מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בשרון

לפניכם רשימת חדרי בריחה בשרון, חדרי הבריחה פרוסים במספר ערים במרכז, תוכלו גם לבחור
עיר ספציפית לחדר בריחה ברשימת הערים שמוצגת למעלה ותקבלו רק חדרי בריחה הרלוונטיים
הכוללים סקירה על העיר באזור השרון לבחירתכם, שאתם רוצים לשחק בחדר בריחה.

בחדרי בריחה בשרון יש רמות קושי שונות והתאמה לקבוצות בגדלים שונים.
מוזמנים לבחור חדר בריחה שיעניין ויאתגר אתכם.

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
חדר בריחה פיראטים בהרצליה

האתגר: פיראטים

/0

כל מה שאנחנו יכולים לספר לכם הוא שאתם הייתם בהפלגה על ספינה מפוארת מנמל ליזבת' לעיר נסאו, בדרך, פיראטים השתלטו על הספינה שלכם בהנהגתו של הפיראט הנודע ג'ו בלאק, הקפטן הידוע לשמצה של הספינה "בלאק סיילס" (מפרשים שחורים). השמועות מספרות שהספינה הייתה בדרכה למצוא את אוצר הזהב הספרדי האבוד, הפיראטים כלאו אתכם בצינוק הספינה שלהם ומאז עקבותיכם נעלמו… האתגר שלכם – למצוא את האוצר האבוד… ולהישאר בחיים.

המשך
חדר בריחה המוזיאון בהוד השרון

המוזיאון

/0

חפץ יקר ערך נגנב מהמוזיאון ועומד להימסר לידיים הלא נכונות... יש לכם 60 דקות למנוע זאת ולהשיב את החפץ למוזיאון חושבים שתעמדו באתגר?

המשך
חדר בריחה המסתערבים בכפר סבא

המסתערבים

/1

מידע חם על מבוקש בכיר מוביל להקפצתכם מהבית. במהלך פעילות לתפיסת מבוקש בכיר בעזה, אתם נחשפים ונקלעים לעימות עם האוכלוסייה המקומית. במהלך הכאוס שנוצר עליכם למצוא את הדרך להיחלץ ולחבור לכוחותינו... היציאה למשימה הינה משטח האימונים של הכוחות המיוחדים. מתחם האימונים לכוחות מיוחדים נמצא במרכז הארץ בלב ישוב מגורים במתחם סגור ומבודד. הכניסה אליו הינה רק באישור. (כתובת המתקן תימסר בטלפון). כאשר תגיעו לשער המתחם יש ליצור קשר לטל' מס' 052-6081222. לאחר זיהוי יפתח השער ותוכלו להיכנס למתחם. הוראות הגעה מפורטות יותר למקום יימסרו בטלפון. יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה הגביש - האלמנט החסר ברעננה

הגביש - האלמנט החסר

/0

אתם עובדים נמרצים במעבדה סודית של פרופסור קלארק ויחד איתו בניתם פורטל למימד מקביל - מימד האלפה! הפרופסור נעלם ממשרדו במסתוריות ואתם חוששים כי נתקע במימד המקביל וחייו בסכנת מוות! מהרמזים שהשאיר אתם מבינים כי הסוכנים של עולם האלפה עלו על הפורטל ובכל דרך רוצים להשיג את המפתח להפעלתו גביש אנרגיה בצורת פירמידה. המשימה שלכם - להגיע לגביש האנרגיה לפניהם ולברוח לפני שיתפסו אתכם.

המשך
חדר בריחה ההתרסקות - אבודים בלב ים ברעננה

ההתרסקות - אבודים בלב ים

/0

השנה – 1921 ואתם מפליגים מאירופה לארה"ב בראש המשלחת המדינית. הדרך ארוכה, הים סוער אבל זו אינה הסכנה היחידה שעומדת בפניכם בימים אלה. יחידה מיוחדת של המדינה היריבה שלכם משתלטת על העוניה באמצע הים. הצוות נהרג ואתם נכלאתם לשבי במטרה להוציא את הסודות מראשכם. האם תצאו מזה בחיים?

המשך
חדר בריחה מבצע זעפרן ברעננה

מבצע זעפרן - רעננה

/1

אתם באמצע לגימה של אספרסו משובח בפריז, אבל הבהייה הנעימה בעוברים ושבים נקטעת באחת. נקראתם לדגל, ונזרקתם למים. יש לכם בדיוק 60 דקות לפצח את סודות החדר ולבצע את המשימה. האווירה מתוחה. עליכם להיות ערניים ודרוכים, ולשתף פעולה כדי שתצליחו לעמוד ביעדים. הכי חשוב, מה שלא יהיה, אל תוותרו. כולנו בונים עליכם. יש להגיע 10 דקות לפני הזמן.

המשך
חדר בריחה שחמט בהרצליה

שחמט

/0

יש הרבה מלחמות בעולם אבל מלחמת השחמט היא הגדולה מכולן. בואו היכנסו למסע מופלא בממלכת השחמט, לרשותכם 60 דקות לעשות שלום בין כוחות האור הלבנים להבין כוחות האופל השחורים, במידה ולא תצליחו תתקעו לעד בממלכת השחמט. מומלץ לגייס צבא חזק, יצירתי ומתוחכם שיצליח להשכין שלום בממלכת השחמט ולשחררה משליטת כוחות האופל השחורים. לא דרוש ידע קודם בשחמט!

המשך
חדר בריחה שתיקת הכבשים בכפר סבא

שתיקת הכבשים

/1

במהלך טיול בארה"ב נחטפתם ע"י רוצח סדרתי, שמטרתו להשלים את משימתו וליצור חליפת אישה מעור אדם. לאחר שלושה ימים שבהם אתם כלואים במרתף אימים עליכם להימלט לפני שהרוצח יחזור הביתה ויפשוט את עורכם... יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה היער המכושף בכפר סבא

היער המכושף

/0

הילדים רוצים לחגוג יום הולדת בחדר בריחה? מצוין! נשמח לארח אתכם בחדר הבריחה לילדים היער המכושף! החדר הוא חדר נייד המתארח באושילנד כפר סבא – מתחם עם אטרקציות נוספות ושוק אוכל (אושימרקט) הצמוד לחדרים ומאפשר לקבל ארוחה במחיר אטרקטיבי. הפעילות כוללת מדריך צמוד לכל 10 ילדים המפעיל ומנחה אותם בתוך החדר.

המשך
חדר בריחה

"לנקות" את מר ריצ'באום

/1

הצוות שלכם, ששמו הולך לפניו, מקבל משימה חדשה. אתם צריכים להצליח היכן שרבים נכשלו לפניכם. עליכם "לנקות" את גיא ריצ'באום. אם תצליחו, זה הג'וב האחרון שתצטרכו לבצע.

המשך
חדר בריחה גלדיאטור בכפר סבא

גלדיאטור

/0

נתפסתם כעבדים והושלכתם לתא המעצר. עוד מעט תיכנסו להילחם על חייכם כגלדיאטורים, קומודוס הקיסר משתמש בכם – הגלדיאטורים לצרכי בידור, הקהל שואג ורוצה לראות את הדם שלכם. חייליו של מקסימוס מתכננים את המרד הגדול בקיסר, הם כבר הכינו עבורכם תוכנית בריחה וכלים שיעזרו לכם לברוח לפני שתוכנסו אל תוך הארנה להילחם בקרב. קרב שאולי יהיה האחרון בחייכם! רק שיתוף פעולה ותחכום יעזרו לכם לברוח אל מחוץ לחומות.

המשך
חדר בריחה המערב הפרוע בהרצליה

האתגר: המערב הפרוע

/0

במערב הפרוע של ארצות הברית השריף הוא החוק. אתם חבורת בוקרים (קאבויים) אמיצים, וכאשר גיליתם כי השריף מחזיק אצלו את אקדח הזהב אשר יכול להוכיח כי אדם חף מפשע מואשם בפשע שלא הוא ביצע, החלטתם להכנס לבקתה של השריף ולמצוא את האקדח. מהרו! השריף חוזר בדיוק בעוד 60 דקות. האם תצליחו במשימה מבלי להתפס?

המשך
חדר בריחה החדר המכושף בכפר סבא

החדר המכושף

/0

חדר בריחה משפחתי. יצרנו חדר בריחה מקסים ונעים בתוך חדר ילדים! בתוך הצעצועים שבחדר מסתתרות חידות שמאתגרות גם את ההורים שבאים לשחק פעילות משפחתית מגבשת לכל הגילאים – בהנחיה של ההורים, הילדים הופכים לשותפים פעילים למשחק ולפתרון החידות. החדר נייד ובנוסף מתארח במתחם אושילנד בכפר סבא בסופי השבוע.

המשך
חדר בריחה שוד המונה ליזה בהרצליה

שוד המונה ליזה

/1

אתם משתייכים לארגון "לה וינצ'נזו פרוג'ה דה פירנצה", חבורה בוהמיינית, מצפון איטליה שאהובה ביותר בציבור האיטלקי. לאחרונה, הרגיז אתכם שוב ושוב שהמונה ליזה, היצירה של לאונרדו דה וינצ'י, אולי האיטלקי המפורסם בעולם יושבת בלובר אצל הצרפתים. החלטתם לעשות מעשה, להחזיר את היצירה האבודה הביתה ולהשיב את הכבוד האיטלקי. סיפורי עם רבים עוד יסופרו אודותיכם - אבל רק אם תצליחו. 60 דקות ביניכם ובין תהילת עולם, מוכנים לזה?

המשך
חדר בריחה מקדש אנוביס בנתניה

מקדש אנוביס

/0

בעוד 60 דקות, בעת ליקוי חמה מלא, יתרחש פולחן נוראי. הארכיאולוג, ג'ון אינדיאנס במסעו למצרים גילה שכת כוהני אל המתים אנוביס, מנסה להקים אותו לתחייה. הם רוצים לשלוט על העולם בכוחו הבלתי נדלה! כדי להציל את האנושות, עליכם לעזור לג'ון ולהיכנס למקדשו הסודי של האל, לגנוב מהכהנים את ספר המתים, המפתח שלהם להשלמת הפולחן. המשימה לא קלה, הכהנים גילו שג'ון בעקבותיהם והטמינו מלכודות כדי להגן על הספר. העולם זקוק לכם עכשיו! האם תצליחו לעמוד במשימה ולהציל את העולם מפני חורבן?

המשך
חדר בריחה הבריחה מונציה בנתניה

הבריחה מונציה

/1

אתם נמצאים במלון המפואר ביותר בונציה, עיר קסומה וציורית הממוקמת כולה על המים. אין ספק שזהו המקום המושלם להתנתק ולהירגע, להנות מן החדר המרווח, השירות האיכותי, מטבח הגורמה המשובח והנוף המרהיב הנשקף מהחלון. אך מהר מאד תגלו כי מקור הקסם של העיר עלול להיות הרסני ביותר, לשנות את כל מה שחשבתם ולהעמיד בסכנה של ממש לא רק אתכם, אלא את העיר כולה. הפתרון נמצא בידיכם, אתם היחידים שיכולים להציל את המצב! אם לא תפצחו את סודות החדר תוך 60 דקות זה כבר יהיה מאוחר. כל שנייה חשובה - צאו לדרך!!

המשך
חדר בריחה הסטודנט ברעננה

הסטודנט

/0

סטודנט להנדסה בצרפת הודה בחקירתו כי בדירתו יש מטען רב עוצמה מוכן להפעלה. האם תצליחו למצוא את הפצצה בזמן?

המשך
חדר בריחה תיקים באפלה בהרצליה

תיקים באפלה

/0

בואו לפגוש את עולם הצללים והמסתורין בחדרי החדרים של הממשל. עזרו לסוכני ה- FBI לחשוף את הסודות השמורים ביותר במדינה. חדר בריחה הטוב ביותר בהרצליה! בהתחייבות!

המשך
חדר בריחה האתגר: דירה 68 בהרצליה

האתגר: דירה 68

/0

1980, ברית המועצות. אתם קבוצת חוקרים של המשטרה המתמחים באיתור נעדרים. לאחר ש-3 ילדים מעיירה קטנה נעלמים, אתם נשלחים לחקור את המקרה. למשטרה מגיע דיווח כי תושב מקומי ראה את אחת הילדות נכנסת לבניין יד ביד עם הדיירת המפחידה בדירה 68. האם תצליחו לגלות מה קרה בדירה 68? חדר בריחה לאמיצים בלבד!

המשך
חדר בריחה פארמר ג'ון ברעננה

פארמר ג'ון

/0

שנים שמספרים על פארמר ג'ון שהוא רוצח סדרתי אבל אף אחד עוד לא הצליח להוכיח זאת. אולי אתם תצליחו?

המשך
חדר בריחה הבריחה מתחנת החלל VR בנתניה

הבריחה מתחנת החלל VR

/1

אתם מתעוררים בתחנת חלל, אתם לכודים, איבדתם את ההכרה והחמצן הולך ונגמר, יש לכם 60 דקות לחפש מפלט. מספר חדרים מלאי חידות, כל סצנה תוכננה בקפידה. ללא כח כבידה עם נוף מדהים לחלל החיצון. חוויה ייחודית ומדהימה.

המשך
חדר בריחה גיבורים בנתניה

גיבורים

/2

אתם עוברים בדלת שמכניסה אתכם לתוך סרט. הגעתם לעיר גות’האם במטרה לפרוץ לחדר הכספות של הפושעים הכי מסוכנים בעיר. חדר הכספות מבוצר במנגנוני הגנה מתקדמים ומתוחכמים, על מנת לפרוץ לתוכו תהיו חייבים לעבוד בצוות, לחשוב מחוץ לקופסה ולהיעזר בכוחותיהם של באטמן ושאר גיבורי העל. יש לכם 2 מטרות: 1. לפרוץ לחדר הכספות ולהספיק לברוח הכי מהר לפני שהפושעים יחזרו לסגור עליכם. 2. לצאת עם השלל בשווי הגבוה ביותר של רכוש, יצירות אומנות, זהב וכסף מזומן. קדימה גיבורים, העיר מחכה לכם!

המשך
חדר בריחה היעד - בולגריה בכפר סבא

היעד - בולגריה

/0

בתור אנשי מוסד נקראתם בדחיפות למשימה סודית. לאחר ביצוע המשימה עליכם לחזור לארץ בהקדם. כרטיסי הטיסה שלכם הם לעוד 90 דקות. עליכם להגיע לנמל התעופה, הנמצא 30 דקות ממיקומכם, בהקדם. בקרוב...

המשך
חדר בריחה סאבווי 6 בכפר סבא

סאבווי 6

/0

ניו יורק של שנות ה80, מזוודה בעלת סווג גבוה הוטמנה באחד הרכבות התחתיות אך המידע לגביה דלף וכרגע כל התחנות והיציאות לרכבת נסגרו. על חוליה אלפא הוטלה המשימה למצוא דרך להגיע לרכבת, למצוא את המזוודה ולהעביר אותה לאיש הקשר. יש לכם שעה לפני שרשויות החוק יסגרו עליכם. האם תצליחו להיכנס ולצאת מסאבווי 6?

המשך
חדר בריחה הוביט בכפר סבא

הוביט

/0

סמאוג דרקון האש האכזר כבש את הממלכה המבוצרת ואת כל אוצרותיה עליכם לצאת למסע בארבור-ממלכת הגמדים שבתוך ההר הבודד ולעזור לבילבו באגינס וחבורתו להפיל את סמאוג משלטונו ולהשיב את האבן האבודה. האם תצליחו לעשות זאת בפחות מ 60 דק?

המשך
חדר בריחה גרוויטי בנתניה

גרוויטי - נתניה

/0

השנה היא 2116. ישראל הפכה למדינה המובילה בתחום החלל. התעשייה האווירית, בשיתוף פעולה הדוק עם NASA יוצרים את תחנת החלל EDEN. ייחודיות הפרויקט היא בכך שהחללית מופעלת ומתוחזקת באופן מלא מן כדור הארץ. צוות מקצועי מפעיל את התחנה .בעזרת חיבור לאווטארים שנמצאים בחללית ויכולים לבצע כל המשימות המוקצות ממרכז הפיקוד אבל כמו שהחיים מלמדים, לא הכל כל כך פשוט. לפני כמה שעות התקבלה קריאה בעקבות מקרה חירום בתחנת EDEN. .הכל מרמז על תקלה קריטית בכור התחנה הניסיון הקודם לתקן את התקלה כשל ורק אתם יכולים להציל את המצב! יש לכם 60 דקות בדיוק!

המשך
חדר בריחה דוקטור דרים בהרצליה

דוקטור דרים

/0

בסוכנות הביון המרכזית, CIA, התקבלה התרעה על פיגוע המוני מתוכנן שאם יצא לפועל אלפי אנשים חפים מפשע יאבדו את חייהם. במעבדת החלומות של ד"ר דרים יש מידע רגיש הקשור לפיגוע המתוכנן ושיכול למנוע אותו. רק בעלי תושיה וחשיבה חדה יצליחו לחבר את חלקי הפאזל ולאסוף את כל הרמזים אשר ימנעו את האסון. לרשותכם רק 60 דקות לעשות זאת. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה ימ

ימ"מ SWAT

/0

Swat - ימ"מ חברי יחידת משטרה מיוחדת נא להתפקד !!! קיבלנו קריאה לעזרה! הוטלה עליכם משימה כפולה ודחופה! בביה"ס גורדון מישהו הטמין פצצה , רוב הילדים חולצו מביה"ס אך ייתכן ובודדים עדיין בפנים , יש לנו 60 דקות למצוא היכן הפצצה מוסתרת ולנטרל אותה לפני שתתפוצץ, כמו כן אתם חייבים למצוא מי הטמין את הפצצה מתוך רשימת החשודים שבידנו. האם אתם מוכנים למשימה ??? קדימה התפקדו !!!

המשך
חדר בריחה מראה מראה בכפר סבא

מראה מראה

/0

שלגיה היפה ברחה מאמה החורגת והמרשעת והשתכנה בביתכם, הגמדים. אבל המלכה לא מוותרת והיא רודפת אותה ומנסה שוב ושוב להרוג אותה. אחרי הניסיון השלישי, שלגיה מבינה שכדי להינצל עליה למצוא את המראה המכושפת של המלכה והיא מגייסת אתכם, הגמדים, לעזרתה.

המשך
חדר בריחה הקונקשן ברעננה

הקונקשן

/0

טיסה שגרתית לניו-יורק עם עצירה לקונקשן בנמל התעופה אטאטורק באיסטנבול. תיכננתם את כל החופשה אבל אז הכל משתבש...

המשך
חדר בריחה מימד האלפא - המסע לעולם אחר ברעננה

מימד האלפא - המסע לעולם אחר

/0

בחיפוש אחר הפרופסור הנעלם הגעתם למעבדה שלו, בה נמצא הפורטל למימד המקביל דרכו עזב הפרופסור את עולמנו. לרוע המזל - השער תקול. המשימה שלכם היא לתקן את המתקן ולהמשיך את החיפוש אחר הפרופסור במימד המקביל. האם תוכלו לעמוד בכל המשימות לחזור בשלום?

המשך
חדר בריחה מערת הפלאים ברעננה

מערת הפלאים

/0

אתם נמצאים במדבר ולאחר חיפושים ממושכים מצאתם את הפתח למערת הפלאים. האגדה מספרת שבמעמקי המערה ישנה מנורת קסמים שמגשימה משאלות. האם תצליחו למצוא את המנורה ולברוח מהחדר?

המשך
חדר בריחה מבצע עטלף בהרצליה

מבצע עטלף

/0

הגיבור שלנו נחטף בדיוק כשהעיר תחת מתקפה והאזרחים צריכים אותו. כאן אתם נכנסים לסיפור - עליכם להציל את העיר ולשחרר את הגיבור יש לכם 60 דקות לפני שהרעים ישתלטו על העיר...

המשך
חדר בריחה מבצע לוויתן ברעננה

מבצע לוויתן

/1

אתם מוצאים את עצמכם במקום האחרון שחשבתם שתהיו בו עלי אדמות. שעת בוקר מוקדמת, השמש עוד לא עלתה, והקור של המים מצמרר. לשבריר שנייה עולה הרצון לוותר, לחזור הביתה, אבל אתם תופסים את עצמכם בידיים - זאת לא סתם עוד משימה. עם שלם עומד מאחוריכם וממתין בדריכות לתוצאות המבצע. בתוככם מתחוללת סערה רגשית של חיוניות ופחד ומחלת ים. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה סודי ביותר בהרצליה

האתגר: סודי ביותר

/0

אתם קבוצת עיתונאים חוקרים וגיליתם כי הממשלה מסתירה מהציבור מידע חשוב ביותר. בנוסף, קיבלתם גם שיחת טלפון מאדם שהזדהה כסוכן FBI בשם מאלדר, שטען שיש בידיו עדויות שעל הציבור לשמוע. זה יכול להיות הסקופ של הקריירה שלכם! המשימה שלכם כעת היא לחשוף את הסוד שהממשלה מסתירה ולהשאר בחיים כדי לפרסם אותו.

המשך
חדר בריחה קארטו ברעננה

קארטו - רעננה

/1

לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חדר הבריחה נגיש לנכים על כסאות גלגלים!!

המשך
חדר בריחה ForDow בהרצליה

ForDow

/0

סוכן המוסד שחדר לכור הגרעיני בפורדו שבאירן נאלץ לברוח, ואתם הגעתם לסיים את המשימה. עליכם למצוא את הדיסק-או-קיי שהשאיר לכם סוכן המוסד הקודם לשתול אותו בשרתים שבכור ולברוח מהאתר. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה פורדו באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה פורדו באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה מטריקס בהרצליה

מטריקס

/0

המטריקס זוהי מערכת חוקים שמדמה לנו את העולם האמיתי! כל מערכת החושים שלנו היא בעצם המטריקס, כל מה שאנו מריחים, מרגישים וחשים. אתם מגלמים את הסוכן סמית, ישות חצי רובוטית חצי תוכנה שנוצרה כדי לפקח על התהליכים המורכבים של המטריקס, המשימה שלכם היא לחדור למטריקס, להוציא משם את הכדור הכחול והאדום, ולצאת איתו לפני שניאו ומורפיוס יתפסו אתכם. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מטריקס באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מטריקס באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה בריחת הפיראטים בהרצליה

בריחת הפיראטים

/0

לפני 10 שנים, הקפטן שלכם ג’ק, ביקש מקפטן ג’ונס הנורא שיעזור לו למשות את הספינה שלו, הפנינה השחורה, ממעמקי המצולות ובתמורה, בבוא הזמן, קפטן ג’ק יעניק לו את נשמתו. מחר יגיע יום תשלום החוב של קפטן ג’ק, הדרך היחידה להציל את נשמתו היא למצוא את הלב של קפטן ג’ונס שנמצא בחדרו, בתיבה של איש מת. קפטן ג’ונס שיכור ומעולף במיטתו, יש לכם שעה למצוא את הלב שלו ולעזוב את הספינה, לפני שיתעורר ויקח גם את נשמתכם! לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בריחת הפיראטים באזור השרון והרצליה. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בריחת הפיראטים באזור השרון והרצליה. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך
חדר בריחה אבירי השולחן העגול בכפר סבא

אבירי השולחן העגול

/0

ברוכים הבאים לקמלוט, טירתו המפורסמת של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. היכונו להכנס להרפתקה שתיקח אתכם היישר אל אנגליה של ימי הביניים, לעולם קסום ומדהים של טירות, אבירים, מכשפים, ומלכים. בעוד המלך ארתור ומרבית אביריו נמצאים בשליחות דיפלומטית מחוץ למדינה, מורדרד המרושע מנצל את ההזדמנות ושולח את חייליו להשתלט על קמלוט ולגנוב את אקסקליבר, חרבו הקסומה של המלך. מרלין המכשף מזמן אתכם, האבירים האמיצים ביותר בממלכה, על מנת לעצור אותו. האם תצליחו לעמוד במשימה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך

חדרי בריחה בשרון - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים