מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה באילת

סקירה על אילת וחדרי הבריחה בה
מזג האוויר הנוח ומאות אירועי ספורט לאורך כל ימות השנה גורמים למיליוני תיירים לברוח לאילת.
החל מגביע הפדרציה בטניס נשים, אליפויות שחייה במים פתוחים כגון אליפות אירופה, טריאתלון – שחייה, אופניים וריצה והתימניאדה.
ואיך אפשר בלי אירוע המחוזיאדה – אליפות הארץ ב "איזה משרד ממשלתי משיג את הדיל הטוב ביותר"
וכמובן חדרי בריחה.
אז תרימו את הרגליים ותתחילו לרוץ....אהההה לברוח.

חדר בריחה הרפתקאות הפיראטים

הרפתקאות הפיראטים

/0

הכל התחיל כשמצאתם מפת עתיקה המובילה לאוצר שודדי ים אבוד ובתום חיפושים שארכו שנים רבות, מצאתם אותו!. אתם בספינה שלכם חוגגים את התגלית כשלפתע משתלטת ספינת פיראטים על הספינה שלכם. הם לוקחים את המפה ואת האוצר ואתכם כולאים בבטן האוניה. בעוד שישים דקות בדיוק הם יעגנו בחוף ויעלמו לתמיד. האם תצליחו להמלט ולהחזיר לעצמכם את האוצר?

המשך
חדר בריחה המלך ארתור אגדת החרב באילת

המלך ארתור - אגדת החרב

/0

נבחרתם על ידי העם להוביל את ההפיכה , אך היא נכשלה! שומרי הממלכה שמים אתכם בכלא , יש לכם שעה לברוח להסתנן את תוך הארמון , לגנוב את החרב של המלך ארתור האקסקליבר! ובכך להשלים את ההפיכה.

המשך
חדר הבריחה אוצר הפיראטים באילת

אוצר הפיראטים

/0

הבעיות על הסיפון התחילו כאשר רב המלחים השתכר, נפל לים ונטרף על ידי כרישים. לרוע המזל, רק הוא ידע איפה הוטמן שק מטבעות זהב מהאוצר ששדדו הפיראטים... שתי כנופיות הפיראטים מתמודדות על ספינה אחת והחוק היחיד במשחק הזה הוא שאין חוקים. המנצח יגרוף את השלל והמפסיד יקורקע על אי בודד. לעלות על ספינת הפיראטים ולהניף מפרש שחור ודגלים, לקשור קשרים ימיים ולטפס על סולם חבלים, לפרוץ סורג ובריח ולשחרר צוות לכוד בבטן הספינה, לדוג בנות ים ולהאכיל פיראניות בידיים, להילחם על חבית רום ועל שק מטבעות זהב... בואו, הרפתקה גדולה מהחיים מחכה לכם על הסיפון הזה!

המשך
חדר בריחה הבריחה מאלקטרז באילת

הבריחה מאלקטרז

/0

כלא אלקטרז (Alcatraz) המכונה גם הסלע, היה בית סוהר אמריקאי לעבריינים מסוכנים ביותר על אי במפרץ סן פרנסיסקו שבקליפורניה. בכל 29 שנות פעילותו של הכלא, לא נרשמה אף בריחה מוצלחת. בריחה מהכלא הייתה כמעט בלתי אפשרית בגלל השמירה הקפדנית עד מאוד, המים הקרים המקיפים את האי שעליו שוכן הכלא, המרחק בין האי לחוף - כשני קילומטרים, וחוסר באמצעים שיוכלו לסייע לבריחה אצל האסירים.שעה אחת אתה תהיה אסיר בכלא המאובטח ביותר. תרגיש את המשקל של האזיקים ורצון לברוח משם בהקדם האפשרי. במהלך 29 שנות פעילות הכלא, ככל הנראה, לא בוצעה כל בריחה מוצלחת. רק באמצעות עבודת צוות, חשיבה ויצירתית תוכל לברוח משם. לבריחה מוצלחת תצטרכו להשתמש בכל היכולות שלכם. חידות וצופן - מחכים לכם בדרך לנצחון. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הבריחה מאלקטרז באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך
חדר בריחה קללת המכשפה באילת

קללת המכשפה

/0

קללה שוררת על הממלכה שלנו, מעשה ידה של מכשפה מרשעת אשר אי אפשר להרוג אותה עד שלא מוצאים ליבה ומשמידים אותו. אני הקוסם ולפני שנים רבות המכשפה הטילה עליי קללה שלא מאפשרת לי להיכנס לצינוק ולהשמיד את ליבה. אבל כן, ביכולתי, להפעיל עליכם כישוף חזק אשר יחזיק שעה וחצי בלבד ואתם תוכלו להביא לי את ליבה כדי שאשמיד אותו אחת ולתמיד. הממלכה שלנו מחכה לכם. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה קללת המכשפה באזור הדרום ואילת. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך

חדרי בריחה באילת - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים