מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה באשקלון

סקירה על אשקלון וחדרי הבריחה בה
הדבר הראשון שקופץ לראש כשמזכרים את אשקלון הוא כמובן פארק המים אשקלונה.
אשקלונה, פארק מים עם מגוון רחב של מגלשות ואטרקציות הקשורות במים..... נסגר ב 2014
ישבו זקני העיר בתחנה המרכזית על מנת לטקס עצה וחשבו עצמם לברוח.
מכאן קמו להם חדרי הבריחה של העיר אשקלון והרי הם לפניכם.

חדר בריחה היפנוזה באשקלון

היפנוזה

/0

החלומות מסקרנים אותנו. מה עומד מאחורי החלומות? האם אפשר להכנס ולצאת מחלום באופן מודע? קבוצת חוקרים התקדמה במחקרים ובניסויים, וכעת הזמינה אתכם להשתתף בניסוי מתקדם ובו באמצעות היפנוזה תתעוררו בתוך חלום. אך החלום הזה פתוח ל 60 דקות בלבד ואם לא תצליחו למצוא את דרך החוצה ממנו, תישארו שם לנצח… האם תצליחו לצאת?

המשך
חדר בריחה הכימאי באשקלון

הכימאי אשקלון

/0

פרופסור פישנזון הכימאי הנודע, פיתח עבור משרד הביטחון נשק כימי חדשני וקטלני. אבל ממש לפני שעמד להעביר את האבטיפוס לידי משרד הביטחון הוא נחטף מביתו. מי חטף אותו? היכן הוא? והכי חשוב - מה יעלה בגורל הנשק שפיתח? הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות!

המשך
חדר בריחה אטלנטיס באשקלון

אטלנטיס

/0

במשך דורות יצאו משלחות של צוללנים, חוקרים ורודפי אוצרות למצוא את אטלנטיס שהוטבעה במעמקי הים ואת האוצר האבוד שבה. אך משום מה נותק הקשר עימם ואין איש יודע מה עלה בגורלם אתם חושבים שתצליחו למצוא את אטלנטיס ולחזור בשלום בפחות מ-60 דקות? אם יש בכם את האומץ הדרוש – דרך צלחה !

המשך
חדר בריחה הכת הסודית באשקלון

הכת הסודית

/0

התעוררתם במרתף מסתורי. אתם לא זוכרים איך הגעתם לשם או את המאורעות של היממה האחרונה. סביבכם אתם רואים עדויות לפולחנים הקשורים לכת סודית. פולחנים הכוללים גם קורבנות אדם... נדמה שאתם עומדים להיות הקורבן הבא... יש לכם שעה אחת בלבד להימלט. האם תצליחו?

המשך
חדר בריחה הארמון השחור BLACK KASTLE באשקלון

הארמון השחור BLACK KASTLE

/2

הארמון השחור הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הארמון השחור ממוקם בעיר אשקלון. יצאתם לחופשה קצרה לעיירת נופש מתויירת בשיא עונת הנופש ובהתחלה התקשיתם למצוא מקום לינה. אבל אז גילתם בית מלון אחד השוכן בהרים במבנה של ארמון עתיק. שום דבר לא מעורר בכם חשדות: לא המחיר הנמוך, לא המיקום של בית המלון, וגם לא השמועות עליו. אבל כשהגעתם למלון והמנהל, אשר נותן לכם מפתח לחדר, מסרב בתוקף לעלות איתכם לחדר או לערוך לכם הכרות עם המקום, אתם מתחילים לחשוש. האם תצליחו לגלות את הסוד של "הארמון השחור"?

המשך
חדר בריחה וונדר זון באשקלון

וונדר זון אשקלון

/0

בחדר הזה, הגבול היחיד שלכם הוא הדמיון אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. הגבול פה בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם! חדר הדגל שלנו, הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

המשך
חדר בריחה שכחו אותי בבית באשקלון

שכחו אותי בבית

/0

אתם חבורת פורצים מתוחכמת ומפורסמת המתחמקת מהמשטרה כבר זמן רב. היום ביצעתם פריצה לבית עשיר במיוחד ועמדתם לזכות בשלל רב, אך תכניתכם השתבשה בגלל ילד שובב בשם קווין. קווין הצליח לתפוס אתכם ולכלוא אתכם במרתף הבית. המשטרה תגיע בתוך 60 דקות. האם תצליחו להערים על קווין ולברוח מהמרתף עם השלל?

המשך

חדרי בריחה באשקלון - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים