מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה במרכז

לפניכם רשימת חדרי בריחה במרכז, חדרי הבריחה פרוסים במספר ערים במרכז, תוכלו גם לבחור
עיר ספציפית לחדר בריחה ברשימת הערים שמוצגת למעלה ותקבלו רק חדרי בריחה הרלוונטיים
הכוללים סקירה על העיר באזור מרכז לבחירתכם, שאתם רוצים לשחק בחדר בריחה.

בחדרי בריחה במרכז יש רמות קושי שונות והתאמה לקבוצות בגדלים שונים.
מוזמנים לבחור חדר בריחה שיעניין ויאתגר אתכם.

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
קווסט רחוב בתל אביב

קווסט רחוב בנווה צדק תל אביב

קווסט רחוב בתל אביב זה סיור בנווה צדק פלוס כמספר אתרים מעניינים שנותן לכם את האפשרות לטייל באחת השכונות היפות והציוריות בתל אביב, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה פארק היורה בראשון לציון

פארק היורה

/0

מפארק הדינוזאורים נגנבו ביציה של נקבת הטי-רקס . במסגרת ניסויים שונים, הצלחנו לשבט ביצת טי-רקס, אשר נמצאת במעבדה ישנה, שמורה ומוזנת ע"י תנאי החיים הדרושים לה. שומרי הפארק הצליחו להרדים את נקבת הטי-רקס באמצעות חצי הרדמה, אשר השפעתם תפוג עוד 60 דקות. עליכם לקחת את ביצת הטי-רקס השמורה מהמעבדה ולהביאה בבטחה למדגרה האמיתית בפארק ולברוח לפני שהאם תתעורר. האם תעמדו במשימה?

המשך
חדר בריחה השוד של המאה בתל אביב

השוד של המאה - תל אביב

/0

אתם והכנופיה שלכם עומדים לבצע את השוד של המאה: עליכם לפרוץ לדירתו של מדען מטורף, אשר קיבל את הפרס הכספי הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל. ממקורות יודעי דבר למדתם כי המדען לא סומך על הבנקים ומעדיף להחזיק את כל הכסף בבית. הבעיה היא שהמדען ממעט לצאת מביתו אפילו ל-5 דקות. ממש ברגעים אלה התקבל מידע כי המדען עומד לצאת מהדירה שלו ל-60 דקות בדיוק. אתם חייבים ליזום פעולה ומהר. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בפנים. אבל אם יש לכם את הכלים המתאימים ואת האנשים הנכונים בכנופיה, תוכלו להתמודד עם כל אתגר, ולצאת מהדירה של המדען בחיים, חופשיים ועשירים!

המשך
חדר בריחה אני אגדה בראשון לציון

אני אגדה

/0

עולם פוסטאפוקליפטי. רק קומץ קטן של אנשים שרדו, לאחר שוירוס קטלני הופך את האנשים לזומבים. לפני כחודש הצלחתם לקלוט שידור ממעבדתו של דר. נביל. דר. סיפר שהוא השורד האחרון בניו-יורק והוא עובד במלוא המרץ על פיתוחה של תרופה שאמורה לעצור את הוירוס ולהציל את האנושות. לפני כשבועיים הקשר עם דר. נביל נותק. אתם נשלחתם לאתר את המעבדה של דר. נביל, להבין מה קרה לו, ואם יתמזל מזלכם – למצוא את התרופה. גורל האנושות בידכם!

המשך
חדר בריחה שחור ולבן ברמת גן

שחור ולבן

/0

החיים איבדו את צבעם? אתם מרגישים חסרי כח? אנחנו גאים להציג בפניכם את הטיפול הניסיוני החדש שנלחם בתופעה הזו. אחרי מפגש אחד בלבד של 70 דקות תוכלו להכניס את הצבע בחזרה לחייכם!

המשך
חדר בריחה מרתף היינות בתל אביב

מרתף היינות

/0

מסתבר שכדי להגיע לגיאורגיה מספיק להיכנס לחדר שלנו! הופ! ואתם במרתף יינות אמיתי, אי שם במעמקי טביליסי. אחרי שגיליתם כי סבא רבא שלכם החביא מזמן במרתף היינות בקבוק יין אשר נוצר בטכנולוגיה עתיקה וסודית שאבדה, נכנסתם לבית שלו ומצאתם את עצמכם במרתף המלא בחידות והפתעות. ועכשיו יש לכם 60 דקות על מנת לגלות את האוצר המשפחתי האבוד.

המשך
חדר בריחה הפבלה בראשון לציון

הפבלה

/0

בואו להיכנס לעולמם של תושבי הפבלות בברזיל,לנשום את האבק ולהריח את אבק השרפה ברחובות, מצד אחד עיר צבעונית ומרתקת, בירת הקרנבל, עטורת חופים שטופי שמש, אך מצידה השני מסתתרת הרחק מהעין ריו האחרת הלא היא "הפבלה הגדולה בעיר".

המשך
חדר בריחה בדרך לתהילה בראשון לציון

בדרך לתהילה

/0

מייק אפשטיין הוא נכדו של האמרגן האגדי שגילה את הביטלס. הוא מחליט להמשיך את המורשת המשפחתית ולצאת לחפש את הדבר הגדול הבא בעולם המוזיקה, על כן הוא הקים את חברת התקליטים "קתרזיס" המתמחה בייצוג להקות כושלות. כעת הוא מזמין אותכם לאודישן של חייכם. האם יש בכם את מה שצריך בדרך לתהילה?

המשך
חדר בריחה משימת שרלוק בראשון לציון

משימת שרלוק

/11

בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו שלושה מקרי שוד בבנקים גדולים והתקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה במקום נוטרלו, מה שהוביל את החקירה למבוי סתום

המשך
חדר בריחה מוות קליני בראשון לציון

מוות קליני

/0

מוות קליני הוא מצב זמני שבו מפסיק הלב לפעום ולספק דם וחמצן למוח, אך רקמת המוח עדיין חיה. מוות קליני מתרחש בדום לב, כאשר הלב מפסיק לפעום בקצב סדיר באופן עצמאי. אדם החווה מוות קליני יאבד את ההכרה בתוך שניות ספורות, ומוות קליני שלא יטופל יוביל תוך דקות ספורות לנזק מוחי או למוות. (מתוך ויקיפדיה) האם תצליחו לצאת מהמצב הקשה? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה לכודים בתל אביב

לכודים

/0

לפני מספר שנים לעיירה שלכם הגיע שכן חדש, דר. סטיבנסון. דר. סטיבנסון בעל שם עולמי, פתח מרפאה בעיירה, אבל אף אחד לא יודע מה באמת קורה שם. אתמול הלכתם לחגוג עם חברים בבר חדש ומאוד קרוב למרפאתו של דר. סטיבנסון. שתיתם הרבה ונהנתם! וזה הדבר האחרון שאתם זוכרים מאותו ערב…

המשך
חדר בריחה קרקס זון דרנו בראשון לציון

קרקס זון דרנו

/0

מי מעלים את חיות הקרקס? ברוכים הבאים לקרקס זון- דרנו, הקרקס הנודד המפורסם בעולם. את הקרקס מנהלים שמונת הליצנים המשוגעים. הם האחראים על מופעי הלוליינים והאקרובטים וכמובן על מופעי חיות הקרקס, הופעות ששמעם יצא בכל העולם. הקרקס התנהל באופן מופתי עד שיום אחד החלו להעלם ממנו חיות בזו אחר זו. מי אחראי להעלמות החיות? החשד נפל על חלק מהליצנים המנהלים את הקרקס. אומרים שהם סוחרים בחיות. עליכם הוטלה המשימה לגלות מי מהליצנים הפך מושחת ואחראי להעלמות החיות. ב-60 דקות הקרובות הליצנים כולם לא יהיו בקרקס. זו ההזדמנות שלכם לגלות! חדר בריחה מאתגר במיוחד.

המשך
חדר בריחה הקרב האחרון בתל אביב

הקרב האחרון

/0

אל עולם הסטימפאנק מגיע אויב חדש שמאיים להשמיד את הממלכה כולה, רק אתם, היחידה המובחרת של המלך, תוכלו לעצור אותו. האם אתם מוכנים?

המשך
חדר בריחה המשימה בתל אביב

המשימה

/1

סוכן בכיר בסוכנות הביון במזרח התיכון ערק לסוכנות עויינת. אנחנו מגייסים אתכם, הסוכנים המוכשרים, למשימה החשובה והדחופה של איתור הסוכן הבוגד וניטרולו. להצלחת המשימה אתם נדרשים לעבודת צוות, ריכוז גבוה, חשיבה מהירה, יצירתיות ועמידה בזמנים. חושבים שתצליחו?

המשך
חדר בריחה הפירמידה בפתח תקווה

הפירמידה

/0

לפני כמאה שנים, מצאה קבוצת חוקרים את הפירמידה הסודית של הפרעה תות. ובתוכה את ספר הזיכרונות שלו. בספר נכתב, ביום ה-3000 לציון מותי, אקים לתחייה את צבא המתים של מצרים בעזרת שיקוי האלמוות. היום ה-3000 לציון מותו קרב ובא, עד היום כל קבוצה שנכנסה אל הפירמידה נעלמה, יש לכם 60 דק' להיכנס אל הפירמידה ולהציל את האנושות. אבל זהירות! במקום יש מלכודות ותאים נסתרים , האם תוכלו לברוח בזמן?

המשך
חדר בריחה סיאנס - בקרוב בתל אביב

סיאנס - בקרוב

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה חניבעל לקטר בראשון לציון

חניבעל לקטר

/2

בעיר ניו יורק התבצעו מספר רציחות מסתוריות לאחרונה. המשטרה המקומית חקרה וגילתה שהמשותף לכל הקורבנות הוא הפסיכיאטר אצלו הם היו מטופלים טרם רציחתם. נבחרתם לסייע ל-FBI בחקירת הרציחות. במשך כחצי שנה התחזיתם למטופלים של חניבעל לקטר, פסיכיאטר מפורסם החשוד בביצוע המעשים, על מנת למצוא הוכחה לכך שהוא הרוצח הסדרתי. לפני מספר דקות נחטפתם ע"י חניבעל ואתם מוחזקים בחדר סודי בביתו בעודו נמצא בפגישה מחוץ לבית. עליכם למצוא ראיות לכך שהוא הרוצח ולברוח. מהרו, יש לכם 60 דקות לעשות זאת ולהספיק לצאת לפני שיחזור!

המשך
חדר בריחה בצלמו של רוצח בפתח תקווה

בצלמו של רוצח

/0

ילד מגלה שאביו החורג הוא למעשה רוצח מתועב שחוטף אנשים ומחביא אותם על מנת לרצוח אותם. כדי לעזור לחטופים לברוח,הילד הכין מסלול בריחה מוסווה בחידות ורמזים,על מנת שאביו החורג יחשוב שמדובר במשחק ולא יבין שזו בפועל הדרך שלהם אל החופש.

המשך
חדר בריחה שרלוק הולמס בראשון לציון

שרלוק הולמס

/0

הבלש המפורסם ביותר בהיסטוריה… נעלם! מפקח המשטרה לסטרד אובד עצות וקרא אליו אתכם, ווטסון וחבריו, לעזור לפתור את התעלומה הגדולה ביותר ששרלוק הולמס אי פעם נאלץ להתמודד איתה. תעלומה שלולא עזרתכם עלולה להוביל למותו של שרלוק… ואם לא תהיו חדים, זריזים ומחושבים, אולי גם למותכם. הכנסו ללונדון של תחילת המאה ה20 להרפתקה מסחררת, מאתגרת ומפתיעה שכוללת בתוכה לא רק חדר בריחה מרהיב וחידתי כי אם גם תעלומה של ממש שיש לפתור ולפענח בין חשודים וראיות… יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה מונסטרופוליס בראשון לציון

מונסטרופוליס

/0

הגעתם לעולם המפלצות בדיוק בזמן התחרות השנתית של הפחדות! עכשיו אתם חייבים להראות את כל מה שיש לכם על מנת לחזור הביתה! תצטרכו להתחרות באגדות חיות של מונסטרופוליס! הזדרזו! כי יש לכם רק שעה…

המשך
חדר בריחה אושן 5 בתל אביב

אושן 5

/1

כדי לבצע את השוד המושלם צריך את הצוות המושלם.

המשך
חדר בריחה אוצר ירושלמי ברמת גן

אוצר ירושלמי

/0

בשיטוטכם בשוק בירושלים נפלה לידיכם מפה סודית של השוק הירושלמי בתקופה העתיקה. במפה מסומן מקומו של אוצר עתיק. גדולי החכמים של זמנים עתיקים אלו שקדו רבות על החבאת אוצר זה מעיני זרים. כעת נפתחה מנהרת זמן המעבירה מתקופתנו לזמן העתיק. המנהרה פתוחה לשעה בלבד! האם תצליחו למצוא את האוצר ולחזור בתוך 60 דקות?

המשך
חדר בריחה הגנבים בראשון לציון

הגנבים - ראשון לציון

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הגנבים נמצא בראשון לציון. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר ספר סודות היקום

חדר ספר סודות היקום

/0

אנחנו מצטערים לבשר לכם כי עברתם תאונה ואתם עכשיו באזור הדמדומים שבין החיים למוות . בין ההזיות השוטפות אתכם יש אחת ברורה מכולם - רק ספר סודות היקום יפתח לכם את הדרך חזרה לחיים. יש לכם שעה לפני שגורלכם נחרץ. החדר הוא חדר מאתגר ולכן פחות מומלץ לזוג מתחילים. גודל החדר וסגנונו מאפשרים עד 8 אנשים. יש אפשרות לדרגות קושי שונות.

המשך
חדר בריחה גות'האם ברחובות

גות'האם

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה נמלטים בראשון לציון

נמלטים-ראשון לציון

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה רוצח סדרתי בתל אביב

רוצח סדרתי

/0

אתם חטופים בבית של רוצח סדרתי. יש לכם אפשרות אחרונה להישאר בחיים. לברוח כמה שיותר מהר.

המשך
חדר בריחה USS ENIGMA - משבר במעמקים בראשון לציון

USS ENIGMA - משבר במעמקים

/0

"יושב ראש המטות המשולבים של ארה"ב מודה לקפטן ג'יימס גולד על שירותו המסור כמפקד הצוללת הגרעינית ה-USS ENIGMA ומאחל לו בהצלחה בתפקידו הבא". ביום הראשון לשירותכם על הצוללת USS ENIGMA תחת פיקודו של הקפטן הנכנס אדריאן גריי שובצתם למשמרת תחזוקה בשעה שמתקיים טקס חילופי מפקדים בחדר המבצעים של הצוללת. במהלך המשמרת איבדתם קשר עם חדר הבקרה וכעת, כאשר אתם עושים דרככם חזרה פנימה, אתם עומדים לגלות תרחיש חמור מכפי שדמיינתם. האם תצליחו למצוא פתרון למשבר במעמקים ?

המשך
חדר בריחה הטירה המקוללת בתל אביב

הטירה המקוללת

/0

דברים מוזרים קורים בטירה הזו. אורות נדלקים ונכבים... קולות ילדה קטנה צועקת נשמעים... ומי שנכנס לתוכה לא יוצא.... חושבים שתחזיקו מעמד מול הפחד ותצליחו להמלט בפחות מ-60 דקות? נראה אם תשרדו….

המשך
חדר בריחה גביע הקסם ברחובות

גביע הקסם רחובות

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה מבצע אפולו בראשון לציון

מבצע אפולו

/0

האנושות עומדת בפני אירוע היסטורי. פריצת גבולות כדור הארץ ונחיתת האדם הראשון על הירח! מכל המועמדים אתם נבחרתם לביצוע המשימה החשובה. לרשותכם רק 60 דקות להפעיל את מערכת הפיקוד ולצאת לדרך. עתיד האנושות כולה תלוי רק בכם. עשו צעד קטן לאדם, וצעד גדול לאנושות.

המשך
חדר בריחה חדר ניתוח surgery בתל אביב

חדר ניתוח surgery

/0

אף אחד לא אוהב להיות בבית חולים.. ובטח לא כשאין לכם מושג איך הגעתם לשם. אתה וחבריך מתעוררים ומוצאים עצמכם בחדר ניתוח בבית החולים. כל מה שאתם זוכרים הוא שאת הלילה האחרון ביליתם בחדר הישיבות של המלון, מאזינים להרצאה של דוקטור שוהם. לאחר ההרצאה הדוקטור הזמין אתכם למשקה בחדרו במלון... מכאן כבר הכל נהיה מעורפל.. כל שעליכם לעשות הוא להינצל מחדר הניתוח בשלום. השעון מתקתק והדוקטור המשוגע עלול לחזור בכל דקה...

המשך
חדר בריחה משימה בלתי אפשרית בתל אביב

משימה בלתי אפשרית

/0

פעילויות של התאגידים הבינלאומיים חוצי הגבולות הפך למגפה אמיתית של המאה ה21, האפשרויות שלהן ללא גבולות והמנהיגים חזקים מתמיד. כח ההשפעה שלהם עמוק כל כך עד שהחוקים הפכו לכהים בשבילהם עד כדי חסרי משמעות לפעמים. אבל מי אמר שזה מקובל על ידי הממשלה? המשימה שלכם היא להצטרף ליחידת העילית של ה CIA ולחשוף את כל האמת מאחורי מסכת השקרים של התאגיד החזק והגדול בעולם.

המשך
חדר בריחה אימג'ינריום בתל אביב

אימג'ינריום

/0

חלמתם פעם חלום שלא הצלחתם להבין? מה תעשו אם תגלו שאתם לא מצליחים להתעורר ממנו? יש לכם 60 דקות כדי לחזור למציאות אם אתם לא רוצים להשאר לכודים באימג’ינריום לנצח!

המשך
חדר בריחה סודו של האדם הקדמון ברחובות

סודו של האדם הקדמון

/1

אתם חבורת חוקרי מערות והגעתם אל מערה שהשמועות לגביה אומרות שכל מי שנכנס לתוכה מעולם לא נראה שוב. החלטתם להכנס לתוכה בכל זאת ומיד הרגשתם שאתם נשאבים לאחור בזמן עד לתקופת האדם הקדמון ויתכן שאתם לא לבד במערה... מישהו מנסה ליצור איתכם קשר ולגלות לכם את סוד המערה ואת הדרך החוצה. האם תספיקו לצאת בתוך 60 דקות או שגם אתם תעלמו לעולם?

המשך
חדר בריחה החתונה the wedding בראשון לציון

החתונה

/2

לפני מספר שנים התחתנו זוג ידוענים אשר קיבלו מתנה יוצאת דופן מהדוד העשיר של הכלה- מיליון דולר!! הדוד אמר לזוג שזוג צריך להוכיח שהוא ראוי לקבל את המתנה ולשם כך הכין הדוד העשיר מקום מיוחד ובו הקציב שעה אחת בלבד למצוא את הכסף לפני שהקוד מתחלף!!. לאחרונה התגלה המקום והסימנים בו מעידים שהזוג לא מצא את הכסף, מאז רבים וטובים מגיעים למקום ומנסים להשיג את המיליון אך ללא הצלחה. חושבים שאתם תצליחו? מוזמנים לנסות...

המשך
חדר בריחה ספייס בתל אביב

ספייס

/0

הצלחתם להשתלט על חללית עוינת וכעת עליכם לנטרל את האיום בזמן לפני שתאבדו בחלל החיצון. ספייס הנו חדר בריחה אוטונומי עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר ואינטליגנציה מלאכותית שלומדת את השחקנים תוך כדי המשחק.

המשך
חדר בריחה הבונקר בתל אביב

הבונקר

/0

זמן רב אתם נמצאים בבונקר על אדמת מדינת אויב. טלטלו אתכם ממקום למקום וכעת מיקומכם אינו ידוע. בעקבות הפגזות כבדות באזור, השובים שלכם נטשו את המתחם והשאירו אתכם לבד. בין השובים היה סוכן כפול בשירות המדינה ששתל עבורכם רמזים ברחבי החדר כדי שתוכלו לדווח את מיקומכם לסיוע ישראלי, רגע לפני שתיקברו תחת ערימות בטון. ההפגזות מתחזקות, האדמה רועדת לכם מתחת לרגליים והשעון מתקתק לאחור לקראת הפגזת הבונקר. נותרה לכם שעה אחת בלבד לגלות את מיקומכם, האם תספיקו לחלץ את עצמכם בזמן? מומלץ להגיע לחדר עם נעלים סגורות.

המשך
חדר בריחה השוטרים בראשון לציון

השוטרים - ראשון לציון

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה OVERLORD בחולון

OVERLORD

/0

אתם לוחמי בעלות הברית במלחמת העולם השניה. לידי המודיעין הגיע מידע , כי הגרמנים מפתחים נשק חדשני סודי אשר יש בכוחו לשבש את מבצע הנחתת הכוחות על חופי נורמנדי. המהנדס האחרי על הפיתוח, אוטו פון דייגר, נצפה על ידי המודיעין שלנו בבסיס חשאי לא רחוק מחוף אומהה. ישנו חשד כי שם נמצא מידע מדוייק יותר על הנשק הסודי, והדרך לנטרל אותו. אתם הכח שנבחר לאתר את המהנדס ולקבל את המידע לניטרול הנשק.

המשך
חדר בריחה הוטל קליפורניה בתל אביב

הוטל קליפורניה

/0

ישנה אגדה אורבנית המספרת על חדר 138 בהוטל קליפורניה. אורחים ששהו בחדר, נעלמו במיסתוריות. השמועות מספרות על פעילות על טבעית ורעשים מוזרים הבוקעים מן החדר. כחלק מקבוצת עיתונאים הרעבים לאמת, מנהל בית המלון מזמין אתכם לחקור את המקרה של חדר 138, להיכנס לעומק הדברים ובכך להחזיר למלון את שמו הטוב. עד כה, כל מי שנכנס מעולם לא נראה שוב, לכן אנו מקווים שהאמת תצא לאור וגם אתם...

המשך
חדר בריחה שיקאגו בפתח תקווה

חדר בריחה שיקאגו

/0

השנה היא 1930, בארה"ב חוקקו חוקי היובש האוסרים יצור ומכירה של אלכוהול. נכנסתם לעסקי הברחת האלכוהול בשיקאגו אך שם שולטים אל-קפונה והמאפיה האיטלקית והשמועה הגיעה לאוזניו. העזתם לצאת נגד המלך הבלתי מעורער של הסחר באלכוהול?! הוזמנתם לבוררות עוד שעה. יש לכם 60 דקות לברוח!

המשך
חדר בריחה משחקי הגורל בראשון לציון

משחקי הגורל

/0

משחקי הגורל הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה משחקי הגורל ממוקם בעיר ראשון לציון. עברו כמאה שנים מאז המלחמה הגדולה שהשמידה כמעט את כל אוכלוסית כדור הארץ. האנושות כעת נחלקת לשתיים - המנצחים הפכו עשירים והם משעבדים את הצד המפסיד, שהפכו עניים, חסרי כל כולל חירותם. השנה היא 2208, והשנה מתקיימים משחקי הגורל. סדרה של אתגרי כח ומחשבה הבוחנות את יכולתיכם. אתם הקבוצה שעלתה בגורל להשתתף במשחקים. אם תצליחו ותשרדו תרוויחו גם את חירותכם, אבל אם תפסידו...

המשך
חדר בריחה כס הברזל ברחובות

כס הברזל

/0

השנה היא שנת 306 לנחיתה של אאיגון טארגאריין על החופים של יבשת ווסטרוז. כמשתתפים, אתם נצר ממשפחת סטארק היוצאים להציל את הממלכה ולהחזיר את הכתר לשליט האמתי. המשימה העיקרית שלכם היא לכבוש את כס הברזל לפני שמלכים אחרים יגיעו לכתר לפניכם, וכל זאת, כמובן, בתוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה ג'ומנג'י בתל אביב

ג'ומנג'י

/0

זהו משחק שולחן קסום שמכיל בתוכו סוד, מהרגע שאתם מטילים את הקובייה הראשונה אתם נשאבים לתוך המשחק. יש לכם שעה לברוח מהג'ומנג'י לפני שהג'ונגל או הצייד ישיגו אותכם אחרת תתקעו במשחק לנצח. תוכלו להיעזר באמצעות החידות והרמזים שפזורים לאורך כל המשחק. בהצלחה.

המשך
חדר בריחה אמנזיה בתל אביב

אמנזיה

/0

הבהלה גוברת! מתרבים הדיווחים על תושבים רבים שפשוט נעלמו בלי הסבר ולא ידוע מה עלה בגורלם. כדי להגדיל את התעלומה, גם מעט העדים להעלמות ההמונית, לא זוכרים דבר! האם תצליחו להחזיק מעמד שעה שלמה בלי להעלם?

המשך
חדר בריחה הרפתקה ביום הולדת ברחובות

הרפתקה ביום הולדת

/0

הרפתקה ביום הולדת הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: זו חגיגת יום ההולדת הכי טובה בעולם! ההורים שלכם נסעו והשאירו אותכם בבית לחגוג עם כל החברים במסיבת יום הולדת מושקעת ומדהימה. אתם וכל החבר'ה ביליתם ונהניתם ועכשיו הגיע הזמן שיחזרו הביתה, אבל אז גיליתם שמפתחות הבית נעלמו ואף אחד לא יכול לצאת. ההורים של החברים לא מפסיקים להתקשר וכולם מודאגים. האם תצליחו למצוא דרך לצאת? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה וונדר זון ברחובות

וונדר זון רחובות

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך
חדר בריחה הרשימה השחורה BLACKLIST בנס ציונה

הרשימה השחורה BLACKLIST

/0

סוכן מוסד במסווה של מפיק קולנוע הוליוודי מנהל מגעים עם בעלי אינטרס עוינים. אתם חייבים להשיג את הרשימה השחורה. יש לכם 60 דקות למצוא את הראיות. חושבים שתוכלו למנוע תקרית דיפלומטית?

המשך
חדר בריחה בית משוגעים בתל אביב

בית משוגעים

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה החדר של פרופסור רובינשטיין ברחובות

החדר של פרופסור רובינשטיין

/0

פרופסור רובינשטיין ממכון ויצמן הוא חוקר ידוע שם בנושא הגרעין. הוא הוזמן לשאת נאום בנושא נשק גרעיני בכנס ראשי מדינות בבית הלבן. ההרצאה שלו יכולה לשנות את תפיסת העולם את הנשק הגרעיני ואולי להציל את העולם! הטיסה יוצאת עוד מעט והמונית לשדה התעופה תגיע עוד שעה אבל הפרופסור לא מצליח למצוא את הדרכון! כעת הכל תלוי בכם. האם תמצאו את הדרכון של הפרופסור? האם הפרופסור שלנו יספיק לטיסה?

המשך
חדר בריחה קרקס סטימפאנק בתל אביב

קרקס סטימפאנק

/0

במציאות חלופית, בה הכל עובד על מנועי קיטור וגלגלי שיניים, אתם מגיעים לקרקס המעופף בו נלחמות בובות מתכת. מטרתכם היא לברוח משם תוך פענוח סודות של בעל הקרקס.

המשך
חדר בריחה הנוגדן ברמת גן

הנוגדן

/0

וירוס קטלני דלף מתוך מעבדה סודית. הסכנה מרחפת כעת על פני כל האנושות ומאיימת להדביק את כל האנושות במגיפה קטלנית. כמעט ולא נשאר זמן, והתקווה היחידה שתציל את כדור הארץ תלויה בכם, מטרתכם למצוא את הנוגדן בתוך המעבדה סודית. האם תצליחו לעבור את כל מנגנוניי הביטחון שקיימים ולהציל את האנושות מפני הכחדה?!

המשך
חדר בריחה קגב KGB בתל אביב

קגב KGB

/0

זרועותיו הארוכות של הקג"ב הגיעו עד תל אביב, רשת הריגול חדרה אל הקריה ומאיימת לחשוף מידע רגיש וסודי ביותר, האם אתם אמיצים מספיק להיכנס אל ארכיון הקג"ב ולהציל את המצב?

המשך
חדר בריחה אינדיאנה ג'ונס בראשון לציון

אינדיאנה ג'ונס

/0

הצטרפתם בזאת למשלחת מיוחדת שיוצאת למסע באמריקה הדרומית בעקבות אחד מאוצרות המאיה האבודים, אשר טמון באחד ממקדשיו של השבט. רבים וטובים ניסו לאתר את האוצר לפניכם, אך גם המעטים ששרדו יצאו מהמקדש בידיים ריקות. עקבותיו של ד"ר ג'ונס נעלמו וכעת עליכם להתחקות אחר עקבותיו, לפתור את תעלומת שבט המאיה ולברוח עם האוצר האבוד. לרשותכם 60 דקות בלבד לביצוע המשימה. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה אלם סטריט בתל אביב

אלם סטריט

/0

מתי בפעם האחרונה היה לכם סיוט, אבל אחד מפחיד באמת, כזה שמדמה סצנת אימה, כזה שידאג להקפיץ ולהבהיל אתכם, כזה שפשוט תרצו לברוח ממנו ? אז לנו יש אחד כזה במיוחד בשבילכם… החלומות המתוקים של ילדי השכונה נהפכו לסיוטים והכל בגלל דמות מפלצתית אחת. יש לכם 60 דקות לעצור את הסיוט לפני שהוא מגיע לחלום הבא, ואז….

המשך
חדר בריחה בייקר סטריט בראשון לציון

בייקר סטריט

/0

בשנת 1930 החלו להתרחש בלונדון האפרורית והשקטה רציחות מסתוריות ואיומות יותר ממה שניתן לדמיין. בכל רחבי העיר נמצאו גברים שעונו ונרצחו בצורה מתועבת וסדיסטית. רק אתם יכולים לפתור את התעלומה: יש לכם שעה אחת לגלות את זהות הרוצח לפני שיצליח להימלט מגבולות המדינה.

המשך
חדר בריחה על טבעי בראשון לציון

על טבעי

/0

שלום ציידים, אנחנו זקוקים לעזרתכם, גברת טהומפסון סיפרה לחוקרים שניסתה לייצור קשר עם בעלה שנפטר ומאז החלו להתרחש דברים מוזרים בביתה, היא כרגע מאושפזת בבית חולים פסכיאטרי שם היא סיפרה לרופאים שהיא שומעת קולות של ילדים. האם תהיו מוכנים להיכנס למקום שבו ההגיון חסר משמעות ולהשאיר מאחור כל זכר לפחד ?

המשך
חדר בריחה חדרו של המרגל הסורי בתל אביב

חדרו של המרגל הסורי

/0

באפריל 1967 הופלו שישה מטוסי מיג 21 סורים, אירוע זה הוסיף למתח הביטחוני ששרר במדינה והוביל אותה לפתחה של מלחמה. המוסד גילה שישנו מרגל סורי בארץ המתכוון להתנקש במטה הכללי כנקמה על הפלת המטוסים. אתם סוכני מוסד צעירים. גיליתם את חדרו - עליכם לנטרל את האיום!

המשך
חדר בריחה מאחורי הקלעים של ברודווי בתל אביב

מאחורי הקלעים של ברודווי

/0

לשחקנית הגדולה יש סוד. הוא מוסתר מאחורי הקלעים של התאטרון בברודווי. יש לכם רק שעה אחת להיכנס ללב ליבו של התאטרון ולגלות את סודותיה של השחקנית

המשך
חדר בריחה היער הרדוף בראשון לציון

היער הרדוף

/0

זהו ליל ירח מלא. אתם ועוד מספר חברים עורכים קומזיץ ביער. אחד החברים מספר לכם על הקללה הרובצת על היער הזה. לפי האגדה, בלילות של ירח מלא הנרצחים הקבורים ביער מתעוררים ונוקמים את מותם מכל מי שנמצא ביער בזמן הזה. לפתע נשמעת יללת זאבים ואחד החברים שלכם נעלם! העקבות מובילים לקרחת יער ובו בקתה נטושה... האם תצליחו למצוא את דרככם החוצה מהיער? מהרו! עוד שעה יעלה השחר.

המשך
חדר בריחה חדרו של הקוסם בראשון לציון

חדרו של הקוסם

/0

חלמתם להיות קוסמים? קיבלתם הזדמנות להפוך את החלום למציאות! הקוסם המפורסם בעולם מחפש כישרונות חדשים שיהוו יד ימינו. הוזמנתם אל הקוסם למבחן אחד ויחיד שיקבע האם אתם בעלי היכולות להיות חלק מצוותו של הקוסם הטוב בעולם. יש לכם בדיוק 60 דקות על מנת לגבור על המכשולים שהציב בפניכם הקוסם ולהוכיח שאתם ראויים לעמוד יחדיו על אותה במה!

המשך
חדר בריחה המרדף בתל אביב

המרדף

/0

ההבדל בין תרגיל למציאות הוא ההבדל בין חיים למוות…

המשך
חדר בריחה הצוללת ברחובות

הצוללת - רחובות

/0

אתם חוקרי אוקיינוסים נודעים. במהלך סיור שלכם באוקינוס האטלנטי גיליתם צוללת אבודה. כמובן שנכנסתם לתוכה ופתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה להתמלא מים! עוד 60 דקות המים ימלאו את כל הצוללת ואתם תטבעו. האם תצליחו להחלץ קודם לכן?

המשך
חדר בריחה מיונים למוסד בתל אביב

מיונים למוסד

/0

תמיד חלמתם להיות ג'מס בונד הבא? לצאת לשליחות ולהציל את המדינה? לפתור תעלומות שאף אחד לא הצליח? חושבים שיש לכם את מה שצריך? המיונים נפתחו! בואו לראות אם סוכן מוסד זו הקריירה הבאה שלכם. בואו להיבחן על כל הכישורים הנדרשים לסוכן טוב, ותוכיחו שיש לכם את מה שצריך!

המשך
חדר בריחה שוד הקזינו בתל אביב

שוד הקזינו

/0

קרב האגרוף של העשור מתחיל עוד מעט ועתיד להמשך שעה. בזמן הקרב, כשהמהמרים והדילרים יושבים ביציע, והכספת מלאה בכסף, זו ההזדמנות של צוות הפריצה שלכם לרדת לקומת המהמרים הכבדים ולמצוא את דרככם לכספת. תכנית הפריצה מתוכננת היטב ויש את כל מה שצריך. האם תצליחו להגיע לכסף ולברוח לפני שהקרב יגמר וכולם יחזרו?

המשך
חדר בריחה נקמתו של צ'אקי בראשון לציון

נקמתו של צ'אקי

/0

לפני 30 שנה בעקבות היעלמויות מסתוריות נסגר מפעל הצעצועים, כעת יזם אמיץ החליט לפתוח אותו מחדש, אבל מהר מאד הוא התחרט. העובדים שלו החלו להעלם... אתם חוקרי המשטרה המנוסים שנשלחו לפתור את התעלומה ולהחזיר את הביטחון ליזם ולעובדים שלו. אתם רציניים ומעשיים ולא מאמינים בבובות רצחניות על טבעיות, כך שאין שום סיבה לפחד… או שאולי כן? הקולות הנשמעים מתוך המפעל מצליחים להפחיד אפילו אתכם. האם תוכלו להיות אמיצים מספיק להתמודד עם חדר הבריחה המפחיד והאימתי ביותר בארץ? להכנס אל תוך מפעל הצעצועים הנטוש להרפתקה מאתגרת, מסמרת שיער ומטורפת, שלא תוכלו להשאר אדישים אליה. הכינו את החיתולים… האם תצליחו לשרוד… את צ'אקי! החדר לא מתאים לנשים בהיריון. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר ברחובות

בריחה מבית הספר - רחובות

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה D-DAY בחולון

D-DAY

/0

אתם יחידה מסווגת ביותר שמגיעים לחופי נורמנדי שבצרפת שנכבשו על ידי הגרמנים. עליכם להשיג מהמקום הרגיש ביותר את ה"אניגמה" שבעזרתה יהיה ניתן לנצח במלחמה!

המשך
חדר בריחה שגרירות במצור בפתח תקווה

שגרירות במצור

/0

לאחר תקרית פוליטית חמורה אתם מקבלים מקלט בשגרירות ישראלית במדינה זרה, בחוץ המפגינים יוצאים מכלל שליטה והמשטרה מתקשה לעצור את ההמון הזועם שמנסה לפרוץ פנימה כדי לפגוע בכם. יש לכם 60 דקות למצוא מילוט!

המשך
חדר בריחה NYC במהירות גבוהה בתל אביב

NYC במהירות גבוהה

/0

סוף סוף יצאתם לחופשת החלומות בעיר ניו-יורק. אתם נוסעים ברכבת התחתית כשלפתע נהג הקטר נוטש את הרכבת, לא לפני שחיבל בבלמים והשאיר אותה דוהרת ללא שליטה. האם תצליחו לעצור את הרכבת בזמן ולמנוע את התאונה הקטלנית? יש לכם רק 60 דקות

המשך
חדר בריחה The Other Side בתל אביב

The Other Side

/0

ב-13 בנובמבר 1992, ברחובותיה השקטים של עיירה קטנה בשם סיילנט ואלי, התבצע שוד אכזרי במהלכו נהרגו בני הזוג מייסון. אנשי העיירה המאמינים באמונות תפלות, השאירו את בית מגוריהם כשהיה ולא התקרבו אליו. היום, 24 שנים מאוחר יותר, כבר קשה להתעלם מהקולות והאורות הבוקעים מהבית בכל לילה...

המשך
חדר בריחה קללת הפרעונים בתל אביב

קללת הפרעונים

/0

פרופ' בריאן וילסון, מומחה לחקר הפרעונים, נעלמה בפתאומיות בשבוע שעבר בעת שחקרה את קללת הפרעונים במצרים. יש לכם שעה עד שקללת הפרעונים תתפרץ ואולי תקח אתכם איתה...

המשך
חדר בריחה עולם הממתקים ברחובות

עולם הממתקים

/0

עולם הממתקים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: הגעתם למקום הכי מדהים בעולם! מקום שיש רק בחלומות! עולם שלם של ממתקים! אתם מסתובבים וטועמים מהכל: עוגות, עוגיות, שוקולדים וסוכריות על מקל. אבל לאט לאט מתברר שלא הכל נפלא ויש כל מיני הפתעות לא צפויות... האם תצליחו לצאת מהחלום ולחזור הביתה? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה הוקוס פוקוס בראשון לציון

הוקוס פוקוס

/0

הוקוס פוקוס הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: במהלך משחק בכדור החדש במגרש המשחקים, עף הכדור היישר לתוך חלון של בית סמוך. השמועה אומרת שבבית גר קוסם נורא. למרות זאת החלטתם לנסות להוציא את הכדור משם. המתנתם עד שראיתם את הקוסם יוצא ונכנסתם. מצאתם את הכדור, אבל כשניסיתם לצאת מצאתם את עצמכם ברחוב זר לגמרי. איך תמצאו את היציאה הנכונה? הקוסם יחזור בעוד 45 דקות. האם תצליחו לברוח קודם? חדר בריחה בראשון לציון

המשך
חדר בריחה חטופים בתאילנד בתל אביב

חטופים בתאילנד

/0

אחר חודשים של עבודה מאומצת כסוכנים חשאיים סוף סוף הוציאו אתכם לחופשה. חשבתם שהכול יהיה רגוע בתאילנד, אבל אחרי לילה מטורף של שכרון חושים, גיליתם שהעבר חזר לרדוף אתכם. כאשר התעוררתם גיליתם שלוחמי הרשע של נבל העל Dr.Mind חטפו אתכם. בעוד 60 דקות הם יגיעו לענות אתכם בנסיון לחשוף את כל המידע הסודי שבידכם. אסור שזה יקרה, יש לכם רק שתי אפשרויות: בריחה... או מוות.

המשך
חדר בריחה היער הקסום ברחובות

היער הקסום - רחובות

/0

אתם קבוצת חברים המטיילת ביער. לפתע חלק מהקבוצה נעלמה! מסתבר שמכשפה הטילה כישוף על היער והיא האחראית להעלמות של החברים שלכם. עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בעוד שעה, בדיוק בחצות, היציאה מהיער תנעל ואתם תישארו בו לנצח...

המשך
חדר בריחה טריגר בתל אביב

טריגר

/0

האם תצליחו למצוא את המסמך הסודי בתוך המציאות המדומה? עליך מוטלת המשימה (אם תסכים לקבל אותה) להסתנן אל שורותיו של הארגון החשאי טארנסקורפ. לשם כך עליך להתקבל ולעבוד בארגון בתור סוכן כפול. יש למצוא את קורות החיים שהגשת ולגרום לאישורם בכל מחיר. במהלך המשימה צפויים מכשולים שונים ותצטרך למצוא פתרונות למצבים שונים כדי להתקדם. המשחק הוא Single player. שני השחקנים מבצעים בו זמנית את המשימה וחולקים מידע בזמן המשחק. בשלב מסויים תגלו שאתם לא לבד בבניין…

המשך
חדר בריחה הישרדות EXTREME בראשון לציון

הישרדות EXTREME

/0

המאבק הנצחי בין כוחות מנוגדים קיים כבר משחר ההיסטוריה. טוב מול רע, שחור מול לבן, יום מול לילה… כעת אתם עומדים להיבחן באתגר האולטימטיבי של עולם האסטרטגיה והאקשן, בקרב מלא אדרנלין שיכריע אחת ולתמיד מי ינצח, אתם… או הם? בואו לחוות את הדור הבא של חדרי הבריחה, במסלול תחרותי ואתגרי, שמשלב חידות מבריקות מעולם חדרי הבריחה לצד אקשן משימתי, ואסטרטגיה שבה רק הטובים ביותר יכולים לצאת כשידם על העליונה. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה קזינו רויאל-שוד הכספת בתל אביב

קזינו רויאל-שוד הכספת

/0

קזינו רויאל נקנה יל ידי בעלים חדשים ומועמד להריסה. הבעלים הישנים של הקזינו בשנות ה 70 משפחת הפשע אוקננול, עזבו בחיפזון ורובם כבר מתו או עזבו את הארץ. משפחת הפשע החדשה גילו על אוצר חבוי בכספת של הקזינו שהיה שייך למשפחת אוקננול והחליטו לשלוח צוות לגנוב אותו. מי יגיע קודם אל הכספת ? האם תהיו מהירים יותר מהם ?

המשך
חדר בריחה יער המתאבדים בראשון לציון

יער המתאבדים

/0

היער AOKIGAHARA שביפן הינו אתר התאבדויות ידוע ופופולרי. מידי שנה שמים שם קץ לחייהם כ-100 אנשים. היער הוא אחד המקומות המפחידים בעולם! אנשים נשבעים שארעו להם שם תופעות שניתן להסביר רק באמצעות פעילות על טבעית. היפנים מאמינים שהיער רדוף רוחות ושדים. היער מושך אליו תיירים רבים מאד. גם אתם החלטתם לבקר שם. אבל האם תצליחו לצאת...? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה סי אס איי בתל אביב

סי אס איי

/0

הרצח המתוקשר זיעזע את התושבים, אלמוני רצח את התובע המחוזי ג'ורדן מקגרוגר. המוניטין של ג'ורדן היה ללא רבב, הוא היה בלתי ניתן לשחד ולא התפשר במלחמתו נגד הפשע. התיק האחרון שלו התרכז במנהיג של משפחת פשע דון ג'וספה ובכוונתו לשלוח אותו לכיסא החשמלי. אך הבוקר התובע נמצא בביתו כאשר נדקר בליבו. זהו חדר חשיבה וחקירה מאתגר במיוחד, האם אתם מוכנים לחשוף את הכל. כשבין האמת לשקר מפריד גבול דק מאד?

המשך
חדר בריחה עונש מוות בתל אביב

עונש מוות

/0

נידונתם לעונש מוות. אתם נעולים בתא וגורלכם מוטל על ידיכם. בעוד שעה יוציאו אתכם להורג. כל מה שנותר לכם זו שיחה טלפון אחרונה וארוחה אחרונה. האם זה יספיק לכם להצלת חייכם? קחו את עצמכם בידיים, התרכזו, חשבו מחוץ לקופסא, וברחו מעונש מוות. אך אל תשכחו – אתם חייבים לשתף פעולה עם השותפים שלכם לתא.

המשך
חדר בריחה מסעות גוליבר בראשון לציון

מסעות גוליבר

/0

עליכם לצאת למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים וגמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות “קטן” עבור ענקים אבל יהיה ענק עבורנו

המשך
חדר בריחה מלך הג'ונגל ברחובות

מלך הג'ונגל

/0

הזדמנות מיוחדת להשתתף בבחירות שכמותן עוד לא ראיתם! חיות הג'ונגל עורכות בחירות ועליכם להצטרף לאחד המועמדים ולוודא כי יקבל את מירב הקולות ויהיה המלך של הג'ונגל. נותרו עוד 60 דקות עד לסגירת הקלפיות. האם תצליחו להמליך את מלך הג'ונגל הבא?

המשך
חדר בריחה בית מספר 19 בבני ברק

בית מספר 19

/0

מזה מספר שנים סוכנות הביון עוקבת אחרי פרופסור צידון. פרופסור צידון הוא פיזיקאי בכיר ואיש אלקטרוניקה חובב שעובד על המצאה יוצאת דופן בביתו. הדיווחים האחרונים מדברים על כך שהפרופסור סיים לבנות המצאה שתשנה את כל מה שידענו על העולם עד כה. יחידת הביון מחפשת צוות , בין 2-5 אנשי שטח שיכנסו לביתו של הפרופסור ויגנבו את ההמצאה החשובה לפני שארגונים אחרים יקדימו אותנו. במידה ויש לכם יכולות גבוהות ומתאימות לביצוע המשימה עליכם ליצור קשר עם המפקדה לתיאום מועד ולביצוע המשימה. החדר סגור בהצלחה !

המשך
חדר בריחה הבריחה משבי הטרוריסטים ברמת גן

הבריחה משבי הטרוריסטים

/0

אתם חלק מכוח מיוחד שנשלח אל מאחורי קווי האויב על מנת לפוצץ את מערכת המנהרות שלהם. משהו במבצע השתבש וכולכם נלקחתם בשבי. עכשיו זו ההזדמנות האחרונה שלכם לסיים את המשימה ולהימלט מהשבי לפני שזה יהיה מאוחר מידי. בהצלחה!

המשך
חדר בריחה אימפרית הפשע בתל אביב

אימפרית הפשע

/0

אטלנטיק סיטי, ארה"ב | 1928 ארה”ב, שנות ה20. “חוק היובש” כערובה לשיפור מצב האומה ואל-קאפונה כסמל לשגשוג. מלחמות גנסגטרים ופשע מאורגן משרתים את הפוליטיקה. משלוחים לא חוקיים של וויסקי מהווים את מקור ההכנסה העיקרי של המאפיה. “נאקי” תומפסון, גזבר העיר והעומד בראש הפושעים המקומיים, בעל קשרים פוליטיים הדוקים, מחליט לנצל את המצב ולשלשל לכיסו את כלל הרווחים, תוך כדי השארת אל קאפונה, שותפו משיקגו, מאחור. בהוראתו של אל קאפונה, המשימה שלכם היא לנסוע למאורתו של “נאקי” ולהשתלט על המצב. יש לכם שעה להחזיר את הכבוד לבוס שלכם ולצאת כמנצחים מהמאורה של “נאקי”!

המשך
חדר בריחה טורפדו בראשון לציון

טורפדו

/9

הנכם קבוצת מהגרים נמלטים הבורחים מארצכם. אתם מוצאים את עצמכם בבטנה של ספינת מלחמה בלב ים סוער. נשקפת לכם סכנה ממשית להיתפס על ידי רשויות ההגירה ולהיות מוחזרים אל ארצכם אל הסוף המר. יש לכם 60 דקות להציל את עצמכם ואם חשבתם שרשויות ההגירה זו הצרה הכי גדולה שלכם, אז תחשבו שוב… המתחם נגיש לנכים בכיסאות גלגלים. מתאים לנשים בהריון וניתן להיכנס עם מנשא או עגלת תינוק. מומלץ להגיע למתחם מסתורי כרבע שעה לפני הזמן שקבעתם.

המשך
חדר בריחה הנגאובר בפתח תקווה

הנגאובר

/0

אתם מתעוררים בסוויטה מפוארת עם הנגאובר מטורף וזיכרונות מעומעמים של מסיבה... אין לכם מושג איך ולמה הגעתם לכאן. אתם מנסים להיזכר מה קרה אתמול בלילה, אבל הכול כל כך מטושטש. פתאום אתם נזכרים שיצאתם לחגוג אתמול את מסיבת הרווקים של החבר הכי טוב שלכם, לילה לפני החתונה. שתיתם כמה משקאות, הרמתם צ'ייסר, וזהו, מאז הכול מחוק. אתם מסתכלים על השעון, מבינים שלא התעוררתם והחתונה מתחילה בעוד 60 דקות בדיוק! אתם מנסים להתעורר ולמצוא את כל החברים ופתאום מבינים - אתם נעולים בחדר, והדרך היחידה לצאת היא להבין מה לעזאזל קרה אתמול בלילה. חושבים שתצליחו להתאושש ולהגיע לחתונה? בטוחים שאתם רוצים לגלות מה קרה אתמול בלילה?...

המשך
חדר בריחה אזור 51 בפתח תקווה

אזור 51

/0

חברתם לכוח משימה מיוחד שנמצא בדרכו למדבר נוואדה, אתם עומדים להתגנב לבסיס חיל האוויר השמור ביותר בארה"ב. המודיעין שלכם מעורפל. האנדרנלין זורם בעוצמה. המשימה לא צפויה. והמטרה היא לחשוף את הסוד הגדול שארה"ב מסתירה במשך שנים על קיומם של חייזרים רק שבאמצע דברים מתחילים להשתבש...

המשך
חדר בריחה השוד הגדול bank job בתל אביב

השוד הגדול bank job

/0

קיבלתם מידע פנימי על כך שבדירתו של אחד מעובדי הבנק מסתתר המידע הנחוץ לפריצה אל מערכת האבטחה של הבנק. המשימה שלכם היא להסתנן אל דירתו, להשיג את המידע ולפרוץ לבנק דרך חדר האבטחה.

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר בראשון לציון

בריחה מבית הספר - ראשון לציון

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה מסע בזמן בתל אביב

מסע בזמן

/0

המסע בזמן הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה המסע בזמן ממוקם בעיר תל אביב. ד"ר קוגן, המדען הראשי של מעבדות לוקט, נמצא ללא רוח חיים במעבדה שלו. התקווה היחידה שיש היא שתצאו במכונת הזמן לעתיד, שם הומצאה כבר תרופה. עליכם לגלות כיצד להפעיל את המכונה, לצאת במסע בזמן ולמצוא התרופה שתחזיר אותו לחיים. האם תצליחו לשנות את המציאות ב-60 דקות לפני שיוכרז מותו של ד"ר קוגן?

המשך
חדר בריחה מגדל טסלה בפתח תקווה

מגדל טסלה

/0

התקופה היא ימי מלחמת העולם השניה. הפיזיקאי והמהנדס ניקולה טסלה מת ומשאיר אחריו המצאה מהפכנית בתחום האנרגיה החופשית, המצאה שיכולה לשנות את פני המלחמה. אתם כוח מבעלות הברית שנשלח לאתר את ההמצאה ולהשיג אותה לפני הכוחות המיוחדים של גרמניה הנאצית. האם תצליחו להגיע ראשונים?

המשך
חדר בריחה המלך ארתור בפתח תקווה

המלך ארתור

/0

אתם חוזרים אחורה בזמן לאנגליה העתיקה, בימי הביניים. צבא חיילים סקסוניים בהנהגת מורדרד כבשו את טירת המלך ארתור – קמלוט. הקוסם מרלין הספיק להחביא מהפולשים צמאי הדם את הסמל הראשי של שלטון המלוכה - החרב אקסקליבר. אתם, אבירי השולחן העגול, חייבים לחדור לקמלוט ולהחזיר את האקסקליבור למלך ארתור. הקוסם הנבון מרלין השאיר רמזים, כך שרק האבירים האמיצים עם לב טהור יוכלו למצוא את החרב.

המשך
חדר בריחה גרוויטי בתל אביב

גרוויטי - תל אביב

/0

השנה היא 2116. ישראל הפכה למדינה המובילה בתחום החלל. התעשייה האווירית, בשיתוף פעולה הדוק עם NASA יוצרים את תחנת החלל EDEN. ייחודיות הפרויקט היא בכך שהחללית מופעלת ומתוחזקת באופן מלא מן כדור הארץ. צוות מקצועי מפעיל את התחנה .בעזרת חיבור לאווטארים שנמצאים בחללית ויכולים לבצע כל המשימות המוקצות ממרכז הפיקוד אבל כמו שהחיים מלמדים, לא הכל כל כך פשוט. לפני כמה שעות התקבלה קריאה בעקבות מקרה חירום בתחנת EDEN. .הכל מרמז על תקלה קריטית בכור התחנה הניסיון הקודם לתקן את התקלה כשל ורק אתם יכולים להציל את המצב! יש לכם 60 דקות בדיוק!

המשך
חדר בריחה שעבוד וירטואלי VR בראשון לציון

שעבוד וירטואלי VR

/0

בקרוב... תמיד הייתה עבדות בעולם, היא פשוט התאימה את עצמה לתקופה… היום במאה ה22, כשהקו בין המציאות לתוכן הווירטואלי הוא כלכך דק, עובדה זו נכונה מתמיד. אז איך נראים החיים של חסרי המזל? בדיוק כך: בדומה להרבה מבני תקופתכם, נמכרתם לעבדות לשימוש בתור בינה וירטואלית לצורך חקר המוח. כמה זמן לדעתכם תצליחו לשרוד? מה תצטרכו להקריב כדי לברוח?

המשך
חדר בריחה ג'ימי מי? בתל אביב

ג'ימי מי?

/1

החברה שלחה אתכם לכנס הייטק בבייג׳ינג. התרגשתם. בחיים לא ביקרתם בסין בעבר. נחתתם והישר מטיסה של עשר שעות תפסתם מונית למרכז כנסים סטנדרטי. אולי קצת יותר גדול, והרבה יותר סינים, אבל תכלס - אותן הרצאות, אותו מינגלינג מתיש, אותם צ׳ופרים "לעוסים". בקיצור - משעמם. החלטתם לחתוך. לצאת קצת לרחוב. לספוג את הצפיפות, את ריחות הווק החריפים, לשמוע צלצול שפה זרה. לא תיארתם לעצמכם שההברזה הקטנה הזאת מהכנס תוציא אתכם, בעל כורככם, למסע מסוכן בחיי הלילה של בייג'ינג, תעמת אתכם עם ראש הטריאד - רשת המאפיה הסינית העולמית ותערבב אתכם בפרשייה אפלה שעלולה לשנות את פני האנושות כולה. האם תישברו תחת הלחץ? האם יש בכם את האומץ לקחת את הסיכונים הנדרשים? יש לכם בכלל את הכישורים והשכל הנדרשים כדי לנווט בתוך כל זה?

המשך
חדר בריחה הכימאי ברחובות

הכימאי רחובות

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה סוף העולם בנס ציונה

סוף העולם

/0

לפי החישובים בעוד 60 דקות אסטרואיד ענק יתנגש חזיתית בכדור הארץ. אתם עומדים לקבל את המשימה החשובה ביותר למין האנושי, עתיד הפלנטה תלוי בכם! אנו יודעים כי למרות המשקל הרב המוטל על כתפיכם, אתם בעלי הכישורים לעמוד במשימה! הצטרפו למסע בזמן עוצר נשימה, רבוי מתח, חידות ואדרנלין בין תקופות ויבשות שונות בהיסטוריה האנושית.

המשך
חדר בריחה תיבת פנדורה בתל אביב

תיבת פנדורה

/0

פרומתאוס גנב מהאלים את סוד האש ונתן אותו לבני האדם. כעונש לבני האדם בראו האלים אישה יפייפה וסקרנית בשם פנדורה. האלים נתנו לפנדורה תיבה מסתורית ואסרו עליה לפתוח את התיבה. אך סקרנותה של פנדורה הייתה חזקה ממנה והיא פתחה את התיבה, ממנה השתחררו לעולם כל הזוועות והצרות של האנושות. האלים לא רצו להיות אכזריים מדי ובתחתית התיבה החביאו את התקווה, אך התיבה נסגרה לפני שהתקווה הספיקה להשתחרר. יש לכם מספיק אומץ למצוא את התיבה ולפתוח אותה בפעם השניה, כדי לשחרר את התקווה לחופשי לפני שהייאוש ישתלט על העולם?

המשך
חדר בריחה מתקפת הזומבים בתל אביב

מתקפת הזומבים

/0

הזומבים בדלת, החיסון בסביבה, תצילו את עצמכם ואת האנושות.

המשך
חדר בריחה הפרופסור המפוזר בראשון לציון

הפרופסור המפוזר

/0

גרסת ילדים לחדר אנתרקס – אתם נכנסים לדירה של פרופסור מפוזר שעבד על פיתוח של חיסון נגד מחלת אנתרקס ושכח את שם החיסון שהוא מצא. הוא רק זכר שהחיסון הפך את האנתרקס מסגול לשקוף. אתם נכנסים לדירה של הפרופסור על מנת לעזור לו למצוא את החיסון

המשך
חדר בריחה טיטאניק בתל אביב

טיטאניק

/0

זה היה לילה קר באמצע אפריל 1912 כשהטיטאניק התנגשה בקרחון. אנשים התרוצצו חסרי אונים, צועקים, בוכים קוראים לעזרה. מספר שעות לפני כן נתפסתם על ידי שוטרי הספינה בזמן גניבת חפצים מהמפלס העליון ולכן הם נעלו אותכם בחדר המכונות של של הספינה. עכשיו, כשהטיטאניק מתחילה לשקוע ומים מציפים את המפלסים אחד אחרי השני, עליכם לברוח בזמן מחדר המכונות ואולי גם להציל את חייהם של שאר הנוסעים לפני שזה יהיה מאוחר מידי?

המשך
חדר בריחה התחנה האחרונה בפתח תקווה

התחנה האחרונה

/0

השנה היא 2021. לוחמי הרשע של נבל העל דר' מיינד השתלטו על הרכבת הטרנס-אטלנטית, הטמינו בה פצצה גרעינית, ושלחו אותה בדהרה אל עבר מפקדת בנות הברית המאוחדות בלב האוכלוסיה. רק אתם, הסוכנים המבריקים בעולם, תוכלו להשתלט חזרה על הרכבת ולהציל את העולם מהשמדה. יש לכם רק 60 דקות עד שהרכבת תגיע ליעדה. היכונו לחווייה מטלטלת ומלאת אדרנלין. זוהי "התחנה האחרונה".

המשך
חדר בריחה אנתרקס בראשון לציון

אנתרקס

/8

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה! התקוה תלויה ביחידת חילוץ מיוחדת אשר חייבת להיזהר מחיות נגועות בוירוס.

המשך
חדר בריחה לבד בבית ברחובות

לבד בבית

/0

לבד בבית הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: אתמול התקיימה אסיפת הורים בבית הספר שלכם והיא היתה לא כל כך מוצלחת בשבילכם... ההורים שלכם החליטו שכדאי שתשקיעו יותר זמן בלימודים ופחות בחברים ובבילויים, ואסרו עליכם לצאת הערב עם החבר'ה לסרט שכל כך חיכיתם לו! אתם ממש רוצים ללכת. הסרט מתחיל בעוד 45 דקות. האם תצליחו לחמוק מהבית בלי שההורים ירגישו? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה הפשע בתל אביב

הפשע

/0

דוקטור קוגן, מדען ראשי במעבדות LOCKED ליצור נשק, נמצא ירוי במשרדו. לצערכם, בדיוק הייתם בביקור במעבדות וגורם לא ידוע הפליל אתכם ברצח! בזמן המעצר זוהתה פרצה בגדר והמאבטחים השאירו אתכם לבד אזוקים בתא החקירה. אם אתם חושבים על נסיון בריחה, תצטרכו קודם לגלות מי הרוצח האמיתי. זו ההזדמנות היחידה שלכם להוכיח את חפותכם. יש לכם 60 דקות בלבד עד להגעתו של החוקר הראשי. כדאי שתזדרזו!

המשך
חדר בריחה תחנת החלל אלטאיר בתל אביב

תחנת החלל אלטאיר

/1

כדור הארץ איבד קשר עם תחנת החלל אלטאיר ויחד איתה אבדה כל התקווה לעתיד והשרדות המין האנושי. חברת Mission מחפשת מתנדבים אמיצים במיוחד שיהיו מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון שבשיגור גלקטי אל תחנת החלל. הצוות שלכם יהיה זה שישים את חייו על הכף כדי לענות על השאלה שכולם מחכים לגלות מה קרה בתחנת החלל אלטאיר?

המשך
חדר בריחה המעבדה הסודית בתל אביב

המעבדה הסודית

/0

במעבדות LOCKED ישנו מתקן סודי למחקר ויצור נשק עוצמתי וקטלני. דוקטור קוגן, החוקר המוביל, למד וגדל בברית המועצות, שם היה ידוע כחובב חידות היגיון ונשק להשמדה המונית. לצערנו לאחרונה - הדוקטור נעלם במפתיע. רגע לפני היעלמותו, קוגן השלים את בנייתה של פצצה קטלנית ביותר אך עד לרגע זה לא הצלחנו למצוא את הפצצה המסוכנת. אנו חוששים שישנו מנגנון השהייה המייעד את הפיצוץ לשעה הקרובה. אתם הצוות שנבחר למצוא ולנטרל את הפצצה. מהרו! לא נשאר הרבה זמן.

המשך
חדר בריחה האבן האפריקאית הסודית בתל אביב

האבן האפריקאית הסודית

/0

לאחרונה, נתקלים תושבי העיר והתיירים בעירנו בתופעה ייחודית ומפתיעה: חיות פרא אפריקאיות המשוטטות ברחבי העיר. השמועות מצביעות על כך שהאשם הוא הפרופסור התימהוני המתגורר בעיר. הפתרון למהומה טמון באבן האפריקאית הסודית.

המשך
חדר בריחה קזינו זירו בתל אביב

קזינו זירו

/0

הכל התחיל כל כך טוב, הימרתם בקזינו וניצחתם שוב ושוב אבל אז התהפך הגלגל והתחלתם להפסיד. כדי למזער את ההפסדים המשכתם להמר עוד ועוד עד שכבר לא נשאר לכם כלום. הקזינו שוב ניצח. אבל אתם לא תוותרו בקלות. גייסתם כמה חברים טובים וביחד רקמתם תוכנית נועזת וגאונית לשוד מתוחכם ביותר של הקזינו. יש לכם 60 דקות לבצע את השוד הגדול בהיסטוריה של לאס-וגאס. האם תצליחו? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה קזינו זירו באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה קזינו זירו באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הבית הרדוף בתל אביב

הבית הרדוף

/0

פעם, האורות של הבית הזה דלקו ונשמע צחוק של ילדים מתוכו. עד שהמשפחה, אשר התגוררה כאן, נעלמה ללא עקבות. בלי ראיות, המשטרה סגרה את התיק, והשכנים מספרים שרוע עצמו שוכן במקום הזה. פחד אימים משתלט על כל מי שמנסה להתקרב לבית הארור. אבל אתכם זה יעצור? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הבית הרדוף באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הבית הרדוף באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הסודות של דה וינצ'י בראשון לציון

הסודות של דה וינצ'י

/0

גלו את הסודות השמורים ביותר של יצירות אלמוות! אתם מוזמנים לצלול לתוך מציאות מסתורית, מרתקת ומרהיבה של דה וינצ’י כדי לנסות ולגלות האם תהיו ראויים להמשיך במורשת המפוארת של הגאון האיטלקי הדגול ולהפוך לתלמידיו הנאמנים. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון

הרפתקה במנזר

/0

לפני כ-1200 שנה, בטיבט, חי גואטמה שאקיאמוני, אדם מיוחד במינו שהגיע להארה רוחנית וזכה בחיי נצח. גואטמה הקים את מנזר "סאן דור ניי", מנזר "קן הנשרים" המפורסם ומכהן שמאסטר עד עצם היום הזה. מאות שנים שמנסים אלפי עולי רגל להגיע למנזר כדי ללמוד מהמאסטר ולזכות גם הם – בחיי נצח. המאסטר טוען שלא אחד זכאי לחיי נצח ויש להגיע לרמת מודעות ותובנה על אנושיים, ועל כן, החליט לבחון את כל באי המנזר. רק מי שיעבור את המבחן של מאסטר בודהה יוכל לזכות בהארה הרוחנית, להימנות עם נזירי מנזר "קן הנשרים" ולזכות בחיי נצח. מי שלא עובר את המבחן, כמו רוב אלו שניסו, נשמתו תתפזר בין שוכני המנזר ושמו ישכח בין דפי ההסטוריה. האם תהיו מסוגלים לעמוד באתגר המאסטר ולשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה?... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הרפתקה במנזר באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה TESYS 2.0 בתל אביב

TESYS 2.0

/0

טסיס 2.0 (Tesys 2.0) היא מערכת בינה מלאכותית שפותחה על ידי המוסד על מנת להגן על מערכות של המדינה מפני התקפות סייבר. הוגה המערכת ד"ר קוגן נעלם בנסיבות מסתוריות ואולי אף נחטף לפני כמה שבועות. במקביל לאירוע היעלמות, חדר וירוס קטלני בשם סוס איראני למערכת טסיס. הוירוס השתלט על המערכת ומנצל את היכולות שלה כדי לשבש פעילות של מערכות מחשוב מרכזיות. טובי האנשים במוסד לא מצליחים להתמודד עם הבעיה והיחיד שיכול להציל את המערכת הוא ד"ר קוגן בעצמו. גויסתם לאחר תהליך מיון קפדני לשרותינו במטרה אחד: לעזור למצוא את ד"ר קוגן לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה Tesys 2.0 באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה Tesys 2.0 באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הסליק בתל אביב

הסליק

/0

חדר בריחה הסליק הוא הקווסט ההיסטורי והציוני הראשון. אתם מוזמנים לחזור לשנת 1946,כחיילים בארגון ההגנה, ולחשוף את אחד הסליקים הגדולים בתל אביב. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הסליק באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הסליק באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה עיר החוטאים בתל אביב

עיר החוטאים

/0

שימו לב! המשחק בהשתתפות שחקן! הרחובות אפלוליים ומלאים בפושעים. הגיע הזמן לשים לזה קץ. חדר גדול אחד, קורבן אחד ורוצח אחד. תנקמו בשם כל הנרצחים התמימים ותחזירו את הסדר לעיר אם נשארה בכם טיפת כבוד. מתאים לדוברי אנגלית ורוסית לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה עיר החוטאים באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה עיר החוטאים באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה יציאת מצרים בתל אביב

יציאת מצרים

/0

אתם קבוצת חוקרים של תרבות מצרים העתיקה. לאחר חקירות מרובות הצלחתם למצוא את הקבר העתיק של המלך פרעה ולהכנס לתוכו. בתוך הקבר העתיק אתם מגלים אוצר יקר של זהב ואבנים יקרות, אתם מרימים כמה מהאבנים כדי לבחון אותן מקרוב ומבינים שעשיתם טעות! הפעלתם את מנגנון השמירה של הקבר. דלת ברזל כבדה נסגרת וחוסמת את היציאה מהקבר! ובנוסף אתם שומעים קולות שמעידים בבירור שהמומיה מתעוררת לחיים והיא תדרוש את מה ששייך לה. האם תצליחו למצוא את הדרך החוצה לפני שהמומיה תתפוס אתכם ואתם תישארו קבורים איתה לנצח? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה יציאת מצרים באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה יציאת מצרים באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה חדר בלשים במודיעין

חדר בלשים

/0

אתם צוות בלשים ומשימתכם לפענח שוד מוזיאון ולהשיב ציור יקר שנגנב. המשחק משחזר אירוע אמיתי המתבסס על פרטי חקירה מקורית. קבוצתכם תוצב בפני אתגר מחשבתי גדול מהחיים שבו תידרשנה עבודת צוות, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת להתמודד עם לחץ הזמן ושטף המידע. המשחק יהפוך יום גיבוש מרתק לחוויה בלתי נשכחת. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה חדר בלשים באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה חדר בלשים באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה אימת טרנטון בבת ים

אימת טרנטון

/0

אנשי העיר טרנטון בניו-ג'רזי גאים מאד בבית החולים הפסיכאטרי שלהם בניהולו של ד"ר הנרי קוטון. בית החולים מתגאה באחוזי הריפוי המרשימים שלו: 85% מהמטופלים הפסיכיאטריים החלימו לחלוטין. השנה היא 1925, חודש אוגוסט ואתם מתאשפזים בביה"ח. מבפנים אתם מבינים שהדברים הם לא בדיוק כמו שכולם חושבים. האם תצליחו לברוח מהמקום ולספר לעולם את האמת על מה שקורה בין קירות המוסד המהולל? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה אימת טרנטון באזור המרכז ובת ים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה טרנטון באזור המרכז ובת ים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה גזר דין בתל אביב

גזר דין

/0

גזר דין הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה גזר דין ממוקם בעיר תל אביב. בעקבות הסדרה על הרוצח הנודע דקסטר, קמו לו יורשים וממשיכי דרך. המשטרה הצליחה לחשוף את אחד ממקומות המסתור של ההוצאה להורג וערכה חיפוש מדוקדק, אך לא נמצאו שום רמזים או עדויות המסוגלים לסייע בחקירה ולאתר מי הוא הרוצח. מאחר ואתם החוקרים המנוסים ביותר בתחום הרוצחים הסידרתיים נשלחתם גם אתם לבצע חיפוש נוסף בתקווה כי תחשפו רמז כלשהוא לזיהוי הרוצח. היזהרו! הרוצח יכול להיות קרוב מאד ... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר גזר דין באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה גזר דין באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה בקתת הפיראט בתל אביב

בקתת הפיראט

/0

סערה גדולה טילטלה את סירתכם הקטנה עד שנחתתם על חוף באיים הקריביים. על החוף מצאתם בקתה קטנה ונכנסתם לתוכה להתחמם ולהסתתר מהסערה. לרוע מזלכם הבקתה הזו שייכת לפיראט מרושע שעומד לחזור לביתו בעוד שעה. אם תהיו עדיין בתוכה כשהוא יחזור גורלכם נחרץ! האם תצליחו לפתור את כל החידות המתוחכמות ולעקוף את כל המכשולים שהתקין הפיראט הערמומי בביתו לפני שהוא יחזור? עבודת צוות ושיתוף פעולה מלא בין כל חברי הקבוצה וכמובן חשיבה לוגית, יצירתיות וקבלת החלטות מהירה ככל האפשר תפלס את דרככם החוצה. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בקתת הפיראט באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בקתת הפיראט באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה סודו של וולטר בתל אביב

סודו של וולטר

/0

וולטר, המורה לכימיה, מסתיר בדירתו את הנוסחאות הסודיות ליצור סמים. רוצים להתעשר? עליכם רק למצוא את הנוסחה הסודית. כנסו לחדר וגלו את הסודות והחידות שהחביא וולטר בחדרו. מהרו לפני שהוא יחזור... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה סודו של וולטר באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה סודו של וולטר באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה התא בראשון לציון

התא

/0

השנה היא 1963, אתם, קבוצת חוקרים מטעם הממשלה, נשלחתם לחקור את נסיבות העלמותו של דמיאן קרואו, המטופל המסוכן ביותר במוסד הפסיכיאטרי "התא". אתם מיועדים להיפגש עם הפסיכיאטר הראשי אלברט בריינר על מנת שידריך אתכם במוסד הישן והסבוך. עם כניסתכם למוסד הבחנתם שמשהו לא כשורה... המקום נטוש מזה זמן רב ודמיאן קרואו הוא הדבר הכי פחות מדאיג כרגע... יש לכם ממש מעט זמן לברר מה באמת קרה שם, כי יתכן ואתם הבאים בתור... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה התא בראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה התא באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הצד האפל של האומנות בתל אביב

הצד האפל של האומנות

/0

היעלמויות מסתוריות מתרחשות ברחבי העיר, בעיקר של נשים. אומן מפורסם מקומי חשוד בהיעלמויות אלו. חיפושים של המשטרה לא העלו תוצאות. הקבוצה שלכם התבקשה לעזור לחקירה המשטרתית. עליכם להתגנב לסטודיו של החשוד ולמצוא הוכחות לזוועות לפני שתצאו מהחדר בריחה אך זכרו יש לכם רק שעה עד שהוא יחזור לחדר. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הצד האפל של האומנות באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הצד האפל של האומנות באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה בית היתומים בבת ים

בית היתומים

/0

מה קרה שם, באותו מקום בו גדלתם? זה הזמן להתמודד עם המציאות שתהפוך את החיים שלכם לסיוט. אתם חייבים להיזכר במה שעבר עליכם! האם יש בכם את האומץ לחזור לבית היתומים? קווסט בהשתתפות שחקן שיגרום לכם לצרוח! תשמרו על עצמכם... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה בית היתומים באזור המרכז ובת ים. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה בית היתומים באזור המרכז ובת ים. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה להציל את הכבשה במודיעין

להציל את הכבשה

/0

לקבוצת מדענים יש משימה מיוחדת: להשלים את הניסוי האחרון שנערך במעבדה לשדרוג החומר הגנטי, לפני שאסון אקולוגי יפקוד את אזורנו. היכונו להרפתקה בשטח פתוח! למשחק הזה אין כללים – יש רק שעון מתקתק ומשימה שצריכה להתבצע בכל מקרה. הכינו עצמכם למרדף מטורף אחר רמזים חמקמקים, חיפוש מטמונים במקומות בלתי צפויים, התמודדות עם אתגרים טכניים ומכשולים טבעיים, תקלות בתקשורת, אך גם גילויים מפתיעים. במשחק הזה, כמו בחיים, הכול בגדר "ניסוי וטעייה"... קיום המשחק כפוף לתנאי מזג אוויר. יש להצטייד בלבוש נוח ומתאים לפעילות בשטח החווה האקולוגית. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה להציל את הכבשה באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה להציל את הכבשה באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה רדיו אקטיבי בתל אביב

רדיו אקטיבי

/0

צ'רנוביל, 26 באפריל 1986 01:23 לפנות בוקר. התאונה הגרעינית הקשה ביותר מאז החל העולם להשתמש באנרגיה גרעינית. האזור כולו פונו מתושביו והנזקים האקולוגיים קיימים עד היום. אתם חוזרים במכונת הזמן לאותו לילה. השעה 00:23. אתם בחדר הבקרה של הכור האטומי. יש לכם בדיוק 60 דקות כדי למנוע את אחד האסונות הגדולים בהיסטוריה ולעצור את הפיצוץ בכור האטומי. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה רדיו אקטיבי באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה רדיו אקטיבי באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה מכון פתולוגי בתל אביב

מכון פתולוגי

/0

לא ברור לכם איך הגעתם למצב הזה, נעולים בחדר קר וקודר ולידכם מונחת גופה לא מזוהה. אתם מרגישים בסרט רע. אתם מנסים לברר את שעת המוות ומה ארע כאן. האם תצליחו למצוא את הדרך החוצה או שתמצאו את עצמכם במקום הגופה הזו? האם אתם אמיצים מספיק כדי לפתור את החידה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מכון פתולוגי באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מכן פתולוגי באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה לאס וגאס שואו בתל אביב

לאס וגאס שואו

/0

אנחנו גאים להציג את ״שעשועון טלוויזיה במציאות״, משחק אינטראקטיבי המשלב בתוכו חוויה של שעשועון טלוויזיה עם למעלה מ-10 משחקים וחידונים שונים. רוצים לנסות משהו חדש, מרגש ומאתגר ואפילו לזכות בפרסים שווים? ברוכים הבאים לשעשועון במציאות לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה לאס וגאס שואו באזור המרכז ותל אביב. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה לאס וגאס שואו באזור המרכז ותל אביב. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה שובה של המומיה בראשון לציון

שובה של המומיה

/0

ג'ון חוקר המומיות הנודע, מצא תגלית מופלאה! הטבעת של פרעה השני מסוגלת להעיר את המתים לתחייה. ג'ון גנב את המומיה ואת הטבעת מהמוזאון וכעת הוא מחזיק בהן בחדרו הסודי. בכוונתו להקים את המומיה לתחייה ולהשתלט על העולם. אתם היחידים שיכולים לעצור אותו! משימתכם היא למצוא את המומיה ואת הטבעת ולהצליח לצאת מהחדר הסודי. יש לכם 60 דקות לעשות זאת לפני שג'ון יחזור לחדרו. זהירות! המומיה עלולה להתעורר לחיים... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה מאחורי הקיר בראשון לציון

מאחורי הקיר

/1

הכל התחיל ביום לגמרי רגיל כשהייתם בחופשה בחו"ל. יצאתם לטיול לילי ברחובות העיר והלכתם לאיבוד!!! פתאום מצאתם את עצמכם במקום לא מוכר ושאר חברי הקבוצה נמצאים לידכם, ממש קרוב... אבל אתם לא רואים אותם. "מה קורה?" אתם מגלים שהיציאה נמצאת מעבר לקיר, אבל אתם לא שם. האם תצליחו לצאת ממקום שאתם לא נמצאים בו? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה מסיבת התה במודיעין

מסיבת התה

/0

ברוכים הבאים לשעשוע מרהיב שמתאים לכל קבוצה ולכל עניין: לכנס מקצועי רציני, ליום גיבוש מהנה או לאירוע משפחתי חגיגי! במשחק הזה לכל אחד יש תפקיד, הרי ההכנות למסיבת התה הגרנדיוזית בעיצומן. אתם מוזמנים להפגש אצלנו עם קרוביכם וחבריכם כדי להכין high tea לפי מיטב המסורת האנגלית. בטקס התה הקלאסי אין פרטים קטנים. ליתר דיוק, כל הפרטים הקטנים הם גדולים וחשובים. זה משגע בהתחלה, עד שמשנים זווית ראייה ואז כבר לא ברור האם אתם מכינים את התה או התה מכין אתכם... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מסיבת התה באזור המרכז ומודיעין. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מסיבת התה באזור המרכז ומודיעין. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך

בדף זה מוצגים כל חדרי הבריחה במרכז הארץ.

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים