מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

מבצעים והנחות על חדרי בריחה

  הנחה לחיילים ו/או לסטודנטים בחדרי הבריחה הבאים

 

חדר בריחה הבריחה מהכלא בירושלים

הבריחה מהכלא

/15

האתגר הגדול, להצליח לברוח מהכלא תוך 60 דקות בלבד! לפתור את כל החידות שבדרך, ולהצליח להימלט עם הסוד הגדול ביד.

המשך
חדר בריחה הטיול בירושלים

הטיול

/5

הטיול מתחיל... עכשיו ! אתם חושבים שאתם יודעים איך הטיול מתחיל? אולי... אבל אין לכם שמץ של מושג איך הוא נגמר. חלק קטן מכם ישרוד אותו... רובכם לא. מוכנים לעמוד באתגר הטיול ?

המשך
חדר בריחה אובססיה בקצרין

אובססיה

/0

“האובססיה” – החדר מבוסס על הספר – “הבושם: סיפורו של רוצח”. בחדר זה תגיעו לצרפת של המאה ה 18 ותכירו את גרנואווי בעל חוש ריח יוצא הדופן, אחד האנשים הכישרוניים והמגעילים של אותה תקופה. האובססיה שלו למצוא את הניחוח האלוהי מובילה אותו לדרך אפלה מאוד שמסתיימת באלימות

המשך
חדר בריחה מיונים למוסד בתל אביב

מיונים למוסד

/0

תמיד חלמתם להיות ג'מס בונד הבא? לצאת לשליחות ולהציל את המדינה? לפתור תעלומות שאף אחד לא הצליח? חושבים שיש לכם את מה שצריך? המיונים נפתחו! בואו לראות אם סוכן מוסד זו הקריירה הבאה שלכם. בואו להיבחן על כל הכישורים הנדרשים לסוכן טוב, ותוכיחו שיש לכם את מה שצריך!

המשך
חדר בריחה פארמר ג'ון ברעננה

פארמר ג'ון

/0

שנים שמספרים על פארמר ג'ון שהוא רוצח סדרתי אבל אף אחד עוד לא הצליח להוכיח זאת. אולי אתם תצליחו?

המשך
חדר בריחה חדר ניתוח surgery בתל אביב

חדר ניתוח surgery

/0

אף אחד לא אוהב להיות בבית חולים.. ובטח לא כשאין לכם מושג איך הגעתם לשם. אתה וחבריך מתעוררים ומוצאים עצמכם בחדר ניתוח בבית החולים. כל מה שאתם זוכרים הוא שאת הלילה האחרון ביליתם בחדר הישיבות של המלון, מאזינים להרצאה של דוקטור שוהם. לאחר ההרצאה הדוקטור הזמין אתכם למשקה בחדרו במלון... מכאן כבר הכל נהיה מעורפל.. כל שעליכם לעשות הוא להינצל מחדר הניתוח בשלום. השעון מתקתק והדוקטור המשוגע עלול לחזור בכל דקה...

המשך
חדר בריחה אקסקליבר בנשר

אקסקליבר

/3

ברוכים הבאים לקמלוט, משכנו של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול, אני מודה לכם שבאתם, זו היא שעה קשה לממלכתנו המפולגת. קרבות רבים מתנהלים כעת ברחבי הממלכה ובידכם הכוח לסיים את המלחמה. המלך ארתור זימן אתכם על מנת שתעזרו לו למצוא את הגביע הקדוש ואת החרב הקסומה אקסקליבר ולהביאם אליו לפני שמורדרד הרשע יניח ידו עליהם. הטירה מכותרת על ידי צבאו של מורדרד ואין ביכולתי להכניס אתכם אליה אך דאגתי שמישהו מבפנים יסייע לכם בכך, שימו לב הזמן קצוב אבירים!! אנשיו של מורדרד הולכים ומתקרבים ולכן הזדרזו והישמרו על נפשותיכם טוהר הלב שלכם, התושיה זריזותכם וחדות העין יעזרו לכם לגבור על האתגרים שבדרך ולעמוד במשימה המקודשת ולהשיב את אקסקליבר לידי המלך. אני סומך עליכם אבירים יקרים, גורל הממלכה בידכם. בהצלחה. מרלין.

המשך
חדר בריחה מרתף היינות בתל אביב

מרתף היינות

/0

מסתבר שכדי להגיע לגיאורגיה מספיק להיכנס לחדר שלנו! הופ! ואתם במרתף יינות אמיתי, אי שם במעמקי טביליסי. אחרי שגיליתם כי סבא רבא שלכם החביא מזמן במרתף היינות בקבוק יין אשר נוצר בטכנולוגיה עתיקה וסודית שאבדה, נכנסתם לבית שלו ומצאתם את עצמכם במרתף המלא בחידות והפתעות. ועכשיו יש לכם 60 דקות על מנת לגלות את האוצר המשפחתי האבוד.

המשך
חדר בריחה שיקאגו בפתח תקווה

חדר בריחה שיקאגו

/0

השנה היא 1930, בארה"ב חוקקו חוקי היובש האוסרים יצור ומכירה של אלכוהול. נכנסתם לעסקי הברחת האלכוהול בשיקאגו אך שם שולטים אל-קפונה והמאפיה האיטלקית והשמועה הגיעה לאוזניו. העזתם לצאת נגד המלך הבלתי מעורער של הסחר באלכוהול?! הוזמנתם לבוררות עוד שעה. יש לכם 60 דקות לברוח!

המשך
חדר בריחה הפירמידה בפתח תקווה

הפירמידה

/0

לפני כמאה שנים, מצאה קבוצת חוקרים את הפירמידה הסודית של הפרעה תות. ובתוכה את ספר הזיכרונות שלו. בספר נכתב, ביום ה-3000 לציון מותי, אקים לתחייה את צבא המתים של מצרים בעזרת שיקוי האלמוות. היום ה-3000 לציון מותו קרב ובא, עד היום כל קבוצה שנכנסה אל הפירמידה נעלמה, יש לכם 60 דק' להיכנס אל הפירמידה ולהציל את האנושות. אבל זהירות! במקום יש מלכודות ותאים נסתרים , האם תוכלו לברוח בזמן?

המשך
חדר בריחה קופהקבאנה Copacabana בעמק חפר

קופהקבאנה Copacabana

/0

ברוכים הבאים למלון קופה קבאנה החדש. בתור האורחים הראשונים שלנו זכיתם בסיור מפנק על חשבוננו אותו יעביר מנהל המלון מר קרלוס גארסיה. כמה מילים על המלון שלנו - המלון נמצא על קו החוף כך שמכל מקום הנוף עוצר נשימה, יש לנו אטרקציות רבות כגון: שתי בריכות, חדר כושר, ספא ועוד אתם רק צריכים להגיע עם המון מצב רוח טוב ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. מכיוון שמלוננו חדש וכרגע בתקופת הרצה, אנו מקווים שהסיור יעבור בצורה חלקה ומהנה. בתקווה שלא יהיו בעיות בדרך...

המשך
חדר בריחה גביע הקסם באשדוד

גביע הקסם אשדוד

/0

אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקות.

המשך
חדר בריחה הסטודנט ברעננה

הסטודנט

/0

סטודנט להנדסה בצרפת הודה בחקירתו כי בדירתו יש מטען רב עוצמה מוכן להפעלה. האם תצליחו למצוא את הפצצה בזמן?

המשך
חדר בריחה החדר של פרופסור רובינשטיין ברחובות

החדר של פרופסור רובינשטיין

/0

פרופסור רובינשטיין ממכון ויצמן הוא חוקר ידוע שם בנושא הגרעין. הוא הוזמן לשאת נאום בנושא נשק גרעיני בכנס ראשי מדינות בבית הלבן. ההרצאה שלו יכולה לשנות את תפיסת העולם את הנשק הגרעיני ואולי להציל את העולם! הטיסה יוצאת עוד מעט והמונית לשדה התעופה תגיע עוד שעה אבל הפרופסור לא מצליח למצוא את הדרכון! כעת הכל תלוי בכם. האם תמצאו את הדרכון של הפרופסור? האם הפרופסור שלנו יספיק לטיסה?

המשך
חדר בריחה המסתערבים בכפר סבא

המסתערבים

/1

מידע חם על מבוקש בכיר מוביל להקפצתכם מהבית. במהלך פעילות לתפיסת מבוקש בכיר בעזה, אתם נחשפים ונקלעים לעימות עם האוכלוסייה המקומית. במהלך הכאוס שנוצר עליכם למצוא את הדרך להיחלץ ולחבור לכוחותינו... היציאה למשימה הינה משטח האימונים של הכוחות המיוחדים. מתחם האימונים לכוחות מיוחדים נמצא במרכז הארץ בלב ישוב מגורים במתחם סגור ומבודד. הכניסה אליו הינה רק באישור. (כתובת המתקן תימסר בטלפון). כאשר תגיעו לשער המתחם יש ליצור קשר לטל' מס' 052-6081222. לאחר זיהוי יפתח השער ותוכלו להיכנס למתחם. הוראות הגעה מפורטות יותר למקום יימסרו בטלפון. יש לשלם מקדמה בסך 100 ש"ח.

המשך
חדר בריחה הצוואה של הדוד המיליונר בחיפה

הצוואה של הדוד המיליונר

/0

חשבתם שדוד חיים שיפוצניק פשוט. פתאום ראיתם את התמונה שלו במגזין "Forbes". מתברר לכם שדוד חיים - מיליונר! איזו הפתעה!!! מסקרן אתכם לדעת, למי הוא ישאיר את כל המיליונים. אתם מחליטים להיכנס לביתו בזמן שהוא איננו ולחפש את הצוואה. תזדרזו, הוא יכול לחזור כל רגע... אתם מוזמנים לשחק בחדר הבריחה הצוואה של הדוד המליונר, חדר בריחה בחיפה.

המשך
חדר בריחה נמלטים בראשון לציון

נמלטים-ראשון לציון

/0

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!

המשך
חדר בריחה הבונקר בתל אביב

הבונקר

/0

זמן רב אתם נמצאים בבונקר על אדמת מדינת אויב. טלטלו אתכם ממקום למקום וכעת מיקומכם אינו ידוע. בעקבות הפגזות כבדות באזור, השובים שלכם נטשו את המתחם והשאירו אתכם לבד. בין השובים היה סוכן כפול בשירות המדינה ששתל עבורכם רמזים ברחבי החדר כדי שתוכלו לדווח את מיקומכם לסיוע ישראלי, רגע לפני שתיקברו תחת ערימות בטון. ההפגזות מתחזקות, האדמה רועדת לכם מתחת לרגליים והשעון מתקתק לאחור לקראת הפגזת הבונקר. נותרה לכם שעה אחת בלבד לגלות את מיקומכם, האם תספיקו לחלץ את עצמכם בזמן? מומלץ להגיע לחדר עם נעלים סגורות.

המשך

בדף זה תמצאו מבצעים והנחות לחדרי בריחה ברחבי הארץ

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים