם. ניתן לחפש חדר בריחה לפי אזור בארץ, לפי עיר, נגישות, התאמה לימי גיבוש וקבוצות גדולות ועוד נושאים. בתוך כל עמוד של חדר בריחה, ניתן לקרוא ביקורות של גולשים שכבר שיחקו בחדר וכמובן שניתן גם להשאיר תגובות, ביקורות ולדרג חדרי בריחה ששיחקתם בהם. על מנת לדרג חדר בריחה, צריך להתחבר לחשבון הפייסבוק.

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
קווסט רחוב נצרת

קווסט רחוב נצרת

קווסט רחוב בנצרת, אטרקציה בנצרת שמתקיימת באזור של העיר העתיקה, השוק וגם החלק היהודי של נצרת. האפשרות לטייל לאורך נקודות בהיסטוריה הקדומה של ארץ ישראל, לחוות שוק אותנטי ולפגוש אוכלוסייה מיוחדת וחמה. לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות

המשך
חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
קווסט רחוב בצפת

קווסט רחוב בצפת - העיר העתיקה

קווסט רחוב בצפת, מהאטרקציות בצפת שמתקיימות ברחבי העיר העתיקה שנותנת לכם את האפשרות לטייל באחת הערים הרוחניות והקסומות, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים זה סיור בירושלים שנותן לכם את האפשרות לטייל בירושלים, לחקור ולבקר באתרים תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
קווסט רחוב זכרון יעקב

קווסט רחוב זכרון יעקב

קווסט רחוב בזכרון יעקב, אטרקציה בזכרון יעקב שמתקיימת בעיקר לאורך מדרחוב דרך היין, ונותנת את האפשרות לטייל לאורך העלייה הראשונה, החלוציות והקולגיאליות של סוף המאה התשע עשרה ותחילת המאה ה20 , לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות קווסט הרחוב בזכרון יעקב הוא מסדרת הציידים ונוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדר בריחה הבריחה מהכלא בירושלים

הבריחה מהכלא

/15

חדר לא פעיל האתגר הגדול, להצליח לברוח מהכלא תוך 60 דקות בלבד! לפתור את כל החידות שבדרך, ולהצליח להימלט עם הסוד הגדול ביד.

המשך
קווסט רחוב בתל אביב

קווסט רחוב בנווה צדק תל אביב

קווסט רחוב בתל אביב זה סיור בנווה צדק פלוס כמספר אתרים מעניינים שנותן לכם את האפשרות לטייל באחת השכונות היפות והציוריות בתל אביב, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חידה מספר 2

חידה מספר 2

/1

חידה מספר 2 חידה בדרגת קושי מייטי מאוס

המשך
חידה בקטנה 1

חידה בקטנה 1

/1

חידה בקטנה 1 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה מספר 12

חידה מספר 12

/1

חידה מספר 12 חידה בדרגת קושי כוכב המוות

המשך
חידה בקטנה 2

חידה בקטנה 2

/0

חידה בקטנה 2 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה מספר 8

חידה מספר 8

/0

חידה מספר 8 חידה בדרגת קושי זלאטן

המשך
חידה בקטנה 3

חידה בקטנה 3

/0

חידה בקטנה 3 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 4

חידה בקטנה 4

/0

חידה בקטנה 4 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 5

חידה בקטנה 5

/1

חידה בקטנה 5 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 6

חידה בקטנה 6

/0

חידה בקטנה 6 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 7

חידה בקטנה 7

/0

חידה בקטנה 7 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 8

חידה בקטנה 8

/2

חידה בקטנה 8 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 9

חידה בקטנה 9

/0

חידה בקטנה 9 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 10

חידה בקטנה 10

/0

חידה בקטנה 10 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 11

חידה בקטנה 11

/0

חידה בקטנה 11 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 12

חידה בקטנה 12

/0

חידה בקטנה 12 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 13

חידה בקטנה 13

/0

חידה בקטנה 13 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 14

חידה בקטנה 14

/0

חידה בקטנה 14 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 15

חידה בקטנה 15

/0

חידה בקטנה 15 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 16

חידה בקטנה 16

/0

חידה בקטנה 16 GoT חידה בדרגת קושי מייטי מאוס

המשך
חידה בקטנה 17

חידה בקטנה 17

/1

חידה בקטנה 17 חידה בדרגת קושי פיקאצו

המשך
חידה בקטנה 18

חידה בקטנה 18

/0

חידה בקטנה 18 חידה בדרגת קושי מייטי מאוס

המשך
חדר בריחה נייד אי המטמון

אי המטמון

/0

רוצים לשחק בחדר בריחה עם כל הכיתה? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם! יצרנו חדר בריחה נייד שמגיע עד אליכם הכולל כ- 35 חידות ומשימות שמתאימות למספר רב של משתתפים. כדי להצליח לפתוח את תיבת האוצר צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולשתף פעולה. יש לכם אפשרות לבחור מה יחכה למשתתפים בתיבת האוצר ובחגיגת בר/בת מצווה יש לנו חידה מיוחדת על בעל/ת השמחה!

המשך
חדר בריחה נייד אירוע מוחי

אירוע מוחי

/0

מחפשים חדר בריחה? תזמינו אותו אליכם! חדרי בריחה ככלי לפיתוח עובדים, גיבוש צוותים ויצירת הווי מחלקתי אם אתם רוצים לגבש את הצוות תשמחו לדעת שפעילות של חדר בריחה נייד, היא קודם כל כיף. חוויה כיפית, מגבשת ומלכדת. רוצים לפתח את העובדים ? קחו בחשבון שהחידות שמיועדות למגזר העסקי – הן לא פשוטות בכלל ודורשות תחכום ויצירתיות! רוצים ליצור הווי ? אנחנו יודעים לצור מצב שלמרות שכל קבוצה עובדת בנפרד, כולם נמצאים בחלל אחד, נשמר קשר עין עם שאר הקבוצות ויש אוירה של "ביחד". המשחק שואב את תשומת הלב של המשתתפים ומשפר את הריכוז ואת המיקוד במשימה. בילוי, גיבוש, אתגר, חוויה!

המשך
חדר בריחה הקרב האחרון בתל אביב

הקרב האחרון

/0

אל עולם הסטימפאנק מגיע אויב חדש שמאיים להשמיד את הממלכה כולה, רק אתם, היחידה המובחרת של המלך, תוכלו לעצור אותו. האם אתם מוכנים?

המשך
חדר בריחה הסטודנט ברעננה

הסטודנט

/0

סטודנט להנדסה בצרפת הודה בחקירתו כי בדירתו יש מטען רב עוצמה מוכן להפעלה. האם תצליחו למצוא את הפצצה בזמן?

המשך
חדר בריחה הטיהור בחיפה

הטיהור

/0

בארצות הברית של שנת 2022 , החוקים אינם מה שאתם מכירים. ממשלת ארה"ב הנהיגה "אירוע שנתי" שמטרתו לאפשר לאזרחים לפרוק את כעסם ואת יצר האלימות הטמון בהם, ובדרך זו, תוכל הממשלה להוריד את שיעור הפשיעה במדינה. וזה מה שנקרא "הטיהור"- במשך 12 שעות החושך של ליל הטיהור , כל פעילות פלילית מוגדרת חוקית, עד שהסירנה נשמעת מחדר הבקרה, ואז הסדר חוזר על כנו. אתם מוצאים את עצמכם בניו-יורק, שורדים את השעה האחרונה של "הטיהור"… ובחדשות ברקע, מודיעים כי חדר הבקרה של הטיהור הותקף, ואתם התקווה האחרונה לעצור את הטיהור והכאוס שייגרם, ולמנוע מהפכה במדינה.

המשך
חדר בריחה הבריחה מהמשטרה בנהלל

הבריחה מהמשטרה

/0

משטרת נהלל ההיסטורית תחנת משטרת נהלל, שנבנתה לפי תכנון של האדריכל הבריטי אוסטן הריסון, הושלמה בתחילת שנת 1936. בעקבות מאורעות "המרד הערבי", בשנים 1939-1936, ועל פי המלצות סר צ'רלס טגארט, נבנו מספר תוספות לצרכי ביטחון, שבנייתן הושלמה בשנת 1940. לפי בקשת הנהגת היישוב, התמנה סרג'נט יצחק שבילי לפקד על התחנה. הסגל, שמנה עד אז שלושה שוטרים, גדל לעשרה. רוב השוטרים היו ממוצא ערבי, אולם בפיקודו האישי של שבילי הפכה התחנה ל"צומת סיוע" מרכזי למערך הביטחון והמודיעין של ה"הגנה", ושל יחידות הנוטרים בגוש נהלל. במלחמת העצמאות שימשה התחנה כמתקן מעצר לשבויים, ובין השנים 1960-1950 הייתה בשימוש צה"ל. לאחר שעזב צה"ל את המקום, הוא נבזז ואף עמד בפני הרס מוחלט.

המשך
חדר בריחה מלון פייר בחיפה

מלון פייר

/1

לפני כ-50 שנה הוקם בחיפה בית מלון בוטיק ייחודי ומקסים שנקרא - Haifa's Fair Hotel. בית המלון נסגר בעקבות מקרים לא מפוענחים של אורחים שנעלמו... השמועה אומרת שיש במלון חדר מסתורי ובו רשימת כל הנעלמים. כעת יש יזם הרוצה לפתוח מחדש את המלון. הוא הזמין אתכם, חבורת חוקרים אמיצה, לסרוק את המלון ולגלות האם יש אמת בשמועות אודות החדר המסתורי.

המשך
חדר בריחה שובר שורות באשדוד

שובר שורות

/0

בזירת השליטה בשוק הסמים הגדולים הופיע שחקן חדש - הייזנברג המסתורי, עם מתאמפטמין שהוא פרי פיתוחו. הבוס הגדול שלכם, ג'ק וולקר מודאג. הוא חייב להשיג את הנוסחה הסודית של המתאמפטמין הכחול וגם את המיליונים שצבר הייזנברג. אתם נשלחתם לביצוע המשימה. המטרה שלכם - למצוא את הנוסחה ולגלות איפה נמצא הכסף... לצורך כך עליכם לחקור, למצוא סליקים, לפתור חידות, להשתמש בפריטים הזמינים כדי לחלץ מפתחות ולפתוח דלתות. האם תצליחו לסיים את המשימה ב-60 דקות לפני שהייזנברג יחזור?

המשך
חדר בריחה הפשע בתל אביב

הפשע

/0

דוקטור קוגן, מדען ראשי במעבדות LOCKED ליצור נשק, נמצא ירוי במשרדו. לצערכם, בדיוק הייתם בביקור במעבדות וגורם לא ידוע הפליל אתכם ברצח! בזמן המעצר זוהתה פרצה בגדר והמאבטחים השאירו אתכם לבד אזוקים בתא החקירה. אם אתם חושבים על נסיון בריחה, תצטרכו קודם לגלות מי הרוצח האמיתי. זו ההזדמנות היחידה שלכם להוכיח את חפותכם. יש לכם 60 דקות בלבד עד להגעתו של החוקר הראשי. כדאי שתזדרזו!

המשך
חדר בריחה הבריחה מונציה בנתניה

הבריחה מונציה

/1

אתם נמצאים במלון המפואר ביותר בונציה, עיר קסומה וציורית הממוקמת כולה על המים. אין ספק שזהו המקום המושלם להתנתק ולהירגע, להנות מן החדר המרווח, השירות האיכותי, מטבח הגורמה המשובח והנוף המרהיב הנשקף מהחלון. אך מהר מאד תגלו כי מקור הקסם של העיר עלול להיות הרסני ביותר, לשנות את כל מה שחשבתם ולהעמיד בסכנה של ממש לא רק אתכם, אלא את העיר כולה. הפתרון נמצא בידיכם, אתם היחידים שיכולים להציל את המצב! אם לא תפצחו את סודות החדר תוך 60 דקות זה כבר יהיה מאוחר. כל שנייה חשובה - צאו לדרך!!

המשך
חדר בריחה שודדי הפיראטים באשדוד

שודדי הפיראטים

/0

אהוי חבורת הפיראטים הנועזת! ספינתו של שחור השפם עוגנת במפרץ ועליה מוחבא המצפן של מונטזומה, המצפן הקסום שכל מי שמחזיק בו יכול למצוא כל אוצר! אתם יוצאים לפעולה הנועזת ביותר שלכם: עליכם לעלות לספינתו של שחור השפם, למצוא את המצפן הקסום ולברוח איתו לפני ששחור השפם ומלחיו יחזרו לספינה. האם תעמדו באתגר? קדימה פיראטים! כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה הגנבים בחיפה

הגנבים - חיפה

/0

הגנבים הוא חדר בריחה בצפון. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הגנבים ממוקם בעיר חיפה. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה כס הברזל ברחובות

כס הברזל

/0

השנה היא שנת 306 לנחיתה של אאיגון טארגאריין על החופים של יבשת ווסטרוז. כמשתתפים, אתם נצר ממשפחת סטארק היוצאים להציל את הממלכה ולהחזיר את הכתר לשליט האמתי. המשימה העיקרית שלכם היא לכבוש את כס הברזל לפני שמלכים אחרים יגיעו לכתר לפניכם, וכל זאת, כמובן, בתוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה שוד המונה ליזה בהרצליה

שוד המונה ליזה

/1

אתם משתייכים לארגון "לה וינצ'נזו פרוג'ה דה פירנצה", חבורה בוהמיינית, מצפון איטליה שאהובה ביותר בציבור האיטלקי. לאחרונה, הרגיז אתכם שוב ושוב שהמונה ליזה, היצירה של לאונרדו דה וינצ'י, אולי האיטלקי המפורסם בעולם יושבת בלובר אצל הצרפתים. החלטתם לעשות מעשה, להחזיר את היצירה האבודה הביתה ולהשיב את הכבוד האיטלקי. סיפורי עם רבים עוד יסופרו אודותיכם - אבל רק אם תצליחו. 60 דקות ביניכם ובין תהילת עולם, מוכנים לזה?

המשך
חדר בריחה שר הטבעות בחיפה

שר הטבעות

/0

אדון האופל סאורון שנמצא במורדור, כישף את הטבעת היחידה שנמצאת בהר הגזירה במטרה לשלוט בתושבי הארץ התיכונה. על מנת להציל את העולם עליכם למצוא את הטבעת ולהשמיד אותה.

המשך
חדר בריחה המלך ארתור אגדת החרב באילת

המלך ארתור - אגדת החרב

/0

נבחרתם על ידי העם להוביל את ההפיכה , אך היא נכשלה! שומרי הממלכה שמים אתכם בכלא , יש לכם שעה לברוח להסתנן את תוך הארמון , לגנוב את החרב של המלך ארתור האקסקליבר! ובכך להשלים את ההפיכה.

המשך
חדר בריחה שומרי הגלקסיה בנשר

שומרי הגלקסיה

/0

שומרי הגלקסיה הוא חדר בריחה בצפון הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה שומרי הגלקסיה ממוקם בעיר נשר. אתם קבוצת חוקרי חלל הנמצאים במשימת מחקר סודית. במהלך המשימה הצליחה קבוצת חוטפים להשתלט על החללית. הם חיבלו במערכת ההשמדה עצמית של החללית ובעוד 60 דקות בדיוק המערכת תכנס לפעולה ותשמיד את החללית. האם תצליחו להיחלץ בזמן?

המשך
חדר בריחה הרפתקאות הפיראטים

הרפתקאות הפיראטים

/0

הכל התחיל כשמצאתם מפת עתיקה המובילה לאוצר שודדי ים אבוד ובתום חיפושים שארכו שנים רבות, מצאתם אותו!. אתם בספינה שלכם חוגגים את התגלית כשלפתע משתלטת ספינת פיראטים על הספינה שלכם. הם לוקחים את המפה ואת האוצר ואתכם כולאים בבטן האוניה. בעוד שישים דקות בדיוק הם יעגנו בחוף ויעלמו לתמיד. האם תצליחו להמלט ולהחזיר לעצמכם את האוצר?

המשך
חדר בריחה שתיקת הכבשים בכפר סבא

שתיקת הכבשים

/1

במהלך טיול בארה"ב נחטפתם ע"י רוצח סדרתי, שמטרתו להשלים את משימתו וליצור חליפת אישה מעור אדם. לאחר שלושה ימים שבהם אתם כלואים במרתף אימים עליכם להימלט לפני שהרוצח יחזור הביתה ויפשוט את עורכם... יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה בית מספר 19 בבני ברק

בית מספר 19

/0

מזה מספר שנים סוכנות הביון עוקבת אחרי פרופסור צידון. פרופסור צידון הוא פיזיקאי בכיר ואיש אלקטרוניקה חובב שעובד על המצאה יוצאת דופן בביתו. הדיווחים האחרונים מדברים על כך שהפרופסור סיים לבנות המצאה שתשנה את כל מה שידענו על העולם עד כה. יחידת הביון מחפשת צוות , בין 2-5 אנשי שטח שיכנסו לביתו של הפרופסור ויגנבו את ההמצאה החשובה לפני שארגונים אחרים יקדימו אותנו. במידה ויש לכם יכולות גבוהות ומתאימות לביצוע המשימה עליכם ליצור קשר עם המפקדה לתיאום מועד ולביצוע המשימה. החדר סגור בהצלחה !

המשך
חדר בריחה מבצר הבריחה ביחיעם

מבצר הבריחה

/0

במאה ה-18 במבצר יחיעם נרצח באכזריות שליט הגליל, דאהר אל עומר, בידי שומריו, ומאז שוכנת רוחו במבצר. כשנכנסתם למבצר הערתם את הרוח וכעת היא מונעת מכם את היציאה. על מנת לברוח עליכם לפתור סדרה של חידות מסתוריות תוך שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית.

המשך
חדר בריחה מוות קליני בראשון לציון

מוות קליני

/0

מוות קליני הוא מצב זמני שבו מפסיק הלב לפעום ולספק דם וחמצן למוח, אך רקמת המוח עדיין חיה. מוות קליני מתרחש בדום לב, כאשר הלב מפסיק לפעום בקצב סדיר באופן עצמאי. אדם החווה מוות קליני יאבד את ההכרה בתוך שניות ספורות, ומוות קליני שלא יטופל יוביל תוך דקות ספורות לנזק מוחי או למוות. (מתוך ויקיפדיה) האם תצליחו לצאת מהמצב הקשה? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה מקדש אנוביס בנתניה

מקדש אנוביס

/0

בעוד 60 דקות, בעת ליקוי חמה מלא, יתרחש פולחן נוראי. הארכיאולוג, ג'ון אינדיאנס במסעו למצרים גילה שכת כוהני אל המתים אנוביס, מנסה להקים אותו לתחייה. הם רוצים לשלוט על העולם בכוחו הבלתי נדלה! כדי להציל את האנושות, עליכם לעזור לג'ון ולהיכנס למקדשו הסודי של האל, לגנוב מהכהנים את ספר המתים, המפתח שלהם להשלמת הפולחן. המשימה לא קלה, הכהנים גילו שג'ון בעקבותיהם והטמינו מלכודות כדי להגן על הספר. העולם זקוק לכם עכשיו! האם תצליחו לעמוד במשימה ולהציל את העולם מפני חורבן?

המשך
חדר בריחה על טבעי בראשון לציון

על טבעי

/0

שלום ציידים, אנחנו זקוקים לעזרתכם, גברת טהומפסון סיפרה לחוקרים שניסתה לייצור קשר עם בעלה שנפטר ומאז החלו להתרחש דברים מוזרים בביתה, היא כרגע מאושפזת בבית חולים פסכיאטרי שם היא סיפרה לרופאים שהיא שומעת קולות של ילדים. האם תהיו מוכנים להיכנס למקום שבו ההגיון חסר משמעות ולהשאיר מאחור כל זכר לפחד ?

המשך
חדר בריחה נייד החפרפרת

החפרפרת

/0

האם תצליחו לעצור את "החפרפרת" מלהפיץ מידע סודי שהוא גנב מהארגון שלכם בלילות האחרונים? עתיד הארגון כולו תלוי בצוות שלכם! "החפרפרת" הוא חדר בריחה נייד של חברת ״הקפסולה - פיתוח ארגוני הרפתקני״. הפעילות מגיעה עד אליכם למשרד, ומיועדת לפיתוח צוותים בארגונים -לשיפור עבודת הצוות והממשקים. העובדים מתכנסים בחדר הישיבות וחושבים שצפויה להם ישיבת צוות שגרתית, אך במהרה הם מוצאים את עצמם מגוייסים למשימה חשובה וסודית – לאתר את ה"חפרפרת" שהתגנב לאחרונה לארגון ושמנסה לשבש להם את כל התוכניות!

המשך
חדר בריחה סי אס איי בתל אביב

סי אס איי

/0

הרצח המתוקשר זיעזע את התושבים, אלמוני רצח את התובע המחוזי ג'ורדן מקגרוגר. המוניטין של ג'ורדן היה ללא רבב, הוא היה בלתי ניתן לשחד ולא התפשר במלחמתו נגד הפשע. התיק האחרון שלו התרכז במנהיג של משפחת פשע דון ג'וספה ובכוונתו לשלוח אותו לכיסא החשמלי. אך הבוקר התובע נמצא בביתו כאשר נדקר בליבו. זהו חדר חשיבה וחקירה מאתגר במיוחד, האם אתם מוכנים לחשוף את הכל. כשבין האמת לשקר מפריד גבול דק מאד?

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר באשדוד

בריחה מבית הספר - אשדוד

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה דוקטור דרים בהרצליה

דוקטור דרים

/0

בסוכנות הביון המרכזית, CIA, התקבלה התרעה על פיגוע המוני מתוכנן שאם יצא לפועל אלפי אנשים חפים מפשע יאבדו את חייהם. במעבדת החלומות של ד"ר דרים יש מידע רגיש הקשור לפיגוע המתוכנן ושיכול למנוע אותו. רק בעלי תושיה וחשיבה חדה יצליחו לחבר את חלקי הפאזל ולאסוף את כל הרמזים אשר ימנעו את האסון. לרשותכם רק 60 דקות לעשות זאת. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה ימ

ימ"מ SWAT

/0

Swat - ימ"מ חברי יחידת משטרה מיוחדת נא להתפקד !!! קיבלנו קריאה לעזרה! הוטלה עליכם משימה כפולה ודחופה! בביה"ס גורדון מישהו הטמין פצצה , רוב הילדים חולצו מביה"ס אך ייתכן ובודדים עדיין בפנים , יש לנו 60 דקות למצוא היכן הפצצה מוסתרת ולנטרל אותה לפני שתתפוצץ, כמו כן אתם חייבים למצוא מי הטמין את הפצצה מתוך רשימת החשודים שבידנו. האם אתם מוכנים למשימה ??? קדימה התפקדו !!!

המשך
חדר בריחה עונש מוות בתל אביב

עונש מוות

/0

נידונתם לעונש מוות. אתם נעולים בתא וגורלכם מוטל על ידיכם. בעוד שעה יוציאו אתכם להורג. כל מה שנותר לכם זו שיחה טלפון אחרונה וארוחה אחרונה. האם זה יספיק לכם להצלת חייכם? קחו את עצמכם בידיים, התרכזו, חשבו מחוץ לקופסא, וברחו מעונש מוות. אך אל תשכחו – אתם חייבים לשתף פעולה עם השותפים שלכם לתא.

המשך
חדר בריחה רוצח סדרתי בתל אביב

רוצח סדרתי

/0

אתם חטופים בבית של רוצח סדרתי. יש לכם אפשרות אחרונה להישאר בחיים. לברוח כמה שיותר מהר.

המשך
חדר בריחה תרדמת באשדוד

תרדמת

/0

חבר טוב שלכם, ג'ון דו, עבר תאונת דרכים קשה ונכנס לתרדמת. שמעתם את הרופאים שאומרים שאין יותר סיכוי ושהם עומדים לנתק אותו מהמכשירים. אתם רוצים להציל אותו בכל מחיר. הדרך היחידה להציל את ג'ון היא להיכנס לתוך המוח שלו ולגרום לו להתעורר. עליכם לטייל במסדרונות התת-מודע שלו, ולהצילו. עד לניתוק המכשירים המחזיקים אותו בחיים נותרה שעה אחת בלבד. האם תצליחו לשנות את גורלו?

המשך
חדר בריחה מסע בזמן בתל אביב

מסע בזמן

/0

המסע בזמן הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה המסע בזמן ממוקם בעיר תל אביב. ד"ר קוגן, המדען הראשי של מעבדות לוקט, נמצא ללא רוח חיים במעבדה שלו. התקווה היחידה שיש היא שתצאו במכונת הזמן לעתיד, שם הומצאה כבר תרופה. עליכם לגלות כיצד להפעיל את המכונה, לצאת במסע בזמן ולמצוא התרופה שתחזיר אותו לחיים. האם תצליחו לשנות את המציאות ב-60 דקות לפני שיוכרז מותו של ד"ר קוגן?

המשך
חדר בריחה הבריחה משבי הטרוריסטים ברמת גן

הבריחה משבי הטרוריסטים

/0

אתם חלק מכוח מיוחד שנשלח אל מאחורי קווי האויב על מנת לפוצץ את מערכת המנהרות שלהם. משהו במבצע השתבש וכולכם נלקחתם בשבי. עכשיו זו ההזדמנות האחרונה שלכם לסיים את המשימה ולהימלט מהשבי לפני שזה יהיה מאוחר מידי. בהצלחה!

המשך
חדר בריחה הוטל קליפורניה בתל אביב

הוטל קליפורניה

/0

ישנה אגדה אורבנית המספרת על חדר 138 בהוטל קליפורניה. אורחים ששהו בחדר, נעלמו במיסתוריות. השמועות מספרות על פעילות על טבעית ורעשים מוזרים הבוקעים מן החדר. כחלק מקבוצת עיתונאים הרעבים לאמת, מנהל בית המלון מזמין אתכם לחקור את המקרה של חדר 138, להיכנס לעומק הדברים ובכך להחזיר למלון את שמו הטוב. עד כה, כל מי שנכנס מעולם לא נראה שוב, לכן אנו מקווים שהאמת תצא לאור וגם אתם...

המשך
חדר בריחה הגביש - האלמנט החסר ברעננה

הגביש - האלמנט החסר

/0

אתם עובדים נמרצים במעבדה סודית של פרופסור קלארק ויחד איתו בניתם פורטל למימד מקביל - מימד האלפה! הפרופסור נעלם ממשרדו במסתוריות ואתם חוששים כי נתקע במימד המקביל וחייו בסכנת מוות! מהרמזים שהשאיר אתם מבינים כי הסוכנים של עולם האלפה עלו על הפורטל ובכל דרך רוצים להשיג את המפתח להפעלתו גביש אנרגיה בצורת פירמידה. המשימה שלכם - להגיע לגביש האנרגיה לפניהם ולברוח לפני שיתפסו אתכם.

המשך
חדר בריחה גיבורים בנתניה

גיבורים

/2

אתם עוברים בדלת שמכניסה אתכם לתוך סרט. הגעתם לעיר גות’האם במטרה לפרוץ לחדר הכספות של הפושעים הכי מסוכנים בעיר. חדר הכספות מבוצר במנגנוני הגנה מתקדמים ומתוחכמים, על מנת לפרוץ לתוכו תהיו חייבים לעבוד בצוות, לחשוב מחוץ לקופסה ולהיעזר בכוחותיהם של באטמן ושאר גיבורי העל. יש לכם 2 מטרות: 1. לפרוץ לחדר הכספות ולהספיק לברוח הכי מהר לפני שהפושעים יחזרו לסגור עליכם. 2. לצאת עם השלל בשווי הגבוה ביותר של רכוש, יצירות אומנות, זהב וכסף מזומן. קדימה גיבורים, העיר מחכה לכם!

המשך
חדר בריחה בשבי הסורי בבאר שבע

בשבי הסורי - באר שבע

/0

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה ? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם ?

המשך
חדר בריחה שוד הקזינו בתל אביב

שוד הקזינו

/0

קרב האגרוף של העשור מתחיל עוד מעט ועתיד להמשך שעה. בזמן הקרב, כשהמהמרים והדילרים יושבים ביציע, והכספת מלאה בכסף, זו ההזדמנות של צוות הפריצה שלכם לרדת לקומת המהמרים הכבדים ולמצוא את דרככם לכספת. תכנית הפריצה מתוכננת היטב ויש את כל מה שצריך. האם תצליחו להגיע לכסף ולברוח לפני שהקרב יגמר וכולם יחזרו?

המשך
חדר בריחה הארי פוטר בנשר

הארי פוטר

/1

אתם תלמידי בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. בעודכם לומדים בכיתה נשמעה זעקה מהמסדרון. ברחתם מהכיתה ובדרך מצאתם פתק ובו רשום "חזרתי". כעת בידיכם גורל כל עולם הקוסמים. יש לכם 60 דקות למצוא את כל ההורקרוקסים ולהציל את עולם הקוסמים.

המשך
חדר בריחה NYC במהירות גבוהה בתל אביב

NYC במהירות גבוהה

/0

סוף סוף יצאתם לחופשת החלומות בעיר ניו-יורק. אתם נוסעים ברכבת התחתית כשלפתע נהג הקטר נוטש את הרכבת, לא לפני שחיבל בבלמים והשאיר אותה דוהרת ללא שליטה. האם תצליחו לעצור את הרכבת בזמן ולמנוע את התאונה הקטלנית? יש לכם רק 60 דקות

המשך
חדר בריחה גביע הקסם - להציל את הוגוורטס באשדוד

גביע הקסם - להציל את הוגוורטס

/0

גביע הקסם הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה גביע הקסם ממוקם בעיר אשדוד. הוגוורטס, בית הספר הנודע לקוסמים צעירים, התנהל שנים רבות בהרמוניה בין ארבעת הבתים המרכיבים אותו. אבל הכל השתבש לילה אחד כשנגנב גביע הקסם ומאזן הכוחות נטה לטובת כוחות האופל. בית הספר זקוק לעזרתכן בהחזרת הגביע למקומו ובכך להחזיר את האיזון והשלווה לביה"ס. רק הקוסמים הטובים והמיומנים ביותר, שזוכרים את לחשי הקסם הנכונים ויודעים כיצד להשתמש נכון בשרביטי הקסמים, יצליחו להציל את הוגוורטס. נותרו לכם 60 דקות למצוא את הגביע, אחרת הוא יעלם לתמיד...

המשך
חדר בריחה תיבת פנדורה בתל אביב

תיבת פנדורה

/0

פרומתאוס גנב מהאלים את סוד האש ונתן אותו לבני האדם. כעונש לבני האדם בראו האלים אישה יפייפה וסקרנית בשם פנדורה. האלים נתנו לפנדורה תיבה מסתורית ואסרו עליה לפתוח את התיבה. אך סקרנותה של פנדורה הייתה חזקה ממנה והיא פתחה את התיבה, ממנה השתחררו לעולם כל הזוועות והצרות של האנושות. האלים לא רצו להיות אכזריים מדי ובתחתית התיבה החביאו את התקווה, אך התיבה נסגרה לפני שהתקווה הספיקה להשתחרר. יש לכם מספיק אומץ למצוא את התיבה ולפתוח אותה בפעם השניה, כדי לשחרר את התקווה לחופשי לפני שהייאוש ישתלט על העולם?

המשך
חדר בריחה ג'ימי מי? בתל אביב

ג'ימי מי?

/1

החברה שלחה אתכם לכנס הייטק בבייג׳ינג. התרגשתם. בחיים לא ביקרתם בסין בעבר. נחתתם והישר מטיסה של עשר שעות תפסתם מונית למרכז כנסים סטנדרטי. אולי קצת יותר גדול, והרבה יותר סינים, אבל תכלס - אותן הרצאות, אותו מינגלינג מתיש, אותם צ׳ופרים "לעוסים". בקיצור - משעמם. החלטתם לחתוך. לצאת קצת לרחוב. לספוג את הצפיפות, את ריחות הווק החריפים, לשמוע צלצול שפה זרה. לא תיארתם לעצמכם שההברזה הקטנה הזאת מהכנס תוציא אתכם, בעל כורככם, למסע מסוכן בחיי הלילה של בייג'ינג, תעמת אתכם עם ראש הטריאד - רשת המאפיה הסינית העולמית ותערבב אתכם בפרשייה אפלה שעלולה לשנות את פני האנושות כולה. האם תישברו תחת הלחץ? האם יש בכם את האומץ לקחת את הסיכונים הנדרשים? יש לכם בכלל את הכישורים והשכל הנדרשים כדי לנווט בתוך כל זה?

המשך
חדר בריחה המסור בחיפה

המסור

/0

נחטפתם ע"י רוצח סדרתי שכלא אותכם במרתף חשוך. בתוך האפלה והפחד שעוטף אתכם אתם מחפשים את הסיכוי היחידי להישאר בחיים. לברוח תוך שעה לפני שיחזור לסיים את מלאכתו.

המשך
חדר בריחה הבריחה משרבורג בצומת מחניים

הבריחה משרבורג

/0

הצטרפתם למבצע מורכב, אמיץ ומסוכן, וכעת עליכם להעביר בחשאי ספינת מלחמה אל חוף המבטחים הישראלי, הצלחתם כבר להימלט מהשלטונות הצרפתיים וחשבתם שהכל כבר הסתדר, עד ש...

המשך
חדר בריחה החדר המכושף בכפר סבא

החדר המכושף

/0

חדר בריחה משפחתי. יצרנו חדר בריחה מקסים ונעים בתוך חדר ילדים! בתוך הצעצועים שבחדר מסתתרות חידות שמאתגרות גם את ההורים שבאים לשחק פעילות משפחתית מגבשת לכל הגילאים – בהנחיה של ההורים, הילדים הופכים לשותפים פעילים למשחק ולפתרון החידות. החדר נייד ובנוסף מתארח במתחם אושילנד בכפר סבא בסופי השבוע.

המשך
חדר בריחה הצוללת ברחובות

הצוללת - רחובות

/0

אתם חוקרי אוקיינוסים נודעים. במהלך סיור שלכם באוקינוס האטלנטי גיליתם צוללת אבודה. כמובן שנכנסתם לתוכה ופתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה להתמלא מים! עוד 60 דקות המים ימלאו את כל הצוללת ואתם תטבעו. האם תצליחו להחלץ קודם לכן?

המשך
חדר בריחה קארטו ברעננה

קארטו - רעננה

/1

לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חדר הבריחה נגיש לנכים על כסאות גלגלים!!

המשך
חדר בריחה פארק היורה בראשון לציון

פארק היורה

/0

מפארק הדינוזאורים נגנבו ביציה של נקבת הטי-רקס . במסגרת ניסויים שונים, הצלחנו לשבט ביצת טי-רקס, אשר נמצאת במעבדה ישנה, שמורה ומוזנת ע"י תנאי החיים הדרושים לה. שומרי הפארק הצליחו להרדים את נקבת הטי-רקס באמצעות חצי הרדמה, אשר השפעתם תפוג עוד 60 דקות. עליכם לקחת את ביצת הטי-רקס השמורה מהמעבדה ולהביאה בבטחה למדגרה האמיתית בפארק ולברוח לפני שהאם תתעורר. האם תעמדו במשימה?

המשך
חדר בריחה אלאדין באשדוד

אלאדין

/0

אלאדין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה אלאדין נמצא בעיר אשדוד. מאז התפרסמה האגדה על אלאדין, חלמו רבים למצוא את מערת הפלאים וכמובן את מנורת הקסמים והג'יני שמגשים כל משאלה. גם אתם יצאתם למדבר הערבי הגדול והצלחתם למצוא את המערה! כאשר נכנסתם לתוכה אירעה התמוטטות של קיר הכניסה וכעת אתם תקועים במערה. אלא אם כן, תצליחו למצוא את המנורה ולבקש מהג'יני לשחחר אתכם. מהרו! האויר במערה יגמר בעוד 60 דקות.

המשך
חדר בריחה בחזרה אל העתיד בחיפה

בחזרה אל העתיד

/3

לאחר מחקר של שנים. הגיעו דוקטור שולץ והצוות שלו לפיתוח ששינה את האנושות! מכונת הזמן הראשונה בעולם. אך בזמן הפעלת המכונה קרה תקלה והמכונה שיגרה אל העבר כמה מהחלקים שלה ,מה שעלול לפגוע ברצף הזמן . האם הם אבדו לעד? האם יש סיכוי למצוא אותם לפני שיהיה מאוחר מידי? הצטרפו לדוקטור שולץ ותנסו להציל את האנושות !

המשך
חדר בריחה אושן 5 בתל אביב

אושן 5

/1

כדי לבצע את השוד המושלם צריך את הצוות המושלם.

המשך
חדר בריחה קרקס סטימפאנק בתל אביב

קרקס סטימפאנק

/0

במציאות חלופית, בה הכל עובד על מנועי קיטור וגלגלי שיניים, אתם מגיעים לקרקס המעופף בו נלחמות בובות מתכת. מטרתכם היא לברוח משם תוך פענוח סודות של בעל הקרקס.

המשך
חדר בריחה גרוויטי בנתניה

גרוויטי - נתניה

/0

השנה היא 2116. ישראל הפכה למדינה המובילה בתחום החלל. התעשייה האווירית, בשיתוף פעולה הדוק עם NASA יוצרים את תחנת החלל EDEN. ייחודיות הפרויקט היא בכך שהחללית מופעלת ומתוחזקת באופן מלא מן כדור הארץ. צוות מקצועי מפעיל את התחנה .בעזרת חיבור לאווטארים שנמצאים בחללית ויכולים לבצע כל המשימות המוקצות ממרכז הפיקוד אבל כמו שהחיים מלמדים, לא הכל כל כך פשוט. לפני כמה שעות התקבלה קריאה בעקבות מקרה חירום בתחנת EDEN. .הכל מרמז על תקלה קריטית בכור התחנה הניסיון הקודם לתקן את התקלה כשל ורק אתם יכולים להציל את המצב! יש לכם 60 דקות בדיוק!

המשך
חדר בריחה שיקאגו בפתח תקווה

חדר בריחה שיקאגו

/0

השנה היא 1930, בארה"ב חוקקו חוקי היובש האוסרים יצור ומכירה של אלכוהול. נכנסתם לעסקי הברחת האלכוהול בשיקאגו אך שם שולטים אל-קפונה והמאפיה האיטלקית והשמועה הגיעה לאוזניו. העזתם לצאת נגד המלך הבלתי מעורער של הסחר באלכוהול?! הוזמנתם לבוררות עוד שעה. יש לכם 60 דקות לברוח!

המשך
חדר בריחה הבריחה מהרכבת בכפר יהושע

הבריחה מהרכבת

/0

רכבת העמק סמוך לכניסה למושב כפר יהושע, בחלקו המערבי של עמק יזרעאל, עובר כביש צר לצד שורת בתי אבן עתיקים ומרשימים השוכנים בלב חורשת אקליפטוסים גבוהי צמרת. כאן פעלה במשך קרוב ל-50 שנה תחנת אל–שמאם – אחת התחנות הראשיות והמרשימות של רכבת העמק המיתולוגית. הרכבת שנסללה בראשית המאה ה-20 על ידי הטורקים בפיקוח גרמני, חיברה בין חיפה לדרעה שבעבר הירדן, ומשם התחברה לנתיב המסילה החיג'אזית – מדמשק דרך עמאן לחצי האי ערב. שלוחתה של הרכבת בארץ ישראל כונתה רכבת העמק.

המשך
חדר בריחה הארמון השחור BLACK KASTLE באשקלון

הארמון השחור BLACK KASTLE

/2

הארמון השחור הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הארמון השחור ממוקם בעיר אשקלון. יצאתם לחופשה קצרה לעיירת נופש מתויירת בשיא עונת הנופש ובהתחלה התקשיתם למצוא מקום לינה. אבל אז גילתם בית מלון אחד השוכן בהרים במבנה של ארמון עתיק. שום דבר לא מעורר בכם חשדות: לא המחיר הנמוך, לא המיקום של בית המלון, וגם לא השמועות עליו. אבל כשהגעתם למלון והמנהל, אשר נותן לכם מפתח לחדר, מסרב בתוקף לעלות איתכם לחדר או לערוך לכם הכרות עם המקום, אתם מתחילים לחשוש. האם תצליחו לגלות את הסוד של "הארמון השחור"?

המשך
חדר בריחה הצוואה של הדוד המיליונר בחיפה

הצוואה של הדוד המיליונר

/0

חשבתם שדוד חיים שיפוצניק פשוט. פתאום ראיתם את התמונה שלו במגזין "Forbes". מתברר לכם שדוד חיים - מיליונר! איזו הפתעה!!! מסקרן אתכם לדעת, למי הוא ישאיר את כל המיליונים. אתם מחליטים להיכנס לביתו בזמן שהוא איננו ולחפש את הצוואה. תזדרזו, הוא יכול לחזור כל רגע... אתם מוזמנים לשחק בחדר הבריחה הצוואה של הדוד המליונר, חדר בריחה בחיפה.

המשך
חדר בריחה קזינו רויאל-שוד הכספת בתל אביב

קזינו רויאל-שוד הכספת

/0

קזינו רויאל נקנה יל ידי בעלים חדשים ומועמד להריסה. הבעלים הישנים של הקזינו בשנות ה 70 משפחת הפשע אוקננול, עזבו בחיפזון ורובם כבר מתו או עזבו את הארץ. משפחת הפשע החדשה גילו על אוצר חבוי בכספת של הקזינו שהיה שייך למשפחת אוקננול והחליטו לשלוח צוות לגנוב אותו. מי יגיע קודם אל הכספת ? האם תהיו מהירים יותר מהם ?

המשך
חדר בריחה הישרדות EXTREME בראשון לציון

הישרדות EXTREME

/0

המאבק הנצחי בין כוחות מנוגדים קיים כבר משחר ההיסטוריה. טוב מול רע, שחור מול לבן, יום מול לילה… כעת אתם עומדים להיבחן באתגר האולטימטיבי של עולם האסטרטגיה והאקשן, בקרב מלא אדרנלין שיכריע אחת ולתמיד מי ינצח, אתם… או הם? בואו לחוות את הדור הבא של חדרי הבריחה, במסלול תחרותי ואתגרי, שמשלב חידות מבריקות מעולם חדרי הבריחה לצד אקשן משימתי, ואסטרטגיה שבה רק הטובים ביותר יכולים לצאת כשידם על העליונה. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה נייד הסוד של קליוסטרו

הסוד של קליוסטרו

/0

אתם מוזמנים לחוות את השילוב המוצלח והמרגש שבין אומנות החושים לאומנות הבריחה, בחדר חדשני שאין כמוהו בעולם כולו, מבית היוצר של קליוסטרו - מומחה ב'על חושי', מנטליזם ותורות הנסתר. לכל אחד יש סוד, גם לכם. הסודות שלכם הם הפתרונות לחידות בחדר הבריחה הגאוני שלנו. אצלנו תוכלו להשתתף בפעילות שהיא גם חוויה רגשית. תקבלו הזדמנות לבחון את הגבול שבין חושי לעל חושי, בין אמת לשקר, בין הנסתר לגלוי. תרשו לעצמכם להיות מופתעים מרגע הכניסה ועד נקודת היציאה האחרונה. התדהמה מובטחת, כולל ביום שאחרי. קליוסטרו יקרא לכם את המחשבות, ינבא את המהלך הבא שלכם, ישתול בכם סוגסטיות קלילות שמעוררות חיוך. הוא גם יפתיע, ידהים, יסקרן, יעורר, יקפיץ, יסעיר, ירטיט אתכם, מקרוב - אחד על אחד.

המשך
חדר בריחה אמנזיה בתל אביב

אמנזיה

/0

הבהלה גוברת! מתרבים הדיווחים על תושבים רבים שפשוט נעלמו בלי הסבר ולא ידוע מה עלה בגורלם. כדי להגדיל את התעלומה, גם מעט העדים להעלמות ההמונית, לא זוכרים דבר! האם תצליחו להחזיק מעמד שעה שלמה בלי להעלם?

המשך
חדר בריחה המסע אל העבר (תעלומת הבית הנטוש) בנשר

המסע אל העבר (תעלומת הבית הנטוש)

/0

אתם מוצאים את עצמכם בסוף המאה 19 ליד בית ישן. פעם היה גר פה מדען מטורף. אבל לפני שנתיים הוא נעלם, ומאז בביתו קורים דברים מוזרים. כל מי שנכנס פנימה, נעלם כאילו מתאדה באוויר. עברו כבר שנתיים, אבל תעלומת המדען עדיין לא פתורה. האם תוכלו לפתור את התעלומה?

המשך
חדר בריחה חדר חידות בצפת

חדר חידות צפת

/0

הגעתם לחופשה בצפת ואתם מתאכסנים בדירה של חבר שקיבל אותה בירושה. החבר שלכם מתגורר כרגע בחו"ל ומתכנן לעלות לארץ ולהתגורר בדירה הזו ממש. אבל לפניו ניצבת בעיה אחת, ההוכחה כי הוא הבעלים החוקיים של הדירה נעלם איפשהו בדירה. המשימה שלכם, היא לאתר בתוך הדירה את המידע החסר. לרשותכם 60 דקות בדיוק. החווייה הזאת תקים לחיים את ההיסטוריה והתרבות של העיר צפת!

המשך
חדר בריחה אלם סטריט בתל אביב

אלם סטריט

/0

מתי בפעם האחרונה היה לכם סיוט, אבל אחד מפחיד באמת, כזה שמדמה סצנת אימה, כזה שידאג להקפיץ ולהבהיל אתכם, כזה שפשוט תרצו לברוח ממנו ? אז לנו יש אחד כזה במיוחד בשבילכם… החלומות המתוקים של ילדי השכונה נהפכו לסיוטים והכל בגלל דמות מפלצתית אחת. יש לכם 60 דקות לעצור את הסיוט לפני שהוא מגיע לחלום הבא, ואז….

המשך
חדר בריחה חדר ניתוח surgery בתל אביב

חדר ניתוח surgery

/0

אף אחד לא אוהב להיות בבית חולים.. ובטח לא כשאין לכם מושג איך הגעתם לשם. אתה וחבריך מתעוררים ומוצאים עצמכם בחדר ניתוח בבית החולים. כל מה שאתם זוכרים הוא שאת הלילה האחרון ביליתם בחדר הישיבות של המלון, מאזינים להרצאה של דוקטור שוהם. לאחר ההרצאה הדוקטור הזמין אתכם למשקה בחדרו במלון... מכאן כבר הכל נהיה מעורפל.. כל שעליכם לעשות הוא להינצל מחדר הניתוח בשלום. השעון מתקתק והדוקטור המשוגע עלול לחזור בכל דקה...

המשך
חדר בריחה שחור ולבן ברמת גן

שחור ולבן

/0

החיים איבדו את צבעם? אתם מרגישים חסרי כח? אנחנו גאים להציג בפניכם את הטיפול הניסיוני החדש שנלחם בתופעה הזו. אחרי מפגש אחד בלבד של 70 דקות תוכלו להכניס את הצבע בחזרה לחייכם!

המשך
חדר בריחה הרשימה השחורה BLACKLIST בנס ציונה

הרשימה השחורה BLACKLIST

/0

סוכן מוסד במסווה של מפיק קולנוע הוליוודי מנהל מגעים עם בעלי אינטרס עוינים. אתם חייבים להשיג את הרשימה השחורה. יש לכם 60 דקות למצוא את הראיות. חושבים שתוכלו למנוע תקרית דיפלומטית?

המשך
חדר בריחה האוצרות המקוללים בחיפה

האוצרות המקוללים

/0

לאחר מותו של ההרפתקן האגדי אלן קווטרמיין, חדר האוצר שלו נעלם באורח פלא גם הוא. על פי הנבואה, חדר זה, המלא בשלל מסתורי, יופיע מחדש למשך שעה בלבד כעבור מאה. האם אתם נועזים מספיק להיכנס לתוך חדר זה במטרה לפענח את תעלומתה של ההרפתקה האחרונה של קווטרמיין, ולאתר את חפצי הקודש יקרי הערך אותם אסף במשך שנים ארוכות?

המשך
חדר בריחה התחנה האחרונה בפתח תקווה

התחנה האחרונה

/0

השנה היא 2021. לוחמי הרשע של נבל העל דר' מיינד השתלטו על הרכבת הטרנס-אטלנטית, הטמינו בה פצצה גרעינית, ושלחו אותה בדהרה אל עבר מפקדת בנות הברית המאוחדות בלב האוכלוסיה. רק אתם, הסוכנים המבריקים בעולם, תוכלו להשתלט חזרה על הרכבת ולהציל את העולם מהשמדה. יש לכם רק 60 דקות עד שהרכבת תגיע ליעדה. היכונו לחווייה מטלטלת ומלאת אדרנלין. זוהי "התחנה האחרונה".

המשך
חדר בריחה מבצע זעפרן ברעננה

מבצע זעפרן - רעננה

/1

אתם באמצע לגימה של אספרסו משובח בפריז, אבל הבהייה הנעימה בעוברים ושבים נקטעת באחת. נקראתם לדגל, ונזרקתם למים. יש לכם בדיוק 60 דקות לפצח את סודות החדר ולבצע את המשימה. האווירה מתוחה. עליכם להיות ערניים ודרוכים, ולשתף פעולה כדי שתצליחו לעמוד ביעדים. הכי חשוב, מה שלא יהיה, אל תוותרו. כולנו בונים עליכם. יש להגיע 10 דקות לפני הזמן.

המשך
חדר בריחה הקונקשן ברעננה

הקונקשן

/0

טיסה שגרתית לניו-יורק עם עצירה לקונקשן בנמל התעופה אטאטורק באיסטנבול. תיכננתם את כל החופשה אבל אז הכל משתבש...

המשך
חדר בריחה תחנת החלל אלטאיר בתל אביב

תחנת החלל אלטאיר

/1

כדור הארץ איבד קשר עם תחנת החלל אלטאיר ויחד איתה אבדה כל התקווה לעתיד והשרדות המין האנושי. חברת Mission מחפשת מתנדבים אמיצים במיוחד שיהיו מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון שבשיגור גלקטי אל תחנת החלל. הצוות שלכם יהיה זה שישים את חייו על הכף כדי לענות על השאלה שכולם מחכים לגלות מה קרה בתחנת החלל אלטאיר?

המשך
חדר בריחה בית משוגעים בתל אביב

בית משוגעים

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה מערת הפלאים ברעננה

מערת הפלאים

/0

אתם נמצאים במדבר ולאחר חיפושים ממושכים מצאתם את הפתח למערת הפלאים. האגדה מספרת שבמעמקי המערה ישנה מנורת קסמים שמגשימה משאלות. האם תצליחו למצוא את המנורה ולברוח מהחדר?

המשך
חדר בריחה USS ENIGMA - משבר במעמקים בראשון לציון

USS ENIGMA - משבר במעמקים

/0

"יושב ראש המטות המשולבים של ארה"ב מודה לקפטן ג'יימס גולד על שירותו המסור כמפקד הצוללת הגרעינית ה-USS ENIGMA ומאחל לו בהצלחה בתפקידו הבא". ביום הראשון לשירותכם על הצוללת USS ENIGMA תחת פיקודו של הקפטן הנכנס אדריאן גריי שובצתם למשמרת תחזוקה בשעה שמתקיים טקס חילופי מפקדים בחדר המבצעים של הצוללת. במהלך המשמרת איבדתם קשר עם חדר הבקרה וכעת, כאשר אתם עושים דרככם חזרה פנימה, אתם עומדים לגלות תרחיש חמור מכפי שדמיינתם. האם תצליחו למצוא פתרון למשבר במעמקים ?

המשך
חדר בריחה אובססיה בקצרין

אובססיה

/0

“האובססיה” – החדר מבוסס על הספר – “הבושם: סיפורו של רוצח”. בחדר זה תגיעו לצרפת של המאה ה 18 ותכירו את גרנואווי בעל חוש ריח יוצא הדופן, אחד האנשים הכישרוניים והמגעילים של אותה תקופה. האובססיה שלו למצוא את הניחוח האלוהי מובילה אותו לדרך אפלה מאוד שמסתיימת באלימות

המשך
חדר בריחה דרקולה בבאר שבע

דרקולה

/0

דרקולה הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה דרקולה ממוקם בעיר באר שבע. האגדה על דרקולה מתעוררת לחיים הערפד הידוע והמפחיד ביותר בעולם עומד להתעורר בטירתו ולצאת למסע נקמה באנושות. אתם חבורת ציידי הערפדים, נשלחתם לטרנסילבניה לתפוס אותו ולהציל את האנושות. מהרו! לרשותכם רק 60 דקות

המשך
חדר בריחה גלדיאטור בכפר סבא

גלדיאטור

/0

נתפסתם כעבדים והושלכתם לתא המעצר. עוד מעט תיכנסו להילחם על חייכם כגלדיאטורים, קומודוס הקיסר משתמש בכם – הגלדיאטורים לצרכי בידור, הקהל שואג ורוצה לראות את הדם שלכם. חייליו של מקסימוס מתכננים את המרד הגדול בקיסר, הם כבר הכינו עבורכם תוכנית בריחה וכלים שיעזרו לכם לברוח לפני שתוכנסו אל תוך הארנה להילחם בקרב. קרב שאולי יהיה האחרון בחייכם! רק שיתוף פעולה ותחכום יעזרו לכם לברוח אל מחוץ לחומות.

המשך
חדר בריחה יער המתאבדים בראשון לציון

יער המתאבדים

/0

היער AOKIGAHARA שביפן הינו אתר התאבדויות ידוע ופופולרי. מידי שנה שמים שם קץ לחייהם כ-100 אנשים. היער הוא אחד המקומות המפחידים בעולם! אנשים נשבעים שארעו להם שם תופעות שניתן להסביר רק באמצעות פעילות על טבעית. היפנים מאמינים שהיער רדוף רוחות ושדים. היער מושך אליו תיירים רבים מאד. גם אתם החלטתם לבקר שם. אבל האם תצליחו לצאת...? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה פארמר ג'ון ברעננה

פארמר ג'ון

/0

שנים שמספרים על פארמר ג'ון שהוא רוצח סדרתי אבל אף אחד עוד לא הצליח להוכיח זאת. אולי אתם תצליחו?

המשך
חדר בריחה הכימאי באשקלון

הכימאי אשקלון

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה היהלום השחור באשדוד

היהלום השחור

/0

אתם חייליו הנאמנים של Mr.X - הפעם נשלחתם אל הבורסה ליהלומים שם נמצא "היהלום השחור" יהלום בעל כוחות על טבעיים עליכם להשיג אותו לפני שיגיע לידיים הלא נכונות.

המשך
חדר בריחה שוד בנק בבאר שבע

שוד בנק באר שבע

/0

כנופיה המפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 60 דקות! משחק חדש שיטריף לכם את החושים! עכשיו גם בבאר-שבע!!!

המשך
חדר ספר סודות היקום

חדר ספר סודות היקום

/0

אנחנו מצטערים לבשר לכם כי עברתם תאונה ואתם עכשיו באזור הדמדומים שבין החיים למוות . בין ההזיות השוטפות אתכם יש אחת ברורה מכולם - רק ספר סודות היקום יפתח לכם את הדרך חזרה לחיים. יש לכם שעה לפני שגורלכם נחרץ. החדר הוא חדר מאתגר ולכן פחות מומלץ לזוג מתחילים. גודל החדר וסגנונו מאפשרים עד 8 אנשים. יש אפשרות לדרגות קושי שונות.

המשך
חדר בריחה החדר של פרופסור רובינשטיין ברחובות

החדר של פרופסור רובינשטיין

/0

פרופסור רובינשטיין ממכון ויצמן הוא חוקר ידוע שם בנושא הגרעין. הוא הוזמן לשאת נאום בנושא נשק גרעיני בכנס ראשי מדינות בבית הלבן. ההרצאה שלו יכולה לשנות את תפיסת העולם את הנשק הגרעיני ואולי להציל את העולם! הטיסה יוצאת עוד מעט והמונית לשדה התעופה תגיע עוד שעה אבל הפרופסור לא מצליח למצוא את הדרכון! כעת הכל תלוי בכם. האם תמצאו את הדרכון של הפרופסור? האם הפרופסור שלנו יספיק לטיסה?

המשך
חדר בריחה הוקוס פוקוס בראשון לציון

הוקוס פוקוס

/0

הוקוס פוקוס הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: במהלך משחק בכדור החדש במגרש המשחקים, עף הכדור היישר לתוך חלון של בית סמוך. השמועה אומרת שבבית גר קוסם נורא. למרות זאת החלטתם לנסות להוציא את הכדור משם. המתנתם עד שראיתם את הקוסם יוצא ונכנסתם. מצאתם את הכדור, אבל כשניסיתם לצאת מצאתם את עצמכם ברחוב זר לגמרי. איך תמצאו את היציאה הנכונה? הקוסם יחזור בעוד 45 דקות. האם תצליחו לברוח קודם? חדר בריחה בראשון לציון

המשך
חדר בריחה נייד האתגר: זומבים

האתגר: זומבים

/0

אתם נמצאים במתקן סודי, העובד בשירות הממשלה על פיתוח אמצעים. היום בבוקר, המדענית הראשית של החברה באה ליום רגיל בעבודה אך ערבוב לא נכון של חומרים כימיים יצר תגובה קשה – קשה מאד! אף אחד לא יודע בדיוק מה קרה שם! המתקן נמצא בנעילה – במצב חירום דרגה 4 ! בחוץ, מתרחש משהו מוזר – עוד לא לגמרי ברור מה גרם לתופעה אבל בסביבות המתקן ברדיוס הולך ומתרחב דווח על תקיפות מוזרות של מתים מהלכים שתוקפים בני אדם – זומבים! בהערכת מצב מיוחדת שנערכה בחמ"ל הפיקוד, בניסיון למצוא פתרון מידי לבעיה חיפשו צוות איכותי שיוכל להתמודד עם האתגר. הממשלה החליטה להשתמש במעט חומר הנסיוב הניסויי שנמצא במתקן ולחסן אתכם על מנת שתנסו למצוא פתרון.הזמן קצר אך הממשלה שלכם סומכת עליכם שכקבוצה איכותית של מוחות מבריקים תמצאו פתרון לאתגר. האתגר שלכם : 1. למצוא את הרכב החומרים וחלקים מהנוסחה של נסיוב החיסון. 2. לחבר ולהפעיל את מפיץ החלקיקים אשר יפיץ את החיסון וירפא את הנדבקים. על מנת לייעל את הזמן יהיה עליכם לעבוד במקביל, התפרסו בנקודות שונות ברחבי המתקן, והתגברו על מערכת האבטחה. גורל העולם תלוי בידכם!

המשך
חדר בריחה נייד תיבת הפיראט

תיבת הפיראט

/0

חדר בריחה נייד! מוזמנים לחוות את חדר הבריחה המאתגר והחוויתי של חברת אתגר האוצר. מעל ל-30 חידות ומשימות שיגרמו לכולם לחשוב מחוץ לקופסא, להתגבש, לשתף פעולה ולשחק את המשחק בהנאה גדולה! הייחודיות שלנו: - קיימת אפשרות לייצר חידה משתנה בהתאם למידע שישלח מראש על החברה או על המשתתפים. - בכל חדר יש מעל ל-30 חידות ברמות קושי שונות, כל חידה היא שונה ודורשת חשיבה אחרת ומיוחדת. - הפעילות בחלל משותף יחד, בכל חדר 12-16 משתתפים. - המשחק המיוחד שייצרנו לא כולל מסכים, גדג'טים או חשמל. - סיום הפעילות מוביל לפתיחתה של תיבת האוצר גדולה שיכולה להכיל את ה"אוצר" האישי שלכם. - המשחק כולל מפעילים צמודים ששולטים בזרימת המשחק ובדינמיקה הקבוצתית

המשך
חדר בריחה רוצח הרנטגן במרחביה

רוצח הרנטגן

/0

דניאל נעלם באזור הגלבוע לפני שבוע. העיתונים מספרים על "רוצח הרנטגן", רוצח סידרתי המטיל את אימתו על תושבי המקום. אזרתם אומץ ויצאתם לסייע בידי המשטרה בחיפושים אחר דניאל. כשירד הלילה ואיבדתם את הדרך, התהפכו היוצרות והוא זה שהצליח ללכוד אתכם ברשתו. עכשיו תצטרכו להפעיל את התאים האפורים שלכם כדי לשרוד ולברוח מבית המטבחיים הזה. אין הרבה זמן והשעון כבר מתקתק. אתם עוד חושבים ? תברחו כבר.

המשך
חדר בריחה להציל את שיך אבריק בשדה יעקב

להציל את שיך אבריק

/4

צאו למסע בזמן ובואו להציל את שיך אבריק! שנים מעטות לאחר העליה לקרקע נקלעה ההתיישבות הצעירה 'שיך אבריק' [שלימים קיבלה את שמה שדה יעקב] למצוקה כלכלית ועמדה לפני פירוק. למשך שעה קסומה ומרתקת תוכלו גם אתם להצטרף למאבק להצלת היישוב הצעיר.

המשך
חדר בריחה מרתף היינות בתל אביב

מרתף היינות

/0

מסתבר שכדי להגיע לגיאורגיה מספיק להיכנס לחדר שלנו! הופ! ואתם במרתף יינות אמיתי, אי שם במעמקי טביליסי. אחרי שגיליתם כי סבא רבא שלכם החביא מזמן במרתף היינות בקבוק יין אשר נוצר בטכנולוגיה עתיקה וסודית שאבדה, נכנסתם לבית שלו ומצאתם את עצמכם במרתף המלא בחידות והפתעות. ועכשיו יש לכם 60 דקות על מנת לגלות את האוצר המשפחתי האבוד.

המשך
חדר בריחה המוזיאון בהוד השרון

המוזיאון

/0

חפץ יקר ערך נגנב מהמוזיאון ועומד להימסר לידיים הלא נכונות... יש לכם 60 דקות למנוע זאת ולהשיב את החפץ למוזיאון חושבים שתעמדו באתגר?

המשך
חדר בריחה היער המכושף בכפר סבא

היער המכושף

/0

הילדים רוצים לחגוג יום הולדת בחדר בריחה? מצוין! נשמח לארח אתכם בחדר הבריחה לילדים היער המכושף! החדר הוא חדר נייד המתארח באושילנד כפר סבא – מתחם עם אטרקציות נוספות ושוק אוכל (אושימרקט) הצמוד לחדרים ומאפשר לקבל ארוחה במחיר אטרקטיבי. הפעילות כוללת מדריך צמוד לכל 10 ילדים המפעיל ומנחה אותם בתוך החדר.

המשך
חדר בריחה נקמתו של צ'אקי בראשון לציון

נקמתו של צ'אקי

/0

לפני 30 שנה בעקבות היעלמויות מסתוריות נסגר מפעל הצעצועים, כעת יזם אמיץ החליט לפתוח אותו מחדש, אבל מהר מאד הוא התחרט. העובדים שלו החלו להעלם... אתם חוקרי המשטרה המנוסים שנשלחו לפתור את התעלומה ולהחזיר את הביטחון ליזם ולעובדים שלו. אתם רציניים ומעשיים ולא מאמינים בבובות רצחניות על טבעיות, כך שאין שום סיבה לפחד… או שאולי כן? הקולות הנשמעים מתוך המפעל מצליחים להפחיד אפילו אתכם. האם תוכלו להיות אמיצים מספיק להתמודד עם חדר הבריחה המפחיד והאימתי ביותר בארץ? להכנס אל תוך מפעל הצעצועים הנטוש להרפתקה מאתגרת, מסמרת שיער ומטורפת, שלא תוכלו להשאר אדישים אליה. הכינו את החיתולים… האם תצליחו לשרוד… את צ'אקי! החדר לא מתאים לנשים בהיריון. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה גות'האם ברחובות

גות'האם

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה חדרו של הקוסם בראשון לציון

חדרו של הקוסם

/0

חלמתם להיות קוסמים? קיבלתם הזדמנות להפוך את החלום למציאות! הקוסם המפורסם בעולם מחפש כישרונות חדשים שיהוו יד ימינו. הוזמנתם אל הקוסם למבחן אחד ויחיד שיקבע האם אתם בעלי היכולות להיות חלק מצוותו של הקוסם הטוב בעולם. יש לכם בדיוק 60 דקות על מנת לגבור על המכשולים שהציב בפניכם הקוסם ולהוכיח שאתם ראויים לעמוד יחדיו על אותה במה!

המשך
חדר בריחה הקבר האבוד בחיפה

הקבר האבוד

/0

אתם קבוצת ארכיאולוגים אמיצים, ולאחר חיפושים שארכו שנים מצאתם בחולות הלוהטים של המדבר המצרי את קברו של הפרעה האחרון בהיסטוריה של מצרים העתיקה. כעת סוף סוף נכנסתם לקבר שבו לא דרכה רגל אדם כבר 3,000 שנה. לפתע מפולת חול סוגרת את הכניסה שדרכה הגעתם! האוויר בקבר הולך ואוזל ובעוד 60 דקות אתם תשארו קבורים לנצח. כעת עליכם להלחם על דרככם החוצה.

המשך
חדר בריחה אטלנטיס באשקלון

אטלנטיס

/0

במשך דורות יצאו משלחות של צוללנים, חוקרים ורודפי אוצרות למצוא את אטלנטיס שהוטבעה במעמקי הים ואת האוצר האבוד שבה. אך משום מה נותק הקשר עימם ואין איש יודע מה עלה בגורלם אתם חושבים שתצליחו למצוא את אטלנטיס ולחזור בשלום בפחות מ-60 דקות? אם יש בכם את האומץ הדרוש – דרך צלחה !

המשך
חדר בריחה היער הרדוף בראשון לציון

היער הרדוף

/0

זהו ליל ירח מלא. אתם ועוד מספר חברים עורכים קומזיץ ביער. אחד החברים מספר לכם על הקללה הרובצת על היער הזה. לפי האגדה, בלילות של ירח מלא הנרצחים הקבורים ביער מתעוררים ונוקמים את מותם מכל מי שנמצא ביער בזמן הזה. לפתע נשמעת יללת זאבים ואחד החברים שלכם נעלם! העקבות מובילים לקרחת יער ובו בקתה נטושה... האם תצליחו למצוא את דרככם החוצה מהיער? מהרו! עוד שעה יעלה השחר.

המשך
חדר בריחה הג'וב היווני בחיפה

הג'וב היווני

/0

קפצתם קפיצה חפוזה ליוון שטופת השמש, אך לא באתם לכאן לבטן גב. עדיין לא הספקתם ללגום אוזו, לפתע צלחת נשברת ואתם מתחילים את משימת חייכם. - הג'וב היווני - זוהי חוויית אקשן ייחודית וסוחפת בה תעבדו יחדיו במטרה לסיים את המשימה שהוטלה עליכם במשך 60 דקות בלבד! במשימה תחוו נופים באווירה יוונית, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם התכוננו! עליכם להיות חדים ולחשוב מחוץ לקופסה.

המשך
חדר בריחה משימה בלתי אפשרית בתל אביב

משימה בלתי אפשרית

/0

פעילויות של התאגידים הבינלאומיים חוצי הגבולות הפך למגפה אמיתית של המאה ה21, האפשרויות שלהן ללא גבולות והמנהיגים חזקים מתמיד. כח ההשפעה שלהם עמוק כל כך עד שהחוקים הפכו לכהים בשבילהם עד כדי חסרי משמעות לפעמים. אבל מי אמר שזה מקובל על ידי הממשלה? המשימה שלכם היא להצטרף ליחידת העילית של ה CIA ולחשוף את כל האמת מאחורי מסכת השקרים של התאגיד החזק והגדול בעולם.

המשך
חדר בריחה בדרך לתהילה בראשון לציון

בדרך לתהילה

/0

מייק אפשטיין הוא נכדו של האמרגן האגדי שגילה את הביטלס. הוא מחליט להמשיך את המורשת המשפחתית ולצאת לחפש את הדבר הגדול הבא בעולם המוזיקה, על כן הוא הקים את חברת התקליטים "קתרזיס" המתמחה בייצוג להקות כושלות. כעת הוא מזמין אותכם לאודישן של חייכם. האם יש בכם את מה שצריך בדרך לתהילה?

המשך
חדר בריחה מסעות גוליבר בראשון לציון

מסעות גוליבר

/0

עליכם לצאת למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים וגמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות “קטן” עבור ענקים אבל יהיה ענק עבורנו

המשך
חדר בריחה טיטאניק בתל אביב

טיטאניק

/0

זה היה לילה קר באמצע אפריל 1912 כשהטיטאניק התנגשה בקרחון. אנשים התרוצצו חסרי אונים, צועקים, בוכים קוראים לעזרה. מספר שעות לפני כן נתפסתם על ידי שוטרי הספינה בזמן גניבת חפצים מהמפלס העליון ולכן הם נעלו אותכם בחדר המכונות של של הספינה. עכשיו, כשהטיטאניק מתחילה לשקוע ומים מציפים את המפלסים אחד אחרי השני, עליכם לברוח בזמן מחדר המכונות ואולי גם להציל את חייהם של שאר הנוסעים לפני שזה יהיה מאוחר מידי?

המשך
חדר בריחה מאחורי הקלעים של ברודווי בתל אביב

מאחורי הקלעים של ברודווי

/0

לשחקנית הגדולה יש סוד. הוא מוסתר מאחורי הקלעים של התאטרון בברודווי. יש לכם רק שעה אחת להיכנס ללב ליבו של התאטרון ולגלות את סודותיה של השחקנית

המשך
חדר בריחה

"לנקות" את מר ריצ'באום

/1

הצוות שלכם, ששמו הולך לפניו, מקבל משימה חדשה. אתם צריכים להצליח היכן שרבים נכשלו לפניכם. עליכם "לנקות" את גיא ריצ'באום. אם תצליחו, זה הג'וב האחרון שתצטרכו לבצע.

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר ברחובות

בריחה מבית הספר - רחובות

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה משימת החלל - ארמגדון בבאר שבע

משימת החלל - ארמגדון

/1

אסטרואיד ענק נמצא במסלול ישיר לפגיעה בכדור הארץ. אתם צוות האסטרונאוטים שנבחר למשימת ההצלה של כדור הארץ והאנושות. יש לכם 60 דקות בלבד לנחות על האסטרואיד, להטמין בו פצצה ולחזור בבטחה לכדור הארץ. האם תעמדו במשימה? גורל האנושות על כתפיכם!

המשך
חדר בריחה השוטרים בחיפה

השוטרים - חיפה

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה השוטרים בראשון לציון

השוטרים - ראשון לציון

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר בראשון לציון

בריחה מבית הספר - ראשון לציון

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה D-DAY בחולון

D-DAY

/0

אתם יחידה מסווגת ביותר שמגיעים לחופי נורמנדי שבצרפת שנכבשו על ידי הגרמנים. עליכם להשיג מהמקום הרגיש ביותר את ה"אניגמה" שבעזרתה יהיה ניתן לנצח במלחמה!

המשך
חדר בריחה שחמט בהרצליה

שחמט

/0

יש הרבה מלחמות בעולם אבל מלחמת השחמט היא הגדולה מכולן. בואו היכנסו למסע מופלא בממלכת השחמט, לרשותכם 60 דקות לעשות שלום בין כוחות האור הלבנים להבין כוחות האופל השחורים, במידה ולא תצליחו תתקעו לעד בממלכת השחמט. מומלץ לגייס צבא חזק, יצירתי ומתוחכם שיצליח להשכין שלום בממלכת השחמט ולשחררה משליטת כוחות האופל השחורים. לא דרוש ידע קודם בשחמט!

המשך
חדר בריחה קגב KGB בתל אביב

קגב KGB

/0

זרועותיו הארוכות של הקג"ב הגיעו עד תל אביב, רשת הריגול חדרה אל הקריה ומאיימת לחשוף מידע רגיש וסודי ביותר, האם אתם אמיצים מספיק להיכנס אל ארכיון הקג"ב ולהציל את המצב?

המשך
חדר בריחה מטען הכאב באשדוד

מטען הכאב

/0

המשך
חדר בריחה אנתרקס בראשון לציון

אנתרקס

/8

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה! התקוה תלויה ביחידת חילוץ מיוחדת אשר חייבת להיזהר מחיות נגועות בוירוס.

המשך
חדר בריחה נפילת הפנטגון בחיפה

נפילת הפנטגון

/0

הצלחת פעולותיהם של סוכנים חשאיים תלויה בסודיות של זהותם. בסוכנות של ארה"ב פועלים סוכנים מושחתים המדליפים מידע על סוכנים חשאיים אחרים, וכעת חייהם וחיי בני משפחותיהם בסכנה. בגלל החשיפה, כלל הסוכנים אינם יכולים להשתתף במבצעים של הסוכנות. נבחרתם קבוצת סוכנים מצטיינים ואמינים לפעול. עליכם לחדור לפנטגון, לאסוף את כל המידע על הסוכנים הפועלים ולהשמיד אותו. יש לכם 60 דקות לעשות זאת. היזהרו שלא להיתפס!

המשך
חדר בריחה סוכן כפול באשדוד

סוכן כפול

/0

אתם צוות דלתא, פרצתם לדירתו של ראש הצוות שלכם במטרה להוכיח אחת ולתמיד שהוא סוכן כפול ברגע שנכנסתם לדירתו הופעלה מערכת האבטחה ונלכדתם בדירה כעת יש לכם 60 דקות למצוא הוכחות לכך שראש הצוות סוכן כפול ולברוח מהדירה לפני חזרתו הביתה.

המשך
חדר בריחה משימת שרלוק בראשון לציון

משימת שרלוק

/11

בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו שלושה מקרי שוד בבנקים גדולים והתקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה במקום נוטרלו, מה שהוביל את החקירה למבוי סתום

המשך
חדר בריחה היער הקסום בחיפה

היער הקסום - חיפה

/0

אתם קבוצת חברים המטיילת ביער. לפתע חלק מהקבוצה נעלמה! מסתבר שמכשפה הטילה כישוף על היער והיא האחראית להעלמות של החברים שלכם. עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בעוד שעה, בדיוק בחצות, היציאה מהיער תנעל ואתם תישארו בו לנצח...

המשך
חדר בריחה אני אגדה בראשון לציון

אני אגדה

/0

עולם פוסטאפוקליפטי. רק קומץ קטן של אנשים שרדו, לאחר שוירוס קטלני הופך את האנשים לזומבים. לפני כחודש הצלחתם לקלוט שידור ממעבדתו של דר. נביל. דר. סיפר שהוא השורד האחרון בניו-יורק והוא עובד במלוא המרץ על פיתוחה של תרופה שאמורה לעצור את הוירוס ולהציל את האנושות. לפני כשבועיים הקשר עם דר. נביל נותק. אתם נשלחתם לאתר את המעבדה של דר. נביל, להבין מה קרה לו, ואם יתמזל מזלכם – למצוא את התרופה. גורל האנושות בידכם!

המשך
חדר בריחה Back to the USSR באשדוד

Back to the USSR

/0

באוגוסט 1957, בוקר סובייטי שקט למדי כשלפתע רכב שחור חונה בחצר ביתך... 10 סוכנים של הק.ג.ב, כלא, נותרה שעה בלבד.

המשך
חדר בריחה אקסקליבר בנשר

אקסקליבר

/3

ברוכים הבאים לקמלוט, משכנו של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול, אני מודה לכם שבאתם, זו היא שעה קשה לממלכתנו המפולגת. קרבות רבים מתנהלים כעת ברחבי הממלכה ובידכם הכוח לסיים את המלחמה. המלך ארתור זימן אתכם על מנת שתעזרו לו למצוא את הגביע הקדוש ואת החרב הקסומה אקסקליבר ולהביאם אליו לפני שמורדרד הרשע יניח ידו עליהם. הטירה מכותרת על ידי צבאו של מורדרד ואין ביכולתי להכניס אתכם אליה אך דאגתי שמישהו מבפנים יסייע לכם בכך, שימו לב הזמן קצוב אבירים!! אנשיו של מורדרד הולכים ומתקרבים ולכן הזדרזו והישמרו על נפשותיכם טוהר הלב שלכם, התושיה זריזותכם וחדות העין יעזרו לכם לגבור על האתגרים שבדרך ולעמוד במשימה המקודשת ולהשיב את אקסקליבר לידי המלך. אני סומך עליכם אבירים יקרים, גורל הממלכה בידכם. בהצלחה. מרלין.

המשך
חדר בריחה נייד המשרד

המשרד

/0

חברת אתגר האוצר יצרה חדר בריחה ייעודי לחברות וארגונים שמחפשים פעילות שוברת שיגרה בתוך המשרד מבלי לפגוע במהלך יום העבודה. מדובר על חדר נייד שמגיע עד אליכם ומוקם תוך זמן קצר באחד המשרדים או חדרי הישיבות. החדר מאופיין בחידות ברמה גבוהה שמאתגרות את המוח וגורמות לחשיבה אחרת ויצירתית במהלך יום העבודה.

המשך
חדר בריחה חניבעל לקטר בראשון לציון

חניבעל לקטר

/2

בעיר ניו יורק התבצעו מספר רציחות מסתוריות לאחרונה. המשטרה המקומית חקרה וגילתה שהמשותף לכל הקורבנות הוא הפסיכיאטר אצלו הם היו מטופלים טרם רציחתם. נבחרתם לסייע ל-FBI בחקירת הרציחות. במשך כחצי שנה התחזיתם למטופלים של חניבעל לקטר, פסיכיאטר מפורסם החשוד בביצוע המעשים, על מנת למצוא הוכחה לכך שהוא הרוצח הסדרתי. לפני מספר דקות נחטפתם ע"י חניבעל ואתם מוחזקים בחדר סודי בביתו בעודו נמצא בפגישה מחוץ לבית. עליכם למצוא ראיות לכך שהוא הרוצח ולברוח. מהרו, יש לכם 60 דקות לעשות זאת ולהספיק לצאת לפני שיחזור!

המשך
חדר בריחה קארטו בראש פינה

קארטו - ראש פינה

/1

אתם לא רציתם, אבל החברה התעקשו אז זרמתם. קצת פיש אנד צ׳יפס, תמונה עם חייל עם כובע מטופש מול ארמון, אולי תשיגו איזה כרטיס למשחק של הפרמייר ליג. לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון, יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זו משימה בלי תהילה. האנונימיות והחשאיות הן תנאי מקדים והמשמעויות של כישלון הרות אסון. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!

המשך
חדר בריחה שוד בנק בחיפה

שוד בנק חיפה

/0

כנופיה המפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 70 דקות!

המשך
חדר בריחה נייד הסוכנים

הסוכנים

/0

משחק בריחה קבוצתי הכולל לוח ענק מעוצב ומהפנט, תיבות צבעוניות מיוחדות, והמון הפתעות שמתגלות במהלך הפעילות! חוויה! אקשן! אתגר! שיתוף פעולה! הכל קורה תוך כדי המשחק שגורם לילדים להישאר מרותקים! שמנו דגש על פעילות מלאה בצבעים וציורים שמדברת בשפה של הילדים ומאפשרת להם לחשוב באופן יצירתי ולהצליח בפתרון החידות והמשימות!

המשך
חדר בריחה מצרים העתיקה בבאר שבע

מצרים העתיקה

/0

השנה היא 2065. אחרי שנים רבות שחיפשתם אוצר נסתר שהחביאו המצרים לפני אלפי שנים גיליתם את מקומו. מכונת הזמן מאפשרת לכם לחזור אל אותה תקופה למשך 60 דקות בלבד. אם לא תצאו בזמן עם האוצר תתקעו בעבר לנצח!

המשך
חדר בריחה אימפרית הפשע בתל אביב

אימפרית הפשע

/0

אטלנטיק סיטי, ארה"ב | 1928 ארה”ב, שנות ה20. “חוק היובש” כערובה לשיפור מצב האומה ואל-קאפונה כסמל לשגשוג. מלחמות גנסגטרים ופשע מאורגן משרתים את הפוליטיקה. משלוחים לא חוקיים של וויסקי מהווים את מקור ההכנסה העיקרי של המאפיה. “נאקי” תומפסון, גזבר העיר והעומד בראש הפושעים המקומיים, בעל קשרים פוליטיים הדוקים, מחליט לנצל את המצב ולשלשל לכיסו את כלל הרווחים, תוך כדי השארת אל קאפונה, שותפו משיקגו, מאחור. בהוראתו של אל קאפונה, המשימה שלכם היא לנסוע למאורתו של “נאקי” ולהשתלט על המצב. יש לכם שעה להחזיר את הכבוד לבוס שלכם ולצאת כמנצחים מהמאורה של “נאקי”!

המשך
חדר בריחה סיאנס - בקרוב בתל אביב

סיאנס - בקרוב

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה פיראטים בהרצליה

האתגר: פיראטים

/0

כל מה שאנחנו יכולים לספר לכם הוא שאתם הייתם בהפלגה על ספינה מפוארת מנמל ליזבת' לעיר נסאו, בדרך, פיראטים השתלטו על הספינה שלכם בהנהגתו של הפיראט הנודע ג'ו בלאק, הקפטן הידוע לשמצה של הספינה "בלאק סיילס" (מפרשים שחורים). השמועות מספרות שהספינה הייתה בדרכה למצוא את אוצר הזהב הספרדי האבוד, הפיראטים כלאו אתכם בצינוק הספינה שלהם ומאז עקבותיכם נעלמו… האתגר שלכם – למצוא את האוצר האבוד… ולהישאר בחיים.

המשך
חדר בריחה אימג'ינריום בתל אביב

אימג'ינריום

/0

חלמתם פעם חלום שלא הצלחתם להבין? מה תעשו אם תגלו שאתם לא מצליחים להתעורר ממנו? יש לכם 60 דקות כדי לחזור למציאות אם אתם לא רוצים להשאר לכודים באימג’ינריום לנצח!

המשך
חדר בריחה קופהקבאנה Copacabana בעמק חפר

קופהקבאנה Copacabana

/0

ברוכים הבאים למלון קופה קבאנה החדש. בתור האורחים הראשונים שלנו זכיתם בסיור מפנק על חשבוננו אותו יעביר מנהל המלון מר קרלוס גארסיה. כמה מילים על המלון שלנו - המלון נמצא על קו החוף כך שמכל מקום הנוף עוצר נשימה, יש לנו אטרקציות רבות כגון: שתי בריכות, חדר כושר, ספא ועוד אתם רק צריכים להגיע עם המון מצב רוח טוב ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. מכיוון שמלוננו חדש וכרגע בתקופת הרצה, אנו מקווים שהסיור יעבור בצורה חלקה ומהנה. בתקווה שלא יהיו בעיות בדרך...

המשך
חדר בריחה הפירמידה בפתח תקווה

הפירמידה

/0

לפני כמאה שנים, מצאה קבוצת חוקרים את הפירמידה הסודית של הפרעה תות. ובתוכה את ספר הזיכרונות שלו. בספר נכתב, ביום ה-3000 לציון מותי, אקים לתחייה את צבא המתים של מצרים בעזרת שיקוי האלמוות. היום ה-3000 לציון מותו קרב ובא, עד היום כל קבוצה שנכנסה אל הפירמידה נעלמה, יש לכם 60 דק' להיכנס אל הפירמידה ולהציל את האנושות. אבל זהירות! במקום יש מלכודות ותאים נסתרים , האם תוכלו לברוח בזמן?

המשך
חדר בריחה ההתרסקות - אבודים בלב ים ברעננה

ההתרסקות - אבודים בלב ים

/0

השנה – 1921 ואתם מפליגים מאירופה לארה"ב בראש המשלחת המדינית. הדרך ארוכה, הים סוער אבל זו אינה הסכנה היחידה שעומדת בפניכם בימים אלה. יחידה מיוחדת של המדינה היריבה שלכם משתלטת על העוניה באמצע הים. הצוות נהרג ואתם נכלאתם לשבי במטרה להוציא את הסודות מראשכם. האם תצאו מזה בחיים?

המשך
חדר בריחה טורפדו בראשון לציון

טורפדו

/9

הנכם קבוצת מהגרים נמלטים הבורחים מארצכם. אתם מוצאים את עצמכם בבטנה של ספינת מלחמה בלב ים סוער. נשקפת לכם סכנה ממשית להיתפס על ידי רשויות ההגירה ולהיות מוחזרים אל ארצכם אל הסוף המר. יש לכם 60 דקות להציל את עצמכם ואם חשבתם שרשויות ההגירה זו הצרה הכי גדולה שלכם, אז תחשבו שוב… המתחם נגיש לנכים בכיסאות גלגלים. מתאים לנשים בהריון וניתן להיכנס עם מנשא או עגלת תינוק. מומלץ להגיע למתחם מסתורי כרבע שעה לפני הזמן שקבעתם.

המשך
חדר בריחה תיקים באפלה בהרצליה

תיקים באפלה

/0

בואו לפגוש את עולם הצללים והמסתורין בחדרי החדרים של הממשל. עזרו לסוכני ה- FBI לחשוף את הסודות השמורים ביותר במדינה. חדר בריחה הטוב ביותר בהרצליה! בהתחייבות!

המשך
חדר בריחה המשחק האחרון בחיפה

המשחק האחרון

/0

הרצח שהתרחש בדירה 43 אירע לפני למעלה מ-40 שנה, אבל הוא מעולם לא פוענח והדירה ננטשה מאז. בלילות האחרונים מדווחים השכנים על תופעות מוזרות בדירה: אורות שנדלקים ונכבים מעצמם, הדלת נפתחת ונטרקת בלי שאף אחד נגע בה ורולות מוזרים נשמים מהדירה. אתם קבוצת חוקרים מנוסים ועליכם הוטלה המשימה של פתרון התעלומה. האם תצליחו לעשות זאת?

המשך
חדר בריחה מבצע אפולו בראשון לציון

מבצע אפולו

/0

האנושות עומדת בפני אירוע היסטורי. פריצת גבולות כדור הארץ ונחיתת האדם הראשון על הירח! מכל המועמדים אתם נבחרתם לביצוע המשימה החשובה. לרשותכם רק 60 דקות להפעיל את מערכת הפיקוד ולצאת לדרך. עתיד האנושות כולה תלוי רק בכם. עשו צעד קטן לאדם, וצעד גדול לאנושות.

המשך
חדר בריחה היפנוזה באשקלון

היפנוזה

/0

החלומות מסקרנים אותנו. מה עומד מאחורי החלומות? האם אפשר להכנס ולצאת מחלום באופן מודע? קבוצת חוקרים התקדמה במחקרים ובניסויים, וכעת הזמינה אתכם להשתתף בניסוי מתקדם ובו באמצעות היפנוזה תתעוררו בתוך חלום. אך החלום הזה פתוח ל 60 דקות בלבד ואם לא תצליחו למצוא את דרך החוצה ממנו, תישארו שם לנצח… האם תצליחו לצאת?

המשך
חדר בריחה הנגאובר בפתח תקווה

הנגאובר

/0

אתם מתעוררים בסוויטה מפוארת עם הנגאובר מטורף וזיכרונות מעומעמים של מסיבה... אין לכם מושג איך ולמה הגעתם לכאן. אתם מנסים להיזכר מה קרה אתמול בלילה, אבל הכול כל כך מטושטש. פתאום אתם נזכרים שיצאתם לחגוג אתמול את מסיבת הרווקים של החבר הכי טוב שלכם, לילה לפני החתונה. שתיתם כמה משקאות, הרמתם צ'ייסר, וזהו, מאז הכול מחוק. אתם מסתכלים על השעון, מבינים שלא התעוררתם והחתונה מתחילה בעוד 60 דקות בדיוק! אתם מנסים להתעורר ולמצוא את כל החברים ופתאום מבינים - אתם נעולים בחדר, והדרך היחידה לצאת היא להבין מה לעזאזל קרה אתמול בלילה. חושבים שתצליחו להתאושש ולהגיע לחתונה? בטוחים שאתם רוצים לגלות מה קרה אתמול בלילה?...

המשך
חדר בריחה נמלטים בבאר שבע

נמלטים-באר שבע

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה הוביט בכפר סבא

הוביט

/0

סמאוג דרקון האש האכזר כבש את הממלכה המבוצרת ואת כל אוצרותיה עליכם לצאת למסע בארבור-ממלכת הגמדים שבתוך ההר הבודד ולעזור לבילבו באגינס וחבורתו להפיל את סמאוג משלטונו ולהשיב את האבן האבודה. האם תצליחו לעשות זאת בפחות מ 60 דק?

המשך
חדר בריחה אלדורדו - עיר הזהב באשדוד

אלדורדו - עיר הזהב

/0

כשיצאתם לטיול בהרי דרום אמריקה, לא שיערתם שתמצאו את הדרך אל מערות האנדים, שיכולות להוביל אתכם אל עיר הזהב האגדית והאבודה – אלדורדו. לפי האגדה, לאוצר יקר במיוחד המוסתר שם, נחשב פסל אינדיאני עתיק, אשר ניחן בתכונות מאגיות. מתים מסקרנות, אתם יוצאים למסע החיפושים שאף אחד מעולם עוד לא חזר ממנו. כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה מראה מראה בכפר סבא

מראה מראה

/0

שלגיה היפה ברחה מאמה החורגת והמרשעת והשתכנה בביתכם, הגמדים. אבל המלכה לא מוותרת והיא רודפת אותה ומנסה שוב ושוב להרוג אותה. אחרי הניסיון השלישי, שלגיה מבינה שכדי להינצל עליה למצוא את המראה המכושפת של המלכה והיא מגייסת אתכם, הגמדים, לעזרתה.

המשך
חדר בריחה קרקס זון דרנו בראשון לציון

קרקס זון דרנו

/0

מי מעלים את חיות הקרקס? ברוכים הבאים לקרקס זון- דרנו, הקרקס הנודד המפורסם בעולם. את הקרקס מנהלים שמונת הליצנים המשוגעים. הם האחראים על מופעי הלוליינים והאקרובטים וכמובן על מופעי חיות הקרקס, הופעות ששמעם יצא בכל העולם. הקרקס התנהל באופן מופתי עד שיום אחד החלו להעלם ממנו חיות בזו אחר זו. מי אחראי להעלמות החיות? החשד נפל על חלק מהליצנים המנהלים את הקרקס. אומרים שהם סוחרים בחיות. עליכם הוטלה המשימה לגלות מי מהליצנים הפך מושחת ואחראי להעלמות החיות. ב-60 דקות הקרובות הליצנים כולם לא יהיו בקרקס. זו ההזדמנות שלכם לגלות! חדר בריחה מאתגר במיוחד.

המשך
חדר בריחה בלש אמיתי בחיפה

בלש אמיתי

/0

אתם תהפכו לסוכני FBI שהוזמנו לבקשת משטרת ניו יורק לחקירת תעלומה בלשית. תצטרכו לגלות היכן הונחה פצצה ברחבי ניו יורק ולמנוע את הפעלתה.

המשך
חדר בריחה OVERLORD בחולון

OVERLORD

/0

אתם לוחמי בעלות הברית במלחמת העולם השניה. לידי המודיעין הגיע מידע , כי הגרמנים מפתחים נשק חדשני סודי אשר יש בכוחו לשבש את מבצע הנחתת הכוחות על חופי נורמנדי. המהנדס האחרי על הפיתוח, אוטו פון דייגר, נצפה על ידי המודיעין שלנו בבסיס חשאי לא רחוק מחוף אומהה. ישנו חשד כי שם נמצא מידע מדוייק יותר על הנשק הסודי, והדרך לנטרל אותו. אתם הכח שנבחר לאתר את המהנדס ולקבל את המידע לניטרול הנשק.

המשך
חדר בריחה המשימה בתל אביב

המשימה

/1

סוכן בכיר בסוכנות הביון במזרח התיכון ערק לסוכנות עויינת. אנחנו מגייסים אתכם, הסוכנים המוכשרים, למשימה החשובה והדחופה של איתור הסוכן הבוגד וניטרולו. להצלחת המשימה אתם נדרשים לעבודת צוות, ריכוז גבוה, חשיבה מהירה, יצירתיות ועמידה בזמנים. חושבים שתצליחו?

המשך
חדר בריחה ספייס בתל אביב

ספייס

/0

הצלחתם להשתלט על חללית עוינת וכעת עליכם לנטרל את האיום בזמן לפני שתאבדו בחלל החיצון. ספייס הנו חדר בריחה אוטונומי עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר ואינטליגנציה מלאכותית שלומדת את השחקנים תוך כדי המשחק.

המשך
חדר בריחה האתגר: דירה 68 בהרצליה

האתגר: דירה 68

/0

1980, ברית המועצות. אתם קבוצת חוקרים של המשטרה המתמחים באיתור נעדרים. לאחר ש-3 ילדים מעיירה קטנה נעלמים, אתם נשלחים לחקור את המקרה. למשטרה מגיע דיווח כי תושב מקומי ראה את אחת הילדות נכנסת לבניין יד ביד עם הדיירת המפחידה בדירה 68. האם תצליחו לגלות מה קרה בדירה 68? חדר בריחה לאמיצים בלבד!

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר בחיפה

בריחה מבית הספר - חיפה

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה כור גרעיני ברמת ישי

כור גרעיני

/0

כור גרעיני הוא חדר בריחה בצפון הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה כור גרעיני ממוקם ברמת ישי. אתם צוות פעולה מטעם הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית. המומחיות שלכם היא פירוק מתקנים גרעיניים. נשלחתם למשימת פירוק מתקן גרעיני הנמצא בשטחו של בונקר צבאי. אם לא תצליחו קיים חשש אמיתי להתפוצצות המתקן ולהשמדת האנושות. האוויר בבונקר מספיק רק לעוד 60 דקות. עתיד המין האנושי בידיכם!

המשך
חדר בריחה האבן האפריקאית הסודית בתל אביב

האבן האפריקאית הסודית

/0

לאחרונה, נתקלים תושבי העיר והתיירים בעירנו בתופעה ייחודית ומפתיעה: חיות פרא אפריקאיות המשוטטות ברחבי העיר. השמועות מצביעות על כך שהאשם הוא הפרופסור התימהוני המתגורר בעיר. הפתרון למהומה טמון באבן האפריקאית הסודית.

המשך
חדר בריחה סוד הגלריה בחיפה

סוד הגלריה

/0

יש המאמינים כי אוצרת הגלריה הסתירה אוצר עתיק מחשש שייפול לידיים לא נכונות. יום אחד האוצרת נעלמה ועימה סוד מקומו של האוצר. אספנים והרפתקנים רבים הגיעו לגלריה וניסו למצוא את האוצר, אך לשווא. האם אתם תצליחו לגלות את סוד הגלריה?

המשך
חדר בריחה ג'ומנג'י בתל אביב

ג'ומנג'י

/0

זהו משחק שולחן קסום שמכיל בתוכו סוד, מהרגע שאתם מטילים את הקובייה הראשונה אתם נשאבים לתוך המשחק. יש לכם שעה לברוח מהג'ומנג'י לפני שהג'ונגל או הצייד ישיגו אותכם אחרת תתקעו במשחק לנצח. תוכלו להיעזר באמצעות החידות והרמזים שפזורים לאורך כל המשחק. בהצלחה.

המשך
חדר בריחה פרויקט X בבאר שבע

פרויקט X - באר שבע

/0

זמן קצר מאז שנחתם הסכם הגרעין בין איראן למדינות המערב, על פי מידע מודיעיני מסווג, נמצא כי אי שם בבקתה נטושה במערב איראן ישנו מקום פיתוח סודי של מטוס תקיפה איראני המהווה איום על בטחון מדינת ישראל. אתם הצוות שנשלח לאתר את המקום, ולפעול בהתאם.

המשך
חדר בריחה הצוללת בחיפה

הצוללת - חיפה

/1

אתם חוקרי אוקיינוסים נודעים. במהלך סיור שלכם באוקינוס האטלנטי גיליתם צוללת אבודה. כמובן שנכנסתם לתוכה ופתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה להתמלא מים! עוד 60 דקות המים ימלאו את כל הצוללת ואתם תטבעו. האם תצליחו להחלץ קודם לכן?

המשך
חדר בריחה מבחנו של מרלין באשדוד

מבחנו של מרלין

/0

מבחנו של מרלין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה מבחנו של מרלין ממוקם בעיר אשדוד. תמיד רציתם להיות קוסמים! כעת יש לכם את ההזדמנות להתקבל לבית הספר לקוסמים של הקוסם המפורסם מרלין הגדול. כל מה שעליכם לעשות הוא לעמוד באתגר שהכין לכם מרלין. עליכם למצוא את מטה הקסמים שהוחבא באגף המרוחק ולהחזירו. לרשותכם 60 דקות בלבד. האם תצליחו לעמוד באתגר ולהתקבל לבית הספר לקוסמים?

המשך
חדר בריחה מבצע לוויתן ברעננה

מבצע לוויתן

/1

אתם מוצאים את עצמכם במקום האחרון שחשבתם שתהיו בו עלי אדמות. שעת בוקר מוקדמת, השמש עוד לא עלתה, והקור של המים מצמרר. לשבריר שנייה עולה הרצון לוותר, לחזור הביתה, אבל אתם תופסים את עצמכם בידיים - זאת לא סתם עוד משימה. עם שלם עומד מאחוריכם וממתין בדריכות לתוצאות המבצע. בתוככם מתחוללת סערה רגשית של חיוניות ופחד ומחלת ים. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה המעבדה הסודית בתל אביב

המעבדה הסודית

/0

במעבדות LOCKED ישנו מתקן סודי למחקר ויצור נשק עוצמתי וקטלני. דוקטור קוגן, החוקר המוביל, למד וגדל בברית המועצות, שם היה ידוע כחובב חידות היגיון ונשק להשמדה המונית. לצערנו לאחרונה - הדוקטור נעלם במפתיע. רגע לפני היעלמותו, קוגן השלים את בנייתה של פצצה קטלנית ביותר אך עד לרגע זה לא הצלחנו למצוא את הפצצה המסוכנת. אנו חוששים שישנו מנגנון השהייה המייעד את הפיצוץ לשעה הקרובה. אתם הצוות שנבחר למצוא ולנטרל את הפצצה. מהרו! לא נשאר הרבה זמן.

המשך
חדר בריחה המרדף בתל אביב

המרדף

/0

ההבדל בין תרגיל למציאות הוא ההבדל בין חיים למוות…

המשך
חדר בריחה אינדיאנה ג'ונס בראשון לציון

אינדיאנה ג'ונס

/0

הצטרפתם בזאת למשלחת מיוחדת שיוצאת למסע באמריקה הדרומית בעקבות אחד מאוצרות המאיה האבודים, אשר טמון באחד ממקדשיו של השבט. רבים וטובים ניסו לאתר את האוצר לפניכם, אך גם המעטים ששרדו יצאו מהמקדש בידיים ריקות. עקבותיו של ד"ר ג'ונס נעלמו וכעת עליכם להתחקות אחר עקבותיו, לפתור את תעלומת שבט המאיה ולברוח עם האוצר האבוד. לרשותכם 60 דקות בלבד לביצוע המשימה. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה הגנבים באשדוד

הגנבים - אשדוד

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי הגנבים הוא חדר בריחה באשדוד. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה הגנבים בראשון לציון

הגנבים - ראשון לציון

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הגנבים נמצא בראשון לציון. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה קללת הפרעונים בתל אביב

קללת הפרעונים

/0

פרופ' בריאן וילסון, מומחה לחקר הפרעונים, נעלמה בפתאומיות בשבוע שעבר בעת שחקרה את קללת הפרעונים במצרים. יש לכם שעה עד שקללת הפרעונים תתפרץ ואולי תקח אתכם איתה...

המשך
חדר בריחה מוזיאון נטוש בחיפה

מוזיאון נטוש

/0

לפני 20 שנה נכנסו למוזיאון קבוצת מבקרים. הם מעולם לא יצאו משם. מאז ננטש המוזיאון ואיש לא העז להכנס. האם אתם מספיק אמיצים? שימו לב! המשחק בהשתתפות רוח רפאים. חדר בריחה לא לבעלי לב חלש

המשך
חדר בריחה בצלמו של רוצח בפתח תקווה

בצלמו של רוצח

/0

ילד מגלה שאביו החורג הוא למעשה רוצח מתועב שחוטף אנשים ומחביא אותם על מנת לרצוח אותם. כדי לעזור לחטופים לברוח,הילד הכין מסלול בריחה מוסווה בחידות ורמזים,על מנת שאביו החורג יחשוב שמדובר במשחק ולא יבין שזו בפועל הדרך שלהם אל החופש.

המשך
חדר בריחה גביע הקסם ברחובות

גביע הקסם רחובות

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה מלחמת הצללים באשדוד

מלחמת הצללים

/0

אתם צוללים לתוך הספר "מלחמות הצללים", והופכים להיות חלק מכידון – היחידה הסודית ביותר במוסד, שאחראית לחיסולם של אויביה הגדולים ביותר של מדינת ישראל. התקבל זה עתה מידע מודיעיני על איום ממשי על המשך קיומה של המדינה. אנחנו זקוקים לסוכנים הטובים ביותר שיוכלו לסכל את חייהם, להכנס לעומק שטח האוייב ולהציל את המדינה מהאסון המתקרב! סוכנים יקרים – המשימה הופקדה בידיכם! האם תוכלו לצאת למבצע החשאי? האם תצליחו לשמור על בטחונה של המדינה? יש לכם רק 60 דקות להצליח במשימה!

המשך
חדר בריחה נמלטים בראשון לציון

נמלטים-ראשון לציון

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה וונדר זון ברחובות

וונדר זון רחובות

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך
חדר בריחה המלך ארתור בפתח תקווה

המלך ארתור

/0

אתם חוזרים אחורה בזמן לאנגליה העתיקה, בימי הביניים. צבא חיילים סקסוניים בהנהגת מורדרד כבשו את טירת המלך ארתור – קמלוט. הקוסם מרלין הספיק להחביא מהפולשים צמאי הדם את הסמל הראשי של שלטון המלוכה - החרב אקסקליבר. אתם, אבירי השולחן העגול, חייבים לחדור לקמלוט ולהחזיר את האקסקליבור למלך ארתור. הקוסם הנבון מרלין השאיר רמזים, כך שרק האבירים האמיצים עם לב טהור יוכלו למצוא את החרב.

המשך
חדר בריחה מטמון הברון בזכרון יעקב

מטמון הברון

/0

בימיה הראשונים של זכרון יעקב הטמין אחד מראשוני המתיישבים במושבה, אוצר של מטילי זהב מתחת למלון "גרף". האוצר מוגן בעזרת מערכת של חידות מתוחכמות. חבורה של יזמים גילתה את סוד האוצר. הם קנו את המלון ועומדים להרוס אותו ולגנוב את האוצר. הבולדוזרים יגיעו בעוד שעה. האם תצליחו לפתור את כל החידות השומרות על האוצר ולהגיע אליו לפני שהמלון יהרס?

המשך
חדר בריחה אוצר ירושלמי ברמת גן

אוצר ירושלמי

/0

בשיטוטכם בשוק בירושלים נפלה לידיכם מפה סודית של השוק הירושלמי בתקופה העתיקה. במפה מסומן מקומו של אוצר עתיק. גדולי החכמים של זמנים עתיקים אלו שקדו רבות על החבאת אוצר זה מעיני זרים. כעת נפתחה מנהרת זמן המעבירה מתקופתנו לזמן העתיק. המנהרה פתוחה לשעה בלבד! האם תצליחו למצוא את האוצר ולחזור בתוך 60 דקות?

המשך
חדר בריחה מיונים למוסד בתל אביב

מיונים למוסד

/0

תמיד חלמתם להיות ג'מס בונד הבא? לצאת לשליחות ולהציל את המדינה? לפתור תעלומות שאף אחד לא הצליח? חושבים שיש לכם את מה שצריך? המיונים נפתחו! בואו לראות אם סוכן מוסד זו הקריירה הבאה שלכם. בואו להיבחן על כל הכישורים הנדרשים לסוכן טוב, ותוכיחו שיש לכם את מה שצריך!

המשך
חדר בריחה חטופים בתאילנד בתל אביב

חטופים בתאילנד

/0

אחר חודשים של עבודה מאומצת כסוכנים חשאיים סוף סוף הוציאו אתכם לחופשה. חשבתם שהכול יהיה רגוע בתאילנד, אבל אחרי לילה מטורף של שכרון חושים, גיליתם שהעבר חזר לרדוף אתכם. כאשר התעוררתם גיליתם שלוחמי הרשע של נבל העל Dr.Mind חטפו אתכם. בעוד 60 דקות הם יגיעו לענות אתכם בנסיון לחשוף את כל המידע הסודי שבידכם. אסור שזה יקרה, יש לכם רק שתי אפשרויות: בריחה... או מוות.

המשך
חדר בריחה חדרו של המרגל הסורי בתל אביב

חדרו של המרגל הסורי

/0

באפריל 1967 הופלו שישה מטוסי מיג 21 סורים, אירוע זה הוסיף למתח הביטחוני ששרר במדינה והוביל אותה לפתחה של מלחמה. המוסד גילה שישנו מרגל סורי בארץ המתכוון להתנקש במטה הכללי כנקמה על הפלת המטוסים. אתם סוכני מוסד צעירים. גיליתם את חדרו - עליכם לנטרל את האיום!

המשך
חדר בריחה המערב הפרוע בהרצליה

האתגר: המערב הפרוע

/0

במערב הפרוע של ארצות הברית השריף הוא החוק. אתם חבורת בוקרים (קאבויים) אמיצים, וכאשר גיליתם כי השריף מחזיק אצלו את אקדח הזהב אשר יכול להוכיח כי אדם חף מפשע מואשם בפשע שלא הוא ביצע, החלטתם להכנס לבקתה של השריף ולמצוא את האקדח. מהרו! השריף חוזר בדיוק בעוד 60 דקות. האם תצליחו במשימה מבלי להתפס?

המשך
חדר בריחה שעבוד וירטואלי VR בראשון לציון

שעבוד וירטואלי VR

/0

בקרוב... תמיד הייתה עבדות בעולם, היא פשוט התאימה את עצמה לתקופה… היום במאה ה22, כשהקו בין המציאות לתוכן הווירטואלי הוא כלכך דק, עובדה זו נכונה מתמיד. אז איך נראים החיים של חסרי המזל? בדיוק כך: בדומה להרבה מבני תקופתכם, נמכרתם לעבדות לשימוש בתור בינה וירטואלית לצורך חקר המוח. כמה זמן לדעתכם תצליחו לשרוד? מה תצטרכו להקריב כדי לברוח?

המשך
חדר בריחה השוד של המאה בתל אביב

השוד של המאה - תל אביב

/0

אתם והכנופיה שלכם עומדים לבצע את השוד של המאה: עליכם לפרוץ לדירתו של מדען מטורף, אשר קיבל את הפרס הכספי הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל. ממקורות יודעי דבר למדתם כי המדען לא סומך על הבנקים ומעדיף להחזיק את כל הכסף בבית. הבעיה היא שהמדען ממעט לצאת מביתו אפילו ל-5 דקות. ממש ברגעים אלה התקבל מידע כי המדען עומד לצאת מהדירה שלו ל-60 דקות בדיוק. אתם חייבים ליזום פעולה ומהר. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בפנים. אבל אם יש לכם את הכלים המתאימים ואת האנשים הנכונים בכנופיה, תוכלו להתמודד עם כל אתגר, ולצאת מהדירה של המדען בחיים, חופשיים ועשירים!

המשך
חדר בריחה ג'ימאניה - נקמת החנון בקרית אתא

ג'ימאניה - נקמת החנון

/0

ג'ורג' למד איתכם בכיתה. בבית הספר הוא סבל מהתעללות ונשבע להתנקם בכל הכיתה. מאז סיום הלימודים אף אחד לא פגש אותו, אבל כבר כמה חודשים שבני הכיתה שלכם נעלמים באופן מיסתורי ואף אחד לא יודע מה קרה להם. השמועה אומרת שג'ורג', היום מאמן כושר מפורסם ומצליח, חזר. אתם חייבים לגלות מה קרה לחברים שלכם! או שאתם הבאים בתור...

המשך
חדר בריחה סאבווי 6 בכפר סבא

סאבווי 6

/0

ניו יורק של שנות ה80, מזוודה בעלת סווג גבוה הוטמנה באחד הרכבות התחתיות אך המידע לגביה דלף וכרגע כל התחנות והיציאות לרכבת נסגרו. על חוליה אלפא הוטלה המשימה למצוא דרך להגיע לרכבת, למצוא את המזוודה ולהעביר אותה לאיש הקשר. יש לכם שעה לפני שרשויות החוק יסגרו עליכם. האם תצליחו להיכנס ולצאת מסאבווי 6?

המשך
חדר בריחה סודו של האדם הקדמון ברחובות

סודו של האדם הקדמון

/1

אתם חבורת חוקרי מערות והגעתם אל מערה שהשמועות לגביה אומרות שכל מי שנכנס לתוכה מעולם לא נראה שוב. החלטתם להכנס לתוכה בכל זאת ומיד הרגשתם שאתם נשאבים לאחור בזמן עד לתקופת האדם הקדמון ויתכן שאתם לא לבד במערה... מישהו מנסה ליצור איתכם קשר ולגלות לכם את סוד המערה ואת הדרך החוצה. האם תספיקו לצאת בתוך 60 דקות או שגם אתם תעלמו לעולם?

המשך
חדר בריחה הכימאי ברחובות

הכימאי רחובות

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה שרלוק הולמס בראשון לציון

שרלוק הולמס

/0

הבלש המפורסם ביותר בהיסטוריה… נעלם! מפקח המשטרה לסטרד אובד עצות וקרא אליו אתכם, ווטסון וחבריו, לעזור לפתור את התעלומה הגדולה ביותר ששרלוק הולמס אי פעם נאלץ להתמודד איתה. תעלומה שלולא עזרתכם עלולה להוביל למותו של שרלוק… ואם לא תהיו חדים, זריזים ומחושבים, אולי גם למותכם. הכנסו ללונדון של תחילת המאה ה20 להרפתקה מסחררת, מאתגרת ומפתיעה שכוללת בתוכה לא רק חדר בריחה מרהיב וחידתי כי אם גם תעלומה של ממש שיש לפתור ולפענח בין חשודים וראיות… יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה השוטרים באשדוד

השוטרים - אשדוד

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה טריגר בתל אביב

טריגר

/0

האם תצליחו למצוא את המסמך הסודי בתוך המציאות המדומה? עליך מוטלת המשימה (אם תסכים לקבל אותה) להסתנן אל שורותיו של הארגון החשאי טארנסקורפ. לשם כך עליך להתקבל ולעבוד בארגון בתור סוכן כפול. יש למצוא את קורות החיים שהגשת ולגרום לאישורם בכל מחיר. במהלך המשימה צפויים מכשולים שונים ותצטרך למצוא פתרונות למצבים שונים כדי להתקדם. המשחק הוא Single player. שני השחקנים מבצעים בו זמנית את המשימה וחולקים מידע בזמן המשחק. בשלב מסויים תגלו שאתם לא לבד בבניין…

המשך
חדר בריחה הבית המקולל באשדוד

הבית המקולל

/0

הבית המקולל הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הבית המקולל ממוקם בעיר אשדוד. ד"ר ספינר היה ידוע כמדיום מוכשר, אולם יום אחד בפתאומיות הוא נעלם ולא נודע מה עלה בגורלו. כעבור זמן, בביתכם מתקבל מכתב מד"ר ספינר ובו הוא מבקש את עזרתכם. אתם מתלבטים מה לעשות, ולבסוף מחליטים לעשות מעשה אמיץ ולגשת לביתו לבדוק מדוע ביקש את עזרתכם ואולי גם לפתור את חידת היעלמו. האם תהיו מספיק אמיצים לעמוד במשימה שלקחתם על עצמכם?

המשך
חדר בריחה עולם הממתקים ברחובות

עולם הממתקים

/0

עולם הממתקים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: הגעתם למקום הכי מדהים בעולם! מקום שיש רק בחלומות! עולם שלם של ממתקים! אתם מסתובבים וטועמים מהכל: עוגות, עוגיות, שוקולדים וסוכריות על מקל. אבל לאט לאט מתברר שלא הכל נפלא ויש כל מיני הפתעות לא צפויות... האם תצליחו לצאת מהחלום ולחזור הביתה? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה קוהינור בחיפה

קוהינור

/1

הקוהינור, הידוע גם בשם הר האור, הוא יהלום הנחשב לאחד הגדולים והיקרים בעולם. היהלום שובץ בכתר המלכה אליזבת לכבוד הכתרתה ומאז הוא נמצא בבית התכשיטים במצודת לונדון. לפני יומיים נעלם היהלום. עליכם למצוא את הקוהינור ולהשיבו למקומו מבלי להיתפס וזאת תוך 60 דקות.

המשך
חדרים לימי גיבוש

חדרים לימי גיבוש

/0

יום גיבוש והנאה בפעילות המשלבת אתגר, הפוגה ושיתוף פעולה. הפעילות מתאימה לקבוצות של עד 35 משתתפים. המשתתפים ביום הגיבוש ישחקו בחדרי הבריחה, יחוו את אחת מהסדנאות המעצימות שלנו, יתפנקו בארוחה וייהנו מעמדת קפה ומאפים. במשחק בחדרי הבריחה נדרשים המשתתפים לשיתוף פעולה, ליצירתיות ולחשיבה מחוץ לקופסה. לאחר המשחק בחדרי הבריחה, ייהנו המשתתפים מאחת מבין כמה סדנאות בנושאי העצמה אישית או קבוצתית. במהלך כל יום הגיבוש עומדת לרשותכם עמדת קפה וניתן לשלב גם כיבוד נוסף ואף ארוחות.

המשך
חדר בריחה הרפתקה ביום הולדת ברחובות

הרפתקה ביום הולדת

/0

הרפתקה ביום הולדת הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: זו חגיגת יום ההולדת הכי טובה בעולם! ההורים שלכם נסעו והשאירו אותכם בבית לחגוג עם כל החברים במסיבת יום הולדת מושקעת ומדהימה. אתם וכל החבר'ה ביליתם ונהניתם ועכשיו הגיע הזמן שיחזרו הביתה, אבל אז גיליתם שמפתחות הבית נעלמו ואף אחד לא יכול לצאת. ההורים של החברים לא מפסיקים להתקשר וכולם מודאגים. האם תצליחו למצוא דרך לצאת? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה מתקפת הזומבים בתל אביב

מתקפת הזומבים

/0

הזומבים בדלת, החיסון בסביבה, תצילו את עצמכם ואת האנושות.

המשך
חדר בריחה המסתערבים בכפר סבא

המסתערבים

/1

מידע חם על מבוקש בכיר מוביל להקפצתכם מהבית. במהלך פעילות לתפיסת מבוקש בכיר בעזה, אתם נחשפים ונקלעים לעימות עם האוכלוסייה המקומית. במהלך הכאוס שנוצר עליכם למצוא את הדרך להיחלץ ולחבור לכוחותינו... היציאה למשימה הינה משטח האימונים של הכוחות המיוחדים. מתחם האימונים לכוחות מיוחדים נמצא במרכז הארץ בלב ישוב מגורים במתחם סגור ומבודד. הכניסה אליו הינה רק באישור. (כתובת המתקן תימסר בטלפון). כאשר תגיעו לשער המתחם יש ליצור קשר לטל' מס' 052-6081222. לאחר זיהוי יפתח השער ותוכלו להיכנס למתחם. הוראות הגעה מפורטות יותר למקום יימסרו בטלפון. יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה מכונת הזמן באשדוד

מכונת הזמן

/0

אתם נוסעים בזמן. מכונת הזמן שלכם נתקעה בלי דלק, ולחזור לזמן שלכם הפך לבלתי אפשרי. למרבה המזל, בעקבות העקרונות של מסע בזמן, דלק נוסף הסתירו בעבר ובעתיד. רק בעזרתו תוכלו לחזור לזמן שלכם. האם תוכלו להשתלט על הזמן תוך 60 דקות? (חדר קשה ומומלץ לקבוצות עם ניסיון)

המשך
חדר בריחה מלך הג'ונגל ברחובות

מלך הג'ונגל

/0

הזדמנות מיוחדת להשתתף בבחירות שכמותן עוד לא ראיתם! חיות הג'ונגל עורכות בחירות ועליכם להצטרף לאחד המועמדים ולוודא כי יקבל את מירב הקולות ויהיה המלך של הג'ונגל. נותרו עוד 60 דקות עד לסגירת הקלפיות. האם תצליחו להמליך את מלך הג'ונגל הבא?

המשך
חדר בריחה הצלצול בחיפה

הצלצול

/4

עיתונאית אחת חקרה על אגדה שמתרוצצת בין אנשים. אגדה על קלטת וילדה שמופיעה בה, הקלטת הטילה הרבה פחד ואימה באנשים, שלאחר שצפו בה צלצל הטלפון והילדה לחשה שנשאר להם שעה אחת לחיות. העיתונאית גילתה שאמא של הילדה היא זאת שבעצם רצחה אותה, בגלל שהיא האמינה שהרשע עצמו טמון בה ושהיא התגלמותו של הרוע עצמו! וכשגילתה את זה, נעלמה העיתונאית ולא השאירה שום סימן אחריה.בואו לסיים את החקירה שלה ולגלות מה באמת קרה לילדה מהקלטת.

המשך
חדר בריחה נייד אבי הכלה תעלומת רצח

אבי הכלה - תעלומת רצח

/0

דון גבעון קם מכסא הכבוד לברך את הזוג הצעיר – אבל האוויר לא עובר בגרון... הבטן מלאה באש והפנים מכחילות... המאפיה הפולנית של אזור השרון, ארגון פשע שמתמחה בסחיטה באיומים רגשיים, נשארה ללא הבוס הגדול. אבל מי יעז להרעיל את דון גבעון?

המשך
חדר בריחה הפרופסור המפוזר בראשון לציון

הפרופסור המפוזר

/0

גרסת ילדים לחדר אנתרקס – אתם נכנסים לדירה של פרופסור מפוזר שעבד על פיתוח של חיסון נגד מחלת אנתרקס ושכח את שם החיסון שהוא מצא. הוא רק זכר שהחיסון הפך את האנתרקס מסגול לשקוף. אתם נכנסים לדירה של הפרופסור על מנת לעזור לו למצוא את החיסון

המשך
חדר בריחה מגדל טסלה בפתח תקווה

מגדל טסלה

/0

התקופה היא ימי מלחמת העולם השניה. הפיזיקאי והמהנדס ניקולה טסלה מת ומשאיר אחריו המצאה מהפכנית בתחום האנרגיה החופשית, המצאה שיכולה לשנות את פני המלחמה. אתם כוח מבעלות הברית שנשלח לאתר את ההמצאה ולהשיג אותה לפני הכוחות המיוחדים של גרמניה הנאצית. האם תצליחו להגיע ראשונים?

המשך
חדר בריחה יום של צרות באשדוד

יום של צרות

/0

יום של צרות הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה יום של צרות ממוקם בעיר אשדוד. צרות באות בצרורות... דוקא היום כשאתם חייבים להגיע בזמן לעבודה, להצגה של המצגת החשובה ביותר בקריירה שלכם, התעוררתם מאוחר, נתקעתם בפקקים בדרך לעבודה והקפה שקניתם נשפך עליכם עוד לפני השלוק הראשון. יש לכם עוד 45 דקות להגיע למשרד אחרת אתם עלולים להיות מפוטרים!

המשך
חדר בריחה סודות המגילה בזכרון יעקב

סודות המגילה

/0

מאי 1948, ערב הקמת המדינה. בהיכל העצמאות בתל-אביב מתכנסת מועצת העם כדי להכריז על הקמת המדינה ולחתום על מגילת העצמאות. בין מנסחי המגילה היה איש שההיסטוריה לא מזכירה אותו, ולא במקרה. יהויכים קלאוזנר שמו, שבחר להיחבא בין הצללים מאחר והיה נצר למשפחה מיוחדת ועתיקת יומין, משפחה שנשאה לאורך דורות רבים את אחד הסודות הגדולים בתולדות עמנו – מיקומו של אוצר בית המקדש. עם חורבן בית שני נדדו כלי בית המקדש – ארון הברית וכל אותם כלים יקרי ערך ששימשו בפולחן של בית המקדש בירושלים – עד שעקבותיהם נעלמו במאה השישית לספירה. מאז מקומם לא נודע, למעט לאותה משפחה יחידת סגולה בה הועבר הסוד הכמוס מדור לדור. עם הקמתה של מדינת ישראל מחליט קלאוזנר לקודד רמזים למיקומו של אוצר בית המקדש במסמך המשמעותי ביותר של המדינה שבדרך - מגילת העצמאות. המשימה שלכם בתוך החדר תהיה למצוא את מגילת העצמאות ואת אותם רמזים שיעזרו לכם להימלט מהחדר ולהגיע אל מיקומו של אוצר בית המקדש. אבל עליכם למהר – שודדי עתיקות בדרכם לאותה מטרה כשלכם, ואם הם יגיעו לאוצר לפניכם הרי גורלו של הנכס העתיק הזה מצוי בסכנה. אנו סומכים עליכם – קדימה לעבודה!

המשך
חדר בריחה שכחו אותי בבית באשקלון

שכחו אותי בבית

/0

אתם חבורת פורצים מתוחכמת ומפורסמת המתחמקת מהמשטרה כבר זמן רב. היום ביצעתם פריצה לבית עשיר במיוחד ועמדתם לזכות בשלל רב, אך תכניתכם השתבשה בגלל ילד שובב בשם קווין. קווין הצליח לתפוס אתכם ולכלוא אתכם במרתף הבית. המשטרה תגיע בתוך 60 דקות. האם תצליחו להערים על קווין ולברוח מהמרתף עם השלל?

המשך
חדר בריחה היער הקסום ברחובות

היער הקסום - רחובות

/0

אתם קבוצת חברים המטיילת ביער. לפתע חלק מהקבוצה נעלמה! מסתבר שמכשפה הטילה כישוף על היער והיא האחראית להעלמות של החברים שלכם. עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בעוד שעה, בדיוק בחצות, היציאה מהיער תנעל ואתם תישארו בו לנצח...

המשך
חדר בריחה אגרבה בנשר

אגרבה

/1

ברוכים הבאים לאגרבה העיר של אלדין. האגדה מספרת על מנורה קסומה ועתיקת יומין אשר אבדה לפני אלפי שנים בחולות המדבר, רבים חיפשו אחרי המנורה, הידועה כי מעניקה לבעליה כוחות מעבר לכל דימיון. הוזמנתם לארמון הסולטן על מנת לעזור בחיפושים. ישנן שמועות כי ג'אפר יד ימינו של הסולטן אינו נאמן כפי הנראה לעין ומחזיק בידו רמזים למקום הימצאה. עליכם לחדור לארמון ולפענח את הרמזים לפני חזרתו של ג'אפר. מהרו, יש לכם 60 דקות לגלות את מקום הימצאה של המנורה טרם נפילתה לידיים הלא נכונות...

המשך
חדר בריחה משלחת חלל AP-13Z בחיפה

משלחת חלל AP-13Z

/0

השנה היא 2183. אתם צוות חוקרי חלל שנבחר לצאת ולאתר מקום חיים חלופי לתושבי כדור הארץ. לאחר חיפושים רבים מצאתם פלנטה שנראית מתאימה לחיי בני אדם. חקרתם אותה, לקחתם דגימות לבדיקות בכדור הארץ וכעת אתם צריכים לחזור לחללית ולהמריא. אבל משהו קורה... האם תצליחו לחזור לכדור הארץ?

המשך
חדר בריחה הנוגדן ברמת גן

הנוגדן

/0

וירוס קטלני דלף מתוך מעבדה סודית. הסכנה מרחפת כעת על פני כל האנושות ומאיימת להדביק את כל האנושות במגיפה קטלנית. כמעט ולא נשאר זמן, והתקווה היחידה שתציל את כדור הארץ תלויה בכם, מטרתכם למצוא את הנוגדן בתוך המעבדה סודית. האם תצליחו לעבור את כל מנגנוניי הביטחון שקיימים ולהציל את האנושות מפני הכחדה?!

המשך
חדר בריחה משחקי הגורל בראשון לציון

משחקי הגורל

/0

משחקי הגורל הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה משחקי הגורל ממוקם בעיר ראשון לציון. עברו כמאה שנים מאז המלחמה הגדולה שהשמידה כמעט את כל אוכלוסית כדור הארץ. האנושות כעת נחלקת לשתיים - המנצחים הפכו עשירים והם משעבדים את הצד המפסיד, שהפכו עניים, חסרי כל כולל חירותם. השנה היא 2208, והשנה מתקיימים משחקי הגורל. סדרה של אתגרי כח ומחשבה הבוחנות את יכולתיכם. אתם הקבוצה שעלתה בגורל להשתתף במשחקים. אם תצליחו ותשרדו תרוויחו גם את חירותכם, אבל אם תפסידו...

המשך
חדר בריחה הפבלה בראשון לציון

הפבלה

/0

בואו להיכנס לעולמם של תושבי הפבלות בברזיל,לנשום את האבק ולהריח את אבק השרפה ברחובות, מצד אחד עיר צבעונית ומרתקת, בירת הקרנבל, עטורת חופים שטופי שמש, אך מצידה השני מסתתרת הרחק מהעין ריו האחרת הלא היא "הפבלה הגדולה בעיר".

המשך
חדר בריחה אזור 51 בפתח תקווה

אזור 51

/0

חברתם לכוח משימה מיוחד שנמצא בדרכו למדבר נוואדה, אתם עומדים להתגנב לבסיס חיל האוויר השמור ביותר בארה"ב. המודיעין שלכם מעורפל. האנדרנלין זורם בעוצמה. המשימה לא צפויה. והמטרה היא לחשוף את הסוד הגדול שארה"ב מסתירה במשך שנים על קיומם של חייזרים רק שבאמצע דברים מתחילים להשתבש...

המשך
חדר בריחה סוף העולם בנס ציונה

סוף העולם

/0

לפי החישובים בעוד 60 דקות אסטרואיד ענק יתנגש חזיתית בכדור הארץ. אתם עומדים לקבל את המשימה החשובה ביותר למין האנושי, עתיד הפלנטה תלוי בכם! אנו יודעים כי למרות המשקל הרב המוטל על כתפיכם, אתם בעלי הכישורים לעמוד במשימה! הצטרפו למסע בזמן עוצר נשימה, רבוי מתח, חידות ואדרנלין בין תקופות ויבשות שונות בהיסטוריה האנושית.

המשך
חדר בריחה מבצע זעפרן בראש פינה

מבצע זעפרן - ראש פינה

/1

זה נראה לכם דומה אבל שונה, אבל העיר הקסומה פאריס שאליה כל כך חשקתם להגיע פתאום לוקחת אתכם למחוזות בלתי צפויים. אתם באמצע לגימה של אספרסו משובח בפריז, המלצר מגיש לכם קרואסון לצד חמאה צהובה ורכה, אבל הבהייה הנעימה בעוברים ושבים ברו-דה-פאסי נקטעת באחת. אין זמן, אומר לכם איש הקשר, תתארגנו בדרך. וכך בבת אחת אתם מוצאים את עצמכם בדרך לצד השני של העולם. עליכם להיות ערניים ודרוכים, ולשתף פעולה כדי שתצליחו לעמוד ביעדים. יש להגיע 10 דקות לפני הזמן.

המשך
חדר בריחה לבד בבית ברחובות

לבד בבית

/0

לבד בבית הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: אתמול התקיימה אסיפת הורים בבית הספר שלכם והיא היתה לא כל כך מוצלחת בשבילכם... ההורים שלכם החליטו שכדאי שתשקיעו יותר זמן בלימודים ופחות בחברים ובבילויים, ואסרו עליכם לצאת הערב עם החבר'ה לסרט שכל כך חיכיתם לו! אתם ממש רוצים ללכת. הסרט מתחיל בעוד 45 דקות. האם תצליחו לחמוק מהבית בלי שההורים ירגישו? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה השוד הגדול bank job בתל אביב

השוד הגדול bank job

/0

קיבלתם מידע פנימי על כך שבדירתו של אחד מעובדי הבנק מסתתר המידע הנחוץ לפריצה אל מערכת האבטחה של הבנק. המשימה שלכם היא להסתנן אל דירתו, להשיג את המידע ולפרוץ לבנק דרך חדר האבטחה.

המשך
חדר בריחה אבירי הלילה במרחביה

אבירי הלילה

/0

אתם אבירי הלילה שנשבעתם להגן על ממלכות האדם, עומדים בפני המשימה החשובה והמסוכנת של מציאת חרב הדרקון העתיקה. החרב, שהלהב שלה חושל מפלדה ולריאנית טהורה, היא זו שתוכל לנצח במלחמה נגד "המהלכים הלבנים" ולהציל את הממלכות מפני נפילת חומת הקרח. החורף הגיע. האם אתם מוכנים למשימה?

המשך
חדר בריחה סוד הגילגל בקצרין

סוד הגילגל

/0

צאו להרפתקה במבנה העתיק והמסתורי ביותר בגולן- “גילגל הרפאים”. אגדות ותאוריות רבות ושונות נפוצו עליו אך אף אחד אינו יודע מה באמת צפון בגילגל, מוזמנים להגיע ולגלות את סודותיו

המשך
חדר הבריחה אוצר הפיראטים באילת

אוצר הפיראטים

/0

הבעיות על הסיפון התחילו כאשר רב המלחים השתכר, נפל לים ונטרף על ידי כרישים. לרוע המזל, רק הוא ידע איפה הוטמן שק מטבעות זהב מהאוצר ששדדו הפיראטים... שתי כנופיות הפיראטים מתמודדות על ספינה אחת והחוק היחיד במשחק הזה הוא שאין חוקים. המנצח יגרוף את השלל והמפסיד יקורקע על אי בודד. לעלות על ספינת הפיראטים ולהניף מפרש שחור ודגלים, לקשור קשרים ימיים ולטפס על סולם חבלים, לפרוץ סורג ובריח ולשחרר צוות לכוד בבטן הספינה, לדוג בנות ים ולהאכיל פיראניות בידיים, להילחם על חבית רום ועל שק מטבעות זהב... בואו, הרפתקה גדולה מהחיים מחכה לכם על הסיפון הזה!

המשך
חדר בריחה חפים מפשע (תיק מס' 7) בנשר

חפים מפשע (תיק מס' 7)

/0

נקלעתם לתחנת משטרה בשנות ה 60 לאחר שאחד החברים שלכם הפליל אתכם במעשים שכלל לא עשיתם. עליכם לגלות מי הפליל אתכם, יש לכם רק 70 דקות לעשות את זה!

המשך
חדר בריחה לכודים בתל אביב

לכודים

/0

לפני מספר שנים לעיירה שלכם הגיע שכן חדש, דר. סטיבנסון. דר. סטיבנסון בעל שם עולמי, פתח מרפאה בעיירה, אבל אף אחד לא יודע מה באמת קורה שם. אתמול הלכתם לחגוג עם חברים בבר חדש ומאוד קרוב למרפאתו של דר. סטיבנסון. שתיתם הרבה ונהנתם! וזה הדבר האחרון שאתם זוכרים מאותו ערב…

המשך
חדר בריחה שגרירות במצור בפתח תקווה

שגרירות במצור

/0

לאחר תקרית פוליטית חמורה אתם מקבלים מקלט בשגרירות ישראלית במדינה זרה, בחוץ המפגינים יוצאים מכלל שליטה והמשטרה מתקשה לעצור את ההמון הזועם שמנסה לפרוץ פנימה כדי לפגוע בכם. יש לכם 60 דקות למצוא מילוט!

המשך
חדר בריחה מימד האלפא - המסע לעולם אחר ברעננה

מימד האלפא - המסע לעולם אחר

/0

בחיפוש אחר הפרופסור הנעלם הגעתם למעבדה שלו, בה נמצא הפורטל למימד המקביל דרכו עזב הפרופסור את עולמנו. לרוע המזל - השער תקול. המשימה שלכם היא לתקן את המתקן ולהמשיך את החיפוש אחר הפרופסור במימד המקביל. האם תוכלו לעמוד בכל המשימות לחזור בשלום?

המשך
חדר בריחה מבצע עטלף בהרצליה

מבצע עטלף

/0

הגיבור שלנו נחטף בדיוק כשהעיר תחת מתקפה והאזרחים צריכים אותו. כאן אתם נכנסים לסיפור - עליכם להציל את העיר ולשחרר את הגיבור יש לכם 60 דקות לפני שהרעים ישתלטו על העיר...

המשך
חדר בריחה הכת הסודית באשקלון

הכת הסודית

/0

התעוררתם במרתף מסתורי. אתם לא זוכרים איך הגעתם לשם או את המאורעות של היממה האחרונה. סביבכם אתם רואים עדויות לפולחנים הקשורים לכת סודית. פולחנים הכוללים גם קורבנות אדם... נדמה שאתם עומדים להיות הקורבן הבא... יש לכם שעה אחת בלבד להימלט. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה המחלקה הפסיכיאטרית בנשר

המחלקה הפסיכיאטרית

/1

אתם התעוררתם בחדר של מחלקה הפסיכיאטרית בבית חולים. כל 80 דקות לוקחים את המטופלים לטיפול ממנו עוד אף אחד לא חזר! המטרה שלכם להתחזות למטופלים ולגלות מה קורה במחלקה הפסיכיאטרית, מי עומד מאחורי כל מה שקורה שם?! הזמן המוקצב לכם הוא רק 80 דקות!

המשך
חדר בריחה סודי ביותר בהרצליה

האתגר: סודי ביותר

/0

אתם קבוצת עיתונאים חוקרים וגיליתם כי הממשלה מסתירה מהציבור מידע חשוב ביותר. בנוסף, קיבלתם גם שיחת טלפון מאדם שהזדהה כסוכן FBI בשם מאלדר, שטען שיש בידיו עדויות שעל הציבור לשמוע. זה יכול להיות הסקופ של הקריירה שלכם! המשימה שלכם כעת היא לחשוף את הסוד שהממשלה מסתירה ולהשאר בחיים כדי לפרסם אותו.

המשך
חדר בריחה מונסטרופוליס בראשון לציון

מונסטרופוליס

/0

הגעתם לעולם המפלצות בדיוק בזמן התחרות השנתית של הפחדות! עכשיו אתם חייבים להראות את כל מה שיש לכם על מנת לחזור הביתה! תצטרכו להתחרות באגדות חיות של מונסטרופוליס! הזדרזו! כי יש לכם רק שעה…

המשך
חדר בריחה וונדר זון באשקלון

וונדר זון אשקלון

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך
חדר בריחה The Other Side בתל אביב

The Other Side

/0

ב-13 בנובמבר 1992, ברחובותיה השקטים של עיירה קטנה בשם סיילנט ואלי, התבצע שוד אכזרי במהלכו נהרגו בני הזוג מייסון. אנשי העיירה המאמינים באמונות תפלות, השאירו את בית מגוריהם כשהיה ולא התקרבו אליו. היום, 24 שנים מאוחר יותר, כבר קשה להתעלם מהקולות והאורות הבוקעים מהבית בכל לילה...

המשך
חדר בריחה אסון במצולות בצפון

אסון במצולות

/0

צוללת גרעינית מצוידת במעל 150 ראשי נפץ גרעיניים שוכנת במצולות הים התיכון. מפקד הצוללת יצא מדעתו, נעל את אנשי הצוות בתאים והפעיל ראש נפץ גרעיני, במטרה להשמיד את העולם. אתם צוות של השייטת אשר הצטרפה לצוללת עקב משימה אחרת. הצלחתם לפרוץ את דלת התא שלכם ועתה עליכם להשבית את ראש הנפץ ולמנוע אסון גרעיני והשמדת העולם. מהשידור האוטומטי נלמד כי ראש הנפץ יתפוצץ בעוד 60 דקות, האם תספיקו להציל את העולם? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה חדר בריחה אסון במצולות בצפון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה לחדר בריחה אסון במצולות בצפון ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה מועדון צייד בבאר שבע

מועדון צייד

/0

נחטפתם למועדון בו נמצאים פסיכופתים בעלי הזכות לענות למוות בני אדם, יש לכם 60 דקות בלבד להשתחרר ולצאת מבלי להיפגע. תצליחו?

המשך
חדר בריחה גרוויטי בתל אביב

גרוויטי - תל אביב

/0

השנה היא 2116. ישראל הפכה למדינה המובילה בתחום החלל. התעשייה האווירית, בשיתוף פעולה הדוק עם NASA יוצרים את תחנת החלל EDEN. ייחודיות הפרויקט היא בכך שהחללית מופעלת ומתוחזקת באופן מלא מן כדור הארץ. צוות מקצועי מפעיל את התחנה .בעזרת חיבור לאווטארים שנמצאים בחללית ויכולים לבצע כל המשימות המוקצות ממרכז הפיקוד אבל כמו שהחיים מלמדים, לא הכל כל כך פשוט. לפני כמה שעות התקבלה קריאה בעקבות מקרה חירום בתחנת EDEN. .הכל מרמז על תקלה קריטית בכור התחנה הניסיון הקודם לתקן את התקלה כשל ורק אתם יכולים להציל את המצב! יש לכם 60 דקות בדיוק!

המשך
חדר בריחה בייקר סטריט בראשון לציון

בייקר סטריט

/0

בשנת 1930 החלו להתרחש בלונדון האפרורית והשקטה רציחות מסתוריות ואיומות יותר ממה שניתן לדמיין. בכל רחבי העיר נמצאו גברים שעונו ונרצחו בצורה מתועבת וסדיסטית. רק אתם יכולים לפתור את התעלומה: יש לכם שעה אחת לגלות את זהות הרוצח לפני שיצליח להימלט מגבולות המדינה.

המשך
חדר בריחה סוכן 007 בחיפה

סוכן 007

/0

אתם סוכני הביון הבריטי, MI-6, ונשלחתם למשימה נועזת בצפון קוריאה למניעת שיגור גרעיני, אך נתפסתם ונשלחתם לכלא. לרשותכם 60 דקות לברוח מהכלא ולהשלים את המשימה.

המשך
חדר בריחה נייד רצח מול המצלמות תעלומת רצח

רצח מול המצלמות - תעלומת רצח

/0

הבמאי צועק "קאט" אבל פסח לא קם... הקטשופ נמרח על הרצפה, הוא מאוד נוזלי... רונית מרימה את המבט ולוחשת: זה לא קטשופ, זה דם! בתעלומה "רצח מול המצלמות" מישהו/י החליף את האביזר על הסט באקדח אמיתי – אבל מי?

המשך
חדר בריחה הפרופסור המטורף באשדוד

הפרופסור המטורף

/0

(גרסת ילדים למשחק "שובר שורות") הפרופסור המטורף חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הפרופסור המטורף ממוקם בעיר אשדוד. המורה שלכם למדעים מתגלה כפרופסור מטורף שבונה המצאות מדהימות. גיליתם שההמצאה האחרונה שלו היא מכונה מופלאה המסוגלת להפוך נוזל לכסף אמיתי! אם סקרנים מאד לראות את המכונה הזו ואולי לנסות בעצמכם... אז בשיעור האחרון במקום להכנס לכיתה החלטתם לנסות ולהכנס לביתו של הפרופסור. מהרו! יום הלימודים עומד להסתיים ובעוד 60 דקות הפרופסור יחזור הביתה. אתם לא רוצים שהוא יתפוס אתכם בפנים.

המשך
חדר בריחה הבריחה מתחנת החלל VR בנתניה

הבריחה מתחנת החלל VR

/1

אתם מתעוררים בתחנת חלל, אתם לכודים, איבדתם את ההכרה והחמצן הולך ונגמר, יש לכם 60 דקות לחפש מפלט. מספר חדרים מלאי חידות, כל סצנה תוכננה בקפידה. ללא כח כבידה עם נוף מדהים לחלל החיצון. חוויה ייחודית ומדהימה.

המשך
חדר בריחה מכונה לתקשור נשמות באשדוד

מכונה לתקשור נשמות

/0

אתם לכודים בתוך המעבדה הסודית של תומאס אדיסון. השמועה אומרת ששם הפרופסור האגדי עבד על מכונה סודית ביותר לתקשור עם נשמות. ככל הנראה, בזמן אחד הניסויים המדען נעלם. האם תוכלו לפצח את התעלומה שמסתירה המעבדה? תתקלו בחידות מרתקות, אפשרויות לבצע ניסויים, ליצור דברים ולגלות תגליות מדהימות. במהלך ההרפתקה תכנסו לאוירה של קוסם, מדען ובלש בעת ובעונה אחת! האם תוכלו לגלות מה עלה בגורלו של הפרופסור האגדי תומאס אדיסון תוך 60 דקות? הרפתקה מרתקת ואווירה מדהימה לכל המשפחה.

המשך
חדר בריחה היעד - בולגריה בכפר סבא

היעד - בולגריה

/0

בתור אנשי מוסד נקראתם בדחיפות למשימה סודית. לאחר ביצוע המשימה עליכם לחזור לארץ בהקדם. כרטיסי הטיסה שלכם הם לעוד 90 דקות. עליכם להגיע לנמל התעופה, הנמצא 30 דקות ממיקומכם, בהקדם. בקרוב...

המשך
חדר בריחה הבונקר בתל אביב

הבונקר

/0

זמן רב אתם נמצאים בבונקר על אדמת מדינת אויב. טלטלו אתכם ממקום למקום וכעת מיקומכם אינו ידוע. בעקבות הפגזות כבדות באזור, השובים שלכם נטשו את המתחם והשאירו אתכם לבד. בין השובים היה סוכן כפול בשירות המדינה ששתל עבורכם רמזים ברחבי החדר כדי שתוכלו לדווח את מיקומכם לסיוע ישראלי, רגע לפני שתיקברו תחת ערימות בטון. ההפגזות מתחזקות, האדמה רועדת לכם מתחת לרגליים והשעון מתקתק לאחור לקראת הפגזת הבונקר. נותרה לכם שעה אחת בלבד לגלות את מיקומכם, האם תספיקו לחלץ את עצמכם בזמן? מומלץ להגיע לחדר עם נעלים סגורות.

המשך
חדר בריחה האשליה במושב יערה

האשליה

/0

במשך שנים רבות שמרו הקוסמים על סודות המקצוע, אף אחד לא גילה את סודות הקסמים. אבל ולנטינו, "הקוסם במסיכה" הפר את קוד הקוסמים וחשף בפני כולם את סודותיהם שנשמרו לאורך שנים. הפרה בוטה זו סימנה את ולנטינו וכנגדו יצא חוזה לתפיסתו והעמדתו לדין. ברגע אחד הוא נעלם ועקבותיו לא אותרו שנים רבות. אגודת הסתרים הנצחית, "העין",גייסה אתכם, פרשי הצללים, למשימת האיתור והתפיסה של "הקוסם במסיכה". האם תצליחו תוך 60 דקות לחשוף אותו?

המשך
חדר בריחה גביע הקסם באשדוד

גביע הקסם אשדוד

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה הטיול בירושלים

הטיול

/5

חדר לא פעיל הטיול מתחיל... עכשיו ! אתם חושבים שאתם יודעים איך הטיול מתחיל? אולי... אבל אין לכם שמץ של מושג איך הוא נגמר. חלק קטן מכם ישרוד אותו... רובכם לא. מוכנים לעמוד באתגר הטיול ?

המשך
חדר בריחה שעת חירום בבאר שבע

שעת חירום

/0

השנה 2020. המצב הביטחוני בארץ הולך ומתדרדר. אויבינו התאחדו והקימו מדינה חדשה בשם "ח'ליפות האסלאם", ישראל נמצאת על סף מתקפה גרעינית, פיקוד העורף נמצא חסר אונים ואין פתרון באופק. אחד מחבריכם נזכר כי סבא שלו היה מספר שבראשית שנות ה60 בנה השב"כ בונקרים סודיים העמידים למתקפה גרעינית ושבדירתו הישנה בעיר העתיקה בבאר שבע יש מידע עליהם. אתם מחליטים לעזוב הכל, למצוא את המידע ולהתכונן למתקפה, זוהי הדרך היחידה שלכם לשרוד!

המשך
חדר בריחה החתונה the wedding בראשון לציון

החתונה

/2

לפני מספר שנים התחתנו זוג ידוענים אשר קיבלו מתנה יוצאת דופן מהדוד העשיר של הכלה- מיליון דולר!! הדוד אמר לזוג שזוג צריך להוכיח שהוא ראוי לקבל את המתנה ולשם כך הכין הדוד העשיר מקום מיוחד ובו הקציב שעה אחת בלבד למצוא את הכסף לפני שהקוד מתחלף!!. לאחרונה התגלה המקום והסימנים בו מעידים שהזוג לא מצא את הכסף, מאז רבים וטובים מגיעים למקום ומנסים להשיג את המיליון אך ללא הצלחה. חושבים שאתם תצליחו? מוזמנים לנסות...

המשך
חדר בריחה הטירה המקוללת בתל אביב

הטירה המקוללת

/0

דברים מוזרים קורים בטירה הזו. אורות נדלקים ונכבים... קולות ילדה קטנה צועקת נשמעים... ומי שנכנס לתוכה לא יוצא.... חושבים שתחזיקו מעמד מול הפחד ותצליחו להמלט בפחות מ-60 דקות? נראה אם תשרדו….

המשך
חדר בריחה הטינה בחיפה

הטינה

/0

כאשר אדם נרצח ובליבו טינה עוצמתית, נשמתו לא תנוח עד שהצדק ייעשה! וכך נולדת הקללה. הנשמה תמשיך לרדוף את המקום בו אירע הרצח ולא תהסס להרוג כל מי שינסה לעצור אותה. הקללה לא יכולה להיעלם מהעולם הזה, ותמשיך להיוולד מחדש ולעבור מקורבן אחד לאחר. קיאקו ובנה נרצחו באכזריות על ידי בעלה, שהתאבד לאחר הרצח. הקללה של קיאקו מלאה זעם וכעס והיא רודפת כל מי שמעז להתקרב לזירת הרצח. אם אתם אמיצים מספיק, בואו לגלות את סיפור הטינה, תסיימו מה שאחרים לא הצליחו לעשות, ותשברו את הקללה ...

המשך
חדר בריחה קרקס האימה בקרית ביאליק

קרקס האימה

/1

אתם קבוצת מיוחדת, אתם לא במקרה הגעתם לעמוד הזה… אתם הגעתם לכאן כי ליצן החצר וויתר עליכם וליצן האימה המשוגע שלנו בחר דווקא בכם! לשחק איתו את משחק הזמן החולני והמאתגר ביותר שלו. בזמן ששורר כאוס ועתיד המין האנושי נמצא בסכנה הכל מוטל בידיכם! אם תצליחו לעבור את המכשולים, ולפתור את החידות שהכין בשבילכם ליצן האימה, תבטיחו את עתידכם ועתיד קבוצתכם! אם לא תצליחו, סופכם כמו כל מי שניסה לפניכם. יש לכם בדיוק 60 דקות כדי לנסות לברוח ממנו! ועכשיו אנחנו נראה, אם אתם קבוצת חברים אמיתית, או שכל אחד כאן לעצמו. בקרוב מאוד הזמן שלכם יתחיל להגמר, היכונו לחוויה מלאת אימה, שתעצור לכם את הנשימה ותקפיא כל פעימה, לא לבעלי לב חלש***

המשך
חדר בריחה בשבי הסורי במרחביה

בשבי הסורי - מרחביה

/0

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה ? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם ?

המשך
חדר בריחה אבירי השולחן העגול בכפר סבא

אבירי השולחן העגול

/0

ברוכים הבאים לקמלוט, טירתו המפורסמת של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. היכונו להכנס להרפתקה שתיקח אתכם היישר אל אנגליה של ימי הביניים, לעולם קסום ומדהים של טירות, אבירים, מכשפים, ומלכים. בעוד המלך ארתור ומרבית אביריו נמצאים בשליחות דיפלומטית מחוץ למדינה, מורדרד המרושע מנצל את ההזדמנות ושולח את חייליו להשתלט על קמלוט ולגנוב את אקסקליבר, חרבו הקסומה של המלך. מרלין המכשף מזמן אתכם, האבירים האמיצים ביותר בממלכה, על מנת לעצור אותו. האם תצליחו לעמוד במשימה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה כרמן סאן דייגו-תעלומת המונה ליזה בקיבוץ הגושרים

כרמן סאן דייגו-תעלומת המונה ליזה

/0

ציור המונה ליזה, הציור המפורסם בכל הזמנים של איש הרנסאנס לאונארדו דה וינצ'י נעלם! בזירת האירוע נמצאו מספר צפנים וחידות משונות. דפוס התנהגות ייחודי וחשוד אשר מוביל אותנו להסיק כי העומדת מאחורי ההעלמות המסתורית היא לא אחרת מאשר כרמן סאן דייגו, גנבת האומנות הידועה לשמצה, אשר עקבותיה נעלמו לפני כ- 20 שנה. כאן אתם נכנסים לתמונה. אתם צוות החוקרים שהוזמנו מטעמנו במטרה לפענח את התעלומה ולאתר את ציור המונה ליזה. אבל כדאי שתזדרזו, המוזיאון צפוי להיפתח לקהל הרחב בעוד 60 דקות. עזרו לנו לפתור את התעלומה לפני שכל העולם יגלה מה קרה. אנחנו סומכים עליכם! לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה כרמן סאן דייגו-תעלומת המונה ליזה באזור הצפון וקיבוץ הגושרים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה כרמן סאן דייגו-תעלומת המונה ליזה באזור הצפון וקיבוץ הגושרים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה הצד האפל של האומנות בתל אביב

הצד האפל של האומנות

/0

היעלמויות מסתוריות מתרחשות ברחבי העיר, בעיקר של נשים. אומן מפורסם מקומי חשוד בהיעלמויות אלו. חיפושים של המשטרה לא העלו תוצאות. הקבוצה שלכם התבקשה לעזור לחקירה המשטרתית. עליכם להתגנב לסטודיו של החשוד ולמצוא הוכחות לזוועות לפני שתצאו מהחדר בריחה אך זכרו יש לכם רק שעה עד שהוא יחזור לחדר. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הצד האפל של האומנות באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הצד האפל של האומנות באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה שובה של המומיה בראשון לציון

שובה של המומיה

/0

ג'ון חוקר המומיות הנודע, מצא תגלית מופלאה! הטבעת של פרעה השני מסוגלת להעיר את המתים לתחייה. ג'ון גנב את המומיה ואת הטבעת מהמוזאון וכעת הוא מחזיק בהן בחדרו הסודי. בכוונתו להקים את המומיה לתחייה ולהשתלט על העולם. אתם היחידים שיכולים לעצור אותו! משימתכם היא למצוא את המומיה ואת הטבעת ולהצליח לצאת מהחדר הסודי. יש לכם 60 דקות לעשות זאת לפני שג'ון יחזור לחדרו. זהירות! המומיה עלולה להתעורר לחיים... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה ForDow בהרצליה

ForDow

/0

סוכן המוסד שחדר לכור הגרעיני בפורדו שבאירן נאלץ לברוח, ואתם הגעתם לסיים את המשימה. עליכם למצוא את הדיסק-או-קיי שהשאיר לכם סוכן המוסד הקודם לשתול אותו בשרתים שבכור ולברוח מהאתר. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה פורדו באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה פורדו באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה בית היתומים בבת ים

בית היתומים

/0

מה קרה שם, באותו מקום בו גדלתם? זה הזמן להתמודד עם המציאות שתהפוך את החיים שלכם לסיוט. אתם חייבים להיזכר במה שעבר עליכם! האם יש בכם את האומץ לחזור לבית היתומים? קווסט בהשתתפות שחקן שיגרום לכם לצרוח! תשמרו על עצמכם... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בית היתומים באזור המרכז ובת ים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בית היתומים באזור המרכז ובת ים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הבריחה מאלקטרז באילת

הבריחה מאלקטרז

/0

כלא אלקטרז (Alcatraz) המכונה גם הסלע, היה בית סוהר אמריקאי לעבריינים מסוכנים ביותר על אי במפרץ סן פרנסיסקו שבקליפורניה. בכל 29 שנות פעילותו של הכלא, לא נרשמה אף בריחה מוצלחת. בריחה מהכלא הייתה כמעט בלתי אפשרית בגלל השמירה הקפדנית עד מאוד, המים הקרים המקיפים את האי שעליו שוכן הכלא, המרחק בין האי לחוף - כשני קילומטרים, וחוסר באמצעים שיוכלו לסייע לבריחה אצל האסירים.שעה אחת אתה תהיה אסיר בכלא המאובטח ביותר. תרגיש את המשקל של האזיקים ורצון לברוח משם בהקדם האפשרי. במהלך 29 שנות פעילות הכלא, ככל הנראה, לא בוצעה כל בריחה מוצלחת. רק באמצעות עבודת צוות, חשיבה ויצירתית תוכל לברוח משם. לבריחה מוצלחת תצטרכו להשתמש בכל היכולות שלכם. חידות וצופן - מחכים לכם בדרך לנצחון. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון

הרפתקה במנזר

/0

לפני כ-1200 שנה, בטיבט, חי גואטמה שאקיאמוני, אדם מיוחד במינו שהגיע להארה רוחנית וזכה בחיי נצח. גואטמה הקים את מנזר "סאן דור ניי", מנזר "קן הנשרים" המפורסם ומכהן שמאסטר עד עצם היום הזה. מאות שנים שמנסים אלפי עולי רגל להגיע למנזר כדי ללמוד מהמאסטר ולזכות גם הם – בחיי נצח. המאסטר טוען שלא אחד זכאי לחיי נצח ויש להגיע לרמת מודעות ותובנה על אנושיים, ועל כן, החליט לבחון את כל באי המנזר. רק מי שיעבור את המבחן של מאסטר בודהה יוכל לזכות בהארה הרוחנית, להימנות עם נזירי מנזר "קן הנשרים" ולזכות בחיי נצח. מי שלא עובר את המבחן, כמו רוב אלו שניסו, נשמתו תתפזר בין שוכני המנזר ושמו ישכח בין דפי ההסטוריה. האם תהיו מסוגלים לעמוד באתגר המאסטר ולשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה?... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הרפתקה במנזר באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה המכתב בקרית מוצקין

המכתב

/0

בשנת 1988 אירעו מספר מקרים של חטיפות ורצח שעד היום טובי החוקרים לא הצליחו לפענח. לפני כמה ימים אירעה חטיפה נוספת עם סממנים זהים , והפעם יש קצה חוט-כתובת וקשר עם הנחטפת. אתם הצוות הכי מנוסה בימ"מ. משימתכם לחלץ את החטופה ולתפוס את הרוצח שנחשב חכם וערמומי במיוחד. האם תצליחו לעמוד במשימה, או שהוא שוב יחמוק לנו...? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה המכתב באזור הצפון וקרית מוצקין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה המכתב באזור הצפון וקרית מוצקין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה ג'רוזלם פאזל קווסט בירושלים

ג'רוזלם פאזל קווסט

/0

חדר בריחה בירושלים "ג'רוזלם פאזל קווסט". כתובת: גנרל פייר קניג 28, ירושלים. סוף סוף הגעתם לדירתו המסתורית של הנזיר. המשימה: לקחת את בקבוקי היין המוחבאים ולהימלט. הנזיר יעשה הכל כדי להפריע לכם. חושבים שתצליחו? רבים לפניכם ניסו לפצח את המשימה וזה לא היה פשוט! לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה ג'רוזלם פאזל קווסט באזור ירושלים.. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה ג'רוזלם פאזל קווסט באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה מסיבת התה במודיעין

מסיבת התה

/0

ברוכים הבאים לשעשוע מרהיב שמתאים לכל קבוצה ולכל עניין: לכנס מקצועי רציני, ליום גיבוש מהנה או לאירוע משפחתי חגיגי! במשחק הזה לכל אחד יש תפקיד, הרי ההכנות למסיבת התה הגרנדיוזית בעיצומן. אתם מוזמנים להפגש אצלנו עם קרוביכם וחבריכם כדי להכין high tea לפי מיטב המסורת האנגלית. בטקס התה הקלאסי אין פרטים קטנים. ליתר דיוק, כל הפרטים הקטנים הם גדולים וחשובים. זה משגע בהתחלה, עד שמשנים זווית ראייה ואז כבר לא ברור האם אתם מכינים את התה או התה מכין אתכם... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מסיבת התה באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מסיבת התה באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הצינוק בבאר שבע

הצינוק

/1

תקופת ימי הביניים של אירופה הוכרה בשל חוסר הרחמים המוחלט ושיטות העינויים הנוראיות. נראה שהולכים להוציאכם להורג על לא עוול בכפכם, אין כל טעם להתפלל לרחמים כשאתם כלואים כאן בצינוק מתחת לאדמה. אז מה עליכם לעשות? כדאי שתחלו לקחת עצמכם בידיים ולחשוב על דרכי מילוט טרם יגיע התליין. יש לכם 60 דקות לנסות לחמוק מן המוות. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה להציל את הכבשה במודיעין

להציל את הכבשה

/0

לקבוצת מדענים יש משימה מיוחדת: להשלים את הניסוי האחרון שנערך במעבדה לשדרוג החומר הגנטי, לפני שאסון אקולוגי יפקוד את אזורנו. היכונו להרפתקה בשטח פתוח! למשחק הזה אין כללים – יש רק שעון מתקתק ומשימה שצריכה להתבצע בכל מקרה. הכינו עצמכם למרדף מטורף אחר רמזים חמקמקים, חיפוש מטמונים במקומות בלתי צפויים, התמודדות עם אתגרים טכניים ומכשולים טבעיים, תקלות בתקשורת, אך גם גילויים מפתיעים. במשחק הזה, כמו בחיים, הכול בגדר "ניסוי וטעייה"... קיום המשחק כפוף לתנאי מזג אוויר. יש להצטייד בלבוש נוח ומתאים לפעילות בשטח החווה האקולוגית. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה להציל את הכבשה באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה להציל את הכבשה באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה התא בראשון לציון

התא

/0

השנה היא 1963, אתם, קבוצת חוקרים מטעם הממשלה, נשלחתם לחקור את נסיבות העלמותו של דמיאן קרואו, המטופל המסוכן ביותר במוסד הפסיכיאטרי "התא". אתם מיועדים להיפגש עם הפסיכיאטר הראשי אלברט בריינר על מנת שידריך אתכם במוסד הישן והסבוך. עם כניסתכם למוסד הבחנתם שמשהו לא כשורה... המקום נטוש מזה זמן רב ודמיאן קרואו הוא הדבר הכי פחות מדאיג כרגע... יש לכם ממש מעט זמן לברר מה באמת קרה שם, כי יתכן ואתם הבאים בתור... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה התא בראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה התא באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה תא טרור בקרית מוצקין

תא טרור

/0

אתם בחופשה מפנקת ומטיילים ברחבי העיר, כשלפתע עוצרת מסחרית לידכם וממנה יוצאים כמה אנשים עם מסכות... ברגע הבא הבנתם שנחטפתם ע"י תא טרור. מדובר ברשת טרור מוסלמית שעל הכוונת שלה פיגוע אכזרי בישראל. האם תצליחו לברוח בזמן המוגבל שנותרתם ללא שמירה? האם תצליחו לפענח גם את יעד הפיגוע והתאריך קודם מנוסתכם? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה תא טרור באזור הצפון וקרית מוצקין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה תא טרור באזור הצפון וקרית מוצקין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה מטריקס בהרצליה

מטריקס

/0

המטריקס זוהי מערכת חוקים שמדמה לנו את העולם האמיתי! כל מערכת החושים שלנו היא בעצם המטריקס, כל מה שאנו מריחים, מרגישים וחשים. אתם מגלמים את הסוכן סמית, ישות חצי רובוטית חצי תוכנה שנוצרה כדי לפקח על התהליכים המורכבים של המטריקס, המשימה שלכם היא לחדור למטריקס, להוציא משם את הכדור הכחול והאדום, ולצאת איתו לפני שניאו ומורפיוס יתפסו אתכם. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מטריקס באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מטריקס באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה קזינו זירו בתל אביב

קזינו זירו

/0

הכל התחיל כל כך טוב, הימרתם בקזינו וניצחתם שוב ושוב אבל אז התהפך הגלגל והתחלתם להפסיד. כדי למזער את ההפסדים המשכתם להמר עוד ועוד עד שכבר לא נשאר לכם כלום. הקזינו שוב ניצח. אבל אתם לא תוותרו בקלות. גייסתם כמה חברים טובים וביחד רקמתם תוכנית נועזת וגאונית לשוד מתוחכם ביותר של הקזינו. יש לכם 60 דקות לבצע את השוד הגדול בהיסטוריה של לאס-וגאס. האם תצליחו? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה קזינו זירו באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה קזינו זירו באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הסודות של דה וינצ'י בראשון לציון

הסודות של דה וינצ'י

/0

גלו את הסודות השמורים ביותר של יצירות אלמוות! אתם מוזמנים לצלול לתוך מציאות מסתורית, מרתקת ומרהיבה של דה וינצ’י כדי לנסות ולגלות האם תהיו ראויים להמשיך במורשת המפוארת של הגאון האיטלקי הדגול ולהפוך לתלמידיו הנאמנים. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה סודו של וולטר בתל אביב

סודו של וולטר

/0

וולטר, המורה לכימיה, מסתיר בדירתו את הנוסחאות הסודיות ליצור סמים. רוצים להתעשר? עליכם רק למצוא את הנוסחה הסודית. כנסו לחדר וגלו את הסודות והחידות שהחביא וולטר בחדרו. מהרו לפני שהוא יחזור... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה סודו של וולטר באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה סודו של וולטר באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה TESYS 2.0 בתל אביב

TESYS 2.0

/0

טסיס 2.0 (Tesys 2.0) היא מערכת בינה מלאכותית שפותחה על ידי המוסד על מנת להגן על מערכות של המדינה מפני התקפות סייבר. הוגה המערכת ד"ר קוגן נעלם בנסיבות מסתוריות ואולי אף נחטף לפני כמה שבועות. במקביל לאירוע היעלמות, חדר וירוס קטלני בשם סוס איראני למערכת טסיס. הוירוס השתלט על המערכת ומנצל את היכולות שלה כדי לשבש פעילות של מערכות מחשוב מרכזיות. טובי האנשים במוסד לא מצליחים להתמודד עם הבעיה והיחיד שיכול להציל את המערכת הוא ד"ר קוגן בעצמו. גויסתם לאחר תהליך מיון קפדני לשרותינו במטרה אחד: לעזור למצוא את ד"ר קוגן לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה Tesys 2.0 באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה Tesys 2.0 באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה פסיכי לגמרי בקיבוץ דגניה ב'

פסיכי לגמרי

/0

אתם קבוצת פסיכולוגים ידועים המתמחים בהתמודדות עם פסיכופטים. לכן כאשר התברר כי את החטיפה ביצע אדם המוכר למשטרה כפסיכופט מסוכן, הם פנו אליכם לעזרה. המשימה שלכם היא לחדור לביתו של החוטף, לאתר את החטוף ולחלץ אותו. מוכנים לקרב מוחות מורכב עם פסיכופט? מסוגלים לעמוד במשימה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה פסיכי לגמרי באזור הצפון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה פסיכי לגמרי באזור הצפון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה שבויי המבצר בירושלים

שבויי המבצר

/0

טירות עתיקות, מבצרי אבן מרהיבים עם צריחים גבוהים העולים אל השמיים… מאות אסירים חסרי המזל נמקים במרתפים החשוכים והלחים של טירות אלו. האם פעם חשבתם שתמצאו את עצמכם במקום כזה יחד איתם? האם תעזו לברוח? האם המזל יאיר לכם פנים ותצליחו להציל את עצמכם? או שתעמדו בפני הוצאה להורג מיידית? 60 דקות בהצלחה... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה שבויי המבצר באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה שבויי המבצר באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה הסליק בתל אביב

הסליק

/0

חדר בריחה הסליק הוא הקווסט ההיסטורי והציוני הראשון. אתם מוזמנים לחזור לשנת 1946,כחיילים בארגון ההגנה, ולחשוף את אחד הסליקים הגדולים בתל אביב. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הסליק באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הסליק באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה השוד של המאה בירושלים

השוד של המאה - ירושלים

/0

אתם והכנופיה שלכם עומדים לבצע את השוד של המאה: עליכם לפרוץ לדירתו של מדען מטורף, אשר קיבל את הפרס הכספי הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל. ממקורות יודעי דבר למדתם כי המדען לא סומך על הבנקים ומעדיף להחזיק את כל הכסף בבית. הבעיה היא שהמדען ממעט לצאת מביתו אפילו ל-5 דקות. ממש ברגעים אלה התקבל מידע כי המדען עומד לצאת מהדירה שלו ל-60 דקות בדיוק. אתם חייבים ליזום פעולה ומהר. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בפנים. אבל אם יש לכם את הכלים המתאימים ואת האנשים הנכונים בכנופיה, תוכלו להתמודד עם כל אתגר, ולצאת מהדירה של המדען בחיים, חופשיים ועשירים! לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה השוד של המאה באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה השוד של המאה באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה בקתת הפיראט בתל אביב

בקתת הפיראט

/0

סערה גדולה טילטלה את סירתכם הקטנה עד שנחתתם על חוף באיים הקריביים. על החוף מצאתם בקתה קטנה ונכנסתם לתוכה להתחמם ולהסתתר מהסערה. לרוע מזלכם הבקתה הזו שייכת לפיראט מרושע שעומד לחזור לביתו בעוד שעה. אם תהיו עדיין בתוכה כשהוא יחזור גורלכם נחרץ! האם תצליחו לפתור את כל החידות המתוחכמות ולעקוף את כל המכשולים שהתקין הפיראט הערמומי בביתו לפני שהוא יחזור? עבודת צוות ושיתוף פעולה מלא בין כל חברי הקבוצה וכמובן חשיבה לוגית, יצירתיות וקבלת החלטות מהירה ככל האפשר תפלס את דרככם החוצה. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בקתת הפיראט באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בקתת הפיראט באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה המרדף אחר המיליון בירושלים

המרדף אחר המיליון

/1

רוב פלר הוא עשיר ידוע לציבור, לאחרונה התגלה שבוילה שבה הוא מתגורר מוסתרים להם לא פחות ממיליון דולרים. חושבים שאתם שודדים גדולים ? יש לכם שעה בדיוק עד שהמשטרה תגיע לוילה. חושבים שאתם יכולים למצוא את ההון בשעה ? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה המרדף אחרי המיליון באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה המרדף אחרי המיליון באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה לאס וגאס שואו בתל אביב

לאס וגאס שואו

/0

אנחנו גאים להציג את ״שעשועון טלוויזיה במציאות״, משחק אינטראקטיבי המשלב בתוכו חוויה של שעשועון טלוויזיה עם למעלה מ-10 משחקים וחידונים שונים. רוצים לנסות משהו חדש, מרגש ומאתגר ואפילו לזכות בפרסים שווים? ברוכים הבאים לשעשועון במציאות לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה לאס וגאס שואו באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה לאס וגאס שואו באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה אימת טרנטון בבת ים

אימת טרנטון

/0

אנשי העיר טרנטון בניו-ג'רזי גאים מאד בבית החולים הפסיכאטרי שלהם בניהולו של ד"ר הנרי קוטון. בית החולים מתגאה באחוזי הריפוי המרשימים שלו: 85% מהמטופלים הפסיכיאטריים החלימו לחלוטין. השנה היא 1925, חודש אוגוסט ואתם מתאשפזים בביה"ח. מבפנים אתם מבינים שהדברים הם לא בדיוק כמו שכולם חושבים. האם תצליחו לברוח מהמקום ולספר לעולם את האמת על מה שקורה בין קירות המוסד המהולל? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה אימת טרנטון באזור המרכז ובת ים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה טרנטון באזור המרכז ובת ים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה חדר בלשים במודיעין

חדר בלשים

/0

אתם צוות בלשים ומשימתכם לפענח שוד מוזיאון ולהשיב ציור יקר שנגנב. המשחק משחזר אירוע אמיתי המתבסס על פרטי חקירה מקורית. קבוצתכם תוצב בפני אתגר מחשבתי גדול מהחיים שבו תידרשנה עבודת צוות, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת להתמודד עם לחץ הזמן ושטף המידע. המשחק יהפוך יום גיבוש מרתק לחוויה בלתי נשכחת. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה חדר בלשים באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה חדר בלשים באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה יציאת מצרים בתל אביב

יציאת מצרים

/0

אתם קבוצת חוקרים של תרבות מצרים העתיקה. לאחר חקירות מרובות הצלחתם למצוא את הקבר העתיק של המלך פרעה ולהכנס לתוכו. בתוך הקבר העתיק אתם מגלים אוצר יקר של זהב ואבנים יקרות, אתם מרימים כמה מהאבנים כדי לבחון אותן מקרוב ומבינים שעשיתם טעות! הפעלתם את מנגנון השמירה של הקבר. דלת ברזל כבדה נסגרת וחוסמת את היציאה מהקבר! ובנוסף אתם שומעים קולות שמעידים בבירור שהמומיה מתעוררת לחיים והיא תדרוש את מה ששייך לה. האם תצליחו למצוא את הדרך החוצה לפני שהמומיה תתפוס אתכם ואתם תישארו קבורים איתה לנצח? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה יציאת מצרים באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה יציאת מצרים באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הבית הרדוף בתל אביב

הבית הרדוף

/0

פעם, האורות של הבית הזה דלקו ונשמע צחוק של ילדים מתוכו. עד שהמשפחה, אשר התגוררה כאן, נעלמה ללא עקבות. בלי ראיות, המשטרה סגרה את התיק, והשכנים מספרים שרוע עצמו שוכן במקום הזה. פחד אימים משתלט על כל מי שמנסה להתקרב לבית הארור. אבל אתכם זה יעצור? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הבית הרדוף באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הבית הרדוף באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה המקרה המוזר בירושלים

המקרה המוזר

/0

בלונדון של שנת 1888 התגורר דוקטור ג'קיל, אשר סבל מפיצול אישיות ובלילות היה הופך למיסטר הייד, דמות אפלה ואלימה. בהיותו מדען הכין שיקוי שהיה אמור להעלים את מיסטר הייד, אבל מיסטר הייד לא רצה להעלם! הוא גנב את השיקוי והשתלט על האישיות של דוקטור ג'קיל. לונדון היום. אתם קבוצה של תיירים המסתובבים בעיר. כשמתחיל גשם אתם נמלטים לתוך בית ישן, ואז לפתע הדלת ננעלת ואתם מבינים שנכנסתם לבית של ד”ר ג‘קיל. האם תצליחו למצוא את השיקוי ולגנוב אותו לפני שובו של מיסטר הייד צמא הדם? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מונשיין באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מונשיין באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה הטבעת השחורה באמירים

הטבעת השחורה

/0

אתם חבריה החדשים של אגודת סתרים שמחפשת אחר יער נעלם בו יצורים קסומים, כשפים וחפצי עוצמה עדיין קיימים. או כך לפחות האגדות מספרות... דוקטור נורי, אנתרופולוג שחי בגליל וחבר ותיק באגודת מחפשי היער, נעלם לפני כמה שבועות בלי להותיר סימן או רמז. לפחות לעין הבלתי מיומנת. לכם יש סיבה להאמין שהוא השאיר רמזים למחפש הראוי. האם אלה אתם? יש לכם 60 דקות לגלות את הסודות של ד"ר נורי, לפני שהחדר וכל תכולתו לא יהיו עוד. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הטבעת השחורה באזור הצפון ואמירים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הטבעת השחורה באזור הצפון ואמירים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הצפון

המשך
חדר בריחה גזר דין בתל אביב

גזר דין

/0

גזר דין הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה גזר דין ממוקם בעיר תל אביב. בעקבות הסדרה על הרוצח הנודע דקסטר, קמו לו יורשים וממשיכי דרך. המשטרה הצליחה לחשוף את אחד ממקומות המסתור של ההוצאה להורג וערכה חיפוש מדוקדק, אך לא נמצאו שום רמזים או עדויות המסוגלים לסייע בחקירה ולאתר מי הוא הרוצח. מאחר ואתם החוקרים המנוסים ביותר בתחום הרוצחים הסידרתיים נשלחתם גם אתם לבצע חיפוש נוסף בתקווה כי תחשפו רמז כלשהוא לזיהוי הרוצח. היזהרו! הרוצח יכול להיות קרוב מאד ... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר גזר דין באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה גזר דין באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה עיר החוטאים בתל אביב

עיר החוטאים

/0

שימו לב! המשחק בהשתתפות שחקן! הרחובות אפלוליים ומלאים בפושעים. הגיע הזמן לשים לזה קץ. חדר גדול אחד, קורבן אחד ורוצח אחד. תנקמו בשם כל הנרצחים התמימים ותחזירו את הסדר לעיר אם נשארה בכם טיפת כבוד. מתאים לדוברי אנגלית ורוסית לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה עיר החוטאים באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה עיר החוטאים באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה סטארגייט Stargate בירושלים

סטארגייט Stargate

/0

לפני שנים רבות הגיעו לכדור הארץ הגא׳אולד, גזע חייזרי המסוגל לעבור בין נקודות שונות ביקום באמצעות מכשיר המכופף את חוקי הזמן והמרחב, הסטארגייט. אותם גא׳אולד התחזו לאלים קדומים, הקימו את האימפריה המצרית בדמותם ושיעבדו את תושבי כדור הארץ. השנים חלפו ואיתם גם הגא׳אולד שהמשיכו במסעות הכיבושים שלהם ושכחו מן העולם הזה. שנים אחר כך, במצרים 2017, קבוצת ארכיאולוגים מגלה חדר סודי בפרמידה ובטעות מזמנת את הגא׳אולד חזרה לכדור הארץ. הארכיאולוגים נופלים בשבי ונלקחים חזרה אל ספינת האם של החייזרים אי שם בחלל. כעת עליהם להשתחרר ולחזור לכדור הארץ, לא רק כדי להציל את חייכם אלא גם כדי להזהיר את כלל האנושות מפני שובם של הגא׳אולד. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה סטארגייט באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה סטארגייט באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה מכון פתולוגי בתל אביב

מכון פתולוגי

/0

לא ברור לכם איך הגעתם למצב הזה, נעולים בחדר קר וקודר ולידכם מונחת גופה לא מזוהה. אתם מרגישים בסרט רע. אתם מנסים לברר את שעת המוות ומה ארע כאן. האם תצליחו למצוא את הדרך החוצה או שתמצאו את עצמכם במקום הגופה הזו? האם אתם אמיצים מספיק כדי לפתור את החידה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מכון פתולוגי באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מכן פתולוגי באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה רדיו אקטיבי בתל אביב

רדיו אקטיבי

/0

צ'רנוביל, 26 באפריל 1986 01:23 לפנות בוקר. התאונה הגרעינית הקשה ביותר מאז החל העולם להשתמש באנרגיה גרעינית. האזור כולו פונו מתושביו והנזקים האקולוגיים קיימים עד היום. אתם חוזרים במכונת הזמן לאותו לילה. השעה 00:23. אתם בחדר הבקרה של הכור האטומי. יש לכם בדיוק 60 דקות כדי למנוע את אחד האסונות הגדולים בהיסטוריה ולעצור את הפיצוץ בכור האטומי. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה רדיו אקטיבי באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה רדיו אקטיבי באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה קללת המכשפה באילת

קללת המכשפה

/0

קללה שוררת על הממלכה שלנו, מעשה ידה של מכשפה מרשעת אשר אי אפשר להרוג אותה עד שלא מוצאים ליבה ומשמידים אותו. אני הקוסם ולפני שנים רבות המכשפה הטילה עליי קללה שלא מאפשרת לי להיכנס לצינוק ולהשמיד את ליבה. אבל כן, ביכולתי, להפעיל עליכם כישוף חזק אשר יחזיק שעה וחצי בלבד ואתם תוכלו להביא לי את ליבה כדי שאשמיד אותו אחת ולתמיד. הממלכה שלנו מחכה לכם. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה מונשיין בירושלים

מונשיין

/0

1924, לונג איילנד, ניו יורק. חוק היובש גרם לסגירה של כמעט כל הברים במדינה. רק מקום אחד נשאר כאילו לא קרה כלום. האם תוכלו לגלות את הסוד? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מונשיין באזור ירושלים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מונשיין באזור ירושלים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור ירושלים

המשך
חדר בריחה מאחורי הקיר בראשון לציון

מאחורי הקיר

/1

הכל התחיל ביום לגמרי רגיל כשהייתם בחופשה בחו"ל. יצאתם לטיול לילי ברחובות העיר והלכתם לאיבוד!!! פתאום מצאתם את עצמכם במקום לא מוכר ושאר חברי הקבוצה נמצאים לידכם, ממש קרוב... אבל אתם לא רואים אותם. "מה קורה?" אתם מגלים שהיציאה נמצאת מעבר לקיר, אבל אתם לא שם. האם תצליחו לצאת ממקום שאתם לא נמצאים בו? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה בריחת הפיראטים בהרצליה

בריחת הפיראטים

/0

לפני 10 שנים, הקפטן שלכם ג’ק, ביקש מקפטן ג’ונס הנורא שיעזור לו למשות את הספינה שלו, הפנינה השחורה, ממעמקי המצולות ובתמורה, בבוא הזמן, קפטן ג’ק יעניק לו את נשמתו. מחר יגיע יום תשלום החוב של קפטן ג’ק, הדרך היחידה להציל את נשמתו היא למצוא את הלב של קפטן ג’ונס שנמצא בחדרו, בתיבה של איש מת. קפטן ג’ונס שיכור ומעולף במיטתו, יש לכם שעה למצוא את הלב שלו ולעזוב את הספינה, לפני שיתעורר ויקח גם את נשמתכם! לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בריחת הפיראטים באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בריחת הפיראטים באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים