מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה ניידים

קיבצנו עבורכם חדרי בריחה ניידים.
חדרי הבריחה הניידים מגיעים אליכם הביתה או למשרד או לכל מקום שתבחרו לקיים את הפעילות.

קווסט רחוב בצפת

קווסט רחוב בצפת - העיר העתיקה

קווסט רחוב בצפת, מהאטרקציות בצפת שמתקיימות ברחבי העיר העתיקה שנותנת לכם את האפשרות לטייל באחת הערים הרוחניות והקסומות, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים זה סיור בירושלים שנותן לכם את האפשרות לטייל בירושלים, לחקור ולבקר באתרים תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
קווסט רחוב בתל אביב

קווסט רחוב בנווה צדק תל אביב

קווסט רחוב בתל אביב זה סיור בנווה צדק פלוס כמספר אתרים מעניינים שנותן לכם את האפשרות לטייל באחת השכונות היפות והציוריות בתל אביב, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדר בריחה נייד אי המטמון

אי המטמון

/0

רוצים לשחק בחדר בריחה עם כל הכיתה? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם! יצרנו חדר בריחה נייד שמגיע עד אליכם הכולל כ- 35 חידות ומשימות שמתאימות למספר רב של משתתפים. כדי להצליח לפתוח את תיבת האוצר צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולשתף פעולה. יש לכם אפשרות לבחור מה יחכה למשתתפים בתיבת האוצר ובחגיגת בר/בת מצווה יש לנו חידה מיוחדת על בעל/ת השמחה!

המשך
חדר בריחה נייד אירוע מוחי

אירוע מוחי

/0

מחפשים חדר בריחה? תזמינו אותו אליכם! חדרי בריחה ככלי לפיתוח עובדים, גיבוש צוותים ויצירת הווי מחלקתי אם אתם רוצים לגבש את הצוות תשמחו לדעת שפעילות של חדר בריחה נייד, היא קודם כל כיף. חוויה כיפית, מגבשת ומלכדת. רוצים לפתח את העובדים ? קחו בחשבון שהחידות שמיועדות למגזר העסקי – הן לא פשוטות בכלל ודורשות תחכום ויצירתיות! רוצים ליצור הווי ? אנחנו יודעים לצור מצב שלמרות שכל קבוצה עובדת בנפרד, כולם נמצאים בחלל אחד, נשמר קשר עין עם שאר הקבוצות ויש אוירה של "ביחד". המשחק שואב את תשומת הלב של המשתתפים ומשפר את הריכוז ואת המיקוד במשימה. בילוי, גיבוש, אתגר, חוויה!

המשך
חדר בריחה נייד הסוד של קליוסטרו

הסוד של קליוסטרו

/0

אתם מוזמנים לחוות את השילוב המוצלח והמרגש שבין אומנות החושים לאומנות הבריחה, בחדר חדשני שאין כמוהו בעולם כולו, מבית היוצר של קליוסטרו - מומחה ב'על חושי', מנטליזם ותורות הנסתר. לכל אחד יש סוד, גם לכם. הסודות שלכם הם הפתרונות לחידות בחדר הבריחה הגאוני שלנו. אצלנו תוכלו להשתתף בפעילות שהיא גם חוויה רגשית. תקבלו הזדמנות לבחון את הגבול שבין חושי לעל חושי, בין אמת לשקר, בין הנסתר לגלוי. תרשו לעצמכם להיות מופתעים מרגע הכניסה ועד נקודת היציאה האחרונה. התדהמה מובטחת, כולל ביום שאחרי. קליוסטרו יקרא לכם את המחשבות, ינבא את המהלך הבא שלכם, ישתול בכם סוגסטיות קלילות שמעוררות חיוך. הוא גם יפתיע, ידהים, יסקרן, יעורר, יקפיץ, יסעיר, ירטיט אתכם, מקרוב - אחד על אחד.

המשך
חדר בריחה נייד החפרפרת

החפרפרת

/0

האם תצליחו לעצור את "החפרפרת" מלהפיץ מידע סודי שהוא גנב מהארגון שלכם בלילות האחרונים? עתיד הארגון כולו תלוי בצוות שלכם! "החפרפרת" הוא חדר בריחה נייד של חברת ״הקפסולה - פיתוח ארגוני הרפתקני״. הפעילות מגיעה עד אליכם למשרד, ומיועדת לפיתוח צוותים בארגונים -לשיפור עבודת הצוות והממשקים. העובדים מתכנסים בחדר הישיבות וחושבים שצפויה להם ישיבת צוות שגרתית, אך במהרה הם מוצאים את עצמם מגוייסים למשימה חשובה וסודית – לאתר את ה"חפרפרת" שהתגנב לאחרונה לארגון ושמנסה לשבש להם את כל התוכניות!

המשך
חדר בריחה נייד אבי הכלה תעלומת רצח

אבי הכלה - תעלומת רצח

/0

דון גבעון קם מכסא הכבוד לברך את הזוג הצעיר – אבל האוויר לא עובר בגרון... הבטן מלאה באש והפנים מכחילות... המאפיה הפולנית של אזור השרון, ארגון פשע שמתמחה בסחיטה באיומים רגשיים, נשארה ללא הבוס הגדול. אבל מי יעז להרעיל את דון גבעון?

המשך
חדר בריחה נייד המשרד

המשרד

/0

חברת אתגר האוצר יצרה חדר בריחה ייעודי לחברות וארגונים שמחפשים פעילות שוברת שיגרה בתוך המשרד מבלי לפגוע במהלך יום העבודה. מדובר על חדר נייד שמגיע עד אליכם ומוקם תוך זמן קצר באחד המשרדים או חדרי הישיבות. החדר מאופיין בחידות ברמה גבוהה שמאתגרות את המוח וגורמות לחשיבה אחרת ויצירתית במהלך יום העבודה.

המשך
חדר בריחה נייד האתגר: זומבים

האתגר: זומבים

/0

אתם נמצאים במתקן סודי, העובד בשירות הממשלה על פיתוח אמצעים. היום בבוקר, המדענית הראשית של החברה באה ליום רגיל בעבודה אך ערבוב לא נכון של חומרים כימיים יצר תגובה קשה – קשה מאד! אף אחד לא יודע בדיוק מה קרה שם! המתקן נמצא בנעילה – במצב חירום דרגה 4 ! בחוץ, מתרחש משהו מוזר – עוד לא לגמרי ברור מה גרם לתופעה אבל בסביבות המתקן ברדיוס הולך ומתרחב דווח על תקיפות מוזרות של מתים מהלכים שתוקפים בני אדם – זומבים! בהערכת מצב מיוחדת שנערכה בחמ"ל הפיקוד, בניסיון למצוא פתרון מידי לבעיה חיפשו צוות איכותי שיוכל להתמודד עם האתגר. הממשלה החליטה להשתמש במעט חומר הנסיוב הניסויי שנמצא במתקן ולחסן אתכם על מנת שתנסו למצוא פתרון.הזמן קצר אך הממשלה שלכם סומכת עליכם שכקבוצה איכותית של מוחות מבריקים תמצאו פתרון לאתגר. האתגר שלכם : 1. למצוא את הרכב החומרים וחלקים מהנוסחה של נסיוב החיסון. 2. לחבר ולהפעיל את מפיץ החלקיקים אשר יפיץ את החיסון וירפא את הנדבקים. על מנת לייעל את הזמן יהיה עליכם לעבוד במקביל, התפרסו בנקודות שונות ברחבי המתקן, והתגברו על מערכת האבטחה. גורל העולם תלוי בידכם!

המשך
חדר בריחה נייד הסוכנים

הסוכנים

/0

משחק בריחה קבוצתי הכולל לוח ענק מעוצב ומהפנט, תיבות צבעוניות מיוחדות, והמון הפתעות שמתגלות במהלך הפעילות! חוויה! אקשן! אתגר! שיתוף פעולה! הכל קורה תוך כדי המשחק שגורם לילדים להישאר מרותקים! שמנו דגש על פעילות מלאה בצבעים וציורים שמדברת בשפה של הילדים ומאפשרת להם לחשוב באופן יצירתי ולהצליח בפתרון החידות והמשימות!

המשך
חדר בריחה נייד רצח מול המצלמות תעלומת רצח

רצח מול המצלמות - תעלומת רצח

/0

הבמאי צועק "קאט" אבל פסח לא קם... הקטשופ נמרח על הרצפה, הוא מאוד נוזלי... רונית מרימה את המבט ולוחשת: זה לא קטשופ, זה דם! בתעלומה "רצח מול המצלמות" מישהו/י החליף את האביזר על הסט באקדח אמיתי – אבל מי?

המשך
חדר בריחה נייד תיבת הפיראט

תיבת הפיראט

/0

חדר בריחה נייד לקבוצות גדולות! מוזמנים לחוות את חדר הבריחה המאתגר והחוויתי של חברת אתגר האוצר. מעל ל-30 חידות ומשימות שיגרמו לכולם לחשוב מחוץ לקופסא, להתגבש, לשתף פעולה ולשחק את המשחק בהנאה גדולה! הייחודיות שלנו: - קיימת אפשרות לייצר חידה משתנה בהתאם למידע שישלח מראש על החברה או על המשתתפים. - בכל חדר יש מעל ל-30 חידות ברמות קושי שונות, כל חידה היא שונה ודורשת חשיבה אחרת ומיוחדת. - הפעילות בחלל משותף יחד, בכל חדר 12-16 משתתפים. - המשחק המיוחד שייצרנו לא כולל מסכים, גדג'טים או חשמל. - סיום הפעילות מוביל לפתיחתה של תיבת האוצר גדולה שיכולה להכיל את ה"אוצר" האישי שלכם. - המשחק כולל מפעילים צמודים ששולטים בזרימת המשחק ובדינמיקה הקבוצתית

המשך

חדרי בריחה ניידים - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים