מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה ברעננה

סקירה על רעננה וחדרי הבריחה בה
העיר הראשונה ועד כמה שידוע לנו היחידה שיש בה פארק עם גן משחקים לבעלי צרכים מיוחדים.
כולל גישה אל הפארק והמתקנים, ומתקנים מתואמים.
קדימה בורחים

חדר בריחה הסטודנט ברעננה

הסטודנט

/0

סטודנט להנדסה בצרפת הודה בחקירתו כי בדירתו יש מטען רב עוצמה מוכן להפעלה. האם תצליחו למצוא את הפצצה בזמן?

המשך
חדר בריחה קארטו ברעננה

קארטו - רעננה

/1

לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חדר הבריחה נגיש לנכים על כסאות גלגלים!!

המשך
חדר בריחה מימד האלפא - המסע לעולם אחר ברעננה

מימד האלפא - המסע לעולם אחר

/0

בחיפוש אחר הפרופסור הנעלם הגעתם למעבדה שלו, בה נמצא הפורטל למימד המקביל דרכו עזב הפרופסור את עולמנו. לרוע המזל - השער תקול. המשימה שלכם היא לתקן את המתקן ולהמשיך את החיפוש אחר הפרופסור במימד המקביל. האם תוכלו לעמוד בכל המשימות לחזור בשלום?

המשך
חדר בריחה הקונקשן ברעננה

הקונקשן

/0

טיסה שגרתית לניו-יורק עם עצירה לקונקשן בנמל התעופה אטאטורק באיסטנבול. תיכננתם את כל החופשה אבל אז הכל משתבש...

המשך
חדר בריחה מבצע לוויתן ברעננה

מבצע לוויתן

/1

אתם מוצאים את עצמכם במקום האחרון שחשבתם שתהיו בו עלי אדמות. שעת בוקר מוקדמת, השמש עוד לא עלתה, והקור של המים מצמרר. לשבריר שנייה עולה הרצון לוותר, לחזור הביתה, אבל אתם תופסים את עצמכם בידיים - זאת לא סתם עוד משימה. עם שלם עומד מאחוריכם וממתין בדריכות לתוצאות המבצע. בתוככם מתחוללת סערה רגשית של חיוניות ופחד ומחלת ים. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה מערת הפלאים ברעננה

מערת הפלאים

/0

אתם נמצאים במדבר ולאחר חיפושים ממושכים מצאתם את הפתח למערת הפלאים. האגדה מספרת שבמעמקי המערה ישנה מנורת קסמים שמגשימה משאלות. האם תצליחו למצוא את המנורה ולברוח מהחדר?

המשך
חדר בריחה הגביש - האלמנט החסר ברעננה

הגביש - האלמנט החסר

/0

אתם עובדים נמרצים במעבדה סודית של פרופסור קלארק ויחד איתו בניתם פורטל למימד מקביל - מימד האלפה! הפרופסור נעלם ממשרדו במסתוריות ואתם חוששים כי נתקע במימד המקביל וחייו בסכנת מוות! מהרמזים שהשאיר אתם מבינים כי הסוכנים של עולם האלפה עלו על הפורטל ובכל דרך רוצים להשיג את המפתח להפעלתו גביש אנרגיה בצורת פירמידה. המשימה שלכם - להגיע לגביש האנרגיה לפניהם ולברוח לפני שיתפסו אתכם.

המשך
חדר בריחה פארמר ג'ון ברעננה

פארמר ג'ון

/0

שנים שמספרים על פארמר ג'ון שהוא רוצח סדרתי אבל אף אחד עוד לא הצליח להוכיח זאת. אולי אתם תצליחו?

המשך
חדר בריחה מבצע זעפרן ברעננה

מבצע זעפרן - רעננה

/1

אתם באמצע לגימה של אספרסו משובח בפריז, אבל הבהייה הנעימה בעוברים ושבים נקטעת באחת. נקראתם לדגל, ונזרקתם למים. יש לכם בדיוק 60 דקות לפצח את סודות החדר ולבצע את המשימה. האווירה מתוחה. עליכם להיות ערניים ודרוכים, ולשתף פעולה כדי שתצליחו לעמוד ביעדים. הכי חשוב, מה שלא יהיה, אל תוותרו. כולנו בונים עליכם. יש להגיע 10 דקות לפני הזמן.

המשך
חדר בריחה ההתרסקות - אבודים בלב ים ברעננה

ההתרסקות - אבודים בלב ים

/0

השנה – 1921 ואתם מפליגים מאירופה לארה"ב בראש המשלחת המדינית. הדרך ארוכה, הים סוער אבל זו אינה הסכנה היחידה שעומדת בפניכם בימים אלה. יחידה מיוחדת של המדינה היריבה שלכם משתלטת על העוניה באמצע הים. הצוות נהרג ואתם נכלאתם לשבי במטרה להוציא את הסודות מראשכם. האם תצאו מזה בחיים?

המשך

חדרי בריחה ברעננה - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים