מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה ברמת גן

סקירה על רמת גן וחדרי הבריחה בה
עיר של כדורגל
בעיר פועלות שתי קבוצות כדורגל
הראשונה, הכח עמידר רמת גן, הידועה יותר בשמה "הכח וינה", בעלת שתי אליפויות, שני גביעי מדינה ושלושה גביעי טוטו.
השנייה, הפועל רמת גן גבעתיים בעלת תואר אליפות ושני גביעי מדינה
וכמובן העיר הביאה לנו את דורון ג'מצ'י, גדול הקלעים הישראלים בכל הזמנים.
רמת גן או בשמה השני, העיר מהצד השני של איילון
קדימה, בורחים

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה שחור ולבן ברמת גן

שחור ולבן

/0

החיים איבדו את צבעם? אתם מרגישים חסרי כח? אנחנו גאים להציג בפניכם את הטיפול הניסיוני החדש שנלחם בתופעה הזו. אחרי מפגש אחד בלבד של 70 דקות תוכלו להכניס את הצבע בחזרה לחייכם!

המשך
חדר בריחה הבריחה משבי הטרוריסטים ברמת גן

הבריחה משבי הטרוריסטים

/0

אתם חלק מכוח מיוחד שנשלח אל מאחורי קווי האויב על מנת לפוצץ את מערכת המנהרות שלהם. משהו במבצע השתבש וכולכם נלקחתם בשבי. עכשיו זו ההזדמנות האחרונה שלכם לסיים את המשימה ולהימלט מהשבי לפני שזה יהיה מאוחר מידי. בהצלחה!

המשך
חדר בריחה אוצר ירושלמי ברמת גן

אוצר ירושלמי

/0

בשיטוטכם בשוק בירושלים נפלה לידיכם מפה סודית של השוק הירושלמי בתקופה העתיקה. במפה מסומן מקומו של אוצר עתיק. גדולי החכמים של זמנים עתיקים אלו שקדו רבות על החבאת אוצר זה מעיני זרים. כעת נפתחה מנהרת זמן המעבירה מתקופתנו לזמן העתיק. המנהרה פתוחה לשעה בלבד! האם תצליחו למצוא את האוצר ולחזור בתוך 60 דקות?

המשך
חדר בריחה הנוגדן ברמת גן

הנוגדן

/0

וירוס קטלני דלף מתוך מעבדה סודית. הסכנה מרחפת כעת על פני כל האנושות ומאיימת להדביק את כל האנושות במגיפה קטלנית. כמעט ולא נשאר זמן, והתקווה היחידה שתציל את כדור הארץ תלויה בכם, מטרתכם למצוא את הנוגדן בתוך המעבדה סודית. האם תצליחו לעבור את כל מנגנוניי הביטחון שקיימים ולהציל את האנושות מפני הכחדה?!

המשך

חדרי בריחה ברמת גן - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים