מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה באשדוד

סקירה על אשדוד וחדרי הבריחה בה
אשדוד או קיבוץ אש דוד בפי תושבי האזור ידוע בכך שתושבי העיר ברחו מ 99 מדינות שונות בעולם, ובחרו להשתקע בעיר הנמל. מכאן המסקנה המתבקשת שכל אחד יכול למצוא בית כנסת על פי הנוסח ולפי המסורת הייחודית לו.
ולענייננו, באשדוד תמצאו מספר גבוה של חדרי בריחה ומספר החדרים הולך וגדל.
מהיום אימרו - אשדוד , עיר הבורחים.

כל ישראל ב 500 מטר

כל ישראל ב 500 מטר

קווסט מטורף מחוץ לקופסא עם התפשטות "קורונניאלית" (מילה מומצאת של הצ'אלנג' רומז לכבוד הקורונה?) שמשוחק מהבית בכל הארץ. לפני הכל נתחיל בדרגת הקושי: דרגת הקושי של הקווסט המיוחד הזה היא גנדלף פלוס להסבר על דרגות הקושי עברו לעמוד להסבר בעמוד החידות הפלוס בדרגת הקושי הוא בגלל שחייבים כישורים חברתיים ושיתוף פעולה הוא הבסיס למשחק. אם הציפייה שלכם היא למשחק שמסיימים בכמה דקות או אפילו שעה, או שעתיים אז זה לא בשבילכם. לקווסט/משחק הזה יש מחמישה שלבים וכל שלב מורכב משתי חידות. בחידה הראשונה תידרשו לזהות מקום בארץ. בחידה השנייה תידרשו למצוא אנשים שנמצאים באותו מקום ויחד להבין על איזה מקום מדובר. ואז אותם אנשים יגיעו למקום וביחד תפתרו את החידה המטרה לפתור את כל היעדים והחידות בפרק הזמן המהיר ביותר התפשטות קורנניאלית: המשחק מתחיל בשחקן אחד או מספר משתתפים - צוות בעבודה, משפחה ומהר מאוד עובר לשלב שבו כל משתתף מצרף עוד מספר משתתפים שמצרפים עוד מספר משתתפים

המשך
חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית

חדר בריחה נייד בהתאמה אישית הוא חדר בריחה ייעודי לנושא או אדם מסוים. חוגגים יום הולדת, בר מצווה, מארגנים אירוע חברה מרובה משתתפים, יוצרים קשר איתנו. אנחנו נכתוב את התסריט, את החידות והמשימות סביב נושא או מושא האירוע. נסיון - הכי חשוב הניסיון הזה נותן לכם שקט נפשי: בחדר בריחה בהתאמה אישית יש הרצה אחת - אין אפשרות לתקן לפעם הבאה חידות מקוריות, מאתגרות, פתירות ומתאימות לכל המשתתפים. הפעלה בגובה העיניים עם רמזים כתובים מראש ורמזים שניתנים בהתאם למצבי "משבר" של שחקנים. הפעלה ששומרת על אדרנלין, עניין והנאה גבוהים מההתחלה ועד הסוף. מקצועיות ומקצוענות

המשך
חדר בריחה מבחנו של מרלין באשדוד

מבחנו של מרלין

/0

מבחנו של מרלין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה מבחנו של מרלין ממוקם בעיר אשדוד. תמיד רציתם להיות קוסמים! כעת יש לכם את ההזדמנות להתקבל לבית הספר לקוסמים של הקוסם המפורסם מרלין הגדול. כל מה שעליכם לעשות הוא לעמוד באתגר שהכין לכם מרלין. עליכם למצוא את מטה הקסמים שהוחבא באגף המרוחק ולהחזירו. לרשותכם 60 דקות בלבד. האם תצליחו לעמוד באתגר ולהתקבל לבית הספר לקוסמים?

המשך
חדר בריחה שובר שורות באשדוד

שובר שורות

/0

בזירת השליטה בשוק הסמים הגדולים הופיע שחקן חדש - הייזנברג המסתורי, עם מתאמפטמין שהוא פרי פיתוחו. הבוס הגדול שלכם, ג'ק וולקר מודאג. הוא חייב להשיג את הנוסחה הסודית של המתאמפטמין הכחול וגם את המיליונים שצבר הייזנברג. אתם נשלחתם לביצוע המשימה. המטרה שלכם - למצוא את הנוסחה ולגלות איפה נמצא הכסף... לצורך כך עליכם לחקור, למצוא סליקים, לפתור חידות, להשתמש בפריטים הזמינים כדי לחלץ מפתחות ולפתוח דלתות. האם תצליחו לסיים את המשימה ב-60 דקות לפני שהייזנברג יחזור?

המשך
חדר בריחה השוטרים באשדוד

השוטרים - אשדוד

/0

בעירכם מוצג כעת היהלום היקר בעולם. הוא מושך מבקרים רבים מאד הבאים לצפות בו, אבל לא רק מבקרים הוא מושך... חבורת גנבים מתכננת לגנוב אותו! אתם יחידת השיטור הטובה ביותר בעיר והופקדתם לשמור עליו. האם תצליחו לתפוס את חבורת הגנבים בטרם יצליחו הם בתכניתם?

המשך
חדר בריחה Back to the USSR באשדוד

Back to the USSR

/0

באוגוסט 1957, בוקר סובייטי שקט למדי כשלפתע רכב שחור חונה בחצר ביתך... 10 סוכנים של הק.ג.ב, כלא, נותרה שעה בלבד.

המשך
חדר בריחה גביע הקסם - להציל את הוגוורטס באשדוד

גביע הקסם - להציל את הוגוורטס

/0

גביע הקסם הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה גביע הקסם ממוקם בעיר אשדוד. הוגוורטס, בית הספר הנודע לקוסמים צעירים, התנהל שנים רבות בהרמוניה בין ארבעת הבתים המרכיבים אותו. אבל הכל השתבש לילה אחד כשנגנב גביע הקסם ומאזן הכוחות נטה לטובת כוחות האופל. בית הספר זקוק לעזרתכן בהחזרת הגביע למקומו ובכך להחזיר את האיזון והשלווה לביה"ס. רק הקוסמים הטובים והמיומנים ביותר, שזוכרים את לחשי הקסם הנכונים ויודעים כיצד להשתמש נכון בשרביטי הקסמים, יצליחו להציל את הוגוורטס. נותרו לכם 60 דקות למצוא את הגביע, אחרת הוא יעלם לתמיד...

המשך
חדר בריחה אלדורדו - עיר הזהב באשדוד

אלדורדו - עיר הזהב

/0

כשיצאתם לטיול בהרי דרום אמריקה, לא שיערתם שתמצאו את הדרך אל מערות האנדים, שיכולות להוביל אתכם אל עיר הזהב האגדית והאבודה – אלדורדו. לפי האגדה, לאוצר יקר במיוחד המוסתר שם, נחשב פסל אינדיאני עתיק, אשר ניחן בתכונות מאגיות. מתים מסקרנות, אתם יוצאים למסע החיפושים שאף אחד מעולם עוד לא חזר ממנו. כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה הגנבים באשדוד

הגנבים - אשדוד

/0

הגנבים הוא חדר בריחה במרכז הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי הגנבים הוא חדר בריחה באשדוד. אתם חבורת השודדים הטובה ביותר בעיר, וכשלעיר הגיע היהלום היקר בעולם החלטתם שהוא יהיה שלכם! אז הכנתם תכנית מצוינת, כל הציוד ברשותכם ויש רק בעיה אחת - השוטרים שמבצעים סיורים סדירים בכל 45 דקות. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולהתחמק מהמשטרה?

המשך
חדר בריחה הבית המקולל באשדוד

הבית המקולל

/0

הבית המקולל הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הבית המקולל ממוקם בעיר אשדוד. ד"ר ספינר היה ידוע כמדיום מוכשר, אולם יום אחד בפתאומיות הוא נעלם ולא נודע מה עלה בגורלו. כעבור זמן, בביתכם מתקבל מכתב מד"ר ספינר ובו הוא מבקש את עזרתכם. אתם מתלבטים מה לעשות, ולבסוף מחליטים לעשות מעשה אמיץ ולגשת לביתו לבדוק מדוע ביקש את עזרתכם ואולי גם לפתור את חידת היעלמו. האם תהיו מספיק אמיצים לעמוד במשימה שלקחתם על עצמכם?

המשך
חדר בריחה מכונה לתקשור נשמות באשדוד

מכונה לתקשור נשמות

/0

אתם לכודים בתוך המעבדה הסודית של תומאס אדיסון. השמועה אומרת ששם הפרופסור האגדי עבד על מכונה סודית ביותר לתקשור עם נשמות. ככל הנראה, בזמן אחד הניסויים המדען נעלם. האם תוכלו לפצח את התעלומה שמסתירה המעבדה? תתקלו בחידות מרתקות, אפשרויות לבצע ניסויים, ליצור דברים ולגלות תגליות מדהימות. במהלך ההרפתקה תכנסו לאוירה של קוסם, מדען ובלש בעת ובעונה אחת! האם תוכלו לגלות מה עלה בגורלו של הפרופסור האגדי תומאס אדיסון תוך 60 דקות? הרפתקה מרתקת ואווירה מדהימה לכל המשפחה.

המשך
חדר בריחה הפרופסור המטורף באשדוד

הפרופסור המטורף

/0

(גרסת ילדים למשחק "שובר שורות") הפרופסור המטורף חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה הפרופסור המטורף ממוקם בעיר אשדוד. המורה שלכם למדעים מתגלה כפרופסור מטורף שבונה המצאות מדהימות. גיליתם שההמצאה האחרונה שלו היא מכונה מופלאה המסוגלת להפוך נוזל לכסף אמיתי! אם סקרנים מאד לראות את המכונה הזו ואולי לנסות בעצמכם... אז בשיעור האחרון במקום להכנס לכיתה החלטתם לנסות ולהכנס לביתו של הפרופסור. מהרו! יום הלימודים עומד להסתיים ובעוד 60 דקות הפרופסור יחזור הביתה. אתם לא רוצים שהוא יתפוס אתכם בפנים.

המשך
חדר בריחה מטען הכאב באשדוד

מטען הכאב

/0

המשך
חדר בריחה שודדי הפיראטים באשדוד

שודדי הפיראטים

/0

אהוי חבורת הפיראטים הנועזת! ספינתו של שחור השפם עוגנת במפרץ ועליה מוחבא המצפן של מונטזומה, המצפן הקסום שכל מי שמחזיק בו יכול למצוא כל אוצר! אתם יוצאים לפעולה הנועזת ביותר שלכם: עליכם לעלות לספינתו של שחור השפם, למצוא את המצפן הקסום ולברוח איתו לפני ששחור השפם ומלחיו יחזרו לספינה. האם תעמדו באתגר? קדימה פיראטים! כניסה לילדים מתחת לגיל 14 מותנית בהשתתפות מבוגר

המשך
חדר בריחה היהלום השחור באשדוד

היהלום השחור

/0

אתם חייליו הנאמנים של Mr.X - הפעם נשלחתם אל הבורסה ליהלומים שם נמצא "היהלום השחור" יהלום בעל כוחות על טבעיים עליכם להשיג אותו לפני שיגיע לידיים הלא נכונות.

המשך
חדר בריחה אלאדין באשדוד

אלאדין

/0

אלאדין הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה אלאדין נמצא בעיר אשדוד. מאז התפרסמה האגדה על אלאדין, חלמו רבים למצוא את מערת הפלאים וכמובן את מנורת הקסמים והג'יני שמגשים כל משאלה. גם אתם יצאתם למדבר הערבי הגדול והצלחתם למצוא את המערה! כאשר נכנסתם לתוכה אירעה התמוטטות של קיר הכניסה וכעת אתם תקועים במערה. אלא אם כן, תצליחו למצוא את המנורה ולבקש מהג'יני לשחחר אתכם. מהרו! האויר במערה יגמר בעוד 60 דקות.

המשך
חדר בריחה תרדמת באשדוד

תרדמת

/0

חבר טוב שלכם, ג'ון דו, עבר תאונת דרכים קשה ונכנס לתרדמת. שמעתם את הרופאים שאומרים שאין יותר סיכוי ושהם עומדים לנתק אותו מהמכשירים. אתם רוצים להציל אותו בכל מחיר. הדרך היחידה להציל את ג'ון היא להיכנס לתוך המוח שלו ולגרום לו להתעורר. עליכם לטייל במסדרונות התת-מודע שלו, ולהצילו. עד לניתוק המכשירים המחזיקים אותו בחיים נותרה שעה אחת בלבד. האם תצליחו לשנות את גורלו?

המשך
חדר בריחה יום של צרות באשדוד

יום של צרות

/0

יום של צרות הוא חדר בריחה בדרום הארץ. סיפור החדר: ראשית נספר כי חדר בריחה יום של צרות ממוקם בעיר אשדוד. צרות באות בצרורות... דוקא היום כשאתם חייבים להגיע בזמן לעבודה, להצגה של המצגת החשובה ביותר בקריירה שלכם, התעוררתם מאוחר, נתקעתם בפקקים בדרך לעבודה והקפה שקניתם נשפך עליכם עוד לפני השלוק הראשון. יש לכם עוד 45 דקות להגיע למשרד אחרת אתם עלולים להיות מפוטרים!

המשך
חדר בריחה סוכן כפול באשדוד

סוכן כפול

/0

אתם צוות דלתא, פרצתם לדירתו של ראש הצוות שלכם במטרה להוכיח אחת ולתמיד שהוא סוכן כפול ברגע שנכנסתם לדירתו הופעלה מערכת האבטחה ונלכדתם בדירה כעת יש לכם 60 דקות למצוא הוכחות לכך שראש הצוות סוכן כפול ולברוח מהדירה לפני חזרתו הביתה.

המשך
חדר בריחה בריחה מבית הספר באשדוד

בריחה מבית הספר - אשדוד

/0

זה היה אחד הימים הארוכים והמתישים שעברו עליכם בבית הספר. כל כך מתיש עד שנרדמתם... כשהתעוררתם, גיליתם שהשעה מאוחרת ונשארתם לבד בבית הספר ובית הספר נעול!! בעוד שעה מתחיל פרק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם ואין סיכוי שתחמיצו אותו. האם תמצאו יציאה בזמן?

המשך
חדר בריחה מלחמת הצללים באשדוד

מלחמת הצללים

/0

אתם צוללים לתוך הספר "מלחמות הצללים", והופכים להיות חלק מכידון – היחידה הסודית ביותר במוסד, שאחראית לחיסולם של אויביה הגדולים ביותר של מדינת ישראל. התקבל זה עתה מידע מודיעיני על איום ממשי על המשך קיומה של המדינה. אנחנו זקוקים לסוכנים הטובים ביותר שיוכלו לסכל את חייהם, להכנס לעומק שטח האוייב ולהציל את המדינה מהאסון המתקרב! סוכנים יקרים – המשימה הופקדה בידיכם! האם תוכלו לצאת למבצע החשאי? האם תצליחו לשמור על בטחונה של המדינה? יש לכם רק 60 דקות להצליח במשימה!

המשך
חדר בריחה גביע הקסם באשדוד

גביע הקסם אשדוד

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה מכונת הזמן באשדוד

מכונת הזמן

/0

אתם נוסעים בזמן. מכונת הזמן שלכם נתקעה בלי דלק, ולחזור לזמן שלכם הפך לבלתי אפשרי. למרבה המזל, בעקבות העקרונות של מסע בזמן, דלק נוסף הסתירו בעבר ובעתיד. רק בעזרתו תוכלו לחזור לזמן שלכם. האם תוכלו להשתלט על הזמן תוך 60 דקות? (חדר קשה ומומלץ לקבוצות עם ניסיון)

המשך

חדרי בריחה באשדוד - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים