מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה בבאר שבע

סקירה על באר שבע וחדרי הבריחה בה
מוזיאון חיל האוויר ידוע בשלל פעילויות נפלאות למשפחות ומומלץ לבוא לבקר,
אבל הוא נמצא בכלל "חמש דקות מבאר שבע.....", כן, כן כשאין פקקים ותופסים טרמפ על הספיטפייר וזה גם כן עד הפקקים למצוא חנייה.
השוק הבדואי "חמש דקות הליכה מהתחנה המרכזית.... (הפעם אמיתי),
מתחם מתוחכם בו יונקים ילדי הדרום בפרט וישראל בכלל את רזי המיקוח.
אז מה עוד יש לעיר הקניונים השוממים להציע: ל.....ב......ר.......ו........ח......!

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה נמלטים בבאר שבע

נמלטים-באר שבע

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה פרויקט X בבאר שבע

פרויקט X - באר שבע

/0

זמן קצר מאז שנחתם הסכם הגרעין בין איראן למדינות המערב, על פי מידע מודיעיני מסווג, נמצא כי אי שם בבקתה נטושה במערב איראן ישנו מקום פיתוח סודי של מטוס תקיפה איראני המהווה איום על בטחון מדינת ישראל. אתם הצוות שנשלח לאתר את המקום, ולפעול בהתאם.

המשך
חדר בריחה בשבי הסורי בבאר שבע

בשבי הסורי - באר שבע

/0

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה ? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם ?

המשך
חדר בריחה משימת החלל - ארמגדון בבאר שבע

משימת החלל - ארמגדון

/1

אסטרואיד ענק נמצא במסלול ישיר לפגיעה בכדור הארץ. אתם צוות האסטרונאוטים שנבחר למשימת ההצלה של כדור הארץ והאנושות. יש לכם 60 דקות בלבד לנחות על האסטרואיד, להטמין בו פצצה ולחזור בבטחה לכדור הארץ. האם תעמדו במשימה? גורל האנושות על כתפיכם!

המשך
חדר בריחה מועדון צייד בבאר שבע

מועדון צייד

/0

נחטפתם למועדון בו נמצאים פסיכופתים בעלי הזכות לענות למוות בני אדם, יש לכם 60 דקות בלבד להשתחרר ולצאת מבלי להיפגע. תצליחו?

המשך
חדר בריחה מצרים העתיקה בבאר שבע

מצרים העתיקה

/0

השנה היא 2065. אחרי שנים רבות שחיפשתם אוצר נסתר שהחביאו המצרים לפני אלפי שנים גיליתם את מקומו. מכונת הזמן מאפשרת לכם לחזור אל אותה תקופה למשך 60 דקות בלבד. אם לא תצאו בזמן עם האוצר תתקעו בעבר לנצח!

המשך
חדר בריחה שוד בנק בבאר שבע

שוד בנק באר שבע

/0

כנופיה המפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 60 דקות! משחק חדש שיטריף לכם את החושים! עכשיו גם בבאר-שבע!!!

המשך
חדר בריחה דרקולה בבאר שבע

דרקולה

/0

דרקולה הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה דרקולה ממוקם בעיר באר שבע. האגדה על דרקולה מתעוררת לחיים הערפד הידוע והמפחיד ביותר בעולם עומד להתעורר בטירתו ולצאת למסע נקמה באנושות. אתם חבורת ציידי הערפדים, נשלחתם לטרנסילבניה לתפוס אותו ולהציל את האנושות. מהרו! לרשותכם רק 60 דקות

המשך
חדר בריחה שעת חירום בבאר שבע

שעת חירום

/0

השנה 2020. המצב הביטחוני בארץ הולך ומתדרדר. אויבינו התאחדו והקימו מדינה חדשה בשם "ח'ליפות האסלאם", ישראל נמצאת על סף מתקפה גרעינית, פיקוד העורף נמצא חסר אונים ואין פתרון באופק. אחד מחבריכם נזכר כי סבא שלו היה מספר שבראשית שנות ה60 בנה השב"כ בונקרים סודיים העמידים למתקפה גרעינית ושבדירתו הישנה בעיר העתיקה בבאר שבע יש מידע עליהם. אתם מחליטים לעזוב הכל, למצוא את המידע ולהתכונן למתקפה, זוהי הדרך היחידה שלכם לשרוד!

המשך
חדר בריחה הצינוק בבאר שבע

הצינוק

/1

תקופת ימי הביניים של אירופה הוכרה בשל חוסר הרחמים המוחלט ושיטות העינויים הנוראיות. נראה שהולכים להוציאכם להורג על לא עוול בכפכם, אין כל טעם להתפלל לרחמים כשאתם כלואים כאן בצינוק מתחת לאדמה. אז מה עליכם לעשות? כדאי שתחלו לקחת עצמכם בידיים ולחשוב על דרכי מילוט טרם יגיע התליין. יש לכם 60 דקות לנסות לחמוק מן המוות. לצערנו, כרגע, אין לנו מידע נוסף על חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. חסר המידע לגבי זמינות חדר הבריחה הצינוק באזור הדרום ובאר שבע. ניתן למצוא במאגר כל חדרי הבריחה של ישראל חדרי בריחה לפי זמינות, המלצות, אזור בארץ, עיר ועוד אפשרויות. לחדרים נוספים באזור הדרום

המשך

חדרי בריחה בבאר שבע - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים