מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בראשון לציון

סקירה על ראשון לציון וחדרי הבריחה בה
שילוב של עיר הלינה\שינה הגדולה בישראל – יותר מרבע מיליון נמים.
עם עיר הכדור יד של ישראל
בעיר פועלות שתי קבוצות הכדור יד המעוטרות בישראל
הפועל ראשון לציון עם 18 אליפויות ו 16 גביעים
מכבי ראשון לציון עם 14 אליפויות ו 10 גביעים
מכאן שבראשון לציון מכדררים תוך כדי שינה
קדימה, בורחים

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה משחקי הגורל בראשון לציון

משחקי הגורל

/0

משחקי הגורל הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה משחקי הגורל ממוקם בעיר ראשון לציון. עברו כמאה שנים מאז המלחמה הגדולה שהשמידה כמעט את כל אוכלוסית כדור הארץ. האנושות כעת נחלקת לשתיים - המנצחים הפכו עשירים והם משעבדים את הצד המפסיד, שהפכו עניים, חסרי כל כולל חירותם. השנה היא 2208, והשנה מתקיימים משחקי הגורל. סדרה של אתגרי כח ומחשבה הבוחנות את יכולתיכם. אתם הקבוצה שעלתה בגורל להשתתף במשחקים. אם תצליחו ותשרדו תרוויחו גם את חירותכם, אבל אם תפסידו...

המשך
חדר בריחה השוטרים בראשון לציון

השוטרים - ראשון לציון

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה קרקס זון דרנו בראשון לציון

קרקס זון דרנו

/0

מי מעלים את חיות הקרקס? ברוכים הבאים לקרקס זון- דרנו, הקרקס הנודד המפורסם בעולם. את הקרקס מנהלים שמונת הליצנים המשוגעים. הם האחראים על מופעי הלוליינים והאקרובטים וכמובן על מופעי חיות הקרקס, הופעות ששמעם יצא בכל העולם. הקרקס התנהל באופן מופתי עד שיום אחד החלו להעלם ממנו חיות בזו אחר זו. מי אחראי להעלמות החיות? החשד נפל על חלק מהליצנים המנהלים את הקרקס. אומרים שהם סוחרים בחיות. עליכם הוטלה המשימה לגלות מי מהליצנים הפך מושחת ואחראי להעלמות החיות. ב-60 דקות הקרובות הליצנים כולם לא יהיו בקרקס. זו ההזדמנות שלכם לגלות! חדר בריחה מאתגר במיוחד.

המשך
חדר בריחה הפרופסור המפוזר בראשון לציון

הפרופסור המפוזר

/0

גרסת ילדים לחדר אנתרקס – אתם נכנסים לדירה של פרופסור מפוזר שעבד על פיתוח של חיסון נגד מחלת אנתרקס ושכח את שם החיסון שהוא מצא. הוא רק זכר שהחיסון הפך את האנתרקס מסגול לשקוף. אתם נכנסים לדירה של הפרופסור על מנת לעזור לו למצוא את החיסון

המשך
חדר בריחה הפבלה בראשון לציון

הפבלה

/0

בואו להיכנס לעולמם של תושבי הפבלות בברזיל,לנשום את האבק ולהריח את אבק השרפה ברחובות, מצד אחד עיר צבעונית ומרתקת, בירת הקרנבל, עטורת חופים שטופי שמש, אך מצידה השני מסתתרת הרחק מהעין ריו האחרת הלא היא "הפבלה הגדולה בעיר".

המשך
חדר בריחה USS ENIGMA - משבר במעמקים בראשון לציון

USS ENIGMA - משבר במעמקים

/0

"יושב ראש המטות המשולבים של ארה"ב מודה לקפטן ג'יימס גולד על שירותו המסור כמפקד הצוללת הגרעינית ה-USS ENIGMA ומאחל לו בהצלחה בתפקידו הבא". ביום הראשון לשירותכם על הצוללת USS ENIGMA תחת פיקודו של הקפטן הנכנס אדריאן גריי שובצתם למשמרת תחזוקה בשעה שמתקיים טקס חילופי מפקדים בחדר המבצעים של הצוללת. במהלך המשמרת איבדתם קשר עם חדר הבקרה וכעת, כאשר אתם עושים דרככם חזרה פנימה, אתם עומדים לגלות תרחיש חמור מכפי שדמיינתם. האם תצליחו למצוא פתרון למשבר במעמקים ?

המשך
חדר בריחה בייקר סטריט בראשון לציון

בייקר סטריט

/0

בשנת 1930 החלו להתרחש בלונדון האפרורית והשקטה רציחות מסתוריות ואיומות יותר ממה שניתן לדמיין. בכל רחבי העיר נמצאו גברים שעונו ונרצחו בצורה מתועבת וסדיסטית. רק אתם יכולים לפתור את התעלומה: יש לכם שעה אחת לגלות את זהות הרוצח לפני שיצליח להימלט מגבולות המדינה.

המשך
חדר בריחה על טבעי בראשון לציון

על טבעי

/0

שלום ציידים, אנחנו זקוקים לעזרתכם, גברת טהומפסון סיפרה לחוקרים שניסתה לייצור קשר עם בעלה שנפטר ומאז החלו להתרחש דברים מוזרים בביתה, היא כרגע מאושפזת בבית חולים פסכיאטרי שם היא סיפרה לרופאים שהיא שומעת קולות של ילדים. האם תהיו מוכנים להיכנס למקום שבו ההגיון חסר משמעות ולהשאיר מאחור כל זכר לפחד ?

המשך
חדר בריחה הישרדות EXTREME בראשון לציון

הישרדות EXTREME

/0

המאבק הנצחי בין כוחות מנוגדים קיים כבר משחר ההיסטוריה. טוב מול רע, שחור מול לבן, יום מול לילה… כעת אתם עומדים להיבחן באתגר האולטימטיבי של עולם האסטרטגיה והאקשן, בקרב מלא אדרנלין שיכריע אחת ולתמיד מי ינצח, אתם… או הם? בואו לחוות את הדור הבא של חדרי הבריחה, במסלול תחרותי ואתגרי, שמשלב חידות מבריקות מעולם חדרי הבריחה לצד אקשן משימתי, ואסטרטגיה שבה רק הטובים ביותר יכולים לצאת כשידם על העליונה. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה חניבעל לקטר בראשון לציון

חניבעל לקטר

/2

בעיר ניו יורק התבצעו מספר רציחות מסתוריות לאחרונה. המשטרה המקומית חקרה וגילתה שהמשותף לכל הקורבנות הוא הפסיכיאטר אצלו הם היו מטופלים טרם רציחתם. נבחרתם לסייע ל-FBI בחקירת הרציחות. במשך כחצי שנה התחזיתם למטופלים של חניבעל לקטר, פסיכיאטר מפורסם החשוד בביצוע המעשים, על מנת למצוא הוכחה לכך שהוא הרוצח הסדרתי. לפני מספר דקות נחטפתם ע"י חניבעל ואתם מוחזקים בחדר סודי בביתו בעודו נמצא בפגישה מחוץ לבית. עליכם למצוא ראיות לכך שהוא הרוצח ולברוח. מהרו, יש לכם 60 דקות לעשות זאת ולהספיק לצאת לפני שיחזור!

המשך
חדר בריחה מבצע אפולו בראשון לציון

מבצע אפולו

/0

האנושות עומדת בפני אירוע היסטורי. פריצת גבולות כדור הארץ ונחיתת האדם הראשון על הירח! מכל המועמדים אתם נבחרתם לביצוע המשימה החשובה. לרשותכם רק 60 דקות להפעיל את מערכת הפיקוד ולצאת לדרך. עתיד האנושות כולה תלוי רק בכם. עשו צעד קטן לאדם, וצעד גדול לאנושות.

המשך
חדר בריחה בדרך לתהילה בראשון לציון

בדרך לתהילה

/0

מייק אפשטיין הוא נכדו של האמרגן האגדי שגילה את הביטלס. הוא מחליט להמשיך את המורשת המשפחתית ולצאת לחפש את הדבר הגדול הבא בעולם המוזיקה, על כן הוא הקים את חברת התקליטים "קתרזיס" המתמחה בייצוג להקות כושלות. כעת הוא מזמין אותכם לאודישן של חייכם. האם יש בכם את מה שצריך בדרך לתהילה?

המשך
חדר בריחה שרלוק הולמס בראשון לציון

שרלוק הולמס

/0

הבלש המפורסם ביותר בהיסטוריה… נעלם! מפקח המשטרה לסטרד אובד עצות וקרא אליו אתכם, ווטסון וחבריו, לעזור לפתור את התעלומה הגדולה ביותר ששרלוק הולמס אי פעם נאלץ להתמודד איתה. תעלומה שלולא עזרתכם עלולה להוביל למותו של שרלוק… ואם לא תהיו חדים, זריזים ומחושבים, אולי גם למותכם. הכנסו ללונדון של תחילת המאה ה20 להרפתקה מסחררת, מאתגרת ומפתיעה שכוללת בתוכה לא רק חדר בריחה מרהיב וחידתי כי אם גם תעלומה של ממש שיש לפתור ולפענח בין חשודים וראיות… יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה נקמתו של צ'אקי בראשון לציון

נקמתו של צ'אקי

/0

לפני 30 שנה בעקבות היעלמויות מסתוריות נסגר מפעל הצעצועים, כעת יזם אמיץ החליט לפתוח אותו מחדש, אבל מהר מאד הוא התחרט. העובדים שלו החלו להעלם... אתם חוקרי המשטרה המנוסים שנשלחו לפתור את התעלומה ולהחזיר את הביטחון ליזם ולעובדים שלו. אתם רציניים ומעשיים ולא מאמינים בבובות רצחניות על טבעיות, כך שאין שום סיבה לפחד… או שאולי כן? הקולות הנשמעים מתוך המפעל מצליחים להפחיד אפילו אתכם. האם תוכלו להיות אמיצים מספיק להתמודד עם חדר הבריחה המפחיד והאימתי ביותר בארץ? להכנס אל תוך מפעל הצעצועים הנטוש להרפתקה מאתגרת, מסמרת שיער ומטורפת, שלא תוכלו להשאר אדישים אליה. הכינו את החיתולים… האם תצליחו לשרוד… את צ'אקי! החדר לא מתאים לנשים בהיריון. יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות.

המשך
חדר בריחה יער המתאבדים בראשון לציון

יער המתאבדים

/0

היער AOKIGAHARA שביפן הינו אתר התאבדויות ידוע ופופולרי. מידי שנה שמים שם קץ לחייהם כ-100 אנשים. היער הוא אחד המקומות המפחידים בעולם! אנשים נשבעים שארעו להם שם תופעות שניתן להסביר רק באמצעות פעילות על טבעית. היפנים מאמינים שהיער רדוף רוחות ושדים. היער מושך אליו תיירים רבים מאד. גם אתם החלטתם לבקר שם. אבל האם תצליחו לצאת...? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה נמלטים בראשון לציון

נמלטים-ראשון לציון

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה משימת שרלוק בראשון לציון

משימת שרלוק

/11

בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו שלושה מקרי שוד בבנקים גדולים והתקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה במקום נוטרלו, מה שהוביל את החקירה למבוי סתום

המשך
חדר בריחה טורפדו בראשון לציון

טורפדו

/9

הנכם קבוצת מהגרים נמלטים הבורחים מארצכם. אתם מוצאים את עצמכם בבטנה של ספינת מלחמה בלב ים סוער. נשקפת לכם סכנה ממשית להיתפס על ידי רשויות ההגירה ולהיות מוחזרים אל ארצכם אל הסוף המר. יש לכם 60 דקות להציל את עצמכם ואם חשבתם שרשויות ההגירה זו הצרה הכי גדולה שלכם, אז תחשבו שוב… המתחם נגיש לנכים בכיסאות גלגלים. מתאים לנשים בהריון וניתן להיכנס עם מנשא או עגלת תינוק. מומלץ להגיע למתחם מסתורי כרבע שעה לפני הזמן שקבעתם.

המשך
חדר בריחה החתונה the wedding בראשון לציון

החתונה

/2

לפני מספר שנים התחתנו זוג ידוענים אשר קיבלו מתנה יוצאת דופן מהדוד העשיר של הכלה- מיליון דולר!! הדוד אמר לזוג שזוג צריך להוכיח שהוא ראוי לקבל את המתנה ולשם כך הכין הדוד העשיר מקום מיוחד ובו הקציב שעה אחת בלבד למצוא את הכסף לפני שהקוד מתחלף!!. לאחרונה התגלה המקום והסימנים בו מעידים שהזוג לא מצא את הכסף, מאז רבים וטובים מגיעים למקום ומנסים להשיג את המיליון אך ללא הצלחה. חושבים שאתם תצליחו? מוזמנים לנסות...

המשך
חדר בריחה מסעות גוליבר בראשון לציון

מסעות גוליבר

/0

עליכם לצאת למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים וגמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות “קטן” עבור ענקים אבל יהיה ענק עבורנו

המשך
חדר בריחה אנתרקס בראשון לציון

אנתרקס

/8

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה! התקוה תלויה ביחידת חילוץ מיוחדת אשר חייבת להיזהר מחיות נגועות בוירוס.

המשך
חדר בריחה הגנבים בראשון לציון

הגנבים - ראשון לציון

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הגנבים נמצא בראשון לציון. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה הוקוס פוקוס בראשון לציון

הוקוס פוקוס

/0

הוקוס פוקוס הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: במהלך משחק בכדור החדש במגרש המשחקים, עף הכדור היישר לתוך חלון של בית סמוך. השמועה אומרת שבבית גר קוסם נורא. למרות זאת החלטתם לנסות להוציא את הכדור משם. המתנתם עד שראיתם את הקוסם יוצא ונכנסתם. מצאתם את הכדור, אבל כשניסיתם לצאת מצאתם את עצמכם ברחוב זר לגמרי. איך תמצאו את היציאה הנכונה? הקוסם יחזור בעוד 45 דקות. האם תצליחו לברוח קודם? חדר בריחה בראשון לציון

המשך
חדר בריחה היער הרדוף בראשון לציון

היער הרדוף

/0

זהו ליל ירח מלא. אתם ועוד מספר חברים עורכים קומזיץ ביער. אחד החברים מספר לכם על הקללה הרובצת על היער הזה. לפי האגדה, בלילות של ירח מלא הנרצחים הקבורים ביער מתעוררים ונוקמים את מותם מכל מי שנמצא ביער בזמן הזה. לפתע נשמעת יללת זאבים ואחד החברים שלכם נעלם! העקבות מובילים לקרחת יער ובו בקתה נטושה... האם תצליחו למצוא את דרככם החוצה מהיער? מהרו! עוד שעה יעלה השחר.

המשך
חדר בריחה מוות קליני בראשון לציון

מוות קליני

/0

מוות קליני הוא מצב זמני שבו מפסיק הלב לפעום ולספק דם וחמצן למוח, אך רקמת המוח עדיין חיה. מוות קליני מתרחש בדום לב, כאשר הלב מפסיק לפעום בקצב סדיר באופן עצמאי. אדם החווה מוות קליני יאבד את ההכרה בתוך שניות ספורות, ומוות קליני שלא יטופל יוביל תוך דקות ספורות לנזק מוחי או למוות. (מתוך ויקיפדיה) האם תצליחו לצאת מהמצב הקשה? החדר אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ובעלי מוגבלויות.

המשך
חדר בריחה שעבוד וירטואלי VR בראשון לציון

שעבוד וירטואלי VR

/0

בקרוב... תמיד הייתה עבדות בעולם, היא פשוט התאימה את עצמה לתקופה… היום במאה ה22, כשהקו בין המציאות לתוכן הווירטואלי הוא כלכך דק, עובדה זו נכונה מתמיד. אז איך נראים החיים של חסרי המזל? בדיוק כך: בדומה להרבה מבני תקופתכם, נמכרתם לעבדות לשימוש בתור בינה וירטואלית לצורך חקר המוח. כמה זמן לדעתכם תצליחו לשרוד? מה תצטרכו להקריב כדי לברוח?

המשך
חדר בריחה אני אגדה בראשון לציון

אני אגדה

/0

עולם פוסטאפוקליפטי. רק קומץ קטן של אנשים שרדו, לאחר שוירוס קטלני הופך את האנשים לזומבים. לפני כחודש הצלחתם לקלוט שידור ממעבדתו של דר. נביל. דר. סיפר שהוא השורד האחרון בניו-יורק והוא עובד במלוא המרץ על פיתוחה של תרופה שאמורה לעצור את הוירוס ולהציל את האנושות. לפני כשבועיים הקשר עם דר. נביל נותק. אתם נשלחתם לאתר את המעבדה של דר. נביל, להבין מה קרה לו, ואם יתמזל מזלכם – למצוא את התרופה. גורל האנושות בידכם!

המשך
חדר בריחה חדרו של הקוסם בראשון לציון

חדרו של הקוסם

/0

חלמתם להיות קוסמים? קיבלתם הזדמנות להפוך את החלום למציאות! הקוסם המפורסם בעולם מחפש כישרונות חדשים שיהוו יד ימינו. הוזמנתם אל הקוסם למבחן אחד ויחיד שיקבע האם אתם בעלי היכולות להיות חלק מצוותו של הקוסם הטוב בעולם. יש לכם בדיוק 60 דקות על מנת לגבור על המכשולים שהציב בפניכם הקוסם ולהוכיח שאתם ראויים לעמוד יחדיו על אותה במה!

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר בראשון לציון

בריחה מבית הספר - ראשון לציון

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה אינדיאנה ג'ונס בראשון לציון

אינדיאנה ג'ונס

/0

הצטרפתם בזאת למשלחת מיוחדת שיוצאת למסע באמריקה הדרומית בעקבות אחד מאוצרות המאיה האבודים, אשר טמון באחד ממקדשיו של השבט. רבים וטובים ניסו לאתר את האוצר לפניכם, אך גם המעטים ששרדו יצאו מהמקדש בידיים ריקות. עקבותיו של ד"ר ג'ונס נעלמו וכעת עליכם להתחקות אחר עקבותיו, לפתור את תעלומת שבט המאיה ולברוח עם האוצר האבוד. לרשותכם 60 דקות בלבד לביצוע המשימה. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה מונסטרופוליס בראשון לציון

מונסטרופוליס

/0

הגעתם לעולם המפלצות בדיוק בזמן התחרות השנתית של הפחדות! עכשיו אתם חייבים להראות את כל מה שיש לכם על מנת לחזור הביתה! תצטרכו להתחרות באגדות חיות של מונסטרופוליס! הזדרזו! כי יש לכם רק שעה…

המשך
חדר בריחה פארק היורה בראשון לציון

פארק היורה

/0

מפארק הדינוזאורים נגנבו ביציה של נקבת הטי-רקס . במסגרת ניסויים שונים, הצלחנו לשבט ביצת טי-רקס, אשר נמצאת במעבדה ישנה, שמורה ומוזנת ע"י תנאי החיים הדרושים לה. שומרי הפארק הצליחו להרדים את נקבת הטי-רקס באמצעות חצי הרדמה, אשר השפעתם תפוג עוד 60 דקות. עליכם לקחת את ביצת הטי-רקס השמורה מהמעבדה ולהביאה בבטחה למדגרה האמיתית בפארק ולברוח לפני שהאם תתעורר. האם תעמדו במשימה?

המשך
חדר בריחה הסודות של דה וינצ'י בראשון לציון

הסודות של דה וינצ'י

/0

גלו את הסודות השמורים ביותר של יצירות אלמוות! אתם מוזמנים לצלול לתוך מציאות מסתורית, מרתקת ומרהיבה של דה וינצ’י כדי לנסות ולגלות האם תהיו ראויים להמשיך במורשת המפוארת של הגאון האיטלקי הדגול ולהפוך לתלמידיו הנאמנים. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הסודות של דה וינצ'י באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון

הרפתקה במנזר

/0

לפני כ-1200 שנה, בטיבט, חי גואטמה שאקיאמוני, אדם מיוחד במינו שהגיע להארה רוחנית וזכה בחיי נצח. גואטמה הקים את מנזר "סאן דור ניי", מנזר "קן הנשרים" המפורסם ומכהן שמאסטר עד עצם היום הזה. מאות שנים שמנסים אלפי עולי רגל להגיע למנזר כדי ללמוד מהמאסטר ולזכות גם הם – בחיי נצח. המאסטר טוען שלא אחד זכאי לחיי נצח ויש להגיע לרמת מודעות ותובנה על אנושיים, ועל כן, החליט לבחון את כל באי המנזר. רק מי שיעבור את המבחן של מאסטר בודהה יוכל לזכות בהארה הרוחנית, להימנות עם נזירי מנזר "קן הנשרים" ולזכות בחיי נצח. מי שלא עובר את המבחן, כמו רוב אלו שניסו, נשמתו תתפזר בין שוכני המנזר ושמו ישכח בין דפי ההסטוריה. האם תהיו מסוגלים לעמוד באתגר המאסטר ולשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה?... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הרפתקה במנזר בראשון לציון חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הרפתקה במנזר באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה מאחורי הקיר בראשון לציון

מאחורי הקיר

/1

הכל התחיל ביום לגמרי רגיל כשהייתם בחופשה בחו"ל. יצאתם לטיול לילי ברחובות העיר והלכתם לאיבוד!!! פתאום מצאתם את עצמכם במקום לא מוכר ושאר חברי הקבוצה נמצאים לידכם, ממש קרוב... אבל אתם לא רואים אותם. "מה קורה?" אתם מגלים שהיציאה נמצאת מעבר לקיר, אבל אתם לא שם. האם תצליחו לצאת ממקום שאתם לא נמצאים בו? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה מאחורי הקיר באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה שובה של המומיה בראשון לציון

שובה של המומיה

/0

ג'ון חוקר המומיות הנודע, מצא תגלית מופלאה! הטבעת של פרעה השני מסוגלת להעיר את המתים לתחייה. ג'ון גנב את המומיה ואת הטבעת מהמוזאון וכעת הוא מחזיק בהן בחדרו הסודי. בכוונתו להקים את המומיה לתחייה ולהשתלט על העולם. אתם היחידים שיכולים לעצור אותו! משימתכם היא למצוא את המומיה ואת הטבעת ולהצליח לצאת מהחדר הסודי. יש לכם 60 דקות לעשות זאת לפני שג'ון יחזור לחדרו. זהירות! המומיה עלולה להתעורר לחיים... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה שובה של המומיה באזור המרכז וראשון לציון. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך
חדר בריחה התא בראשון לציון

התא

/0

השנה היא 1963, אתם, קבוצת חוקרים מטעם הממשלה, נשלחתם לחקור את נסיבות העלמותו של דמיאן קרואו, המטופל המסוכן ביותר במוסד הפסיכיאטרי "התא". אתם מיועדים להיפגש עם הפסיכיאטר הראשי אלברט בריינר על מנת שידריך אתכם במוסד הישן והסבוך. עם כניסתכם למוסד הבחנתם שמשהו לא כשורה... המקום נטוש מזה זמן רב ודמיאן קרואו הוא הדבר הכי פחות מדאיג כרגע... יש לכם ממש מעט זמן לברר מה באמת קרה שם, כי יתכן ואתם הבאים בתור... לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה התא בראשון לציון. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה התא באזור המרכז. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור המרכז

המשך

חדרי בריחה בראשון לציון- פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים