מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בדרום

לפניכם רשימת חדרי בריחה בדרום, חדרי הבריחה פרוסים במספר ערים בדרום, תוכלו גם לבחור
עיר ספציפית לחדר בריחה ברשימת הערים שמוצגת למעלה ותקבלו רק חדרי בריחה הרלוונטיים
הכוללים סקירה על העיר באזור הדרום לבחירתכם, שאתם רוצים לשחק בחדר בריחה.

בחדרי בריחה בדרום יש רמות קושי שונות והתאמה לקבוצות בגדלים שונים.
מוזמנים לבחור חדר בריחה שיעניין ויאתגר אתכם.

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
חדר בריחה סוכן כפול באשדוד

סוכן כפול

/0

אתם צוות דלתא, פרצתם לדירתו של ראש הצוות שלכם במטרה להוכיח אחת ולתמיד שהוא סוכן כפול ברגע שנכנסתם לדירתו הופעלה מערכת האבטחה ונלכדתם בדירה כעת יש לכם 60 דקות למצוא הוכחות לכך שראש הצוות סוכן כפול ולברוח מהדירה לפני חזרתו הביתה.

המשך
חדר בריחה שעת חירום בבאר שבע

שעת חירום

/0

השנה 2020. המצב הביטחוני בארץ הולך ומתדרדר. אויבינו התאחדו והקימו מדינה חדשה בשם "ח'ליפות האסלאם", ישראל נמצאת על סף מתקפה גרעינית, פיקוד העורף נמצא חסר אונים ואין פתרון באופק. אחד מחבריכם נזכר כי סבא שלו היה מספר שבראשית שנות ה60 בנה השב"כ בונקרים סודיים העמידים למתקפה גרעינית ושבדירתו הישנה בעיר העתיקה בבאר שבע יש מידע עליהם. אתם מחליטים לעזוב הכל, למצוא את המידע ולהתכונן למתקפה, זוהי הדרך היחידה שלכם לשרוד!

המשך
חדר בריחה היהלום השחור באשדוד

היהלום השחור

/0

אתם חייליו הנאמנים של Mr.X - הפעם נשלחתם אל הבורסה ליהלומים שם נמצא "היהלום השחור" יהלום בעל כוחות על טבעיים עליכם להשיג אותו לפני שיגיע לידיים הלא נכונות.

המשך
חדר בריחה שכחו אותי בבית באשקלון

שכחו אותי בבית

/0

אתם חבורת פורצים מתוחכמת ומפורסמת המתחמקת מהמשטרה כבר זמן רב. היום ביצעתם פריצה לבית עשיר במיוחד ועמדתם לזכות בשלל רב, אך תכניתכם השתבשה בגלל ילד שובב בשם קווין. קווין הצליח לתפוס אתכם ולכלוא אתכם במרתף הבית. המשטרה תגיע בתוך 60 דקות. האם תצליחו להערים על קווין ולברוח מהמרתף עם השלל?

המשך
חדר בריחה היפנוזה באשקלון

היפנוזה

/0

החלומות מסקרנים אותנו. מה עומד מאחורי החלומות? האם אפשר להכנס ולצאת מחלום באופן מודע? קבוצת חוקרים התקדמה במחקרים ובניסויים, וכעת הזמינה אתכם להשתתף בניסוי מתקדם ובו באמצעות היפנוזה תתעוררו בתוך חלום. אך החלום הזה פתוח ל 60 דקות בלבד ואם לא תצליחו למצוא את דרך החוצה ממנו, תישארו שם לנצח… האם תצליחו לצאת?

המשך
חדר בריחה גביע הקסם באשדוד

גביע הקסם אשדוד

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה דרקולה בבאר שבע

דרקולה

/0

דרקולה הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה דרקולה ממוקם בעיר באר שבע. האגדה על דרקולה מתעוררת לחיים הערפד הידוע והמפחיד ביותר בעולם עומד להתעורר בטירתו ולצאת למסע נקמה באנושות. אתם חבורת ציידי הערפדים, נשלחתם לטרנסילבניה לתפוס אותו ולהציל את האנושות. מהרו! לרשותכם רק 60 דקות

המשך
חדר בריחה בשבי הסורי בבאר שבע

בשבי הסורי - באר שבע

/0

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה ? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם ?

המשך
חדר בריחה גביע הקסם - להציל את הוגוורטס באשדוד

גביע הקסם - להציל את הוגוורטס

/0

גביע הקסם הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה גביע הקסם ממוקם בעיר אשדוד. הוגוורטס, בית הספר הנודע לקוסמים צעירים, התנהל שנים רבות בהרמוניה בין ארבעת הבתים המרכיבים אותו. אבל הכל השתבש לילה אחד כשנגנב גביע הקסם ומאזן הכוחות נטה לטובת כוחות האופל. בית הספר זקוק לעזרתכן בהחזרת הגביע למקומו ובכך להחזיר את האיזון והשלווה לביה"ס. רק הקוסמים הטובים והמיומנים ביותר, שזוכרים את לחשי הקסם הנכונים ויודעים כיצד להשתמש נכון בשרביטי הקסמים, יצליחו להציל את הוגוורטס. נותרו לכם 60 דקות למצוא את הגביע, אחרת הוא יעלם לתמיד...

המשך
חדר בריחה מועדון צייד בבאר שבע

מועדון צייד

/0

נחטפתם למועדון בו נמצאים פסיכופתים בעלי הזכות לענות למוות בני אדם, יש לכם 60 דקות בלבד להשתחרר ולצאת מבלי להיפגע. תצליחו?

המשך
חדר הבריחה אוצר הפיראטים באילת

אוצר הפיראטים

/0

הבעיות על הסיפון התחילו כאשר רב המלחים השתכר, נפל לים ונטרף על ידי כרישים. לרוע המזל, רק הוא ידע איפה הוטמן שק מטבעות זהב מהאוצר ששדדו הפיראטים... שתי כנופיות הפיראטים מתמודדות על ספינה אחת והחוק היחיד במשחק הזה הוא שאין חוקים. המנצח יגרוף את השלל והמפסיד יקורקע על אי בודד. לעלות על ספינת הפיראטים ולהניף מפרש שחור ודגלים, לקשור קשרים ימיים ולטפס על סולם חבלים, לפרוץ סורג ובריח ולשחרר צוות לכוד בבטן הספינה, לדוג בנות ים ולהאכיל פיראניות בידיים, להילחם על חבית רום ועל שק מטבעות זהב... בואו, הרפתקה גדולה מהחיים מחכה לכם על הסיפון הזה!

המשך
חדר בריחה פרויקט X בבאר שבע

פרויקט X - באר שבע

/0

זמן קצר מאז שנחתם הסכם הגרעין בין איראן למדינות המערב, על פי מידע מודיעיני מסווג, נמצא כי אי שם בבקתה נטושה במערב איראן ישנו מקום פיתוח סודי של מטוס תקיפה איראני המהווה איום על בטחון מדינת ישראל. אתם הצוות שנשלח לאתר את המקום, ולפעול בהתאם.

המשך
חדר בריחה השוטרים באשדוד

השוטרים - אשדוד

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה מכונה לתקשור נשמות באשדוד

מכונה לתקשור נשמות

/0

אתם לכודים בתוך המעבדה הסודית של תומאס אדיסון. השמועה אומרת ששם הפרופסור האגדי עבד על מכונה סודית ביותר לתקשור עם נשמות. ככל הנראה, בזמן אחד הניסויים המדען נעלם. האם תוכלו לפצח את התעלומה שמסתירה המעבדה? תתקלו בחידות מרתקות, אפשרויות לבצע ניסויים, ליצור דברים ולגלות תגליות מדהימות. במהלך ההרפתקה תכנסו לאוירה של קוסם, מדען ובלש בעת ובעונה אחת! האם תוכלו לגלות מה עלה בגורלו של הפרופסור האגדי תומאס אדיסון תוך 60 דקות? הרפתקה מרתקת ואווירה מדהימה לכל המשפחה.

המשך
חדר בריחה הכימאי באשקלון

הכימאי אשקלון

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה הפרופסור המטורף באשדוד

הפרופסור המטורף

/0

(גרסת ילדים למשחק "שובר שורות") הפרופסור המטורף חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הפרופסור המטורף ממוקם בעיר אשדוד. המורה שלכם למדעים מתגלה כפרופסור מטורף שבונה המצאות מדהימות. גיליתם שההמצאה האחרונה שלו היא מכונה מופלאה המסוגלת להפוך נוזל לכסף אמיתי! אם סקרנים מאד לראות את המכונה הזו ואולי לנסות בעצמכם... אז בשיעור האחרון במקום להכנס לכיתה החלטתם לנסות ולהכנס לביתו של הפרופסור. מהרו! יום הלימודים עומד להסתיים ובעוד 60 דקות הפרופסור יחזור הביתה. אתם לא רוצים שהוא יתפוס אתכם בפנים.

המשך
חדר בריחה שובר שורות באשדוד

שובר שורות

/0

בזירת השליטה בשוק הסמים הגדולים הופיע שחקן חדש - הייזנברג המסתורי, עם מתאמפטמין שהוא פרי פיתוחו. הבוס הגדול שלכם, ג'ק וולקר מודאג. הוא חייב להשיג את הנוסחה הסודית של המתאמפטמין הכחול וגם את המיליונים שצבר הייזנברג. אתם נשלחתם לביצוע המשימה. המטרה שלכם - למצוא את הנוסחה ולגלות איפה נמצא הכסף... לצורך כך עליכם לחקור, למצוא סליקים, לפתור חידות, להשתמש בפריטים הזמינים כדי לחלץ מפתחות ולפתוח דלתות. האם תצליחו לסיים את המשימה ב-60 דקות לפני שהייזנברג יחזור?

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר באשדוד

בריחה מבית הספר - אשדוד

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה הבית המקולל באשדוד

הבית המקולל

/0

הבית המקולל הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הבית המקולל ממוקם בעיר אשדוד. ד"ר ספינר היה ידוע כמדיום מוכשר, אולם יום אחד בפתאומיות הוא נעלם ולא נודע מה עלה בגורלו. כעבור זמן, בביתכם מתקבל מכתב מד"ר ספינר ובו הוא מבקש את עזרתכם. אתם מתלבטים מה לעשות, ולבסוף מחליטים לעשות מעשה אמיץ ולגשת לביתו לבדוק מדוע ביקש את עזרתכם ואולי גם לפתור את חידת היעלמו. האם תהיו מספיק אמיצים לעמוד במשימה שלקחתם על עצמכם?

המשך
חדר בריחה הגנבים באשדוד

הגנבים - אשדוד

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי הגנבים הוא חדר בריחה באשדוד. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה מטען הכאב באשדוד

מטען הכאב

/0

המשך
חדר בריחה וונדר זון באשקלון

וונדר זון אשקלון

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך
חדר בריחה מצרים העתיקה בבאר שבע

מצרים העתיקה

/0

השנה היא 2065. אחרי שנים רבות שחיפשתם אוצר נסתר שהחביאו המצרים לפני אלפי שנים גיליתם את מקומו. מכונת הזמן מאפשרת לכם לחזור אל אותה תקופה למשך 60 דקות בלבד. אם לא תצאו בזמן עם האוצר תתקעו בעבר לנצח!

המשך
חדר בריחה תרדמת באשדוד

תרדמת

/0

חבר טוב שלכם, ג'ון דו, עבר תאונת דרכים קשה ונכנס לתרדמת. שמעתם את הרופאים שאומרים שאין יותר סיכוי ושהם עומדים לנתק אותו מהמכשירים. אתם רוצים להציל אותו בכל מחיר. הדרך היחידה להציל את ג'ון היא להיכנס לתוך המוח שלו ולגרום לו להתעורר. עליכם לטייל במסדרונות התת-מודע שלו, ולהצילו. עד לניתוק המכשירים המחזיקים אותו בחיים נותרה שעה אחת בלבד. האם תצליחו לשנות את גורלו?

המשך
חדר בריחה יום של צרות באשדוד

יום של צרות

/0

יום של צרות הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה יום של צרות ממוקם בעיר אשדוד. צרות באות בצרורות... דוקא היום כשאתם חייבים להגיע בזמן לעבודה, להצגה של המצגת החשובה ביותר בקריירה שלכם, התעוררתם מאוחר, נתקעתם בפקקים בדרך לעבודה והקפה שקניתם נשפך עליכם עוד לפני השלוק הראשון. יש לכם עוד 45 דקות להגיע למשרד אחרת אתם עלולים להיות מפוטרים!

המשך
חדר בריחה אטלנטיס באשקלון

אטלנטיס

/0

במשך דורות יצאו משלחות של צוללנים, חוקרים ורודפי אוצרות למצוא את אטלנטיס שהוטבעה במעמקי הים ואת האוצר האבוד שבה. אך משום מה נותק הקשר עימם ואין איש יודע מה עלה בגורלם אתם חושבים שתצליחו למצוא את אטלנטיס ולחזור בשלום בפחות מ-60 דקות? אם יש בכם את האומץ הדרוש – דרך צלחה !

המשך
חדר בריחה משימת החלל - ארמגדון בבאר שבע

משימת החלל - ארמגדון

/1

אסטרואיד ענק נמצא במסלול ישיר לפגיעה בכדור הארץ. אתם צוות האסטרונאוטים שנבחר למשימת ההצלה של כדור הארץ והאנושות. יש לכם 60 דקות בלבד לנחות על האסטרואיד, להטמין בו פצצה ולחזור בבטחה לכדור הארץ. האם תעמדו במשימה? גורל האנושות על כתפיכם!

המשך
חדר בריחה הרפתקאות הפיראטים

הרפתקאות הפיראטים

/0

הכל התחיל כשמצאתם מפת עתיקה המובילה לאוצר שודדי ים אבוד ובתום חיפושים שארכו שנים רבות, מצאתם אותו!. אתם בספינה שלכם חוגגים את התגלית כשלפתע משתלטת ספינת פיראטים על הספינה שלכם. הם לוקחים את המפה ואת האוצר ואתכם כולאים בבטן האוניה. בעוד שישים דקות בדיוק הם יעגנו בחוף ויעלמו לתמיד. האם תצליחו להמלט ולהחזיר לעצמכם את האוצר?

המשך
חדר בריחה מכונת הזמן באשדוד

מכונת הזמן

/0

אתם נוסעים בזמן. מכונת הזמן שלכם נתקעה בלי דלק, ולחזור לזמן שלכם הפך לבלתי אפשרי. למרבה המזל, בעקבות העקרונות של מסע בזמן, דלק נוסף הסתירו בעבר ובעתיד. רק בעזרתו תוכלו לחזור לזמן שלכם. האם תוכלו להשתלט על הזמן תוך 60 דקות? (חדר קשה ומומלץ לקבוצות עם ניסיון)

המשך
חדר בריחה הארמון השחור BLACK KASTLE באשקלון

הארמון השחור BLACK KASTLE

/2

הארמון השחור הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הארמון השחור ממוקם בעיר אשקלון. יצאתם לחופשה קצרה לעיירת נופש מתויירת בשיא עונת הנופש ובהתחלה התקשיתם למצוא מקום לינה. אבל אז גילתם בית מלון אחד השוכן בהרים במבנה של ארמון עתיק. שום דבר לא מעורר בכם חשדות: לא המחיר הנמוך, לא המיקום של בית המלון, וגם לא השמועות עליו. אבל כשהגעתם למלון והמנהל, אשר נותן לכם מפתח לחדר, מסרב בתוקף לעלות איתכם לחדר או לערוך לכם הכרות עם המקום, אתם מתחילים לחשוש. האם תצליחו לגלות את הסוד של "הארמון השחור"?

המשך
חדר בריחה שודדי הפיראטים באשדוד

שודדי הפיראטים

/0

אהוי חבורת הפיראטים הנועזת! ספינתו של שחור השפם עוגנת במפרץ ועליה מוחבא המצפן של מונטזומה, המצפן הקסום שכל מי שמחזיק בו יכול למצוא כל אוצר! אתם יוצאים לפעולה הנועזת ביותר שלכם: עליכם לעלות לספינתו של שחור השפם, למצוא את המצפן הקסום ולברוח איתו לפני ששחור השפם ומלחיו יחזרו לספינה. האם תעמדו באתגר? קדימה פיראטים! כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה נמלטים בבאר שבע

נמלטים-באר שבע

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה מלחמת הצללים באשדוד

מלחמת הצללים

/0

אתם צוללים לתוך הספר "מלחמות הצללים", והופכים להיות חלק מכידון – היחידה הסודית ביותר במוסד, שאחראית לחיסולם של אויביה הגדולים ביותר של מדינת ישראל. התקבל זה עתה מידע מודיעיני על איום ממשי על המשך קיומה של המדינה. אנחנו זקוקים לסוכנים הטובים ביותר שיוכלו לסכל את חייהם, להכנס לעומק שטח האוייב ולהציל את המדינה מהאסון המתקרב! סוכנים יקרים – המשימה הופקדה בידיכם! האם תוכלו לצאת למבצע החשאי? האם תצליחו לשמור על בטחונה של המדינה? יש לכם רק 60 דקות להצליח במשימה!

המשך
חדר בריחה מבחנו של מרלין באשדוד

מבחנו של מרלין

/0

מבחנו של מרלין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה מבחנו של מרלין ממוקם בעיר אשדוד. תמיד רציתם להיות קוסמים! כעת יש לכם את ההזדמנות להתקבל לבית הספר לקוסמים של הקוסם המפורסם מרלין הגדול. כל מה שעליכם לעשות הוא לעמוד באתגר שהכין לכם מרלין. עליכם למצוא את מטה הקסמים שהוחבא באגף המרוחק ולהחזירו. לרשותכם 60 דקות בלבד. האם תצליחו לעמוד באתגר ולהתקבל לבית הספר לקוסמים?

המשך
חדר בריחה הכת הסודית באשקלון

הכת הסודית

/0

התעוררתם במרתף מסתורי. אתם לא זוכרים איך הגעתם לשם או את המאורעות של היממה האחרונה. סביבכם אתם רואים עדויות לפולחנים הקשורים לכת סודית. פולחנים הכוללים גם קורבנות אדם... נדמה שאתם עומדים להיות הקורבן הבא... יש לכם שעה אחת בלבד להימלט. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה שוד בנק בבאר שבע

שוד בנק באר שבע

/0

כנופיה המפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 60 דקות! משחק חדש שיטריף לכם את החושים! עכשיו גם בבאר-שבע!!!

המשך
חדר בריחה אלדורדו - עיר הזהב באשדוד

אלדורדו - עיר הזהב

/0

כשיצאתם לטיול בהרי דרום אמריקה, לא שיערתם שתמצאו את הדרך אל מערות האנדים, שיכולות להוביל אתכם אל עיר הזהב האגדית והאבודה – אלדורדו. לפי האגדה, לאוצר יקר במיוחד המוסתר שם, נחשב פסל אינדיאני עתיק, אשר ניחן בתכונות מאגיות. מתים מסקרנות, אתם יוצאים למסע החיפושים שאף אחד מעולם עוד לא חזר ממנו. כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה אלאדין באשדוד

אלאדין

/0

אלאדין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה אלאדין נמצא בעיר אשדוד. מאז התפרסמה האגדה על אלאדין, חלמו רבים למצוא את מערת הפלאים וכמובן את מנורת הקסמים והג'יני שמגשים כל משאלה. גם אתם יצאתם למדבר הערבי הגדול והצלחתם למצוא את המערה! כאשר נכנסתם לתוכה אירעה התמוטטות של קיר הכניסה וכעת אתם תקועים במערה. אלא אם כן, תצליחו למצוא את המנורה ולבקש מהג'יני לשחחר אתכם. מהרו! האויר במערה יגמר בעוד 60 דקות.

המשך
חדר בריחה המלך ארתור אגדת החרב באילת

המלך ארתור - אגדת החרב

/0

נבחרתם על ידי העם להוביל את ההפיכה , אך היא נכשלה! שומרי הממלכה שמים אתכם בכלא , יש לכם שעה לברוח להסתנן את תוך הארמון , לגנוב את החרב של המלך ארתור האקסקליבר! ובכך להשלים את ההפיכה.

המשך
חדר בריחה Back to the USSR באשדוד

Back to the USSR

/0

באוגוסט 1957, בוקר סובייטי שקט למדי כשלפתע רכב שחור חונה בחצר ביתך... 10 סוכנים של הק.ג.ב, כלא, נותרה שעה בלבד.

המשך
חדר בריחה הבריחה מאלקטרז באילת

הבריחה מאלקטרז

/0

כלא אלקטרז (Alcatraz) המכונה גם הסלע, היה בית סוהר אמריקאי לעבריינים מסוכנים ביותר על אי במפרץ סן פרנסיסקו שבקליפורניה. בכל 29 שנות פעילותו של הכלא, לא נרשמה אף בריחה מוצלחת. בריחה מהכלא הייתה כמעט בלתי אפשרית בגלל השמירה הקפדנית עד מאוד, המים הקרים המקיפים את האי שעליו שוכן הכלא, המרחק בין האי לחוף - כשני קילומטרים, וחוסר באמצעים שיוכלו לסייע לבריחה אצל האסירים.שעה אחת אתה תהיה אסיר בכלא המאובטח ביותר. תרגיש את המשקל של האזיקים ורצון לברוח משם בהקדם האפשרי. במהלך 29 שנות פעילות הכלא, ככל הנראה, לא בוצעה כל בריחה מוצלחת. רק באמצעות עבודת צוות, חשיבה ויצירתית תוכל לברוח משם. לבריחה מוצלחת תצטרכו להשתמש בכל היכולות שלכם. חידות וצופן - מחכים לכם בדרך לנצחון. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה קללת המכשפה באילת

קללת המכשפה

/0

קללה שוררת על הממלכה שלנו, מעשה ידה של מכשפה מרשעת אשר אי אפשר להרוג אותה עד שלא מוצאים ליבה ומשמידים אותו. אני הקוסם ולפני שנים רבות המכשפה הטילה עליי קללה שלא מאפשרת לי להיכנס לצינוק ולהשמיד את ליבה. אבל כן, ביכולתי, להפעיל עליכם כישוף חזק אשר יחזיק שעה וחצי בלבד ואתם תוכלו להביא לי את ליבה כדי שאשמיד אותו אחת ולתמיד. הממלכה שלנו מחכה לכם. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה הצינוק בבאר שבע

הצינוק

/1

תקופת ימי הביניים של אירופה הוכרה בשל חוסר הרחמים המוחלט ושיטות העינויים הנוראיות. נראה שהולכים להוציאכם להורג על לא עוול בכפכם, אין כל טעם להתפלל לרחמים כשאתם כלואים כאן בצינוק מתחת לאדמה. אז מה עליכם לעשות? כדאי שתחלו לקחת עצמכם בידיים ולחשוב על דרכי מילוט טרם יגיע התליין. יש לכם 60 דקות לנסות לחמוק מן המוות. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך

המאגר - הפורטל המוביל לחדרי בריחה בישראל מציג בפניכם בדף זה את כל חדרי בריחה בדרום הארץ.

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים