מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בכפר סבא

סקירה על הרצליה וחדרי הבריחה בה
העיר שקטפה את פרסומה שהיא עיר מוצאו של שאבי נוסבאום
קדימה בורחים

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה סאבווי 6 בכפר סבא

סאבווי 6

/0

ניו יורק של שנות ה80, מזוודה בעלת סווג גבוה הוטמנה באחד הרכבות התחתיות אך המידע לגביה דלף וכרגע כל התחנות והיציאות לרכבת נסגרו. על חוליה אלפא הוטלה המשימה למצוא דרך להגיע לרכבת, למצוא את המזוודה ולהעביר אותה לאיש הקשר. יש לכם שעה לפני שרשויות החוק יסגרו עליכם. האם תצליחו להיכנס ולצאת מסאבווי 6?

המשך
חדר בריחה הוביט בכפר סבא

הוביט

/0

סמאוג דרקון האש האכזר כבש את הממלכה המבוצרת ואת כל אוצרותיה עליכם לצאת למסע בארבור-ממלכת הגמדים שבתוך ההר הבודד ולעזור לבילבו באגינס וחבורתו להפיל את סמאוג משלטונו ולהשיב את האבן האבודה. האם תצליחו לעשות זאת בפחות מ 60 דק?

המשך
חדר בריחה מראה מראה בכפר סבא

מראה מראה

/0

שלגיה היפה ברחה מאמה החורגת והמרשעת והשתכנה בביתכם, הגמדים. אבל המלכה לא מוותרת והיא רודפת אותה ומנסה שוב ושוב להרוג אותה. אחרי הניסיון השלישי, שלגיה מבינה שכדי להינצל עליה למצוא את המראה המכושפת של המלכה והיא מגייסת אתכם, הגמדים, לעזרתה.

המשך
חדר בריחה החדר המכושף בכפר סבא

החדר המכושף

/0

חדר בריחה משפחתי. יצרנו חדר בריחה מקסים ונעים בתוך חדר ילדים! בתוך הצעצועים שבחדר מסתתרות חידות שמאתגרות גם את ההורים שבאים לשחק פעילות משפחתית מגבשת לכל הגילאים – בהנחיה של ההורים, הילדים הופכים לשותפים פעילים למשחק ולפתרון החידות. החדר נייד ובנוסף מתארח במתחם אושילנד בכפר סבא בסופי השבוע.

המשך
חדר בריחה גלדיאטור בכפר סבא

גלדיאטור

/0

נתפסתם כעבדים והושלכתם לתא המעצר. עוד מעט תיכנסו להילחם על חייכם כגלדיאטורים, קומודוס הקיסר משתמש בכם – הגלדיאטורים לצרכי בידור, הקהל שואג ורוצה לראות את הדם שלכם. חייליו של מקסימוס מתכננים את המרד הגדול בקיסר, הם כבר הכינו עבורכם תוכנית בריחה וכלים שיעזרו לכם לברוח לפני שתוכנסו אל תוך הארנה להילחם בקרב. קרב שאולי יהיה האחרון בחייכם! רק שיתוף פעולה ותחכום יעזרו לכם לברוח אל מחוץ לחומות.

המשך
חדר בריחה המסתערבים בכפר סבא

המסתערבים

/1

מידע חם על מבוקש בכיר מוביל להקפצתכם מהבית. במהלך פעילות לתפיסת מבוקש בכיר בעזה, אתם נחשפים ונקלעים לעימות עם האוכלוסייה המקומית. במהלך הכאוס שנוצר עליכם למצוא את הדרך להיחלץ ולחבור לכוחותינו... היציאה למשימה הינה משטח האימונים של הכוחות המיוחדים. מתחם האימונים לכוחות מיוחדים נמצא במרכז הארץ בלב ישוב מגורים במתחם סגור ומבודד. הכניסה אליו הינה רק באישור. (כתובת המתקן תימסר בטלפון). כאשר תגיעו לשער המתחם יש ליצור קשר לטל' מס' 052-6081222. לאחר זיהוי יפתח השער ותוכלו להיכנס למתחם. הוראות הגעה מפורטות יותר למקום יימסרו בטלפון. יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה שתיקת הכבשים בכפר סבא

שתיקת הכבשים

/1

במהלך טיול בארה"ב נחטפתם ע"י רוצח סדרתי, שמטרתו להשלים את משימתו וליצור חליפת אישה מעור אדם. לאחר שלושה ימים שבהם אתם כלואים במרתף אימים עליכם להימלט לפני שהרוצח יחזור הביתה ויפשוט את עורכם... יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה היער המכושף בכפר סבא

היער המכושף

/0

הילדים רוצים לחגוג יום הולדת בחדר בריחה? מצוין! נשמח לארח אתכם בחדר הבריחה לילדים היער המכושף! החדר הוא חדר נייד המתארח באושילנד כפר סבא – מתחם עם אטרקציות נוספות ושוק אוכל (אושימרקט) הצמוד לחדרים ומאפשר לקבל ארוחה במחיר אטרקטיבי. הפעילות כוללת מדריך צמוד לכל 10 ילדים המפעיל ומנחה אותם בתוך החדר.

המשך
חדר בריחה ימ

ימ"מ SWAT

/0

Swat - ימ"מ חברי יחידת משטרה מיוחדת נא להתפקד !!! קיבלנו קריאה לעזרה! הוטלה עליכם משימה כפולה ודחופה! בביה"ס גורדון מישהו הטמין פצצה , רוב הילדים חולצו מביה"ס אך ייתכן ובודדים עדיין בפנים , יש לנו 60 דקות למצוא היכן הפצצה מוסתרת ולנטרל אותה לפני שתתפוצץ, כמו כן אתם חייבים למצוא מי הטמין את הפצצה מתוך רשימת החשודים שבידנו. האם אתם מוכנים למשימה ??? קדימה התפקדו !!!

המשך
חדר בריחה היעד - בולגריה בכפר סבא

היעד - בולגריה

/0

בתור אנשי מוסד נקראתם בדחיפות למשימה סודית. לאחר ביצוע המשימה עליכם לחזור לארץ בהקדם. כרטיסי הטיסה שלכם הם לעוד 90 דקות. עליכם להגיע לנמל התעופה, הנמצא 30 דקות ממיקומכם, בהקדם. בקרוב...

המשך
חדר בריחה אבירי השולחן העגול בכפר סבא

אבירי השולחן העגול

/0

ברוכים הבאים לקמלוט, טירתו המפורסמת של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. היכונו להכנס להרפתקה שתיקח אתכם היישר אל אנגליה של ימי הביניים, לעולם קסום ומדהים של טירות, אבירים, מכשפים, ומלכים. בעוד המלך ארתור ומרבית אביריו נמצאים בשליחות דיפלומטית מחוץ למדינה, מורדרד המרושע מנצל את ההזדמנות ושולח את חייליו להשתלט על קמלוט ולגנוב את אקסקליבר, חרבו הקסומה של המלך. מרלין המכשף מזמן אתכם, האבירים האמיצים ביותר בממלכה, על מנת לעצור אותו. האם תצליחו לעמוד במשימה? לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה אבירי השולחן העגול באזור השרון וכפר סבא. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור השרון

המשך

חדרי בריחה בכפר סבא - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים