מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה ברחובות

סקירה על רחובות וחדרי הבריחה בה
ממש כמו השאלה הנצחית "מה בא קודם, הביצה או התרנגולת?" כך גם עם רחובות.
רבים שואלים את עצמם מה הביא לעיר רחובות את הרייטינג שלה.
האם זה מכון וייצמן ?
האם זה מכון אילון שהוא חדר הבריחה הראשון בישראל ויש אומרים בעולם?
או בעצם ריטה שלא מפסיקה להודיעה על הופעות ברחובות?
ללא ספק לחדרי הבריחה של העיר רחובות חלק גדול בכך

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה סודו של האדם הקדמון ברחובות

סודו של האדם הקדמון

/1

אתם חבורת חוקרי מערות והגעתם אל מערה שהשמועות לגביה אומרות שכל מי שנכנס לתוכה מעולם לא נראה שוב. החלטתם להכנס לתוכה בכל זאת ומיד הרגשתם שאתם נשאבים לאחור בזמן עד לתקופת האדם הקדמון ויתכן שאתם לא לבד במערה... מישהו מנסה ליצור איתכם קשר ולגלות לכם את סוד המערה ואת הדרך החוצה. האם תספיקו לצאת בתוך 60 דקות או שגם אתם תעלמו לעולם?

המשך
חדר בריחה עולם הממתקים ברחובות

עולם הממתקים

/0

עולם הממתקים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: הגעתם למקום הכי מדהים בעולם! מקום שיש רק בחלומות! עולם שלם של ממתקים! אתם מסתובבים וטועמים מהכל: עוגות, עוגיות, שוקולדים וסוכריות על מקל. אבל לאט לאט מתברר שלא הכל נפלא ויש כל מיני הפתעות לא צפויות... האם תצליחו לצאת מהחלום ולחזור הביתה? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה הרפתקה ביום הולדת ברחובות

הרפתקה ביום הולדת

/0

הרפתקה ביום הולדת הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: זו חגיגת יום ההולדת הכי טובה בעולם! ההורים שלכם נסעו והשאירו אותכם בבית לחגוג עם כל החברים במסיבת יום הולדת מושקעת ומדהימה. אתם וכל החבר'ה ביליתם ונהניתם ועכשיו הגיע הזמן שיחזרו הביתה, אבל אז גיליתם שמפתחות הבית נעלמו ואף אחד לא יכול לצאת. ההורים של החברים לא מפסיקים להתקשר וכולם מודאגים. האם תצליחו למצוא דרך לצאת? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה גביע הקסם ברחובות

גביע הקסם רחובות

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה מלך הג'ונגל ברחובות

מלך הג'ונגל

/0

הזדמנות מיוחדת להשתתף בבחירות שכמותן עוד לא ראיתם! חיות הג'ונגל עורכות בחירות ועליכם להצטרף לאחד המועמדים ולוודא כי יקבל את מירב הקולות ויהיה המלך של הג'ונגל. נותרו עוד 60 דקות עד לסגירת הקלפיות. האם תצליחו להמליך את מלך הג'ונגל הבא?

המשך
חדר בריחה היער הקסום ברחובות

היער הקסום - רחובות

/0

אתם קבוצת חברים המטיילת ביער. לפתע חלק מהקבוצה נעלמה! מסתבר שמכשפה הטילה כישוף על היער והיא האחראית להעלמות של החברים שלכם. עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בעוד שעה, בדיוק בחצות, היציאה מהיער תנעל ואתם תישארו בו לנצח...

המשך
חדר בריחה גות'האם ברחובות

גות'האם

/0

בקרוב...

המשך
חדר בריחה כס הברזל ברחובות

כס הברזל

/0

השנה היא שנת 306 לנחיתה של אאיגון טארגאריין על החופים של יבשת ווסטרוז. כמשתתפים, אתם נצר ממשפחת סטארק היוצאים להציל את הממלכה ולהחזיר את הכתר לשליט האמתי. המשימה העיקרית שלכם היא לכבוש את כס הברזל לפני שמלכים אחרים יגיעו לכתר לפניכם, וכל זאת, כמובן, בתוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה הצוללת ברחובות

הצוללת - רחובות

/0

אתם חוקרי אוקיינוסים נודעים. במהלך סיור שלכם באוקינוס האטלנטי גיליתם צוללת אבודה. כמובן שנכנסתם לתוכה ופתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה להתמלא מים! עוד 60 דקות המים ימלאו את כל הצוללת ואתם תטבעו. האם תצליחו להחלץ קודם לכן?

המשך
חדר בריחה הכימאי ברחובות

הכימאי רחובות

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה לבד בבית ברחובות

לבד בבית

/0

לבד בבית הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: אתמול התקיימה אסיפת הורים בבית הספר שלכם והיא היתה לא כל כך מוצלחת בשבילכם... ההורים שלכם החליטו שכדאי שתשקיעו יותר זמן בלימודים ופחות בחברים ובבילויים, ואסרו עליכם לצאת הערב עם החבר'ה לסרט שכל כך חיכיתם לו! אתם ממש רוצים ללכת. הסרט מתחיל בעוד 45 דקות. האם תצליחו לחמוק מהבית בלי שההורים ירגישו? חדר בריחה ברחובות.

המשך
חדר בריחה החדר של פרופסור רובינשטיין ברחובות

החדר של פרופסור רובינשטיין

/0

פרופסור רובינשטיין ממכון ויצמן הוא חוקר ידוע שם בנושא הגרעין. הוא הוזמן לשאת נאום בנושא נשק גרעיני בכנס ראשי מדינות בבית הלבן. ההרצאה שלו יכולה לשנות את תפיסת העולם את הנשק הגרעיני ואולי להציל את העולם! הטיסה יוצאת עוד מעט והמונית לשדה התעופה תגיע עוד שעה אבל הפרופסור לא מצליח למצוא את הדרכון! כעת הכל תלוי בכם. האם תמצאו את הדרכון של הפרופסור? האם הפרופסור שלנו יספיק לטיסה?

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר ברחובות

בריחה מבית הספר - רחובות

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה וונדר זון ברחובות

וונדר זון רחובות

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך

חדרי בריחה ברחובות - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים