מאגר כל חדרי הבריחה בישראל

חדרי בריחה לימי גיבוש

מחפשים יום גיבוש לעובדים?
ימי גיבוש בחדרי בריחה משלבים אתגר, שיתוף פעולה מנהיגות וחשיבה מחוץ לקופסה.
המשחק בחדרי בריחה הוא חוויה מגבשת ומאתגרת עבור המשתתפים והם נדרשים לצד החוויה, האדרנלין והכיף לחבור יחדיו על מנת לפתור תעלומה ולהצליח לברוח.
יום גיבוש בחדרי בריחה מבטיח חוויה שהעובדים ידברו עליה גם הרבה לאחר מכן , ואת התמורה והתרומה של הגיבוש וההכרה אחד את השני יותר לעומק מרגישים לטווח ארוך.

חדרי בריחה ניידים לילדים

חדר בריחה נייד לילדים הבריחה הגדולה

/0

חדרי בריחה ניידים לילדים. הבריחה הגדולה לילדים בגילאי 9 - 11. אין צורך בידע של "מבוגרים" כדי לפתור ולהתקדם במשחק. שמחה, כיף, אתגר, אדרנלין ושיתוף פעולה. לקבוצות גדולות של עד 100 משתתפים בו זמנית. לקייטנות, ימי הולדת, מסיבת כיתה, בר או בת מצווה והפעלות גיבוש לילדים. מחירים מיוחדים למזמינים חדר בריחה נייד לילדים ליום הולדת. להזמנות 053-6782822

המשך
קווסט רחוב בתל אביב

קווסט רחוב בנווה צדק תל אביב

קווסט רחוב בתל אביב זה סיור בנווה צדק פלוס כמספר אתרים מעניינים שנותן לכם את האפשרות לטייל באחת השכונות היפות והציוריות בתל אביב, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים

קווסט רחוב בירושלים זה סיור בירושלים שנותן לכם את האפשרות לטייל בירושלים, לחקור ולבקר באתרים תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

חדר בריחה נייד הבריחה הגדולה

/0

חדרי הבריחה ניידים שנותנים גם אתגר, גם אדרנלין, גם שיתוף פעולה, גם כולם משתתפים, גם תחרותיות וגם הנאה צרופה. אפילו בקבוצה של מאה משתתפים תהייה אינטראקצייה והשתתפות של כל אחת ואחד. בשונה מחדרי בריחה רגילים בחדרי הבריחה הניידים משך הפעילות בין שעה וחצי לשעתיים סיפור העלילה יכול להשתנות בהתאם לקו האירוע שלכם. זה אחד מסיפורי העלילה המוצעים. קרוב המשפחה שלכם, דון קורלאון, נעלם השמועות אומרות כי ארגונים עויינים העלימו אותו. רק אתם יודעים שהוא השאיר לכם סידרה של רמזים שתוביל לפתרון תעלומת ההיעלמות. חדרי הבריחה הניידים שלנו מיועדים לקבוצות גדולות. מתחלקים לקבוצות של ארבעה עד עשרה משתתפים לכל חדר בריחה נייד. ומתבצעת תחרות בין הקבוצות למי שפותר את התעלומה מהר יותר. להזמנות 053-6782822

המשך
קווסט רחוב בצפת

קווסט רחוב בצפת - העיר העתיקה

קווסט רחוב בצפת, מהאטרקציות בצפת שמתקיימות ברחבי העיר העתיקה שנותנת לכם את האפשרות לטייל באחת הערים הרוחניות והקסומות, לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות. הקווסט הרחוב בצפת מסדרת הציידים והוא נוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
קווסט רחוב זכרון יעקב

קווסט רחוב זכרון יעקב

קווסט רחוב בזכרון יעקב, אטרקציה בזכרון יעקב שמתקיימת בעיקר לאורך מדרחוב דרך היין, ונותנת את האפשרות לטייל לאורך העלייה הראשונה, החלוציות והקולגיאליות של סוף המאה התשע עשרה ותחילת המאה ה20 , לחקור ולבקר תוך כדי פתרון חידות וביצוע משימות קווסט הרחוב בזכרון יעקב הוא מסדרת הציידים ונוצר בשביל הקהילה. המחיר המצויין לקווסט הוא עבור כל הקבוצה.

המשך
חדרים לימי גיבוש

חדרים לימי גיבוש

/0

יום גיבוש והנאה בפעילות המשלבת אתגר, הפוגה ושיתוף פעולה. הפעילות מתאימה לקבוצות של עד 35 משתתפים. המשתתפים ביום הגיבוש ישחקו בחדרי הבריחה, יחוו את אחת מהסדנאות המעצימות שלנו, יתפנקו בארוחה וייהנו מעמדת קפה ומאפים. במשחק בחדרי הבריחה נדרשים המשתתפים לשיתוף פעולה, ליצירתיות ולחשיבה מחוץ לקופסה. לאחר המשחק בחדרי הבריחה, ייהנו המשתתפים מאחת מבין כמה סדנאות בנושאי העצמה אישית או קבוצתית. במהלך כל יום הגיבוש עומדת לרשותכם עמדת קפה וניתן לשלב גם כיבוד נוסף ואף ארוחות.

המשך

בדף זה תמצאו חדרי בריחה המציעים ימי גיבוש למקומות עבודה וקבוצות גדולות

© כל הזכויות שמורות escape-the-room.co.il
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים