מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה במרחביה (צמוד לעפולה)

סקירה על מרחביה וחדרי הבריחה בה
הקיבוץ, הצינור והצנרת, מרחביה ידוע במפעל הראשון לייצור צינורות פלסטיק בישראל, פלסים.
קדימה בורחים

חדר בריחה אבירי הלילה במרחביה

אבירי הלילה

/0

אתם אבירי הלילה שנשבעתם להגן על ממלכות האדם, עומדים בפני המשימה החשובה והמסוכנת של מציאת חרב הדרקון העתיקה. החרב, שהלהב שלה חושל מפלדה ולריאנית טהורה, היא זו שתוכל לנצח במלחמה נגד "המהלכים הלבנים" ולהציל את הממלכות מפני נפילת חומת הקרח. החורף הגיע. האם אתם מוכנים למשימה?

המשך
חדר בריחה בשבי הסורי במרחביה

בשבי הסורי - מרחביה

/0

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה ? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם ?

המשך
חדר בריחה רוצח הרנטגן במרחביה

רוצח הרנטגן

/0

דניאל נעלם באזור הגלבוע לפני שבוע. העיתונים מספרים על "רוצח הרנטגן", רוצח סידרתי המטיל את אימתו על תושבי המקום. אזרתם אומץ ויצאתם לסייע בידי המשטרה בחיפושים אחר דניאל. כשירד הלילה ואיבדתם את הדרך, התהפכו היוצרות והוא זה שהצליח ללכוד אתכם ברשתו. עכשיו תצטרכו להפעיל את התאים האפורים שלכם כדי לשרוד ולברוח מבית המטבחיים הזה. אין הרבה זמן והשעון כבר מתקתק. אתם עוד חושבים ? תברחו כבר.

המשך

חדרי בריחה במרחביה - פורטל המאגר

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים