מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בחיפה

סקירה על חיפה וחדרי הבריחה בה
העיר האדומה ששנים ארוכות שולט בה הירוק.
עיר הכרמל הירוק מצד אחד ותעשיות בזן מהצד השני
עיר גדולה עם תחושה פריפריאלית
עיר חוף עם הרים ומצוקים
עיר של עירוב תרבויות
ובעיקר עיר שלמרות התחושות של תושבי העיר, החומוס בה לא משהו
קדימה בורחים

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה שר הטבעות בחיפה

שר הטבעות

/0

אדון האופל סאורון שנמצא במורדור, כישף את הטבעת היחידה שנמצאת בהר הגזירה במטרה לשלוט בתושבי הארץ התיכונה. על מנת להציל את העולם עליכם למצוא את הטבעת ולהשמיד אותה.

המשך
חדר בריחה האוצרות המקוללים בחיפה

האוצרות המקוללים

/0

לאחר מותו של ההרפתקן האגדי אלן קווטרמיין, חדר האוצר שלו נעלם באורח פלא גם הוא. על פי הנבואה, חדר זה, המלא בשלל מסתורי, יופיע מחדש למשך שעה בלבד כעבור מאה. האם אתם נועזים מספיק להיכנס לתוך חדר זה במטרה לפענח את תעלומתה של ההרפתקה האחרונה של קווטרמיין, ולאתר את חפצי הקודש יקרי הערך אותם אסף במשך שנים ארוכות?

המשך
חדר בריחה המסור בחיפה

המסור

/0

נחטפתם ע"י רוצח סדרתי שכלא אותכם במרתף חשוך. בתוך האפלה והפחד שעוטף אתכם אתם מחפשים את הסיכוי היחידי להישאר בחיים. לברוח תוך שעה לפני שיחזור לסיים את מלאכתו.

המשך
חדר בריחה שוד בנק בחיפה

שוד בנק חיפה

/0

כנופיה המפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 70 דקות!

המשך
חדר בריחה הגנבים בחיפה

הגנבים - חיפה

/0

הגנבים הוא חדר בריחה בצפון. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הגנבים ממוקם בעיר חיפה. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה הטינה בחיפה

הטינה

/0

כאשר אדם נרצח ובליבו טינה עוצמתית, נשמתו לא תנוח עד שהצדק ייעשה! וכך נולדת הקללה. הנשמה תמשיך לרדוף את המקום בו אירע הרצח ולא תהסס להרוג כל מי שינסה לעצור אותה. הקללה לא יכולה להיעלם מהעולם הזה, ותמשיך להיוולד מחדש ולעבור מקורבן אחד לאחר. קיאקו ובנה נרצחו באכזריות על ידי בעלה, שהתאבד לאחר הרצח. הקללה של קיאקו מלאה זעם וכעס והיא רודפת כל מי שמעז להתקרב לזירת הרצח. אם אתם אמיצים מספיק, בואו לגלות את סיפור הטינה, תסיימו מה שאחרים לא הצליחו לעשות, ותשברו את הקללה ...

המשך
חדר בריחה קוהינור בחיפה

קוהינור

/1

הקוהינור, הידוע גם בשם הר האור, הוא יהלום הנחשב לאחד הגדולים והיקרים בעולם. היהלום שובץ בכתר המלכה אליזבת לכבוד הכתרתה ומאז הוא נמצא בבית התכשיטים במצודת לונדון. לפני יומיים נעלם היהלום. עליכם למצוא את הקוהינור ולהשיבו למקומו מבלי להיתפס וזאת תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה המשחק האחרון בחיפה

המשחק האחרון

/0

הרצח שהתרחש בדירה 43 אירע לפני למעלה מ-40 שנה, אבל הוא מעולם לא פוענח והדירה ננטשה מאז. בלילות האחרונים מדווחים השכנים על תופעות מוזרות בדירה: אורות שנדלקים ונכבים מעצמם, הדלת נפתחת ונטרקת בלי שאף אחד נגע בה ורולות מוזרים נשמים מהדירה. אתם קבוצת חוקרים מנוסים ועליכם הוטלה המשימה של פתרון התעלומה. האם תצליחו לעשות זאת?

המשך
חדר בריחה משלחת חלל AP-13Z בחיפה

משלחת חלל AP-13Z

/0

השנה היא 2183. אתם צוות חוקרי חלל שנבחר לצאת ולאתר מקום חיים חלופי לתושבי כדור הארץ. לאחר חיפושים רבים מצאתם פלנטה שנראית מתאימה לחיי בני אדם. חקרתם אותה, לקחתם דגימות לבדיקות בכדור הארץ וכעת אתם צריכים לחזור לחללית ולהמריא. אבל משהו קורה... האם תצליחו לחזור לכדור הארץ?

המשך
חדר בריחה השוטרים בחיפה

השוטרים - חיפה

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה הג'וב היווני בחיפה

הג'וב היווני

/0

קפצתם קפיצה חפוזה ליוון שטופת השמש, אך לא באתם לכאן לבטן גב. עדיין לא הספקתם ללגום אוזו, לפתע צלחת נשברת ואתם מתחילים את משימת חייכם. - הג'וב היווני - זוהי חוויית אקשן ייחודית וסוחפת בה תעבדו יחדיו במטרה לסיים את המשימה שהוטלה עליכם במשך 60 דקות בלבד! במשימה תחוו נופים באווירה יוונית, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם התכוננו! עליכם להיות חדים ולחשוב מחוץ לקופסה.

המשך
חדר בריחה הצוואה של הדוד המיליונר בחיפה

הצוואה של הדוד המיליונר

/0

חשבתם שדוד חיים שיפוצניק פשוט. פתאום ראיתם את התמונה שלו במגזין "Forbes". מתברר לכם שדוד חיים - מיליונר! איזו הפתעה!!! מסקרן אתכם לדעת, למי הוא ישאיר את כל המיליונים. אתם מחליטים להיכנס לביתו בזמן שהוא איננו ולחפש את הצוואה. תזדרזו, הוא יכול לחזור כל רגע... אתם מוזמנים לשחק בחדר הבריחה הצוואה של הדוד המליונר, חדר בריחה בחיפה.

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר בחיפה

בריחה מבית הספר - חיפה

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה מלון פייר בחיפה

מלון פייר

/1

לפני כ-50 שנה הוקם בחיפה בית מלון בוטיק ייחודי ומקסים שנקרא - Haifa's Fair Hotel. בית המלון נסגר בעקבות מקרים לא מפוענחים של אורחים שנעלמו... השמועה אומרת שיש במלון חדר מסתורי ובו רשימת כל הנעלמים. כעת יש יזם הרוצה לפתוח מחדש את המלון. הוא הזמין אתכם, חבורת חוקרים אמיצה, לסרוק את המלון ולגלות האם יש אמת בשמועות אודות החדר המסתורי.

המשך
חדר בריחה היער הקסום בחיפה

היער הקסום - חיפה

/0

אתם קבוצת חברים המטיילת ביער. לפתע חלק מהקבוצה נעלמה! מסתבר שמכשפה הטילה כישוף על היער והיא האחראית להעלמות של החברים שלכם. עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בעוד שעה, בדיוק בחצות, היציאה מהיער תנעל ואתם תישארו בו לנצח...

המשך
חדר בריחה סוד הגלריה בחיפה

סוד הגלריה

/0

יש המאמינים כי אוצרת הגלריה הסתירה אוצר עתיק מחשש שייפול לידיים לא נכונות. יום אחד האוצרת נעלמה ועימה סוד מקומו של האוצר. אספנים והרפתקנים רבים הגיעו לגלריה וניסו למצוא את האוצר, אך לשווא. האם אתם תצליחו לגלות את סוד הגלריה?

המשך
חדר בריחה בחזרה אל העתיד בחיפה

בחזרה אל העתיד

/3

לאחר מחקר של שנים. הגיעו דוקטור שולץ והצוות שלו לפיתוח ששינה את האנושות! מכונת הזמן הראשונה בעולם. אך בזמן הפעלת המכונה קרה תקלה והמכונה שיגרה אל העבר כמה מהחלקים שלה ,מה שעלול לפגוע ברצף הזמן . האם הם אבדו לעד? האם יש סיכוי למצוא אותם לפני שיהיה מאוחר מידי? הצטרפו לדוקטור שולץ ותנסו להציל את האנושות !

המשך
חדר בריחה הקבר האבוד בחיפה

הקבר האבוד

/0

אתם קבוצת ארכיאולוגים אמיצים, ולאחר חיפושים שארכו שנים מצאתם בחולות הלוהטים של המדבר המצרי את קברו של הפרעה האחרון בהיסטוריה של מצרים העתיקה. כעת סוף סוף נכנסתם לקבר שבו לא דרכה רגל אדם כבר 3,000 שנה. לפתע מפולת חול סוגרת את הכניסה שדרכה הגעתם! האוויר בקבר הולך ואוזל ובעוד 60 דקות אתם תשארו קבורים לנצח. כעת עליכם להלחם על דרככם החוצה.

המשך
חדר בריחה בלש אמיתי בחיפה

בלש אמיתי

/0

אתם תהפכו לסוכני FBI שהוזמנו לבקשת משטרת ניו יורק לחקירת תעלומה בלשית. תצטרכו לגלות היכן הונחה פצצה ברחבי ניו יורק ולמנוע את הפעלתה.

המשך
חדר בריחה הצלצול בחיפה

הצלצול

/4

עיתונאית אחת חקרה על אגדה שמתרוצצת בין אנשים. אגדה על קלטת וילדה שמופיעה בה, הקלטת הטילה הרבה פחד ואימה באנשים, שלאחר שצפו בה צלצל הטלפון והילדה לחשה שנשאר להם שעה אחת לחיות. העיתונאית גילתה שאמא של הילדה היא זאת שבעצם רצחה אותה, בגלל שהיא האמינה שהרשע עצמו טמון בה ושהיא התגלמותו של הרוע עצמו! וכשגילתה את זה, נעלמה העיתונאית ולא השאירה שום סימן אחריה.בואו לסיים את החקירה שלה ולגלות מה באמת קרה לילדה מהקלטת.

המשך
חדר בריחה הטיהור בחיפה

הטיהור

/0

בארצות הברית של שנת 2022 , החוקים אינם מה שאתם מכירים. ממשלת ארה"ב הנהיגה "אירוע שנתי" שמטרתו לאפשר לאזרחים לפרוק את כעסם ואת יצר האלימות הטמון בהם, ובדרך זו, תוכל הממשלה להוריד את שיעור הפשיעה במדינה. וזה מה שנקרא "הטיהור"- במשך 12 שעות החושך של ליל הטיהור , כל פעילות פלילית מוגדרת חוקית, עד שהסירנה נשמעת מחדר הבקרה, ואז הסדר חוזר על כנו. אתם מוצאים את עצמכם בניו-יורק, שורדים את השעה האחרונה של "הטיהור"… ובחדשות ברקע, מודיעים כי חדר הבקרה של הטיהור הותקף, ואתם התקווה האחרונה לעצור את הטיהור והכאוס שייגרם, ולמנוע מהפכה במדינה.

המשך
חדר בריחה מוזיאון נטוש בחיפה

מוזיאון נטוש

/0

לפני 20 שנה נכנסו למוזיאון קבוצת מבקרים. הם מעולם לא יצאו משם. מאז ננטש המוזיאון ואיש לא העז להכנס. האם אתם מספיק אמיצים? שימו לב! המשחק בהשתתפות רוח רפאים. חדר בריחה לא לבעלי לב חלש

המשך
חדר בריחה סוכן 007 בחיפה

סוכן 007

/0

אתם סוכני הביון הבריטי, MI-6, ונשלחתם למשימה נועזת בצפון קוריאה למניעת שיגור גרעיני, אך נתפסתם ונשלחתם לכלא. לרשותכם 60 דקות לברוח מהכלא ולהשלים את המשימה.

המשך
חדר בריחה נפילת הפנטגון בחיפה

נפילת הפנטגון

/0

הצלחת פעולותיהם של סוכנים חשאיים תלויה בסודיות של זהותם. בסוכנות של ארה"ב פועלים סוכנים מושחתים המדליפים מידע על סוכנים חשאיים אחרים, וכעת חייהם וחיי בני משפחותיהם בסכנה. בגלל החשיפה, כלל הסוכנים אינם יכולים להשתתף במבצעים של הסוכנות. נבחרתם קבוצת סוכנים מצטיינים ואמינים לפעול. עליכם לחדור לפנטגון, לאסוף את כל המידע על הסוכנים הפועלים ולהשמיד אותו. יש לכם 60 דקות לעשות זאת. היזהרו שלא להיתפס!

המשך
חדר בריחה הצוללת בחיפה

הצוללת - חיפה

/1

אתם חוקרי אוקיינוסים נודעים. במהלך סיור שלכם באוקינוס האטלנטי גיליתם צוללת אבודה. כמובן שנכנסתם לתוכה ופתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה להתמלא מים! עוד 60 דקות המים ימלאו את כל הצוללת ואתם תטבעו. האם תצליחו להחלץ קודם לכן?

המשך

חדרי בריחה בחיפה - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים