מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה באשקלון

סקירה על אשקלון וחדרי הבריחה בה
הדבר הראשון שקופץ לראש כשמזכרים את אשקלון הוא כמובן פארק המים אשקלונה.
אשקלונה, פארק מים עם מגוון רחב של מגלשות ואטרקציות הקשורות במים..... נסגר ב 2014
ישבו זקני העיר בתחנה המרכזית על מנת לטקס עצה וחשבו עצמם לברוח.
מכאן קמו להם חדרי הבריחה של העיר אשקלון והרי הם לפניכם.

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה הארמון השחור BLACK KASTLE באשקלון

הארמון השחור BLACK KASTLE

/2

הארמון השחור הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הארמון השחור ממוקם בעיר אשקלון. יצאתם לחופשה קצרה לעיירת נופש מתויירת בשיא עונת הנופש ובהתחלה התקשיתם למצוא מקום לינה. אבל אז גילתם בית מלון אחד השוכן בהרים במבנה של ארמון עתיק. שום דבר לא מעורר בכם חשדות: לא המחיר הנמוך, לא המיקום של בית המלון, וגם לא השמועות עליו. אבל כשהגעתם למלון והמנהל, אשר נותן לכם מפתח לחדר, מסרב בתוקף לעלות איתכם לחדר או לערוך לכם הכרות עם המקום, אתם מתחילים לחשוש. האם תצליחו לגלות את הסוד של "הארמון השחור"?

המשך
חדר בריחה שכחו אותי בבית באשקלון

שכחו אותי בבית

/0

אתם חבורת פורצים מתוחכמת ומפורסמת המתחמקת מהמשטרה כבר זמן רב. היום ביצעתם פריצה לבית עשיר במיוחד ועמדתם לזכות בשלל רב, אך תכניתכם השתבשה בגלל ילד שובב בשם קווין. קווין הצליח לתפוס אתכם ולכלוא אתכם במרתף הבית. המשטרה תגיע בתוך 60 דקות. האם תצליחו להערים על קווין ולברוח מהמרתף עם השלל?

המשך
חדר בריחה אטלנטיס באשקלון

אטלנטיס

/0

במשך דורות יצאו משלחות של צוללנים, חוקרים ורודפי אוצרות למצוא את אטלנטיס שהוטבעה במעמקי הים ואת האוצר האבוד שבה. אך משום מה נותק הקשר עימם ואין איש יודע מה עלה בגורלם אתם חושבים שתצליחו למצוא את אטלנטיס ולחזור בשלום בפחות מ-60 דקות? אם יש בכם את האומץ הדרוש – דרך צלחה !

המשך
חדר בריחה הכימאי באשקלון

הכימאי אשקלון

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה הכת הסודית באשקלון

הכת הסודית

/0

התעוררתם במרתף מסתורי. אתם לא זוכרים איך הגעתם לשם או את המאורעות של היממה האחרונה. סביבכם אתם רואים עדויות לפולחנים הקשורים לכת סודית. פולחנים הכוללים גם קורבנות אדם... נדמה שאתם עומדים להיות הקורבן הבא... יש לכם שעה אחת בלבד להימלט. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה היפנוזה באשקלון

היפנוזה

/0

החלומות מסקרנים אותנו. מה עומד מאחורי החלומות? האם אפשר להכנס ולצאת מחלום באופן מודע? קבוצת חוקרים התקדמה במחקרים ובניסויים, וכעת הזמינה אתכם להשתתף בניסוי מתקדם ובו באמצעות היפנוזה תתעוררו בתוך חלום. אך החלום הזה פתוח ל 60 דקות בלבד ואם לא תצליחו למצוא את דרך החוצה ממנו, תישארו שם לנצח… האם תצליחו לצאת?

המשך
חדר בריחה וונדר זון באשקלון

וונדר זון אשקלון

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך

חדרי בריחה באשקלון - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים